forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Serijal sa kojim ste prekinuli ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/11/2014 : 12:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Na svu srecu treba mi samo jos 6 knjiga Magicnoga i imat cu komplet. Posto su to novije knjige kojih ima krcato skladiste ni ne zuri mi se sa kupovinom. Mozda ove godine na IL, ali vjerujem da cu radije uloviti nesto drugo.

Ken skupljen (Fibra/Libellus).

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/11/2014 : 13:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Na svu srecu treba mi samo jos 6 knjiga Magicnoga i imat cu komplet. Posto su to novije knjige kojih ima krcato skladiste ni ne zuri mi se sa kupovinom.


Mudra taktika.
Ja imam još 20 starih LL izdanja za nabaviti (13 Mister No, 7 Magični Vjetar), taman za slijedeća 2 Interlibera jer svi ulaze u onu kategoriju gdje možeš dobiti popust od 35 % (samo da ih bude toliko dugo na skladištu).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/11/2014 : 14:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tih 13 MN su ti starija izdanja (naklada 500), pa da ih imaju jos na skladistu - ako ti trebaju glanceri?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/11/2014 : 16:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tih 13 MN knjiga su brojevi 44-56 (ne računam onih 5 rasprodanih koje ću upecati preko aukcija) i ima ih poprilično na skladištu.
Među njima je jedino broj 44 na manjem broju primjeraka ali njega mogu uzeti u narednim mjesecima u striparnici dok bi ostale knjige trebale durati do idućeg Interlibera.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/11/2014 : 20:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by hrvoje23
Puno serijala nemam niti želju (niti mogućnoti) započeti. Prestao sam i sa DD extra kad je došao do VČ, kao što ću prestati sa VČ kad dođe do redovnog Ludensa.



Pa zar neće VČ opet prestići Ludens za par meseci/godina zbog mesečnog ritma. Onda ćeš opet da prestaneš sa Ludensom? I ja se lomim koji da pratim dalje.
Stvarno šteta za Dylana, do prošle godine se moglo pratiti 3 izdanja (2 Ludensova i VČ) a ubrzo ćemo spasti na jedno. Sve se nadam da će VČ kad dođe do 300 da skoči na najnovije, al verovatno od tog nema ništa.



Hoće, 'brzo' će VČ uloviti Ludens, ali vidjet ću što tad uzimati... To je tek za kojih 1,5 god.
Prije mi je bilo bitno da imam cijeli serijal, sad više ne. Ne duplam stripove ako su od drugog izdavača.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/11/2014 : 21:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

quote:
Originally posted by hrvoje23

Caravan- prekinuo na pola. Geu pročitao prvi broj-nije mi se nikako svidjela. Dampyr više ne uzimam. Prodao Brad Barrona. Želim prodati Jeremiaha 10 tak albuma -nakon drugog čitanja nije to to. Odustao i od XIII nakon drugog integrala. AF HC Klasik. AF Extra. Od Libellusa svojevremeno sam redovito uzimao MM. Nakon 30-tog broja odustao. Prodao i almanahe,kao i priče iz Baze drugdje. A najnovije što sam odustao je Jedno Doba Jedna Priča (iako se moža i vratim sakupljanju...). Puno serijala nemam niti želju (niti mogućnoti) započeti. Prestao sam i sa DD extra kad je došao do VČ, kao što ću prestati sa VČ kad dođe do redovnog Ludensa.


Tebi bi bilo lakse I krace da napises od cega nisi odustao..



Da, bilo bi lakše

[/quote]
cesto se pitam da li je bolje imati komplete stripova tipa Grystorma, Secreta, Dr. Morga, JPJD ili za te pare uzeti nekakve Konane, Hulkove, Stvorenja iz mocvare ili Torgale? Cesto mjenjam misljenja pa mi kolekcija cesto mjenja sadrzaj..
[/quote]

Mislio sam i ja neke uzimati neke kraće serijale, ali još se dvoumim.
Pokušavam uzimati većinu kiosk izdanja (ako nemam te epizode), tu i tamo uleti neki HC...
Go to Top of Page

Selo
Starting Member



Croatia
27 Posts

Member since 26/06/2012

Posted - 19/11/2014 : 13:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Selo a Private Message  Reply with Quote
Ja sam poceo gledati true blood kad je krenulo, i bila mi super prva sezona. Druga isto okej, a onda je krenulo nizbrdo tako da sam prekinuo pocetkom trece. :D :D :D
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 21/11/2014 : 08:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Gordon Link
Strip 82
Mister NO

45 godina Alan Forda u HR MELISINA MELASA već u SNK OCJENA GAVRANA na kioscima (DD)

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000