forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sivi i Zeleni
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 29/10/2014 : 18:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Svako malo vremena kroz medije se povlace neke nove teorije o vanzemaljcima i svako malo vremena preispitujemo svoj stav prema istima.
Vjerujem da smo svi ovdje odrasli na filmovima, knjigama i naravno stripovima o istim pa me bas zanima koliko nas vjeruje, koliko nas je skepticno i koliko uopce ne vjeruje .
Pitanje je dakle, vjerujete li u njihovo postojanje i mislite li da su vec medu nama .


Choices:

Vjerujem u navedenu tvrdnju.
Korigiram svoj stav sa vremena na vrijeme.
Ne vjerujem.
Nemam stav.


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 29/10/2014 : 19:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Aktuelno na netu.

quote:
INTERNETSKI "lovci na izvanzemaljce" napokon su dobili "potvrdu" koju su čekali, a riječ je o posljednjem intervjuu Boyda Bushmana, čovjeka koji je 40 godina radio za tvrtke kao što su Texas Instruments, Lockheed Martin i Hughes Aircraft.

Naime, u intervjuu Bushman iznosi niz insajderskih informacija o NLO programu američke vlade, a ekipi na društvenim mrežama to je bilo više nego dovoljno da potvrde svoje sumnje o djelovanju američke vlade u vojnoj bazi "Area 51" o kojoj se raspredaju teorije gotovo 60 godina.

Intervju se na YouTubeu pojavio početkom listopada, nedugo nakon Bushmanove smrti, a dosad je skupio preko milijun pregleda.



Bushman tvrdi da je jedan od njegovih tajnih zadataka, tijekom rada u vojnoj bazi, bio i rad na tehnologiji izvanzemaljaca kako bi je američka vojska mogla koristiti u svoje svrhe. U bizarnom intervjuu Bushman pokazuje i "fotografije izvanzemaljaca" koji su, tvrdi on, radili u bazi.

I dok neki vjeruju kako su informacije iznesene u intervjuu autentične, postoje i oni koji smatraju da je cijela ova priča u najmanju ruku suluda i dodaju da su fotografije izvanzemaljaca zapravo fotografije igračaka koje možete kupiti u trgovinama.

Naravno, osim internetskih "stručnjaka" i teoretičara zavjere, nitko se službeno i nije osvrnuo na Bushmanove tvrdnje među kojima je i ona da izvanzemaljci s Područja 51 dolaze s "planeta Quintumnia, koji je od Zemlje udaljen 68 svjetlosnih godina, a do Zemlje mogu stići za samo 45 minuta".

No, to nije sve.

Prema njegovim tvrdnjama, čak 18 izvanzemaljaca trenutno radi za američku vladu, a s nekima od njih Bushman je imao prilike razgovarati.



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/10/2014 : 19:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ja vise u nista ne vjerujem.
Dok se ne uvjerim.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/10/2014 : 19:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Vanzemallci svakako postoje jer ako uzmemo samo u obzir da im se život temelji na istim principima kao i na zemlji (kisik, voda, taj i taj sastav atmosfere @ co) došli bi do broja od 10 na 18-u (znači deset sa osamnaest nula, odnosno 10 000 000 000 000 000 000) planeta na kojima je takav život moguć i to samo u poznatom svemiru. a ako nismo šovinisti i povjerujemo da je život moguć i na drugi način osim našeg (zašto ne bi, npr vanzemaljci udisali amonijak, hranili se solarnom energijom i putovalči kroz svemir bez skafandra, npr.) onda je taj broj puno, puno veći.

A što se tiče ovij NLO teorija, gdje se svako malo spominje da su nas već posjetili - to su gluposti.

Inače, mnogi žele uopoznati vanzemaljce i ja se naravno ubrajam u tu kategorij (ipak sam ja SF freak, zar ne?:)) ali tu treba biti oprezan - bilo koja vanzemaljska vrsta koja bi znala kako doći do nas vjerojatno bi bila tehnološki naprednija i tu se sad postavlja pitanje - a što ako su neprijateljski nastrojeni? A razvijeniji su? Mogli bi mi vrlo lako, khm, naj****i, jel'te...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 29/10/2014 : 20:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
e ovako,
ja sam vidio tri puta u životu nlo. svaki put sam ga vidio potpuno jasno i potpuno trijezan. nijednom nisam bio sam, znači ne izmišljam. prvi put sam ga vidio sa nekih 7,8 godina sa starijom sestrom sa balkona i bio je velik okrugli disk sa svjetlima okolo koji se lagano vrtio i kretao u jednom pravcu. bio je nisko i potpuno tih. promatrao sam ga sigurno minutu dok nije nestao iz vidokruga. pretpostavljam da je bio možda 300-400 metara iznad naše zgrade.
drugi put sam ga vidio kod bake na selu sa nekih 14 g. kad me moja ujna pozvala i rekla da neki avion nisko leti. bila je večer. pogledao sam i shvatio da se radi o skoro istom onakvom disku samo sam ga ovaj put promatrao iz profila jer je bio nisko i lebdio je iznad sela koje se vidi jedno kilometar od moje kuće. po mojoj procjeni bio je veličine tri, četiri kuće u promjeru. išao je lagano, bez zvuka i rotirao se. nestao je iza brijega. znači bio je udaljen oko kilometar i pol od mene.
treći put sam ga vidio sa nekih 16, 17 godina i bilo nas je jedno deset. bili smo na igralištu i baš smo prestali igrati nogomet jer je pao mrak. netko je rekao: što je ono?!
visoko na nebu bio je taman trokut sa okruglim svjetlom na svakom kutu. mislim da je bio jako visoko možda čak i u gornjem sloju atmosfere, pretpostavljam, možda griješim. išao je enormnom brzinom, i od trenutka kad smo ga spazili negdje na sredini neba do njegovog nestanka kod horizonta prošle su možda tri, četiri sekunde! znači da je preletio nebeski svod za 8, 9 sekundi. i bilo je potpuno tiho.

ne tvrdim da su bili mali zeleni, ali znam da nijedna do tada, a i danas, običnom čovjeku poznata leteća naprava nije mogla biti to što sam ja vidio. znači nikakvi baloni, avioni, kurci palci. veliki leteći tanjur kao iz crtića i jednakostraničan trokut koji juri nevjerojatnom brzinom. ukratko to je to. tko vjeruje vjeruje, tko ne j... mi se.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11654 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 29/10/2014 : 20:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Siguran sam da postoje. Nekolicina je prisutna i ovdje na forumu

Have mercy
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/10/2014 : 20:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

e ovako,
ja sam vidio tri puta u životu nlo. svaki put sam ga vidio potpuno jasno i potpuno trijezan. nijednom nisam bio sam, znači ne izmišljam. prvi put sam ga vidio sa nekih 7,8 godina sa starijom sestrom sa balkona i bio je velik okrugli disk sa svjetlima okolo koji se lagano vrtio i kretao u jednom pravcu. bio je nisko i potpuno tih. promatrao sam ga sigurno minutu dok nije nestao iz vidokruga. pretpostavljam da je bio možda 300-400 metara iznad naše zgrade.
drugi put sam ga vidio kod bake na selu sa nekih 14 g. kad me moja ujna pozvala i rekla da neki avion nisko leti. bila je večer. pogledao sam i shvatio da se radi o skoro istom onakvom disku samo sam ga ovaj put promatrao iz profila jer je bio nisko i lebdio je iznad sela koje se vidi jedno kilometar od moje kuće. po mojoj procjeni bio je veličine tri, četiri kuće u promjeru. išao je lagano, bez zvuka i rotirao se. nestao je iza brijega. znači bio je udaljen oko kilometar i pol od mene.
treći put sam ga vidio sa nekih 16, 17 godina i bilo nas je jedno deset. bili smo na igralištu i baš smo prestali igrati nogomet jer je pao mrak. netko je rekao: što je ono?!
visoko na nebu bio je taman trokut sa okruglim svjetlom na svakom kutu. mislim da je bio jako visoko možda čak i u gornjem sloju atmosfere, pretpostavljam, možda griješim. išao je enormnom brzinom, i od trenutka kad smo ga spazili negdje na sredini neba do njegovog nestanka kod horizonta prošle su možda tri, četiri sekunde! znači da je preletio nebeski svod za 8, 9 sekundi. i bilo je potpuno tiho.

ne tvrdim da su bili mali zeleni, ali znam da nijedna do tada, a i danas, običnom čovjeku poznata leteća naprava nije mogla biti to što sam ja vidio. znači nikakvi baloni, avioni, kurci palci. veliki leteći tanjur kao iz crtića i jednakostraničan trokut koji juri nevjerojatnom brzinom. ukratko to je to. tko vjeruje vjeruje, tko ne j... mi se.



Vjerujem da si vidio to što si vidio samo tvrdim da to nije bio NLO
Na kraju krajeva, ne može u zračni prostor samo tako ući NLO ili bilo kakav objekat a da se to ne primijeti, a s obzirom na učestalost svjedoka koji tvrde da se kontakt desio, mislim da bi već netko nešto otkrio da je to stvarno bilo mali zeleni

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 29/10/2014 : 20:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Postoje teorije, odnosno svjedočanstva o otmicama i vršenju svakakvih eksperimenata koja uključuju silovanje kao i nastrani seks uz obaveznu uporabu nadasve čudnih i raznolikih predmeta.
S nestrpljenjem čekam da me otmu.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/10/2014 : 20:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
vjerujem da postoji zivot izvan zemlje ali ne da oni rade za amere:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 29/10/2014 : 20:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Također vidija, prije 4 godine negdi. Bija na trajektu, ja i kolega iz hrvatskog kao svjedok broj 2, sumrak, 12 misec, dovoljno toplo da se izađe van na provu... poviše biokova ogromnom brzinom se diga NLO, nazovi ga kako ko oče, zanimljivo je njegova legura zasjala na suncu (sunce, koje je još bilo na vrhovima biokova, doli na moru ne), osta sekund-dvi na mistu, i vratija se iza biokova. Sad, može reć ko šta oće, al ništa se ne kreće tolikom brzinom šta je dosad čovik (službeno) izmislija.
To sam prihvatija sasvim normalno, ko kafansku priču, pa ko viruje nek viruje.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/10/2014 : 20:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
normalno da postoje. zašto ne bi postojali.
kad postoji nešto poput hčsp-a ne vidin šta ne bi mogli i vanzemaljci

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/10/2014 : 20:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
pa ti navijaj za hajduk, malo smete ljude:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/10/2014 : 20:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, znači samo ste vas dvoje, ti i Xilrion već sve skupa 4 puta vidjeli NLO, jel' tako? Znači, samo je u našoj maloj zemlji već dvoje ljudi vidjelo male zelene. Pozabavimo se malo računicom - sigurno ima još takvih svjedočanstava, recimo da ih u cijeloj zemlji ima stotinu. Znači u Hrvatskoj, u našem malom kutu zemljine površine je stotinu puta viđen NLO. Ok, ako je to tako česta pojava, to znači da bi na razini cijeloga svijeta ima barem, lupit ću 100 000. Zar ne bi bilo onda vjerojatno da je netko nešto otkrio? I zašto se ti NLO-i uvijek pojavljuju u nekom mraku, onak iza brda, da ih se ne vidi? Zakaj se jedan ne bi fino spustil na Trg bana Jelačića u podne? Ali ne, uvijek je mrak, iza nekog brda...No way Pedro

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/10/2014 : 20:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, znači samo ste vas dvoje, ti i Xilrion već sve skupa 4 puta vidjeli NLO, jel' tako? Znači, samo je u našoj maloj zemlji već dvoje ljudi vidjelo male zelene. Pozabavimo se malo računicom - sigurno ima još takvih svjedočanstava, recimo da ih u cijeloj zemlji ima stotinu. Znači u Hrvatskoj, u našem malom kutu zemljine površine je stotinu puta viđen NLO. Ok, ako je to tako česta pojava, to znači da bi na razini cijeloga svijeta ima barem, lupit ću 100 000. Zar ne bi bilo onda vjerojatno da je netko nešto otkrio? I zašto se ti NLO-i uvijek pojavljuju u nekom mraku, onak iza brda, da ih se ne vidi? Zakaj se jedan ne bi fino spustil na Trg bana Jelačića u podne? Ali ne, uvijek je mrak, iza nekog brda...No way Pedro



pa da ih rastrgaju prolaznici

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 29/10/2014 20:45:36
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19321 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/10/2014 : 21:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa oni su svi vidjeli NLO, samo što to nisu vjerojatno bili izvanzemaljci.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 29/10/2014 : 21:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Bum! Ja nisam to napisa da vodim debatu, niti tvrdim kako kaže Tinton da su to neki mali zeleni ili sovjetska nuklarna zima , to ostavljam drugima. Samo pričam svoju kafansku priču. Da nije vidija i kolega isto pomislija bi da mi se učinilo, optička varka itd. al bilo je tako kako je, evo, u ovom kliše stilu i ovom brzinom, jedno 500 m iznad planine, stanka 1-2 sec, i natrag:

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.

Edited by - Zagor-te-nay on 29/10/2014 21:03:14
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/10/2014 : 21:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Naravno da postoje.
Nema se tu šta više dodati ili oduzeti.

Haugh.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 29/10/2014 : 21:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Neka se javi netko sa Paga...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 29/10/2014 : 22:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Jedna antologijska. Šteta što ovaj cijeli frtalj novih članova pojma neće imati tko je Profa.



(c) Opti.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/10/2014 : 22:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Također vidija, prije 4 godine negdi. Bija na trajektu, ja i kolega iz hrvatskog kao svjedok broj 2, sumrak, 12 misec, dovoljno toplo da se izađe van na provu... poviše biokova ogromnom brzinom se diga NLO, nazovi ga kako ko oče, zanimljivo je njegova legura zasjala na suncu (sunce, koje je još bilo na vrhovima biokova, doli na moru ne), osta sekund-dvi na mistu, i vratija se iza biokova. Sad, može reć ko šta oće, al ništa se ne kreće tolikom brzinom šta je dosad čovik (službeno) izmislija.
To sam prihvatija sasvim normalno, ko kafansku priču, pa ko viruje nek viruje.



taman sam tuda letio na more
može biti da si me vidio

pozdrav
supermark
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 29/10/2014 : 22:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Vanzemallci svakako postoje jer ako uzmemo samo u obzir da im se život temelji na istim principima kao i na zemlji (kisik, voda, taj i taj sastav atmosfere @ co) došli bi do broja od 10 na 18-u (znači deset sa osamnaest nula, odnosno 10 000 000 000 000 000 000) planeta na kojima je takav život moguć i to samo u poznatom svemiru. a ako nismo šovinisti i povjerujemo da je život moguć i na drugi način osim našeg (zašto ne bi, npr vanzemaljci udisali amonijak, hranili se solarnom energijom i putovalči kroz svemir bez skafandra, npr.) onda je taj broj puno, puno veći.


Tako nekako i ja mislim...
Samo ne znam da li nas promatraju ili su milijuni svjetlosnih godina svakome too much...ono, radiosignalu treba da preputuje tolike udaljenosti na stotine tisuća godina, dovoljno da dok mi zaprimimo poruku ta rasa izumre...

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/10/2014 : 22:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Netko je negdje rekao da je najbolji dokaz inteligentnog života u svemiru to što nitko nije došao da nas posjeti:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
269 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 29/10/2014 : 22:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message  Reply with Quote
Ja sam jednom prilikom video (a posto sam po prirodi skeptik, uvek sam trazio racionalno objsnjenje za to, dal je bila halucinacija, dal je bilo prividjenje od umora ili neka opticka varka, ili sam stvarno video) cetiri okrugla objekta, malo veca od teniske loptice, prozirni, kao da su mehuri, ali u pravilnoj formaciji. Tri su isla jedan iza drugog a cetvrti je isao sa desne strane pored njih. Zivim na 11. spratu i video sam ih (ili umislio da sam ih video) kako prolecu nekom laganom brzinom od oko desetak km/h tik pored mog prozora i kretali su se u pravu terase. Brzo sam izleteo na terasu da se uverim da li sam stvarno to video, ali vise nisam mogao da ih pronadjem, da li zbog boje, posto su bili prozirni kao mehuri, ili zbog toga sto ih nije ni bilo. U svakom slucaju zanimljivo iskustvo. BTW ne konzumiram ni alkohol ni opijate, tako da ni o nije objasnjenje ovog prikaza/iluzije ili stagod da je to bilo ;)


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 29/10/2014 : 22:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Također vidija, prije 4 godine negdi. Bija na trajektu, ja i kolega iz hrvatskog kao svjedok broj 2, sumrak, 12 misec, dovoljno toplo da se izađe van na provu... poviše biokova ogromnom brzinom se diga NLO, nazovi ga kako ko oče, zanimljivo je njegova legura zasjala na suncu (sunce, koje je još bilo na vrhovima biokova, doli na moru ne), osta sekund-dvi na mistu, i vratija se iza biokova. Sad, može reć ko šta oće, al ništa se ne kreće tolikom brzinom šta je dosad čovik (službeno) izmislija.
To sam prihvatija sasvim normalno, ko kafansku priču, pa ko viruje nek viruje.



taman sam tuda letio na more
može biti da si me vidio

pozdrav
supermark



Neznam, nevirujem...ovi šta mi je manija iz NLO-a je bija zelen, ne plav...i bija je nekako naočit...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37314 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/10/2014 : 22:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ja moga drzim dole u podrumu. Cak mu i hranu ne treba nositi, gricka glodare.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 29/10/2014 : 22:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Vjerujem da si vidio to što si vidio samo tvrdim da to nije bio NLO
Na kraju krajeva, ne može u zračni prostor samo tako ući NLO ili bilo kakav objekat a da se to ne primijeti, a s obzirom na učestalost svjedoka koji tvrde da se kontakt desio, mislim da bi već netko nešto otkrio da je to stvarno bilo mali zeleni



pitaj ekipu iz zračne kontrole. oni stalno viđaju nlo-e na monitorima. i mogu im staviti soli na rep. a to što ti veliš da ih do sada nisu otkrili.. tko kaže? pa postoje konferencije bivših vojnih i vladinih djelatnika amerike i drugih zemalja koji više nisu htjeli šutjeti pa su iznjeli svoja svjedočanstva koja potvrđuju kontakt nezamaljskih bića sa ljudima. postoje i fizički dokazi. i nije uopće pitanje da li postoje, nego što su, tko su i odakle su? meni se čini da nisi baš upoznat sa činjenicama vezanim za ovu temu. a nju treba dobro proučiti prije nego se krene sa kategoričkim odbacivanjima i negiranjima inače nema smisla uopće pričati o tome.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000