forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Egzorcizam
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/11/2014 : 22:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Evo vrlo zanimljiva rasprava se vec vodila ovdje pa ako vas zanima pogledajte zadnju stranicu

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45376&whichpage=20



nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/11/2014 : 22:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Neka mi od vas netko kaze kako je moguce da dijete od 13 godina govori perfektno latinski, hebrejski... a nikad prije nije ucilo slovca od tih jezika... da li je to poremecaj? Reci mi kako osoba koja te nikada u zivotiu nije vidjela zna i govori tvoje najdubljetajne za koje samo ti znas? Reci mi je li poremecaj da djevojcica od 13 godina govori dubokim muskim glasom? Kakav je to poremecaj da zenu od 58 kila ne mogu obuzdati tri odrsla covjeka? Dda li je poremecaj kad netko levitira? Da li je poremecaj glavom napraviti cijeli krug, kasnije nikakvi ozljeda nema?Kako je moguce da pokretima ociju osoba digne stol u zrak pola metra tezak preko 60 kila?


To si sve vidio u živo? Vidio si kako osoba levitira? Kako se osobi okrece glava za 360 stupnjeva?

Osoba pocne govorit latinski?
Mozak je još neistraženo podrucje, ali znanost radi na tome. ;)
http://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_accent_syndrome

quote:
Ja vjerujem u Boga ali vjeruj mi neke stvari kad sam vidio, dodatno su ucvrstile moju vjeru...


Pretpostavimo, da je stvarno paranormalno u igri. Zašto baš mora biti kršcanstvo u igri? Možda je staroegipatski demon u igri ili kakav indonezijski ili šta ti ja znam? Ne mora nužno znacit da su Jahve i sotona tu. Možda je neki znanstvenik u CERN-u otvorio prolaz u drugu dimenziju pa je zahvatilo tu osobu, za koju biskupi misle, da je opsjednuta.

quote:
Sotona nas najvise hvata preko strasti i pozude, 90 % opsjednutih osoba su zene.
Vi mislite da ne postoji, da se ne tice vas... to je andeo svjetla superiorniji od nas tisucu puta.


Vecina su žene? Ne cudi me to. Njih tradicionalno društvo jako gazi i ugnjetava (svakom slucaju više od muškaraca, koji imaju sve privilegije). Žena više trpi u takvim tradicionalnom kršcanskim zajednicama i normalno je, da ce ona prije »puknut«.


Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/11/2014 : 22:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
-Vidio sam to i jos podosta nevjerovatnih stvari.

-Kako objasniti da je to na tisuce slucajeva? Zasto mora biti Jahvei Lucifer?
-Ja sam krscanin i moj Bog ima ime Jahve, muslimani imaju drugo ime, budisti drugo... ali jedan je Bog.

-Krivo tumacis, dolazile su osobe koje nemaju apsolutno nikakve veze s nijednom vjerom...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/11/2014 : 22:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Mozemo rasprvljati i o demonologiji, vidivnjacima... ako vas sto zanima pitajte... ili iskustvo nekakvo.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 04/11/2014 : 22:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
Ne postoji zadnja stranica, vec samo prva i poslednja, po tvojoj logici postoji i prednja stranica.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/11/2014 : 22:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

-Vidio sam to i jos podosta nevjerovatnih stvari.




Ozbiljno? Vidio si kako osoba lebdi i kako joj se glava okrece za 360 stupnjeva?

http://web.randi.org/the-million-dollar-challenge.html
Ne znam što cekaš. Budi prvi, koji ce pokupit taj novac.

Ja bih na tvom mjestu ozbiljno razmislio o tome. Levitacija osobe je sigurna stvar. Sa milijun dolara možeš napraviti puno koristnih stvari.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/11/2014 : 22:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Mozemo rasprvljati i o demonologiji, vidivnjacima... ako vas sto zanima pitajte... ili iskustvo nekakvo.



Joj daj molim te...
Odi na neki drugi sajt i tamo otvaraj masu takvih topica.
Možeš na onom drugom topicu (evolucija) govoriti o tim glupostima tipa demoni i to, to ti je dosta prostora.
Kaj je slijedece:topici o vješticama, prividenjima, spaljivanjima...?

Daj se uozbilji.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000