forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Interstellar
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/12/2014 : 22:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da D.J., vidio sam to na youtubu. Meni ta iTunes verzija zvuči ko neki camrip. :)
Zato sam radije stavio ovu, koja je bliža originalu. ;)


"Cornfield chase" mi je također prekrasan komad.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 09/12/2014 : 23:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Što kaže Dr. Davor Horvatić s PMFa o fizici u Interstelaru -

http://radio.hrt.hr/aod/eppur-si-muove/90492/
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/12/2014 : 23:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja sam za vikend pogledao u bioskopu Interstellar uhvatio sam najkasniju projekciju sa drustvom od pola 11 do 1 i 15. I svih skoro 3 sata sam sedeo na ivici stolice i uzivao!

Nolan je napravio film bas po mojoj meri! Mene su i od ranije interesovale crne rupe, crvotocine, paradoksi, vreme kao cetvrta dimenzija, procitao sam i Hokingovu knjigu Veliku zamisao tako da mi je ovaj film bio uzivancija! Sto kaze nagor svakome kome se svidela emisija Cosmos od Tysona svidece mu se i ovaj film.

Film ostavlja dosta prostora za razmisljanje i filozofiranje.

SPOILERI
Dve najbolje scene u filmu si mi ove:
1.Kada slete na planetu sa ogromnim talasom(sto u stvari nije talas nego gravitacija Gargantue je toliko jaka da je svojom gravitacijom napravila ogromni vodeni stub, a oni su naisli na taj stub jer planeta rotira oko svoje ose brzo) i posle toga kada McConaugheyev lik gleda snimke sa planete Zemlje i bukvalno gleda kao film zivot svoga sina, kako raste, nalazi devojku... Mnogo dobra scena!

2. I druga najbolja scena je takozvana Docking scene. Ta scena me je odusevila kako je muzika dobro uklopljena sa radnjom! Orgulje su sve glasnije i glasnije, napetost raste, maestralno odradjeno.(moze tu da se povuce i asocijaciju zasto su u toj sceni bas koriscene orgulje jer u toj sceni mogu da simbolizuju bozansko putovanje i poduhvat koji oni zele da ucine, sudbina celog sveta je na McConaugheyevim ramenima)
Mislim da je ova muzika koriscena u toj sceni


Jedino mislim da je preterano sto je McConaughey na kraju preziveo, mislim da bi se bolji efekat postigao da je umro posto je pomogao svojoj cerci. Mislim, kako moze da prezivi covek koji je uspeo da spozna cetvrtu dimenziju?
KRAJ SPOILERA
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/12/2014 : 01:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da, dobro si primjetio. Taj kraj je malo previše "feel good". Mogao je Nolan bolje složiti zadnjih desetak minuta. Možda to dobijemo u kakvom director's cut izdanju. Svejedno, Interstellar je filmčina! ;)

"Docking scena" je u biti klasični Nolan. Do ovog filma nisam bio neki njegov fan, pa nisam primjetio, ali to mu je nekako trademark. Build up napete glazbe i odvijanje više paralelnih radnji, koje "lome" film. Sjetimo se samo Inception-a, kada su se počeli buditi ("kick" scena).

Edited by - nagor on 19/12/2014 01:39:02
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/12/2014 : 09:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
SPOILERI

A zašto ne bi bio happy end? I meni je bilo pretjerano ali koliko sam ja shvatio crvotočinu i cjeli slijed događaja je pokrenula ljudska rasa iz budućnosti na nekom višem stupnju razvoja tako da vremenska petlja predstavlja prirodni tok razvoja ljudske rase. Ako je ljudska rasa toliko razvijena (gotovo bogovska) nema potrebe da žrtvuje ikog više nego što je potrebno.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/12/2014 : 22:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/01/2015 : 23:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja pogledah Interstellar. Valjda zadnji.

I ostao sam oduševljen. Mislim, očekivao sam dobar film, ali ovo je iznad svih očekivanja. Glumci su prije svega odlični, i McCounaghey i Hathaway i Chastain (iznenadio bih se ako bar netko iz tog trojca ne bude dobio nominaciju za Oscara). Naravno da je ipak Nolan najzaslužniji za ovo ostvarenje. Vidim da se film najviše svidio ljubiteljima svemira, crnih rupa, crvotočina, ja nisam među njima, ali mi se film ipak veoma svidio. Mislim da iz tog razloga na film gledam iz druge perspektive. Na emocionalnoj razini film mi je fenomenalan. Recimo, trenutak kad pregledava poruke od proteklih 23 godine. Film me uistinu fascinirao na svim poljima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/02/2015 : 11:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja sam stigao da pogledam ovaj film...
S obzirom na razne hvalospeve, očekivao sam nešto poput Contacta (jednog od najboljih SF filmova svih vremena), ili barem nešto poput Sunshine-a. Dobio sam mešavinu Odiseje i već spomenutih filmova, ima malo i nešto od Last days on Mars i Event horizon, ali to je to.

Prvih pola sata, jurnjava za dronom i prikazivanje kako je McCounaghey farmer/inženjer/astronaut su više nego nepotrebni.
Drugo, da bi film bio remek delo, trebalo je izbeći problem sa vremenskim paradoksom i davanjem koordinata NASA-e.
Treće, McCounaghey i ćerka mu stižu u sred noći do jedne od najčuvanijih i najskrivanijih baza na svetu i ovi ih dočekaju raširenih ruku? I još mu pola sata kasnije ponude da upravlja svemirskim brodom?
Rupa do rupe, moglo se to izbeći i uraditi na suptilniji način.

Ono kako sam ja film razumeo (vidim da se ovde niko nije na to osvrnuo), je taj "spiritualni" momenat.
McCounaghey u stvari umire u crnoj rupi i kasnije se vraća u život. Dok je mrtav, on komunicira sa svojom ćerkom, koja viđa "duha" (mada i tu imamo paradoks, pošto je on u tom trenutku još uvek živ). Na takvo razmišljanje me je naveo razgovor njega i Cainea, dok pričaju o misiji Lazar. Kada Caine kaže kako se zvala misija, McCounaghey ga pita zašto baš to ime, a Caine mu kaže da je to zato što je Lazar ustao iz mrtvih. Na to McCounaghey odvraća da će onda i oni morati da umru, da bi misija uspela.
Scena sa njegovom ćerkom koja umire u postelji je takođe tipična, imamo toliko teorija da ljudi na samrti "vide" svoje već preminule roditelje ili ljude koji su im nešto značili u životu.

U filmu ima dosta patetike, dosta nelogičnosti. Šta li bi naučnici rekli o iskorištavanju gravitacije crne rupe i približavanju horizontu dešavanja? Horizont dešavanja je granica od koje se NIŠTA više ne vraća, pa čak ni svetlost, to još uvek ne znači da jedan svemirski brod sme toliko da se približi gravitacionom polju crne rupe.
I još jedan kliše, nestanak goriva. Znao sam da će se to desiti još kad su krenuli sa Zemlje...

Kako god, film je dobro izrežiran, muzika je odlična, ima dosta dobrih momenata u filmu i filozovskih pitanja. Predugačak je, sa već spomenutim manama, pa tako verovatno neće biti film koji ću još jednom pogledati. Ali za jedno gledanje je sasvim ok.

7/10



I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 15/02/2015 11:23:46
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/02/2015 : 12:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da. Previše smo nahvalili film. Trebao si pogledat odmah kad je izašlo.

Slažemo se za Contact.


quote:
U filmu ima dosta patetike, dosta nelogičnosti. Šta li bi naučnici rekli o iskorištavanju gravitacije crne rupe i približavanju horizontu dešavanja? Horizont dešavanja je granica od koje se NIŠTA više ne vraća, pa čak ni svetlost, to još uvek ne znači da jedan svemirski brod sme toliko da se približi gravitacionom polju crne rupe.


Kip Thorne, glavni savjetnik za znanost za Interstellar i uz Hawkinga jedna od većih faca za crne rupe, u svojoj knjizi "Science of Interstellar" pojašanjava i taj dio:


In 1985, when Carl Sagan wanted to send his heroine, Eleanore Arroway (Jodie Foster), through a black hole to the star Vega, I told him NO! Inside a black hole she will die. The singularity in the hole’s core will tear her apart, chaotically and painfully. I suggested he send Dr. Arroway through a wormhole instead (Chapter 14).

In 2013, I encouraged Christopher Nolan to send Cooper into the black hole Gargantua.

So what happened in the quarter century between 1985 and 2013? Why did my attitude toward falling into a black hole change so dramatically?

In 1985, we physicists thought the cores of all black holes were inhabited by chaotic, destructive BKL singularities, and everything that entered a black hole would be destroyed by the singularity’s stretch and squeeze (Chapter 26). That was our highly educated guess. We were wrong.

In the intervening quarter century, two additional singularities were discovered, mathematically, inside black holes: gentle singularities, to the extent that any singularity can be gentle (Chapter 26). Gentle enough that Cooper, falling into one, might possibly survive. I’m dubious of survival, but we can’t be sure. So I now think it respectable, in science fiction, to posit survival.

Also in the intervening quarter century, we have learned that our universe is probably a brane in a higher-dimensional bulk (Chapter 21). So it’s respectable, I think, to posit living beings that inhabit the bulk—a very advanced civilization of bulk beings—who might save Cooper from the singularity at the last moment. That’s what Christopher Nolan chose.



Ovoj quote je samo uvod u poglavlje, koje se bavi tom scenom iz filma. Poanta je da ovdje stoji znanost iza znanstvene fantastike... barem ta znanstvena mogućnost.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/02/2015 : 12:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ovo je ok. Nisam se ja bunio što je on ušao u crnu rupu, već zato njihov brod nije uvučen gravitacionom silom. Kako je u filmu predstavljeno, oni su se , po mom mišljenju, isuviše približili tački iz koje više ne bi mogli da se otrgnu privlačnoj sili.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 15/02/2015 : 14:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, ovo je ipak fantastika. Meni vise smeta to potenciranje "nauke" u ovom filmu. Kakva crna nauka, to je cisto prica da se ljudi loze, a Kip Thorne mora od necega da zivi, nisu plate naucnika ni blizu kao sto mnogi misle. Na stranu naucna baljezganja, meni je film, sve u svemu, jako los, i vecina stvari koje manhunter navodi su potpuno na mjestu. Sve na kraju jako banalno ispada.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/02/2015 : 15:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ma svaka dobra znanstvena fantastika mora imati malo "nauke" u pozadini. Interstellar je ima malo više i to je to. Složilli se mi oko toga ili ne. ;)

I film mi nije odličan zbog nauke. Film mi je odličan jer mi je audiovizalno odlično dočarao to što je želio reći. Pravi spektakl.

Edited by - nagor on 31/03/2015 21:36:21
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/02/2015 : 17:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni je Interstellar na prvo (necjelovito) gledanje bio flah, patetičan sa svim onim suznim očima i Caineovim ponavljanjima istih stihova, i nije mi se žurilo (po)gledati ga opet, kompletnog.

Ali kad sam se na to konačno odlučio - sve je savršeno sjelo na svoje mjesto, i sad ga smatram možda i najboljim Nolanovim filmom.

Odličan narativni ritam, izvrsna režija, podjednako odlična gluma, asocijacije na Odiseju i Clarka kao takvog, uvjerljiva epska dimenzija priče veće od života, zgodno posezanje za mitotvornim elementima, sjajna fotografija Hoytea Van Hoytema te ista takva glazba Hansa Zimmera koji daje efektnu posvetu Straussu, Hačaturijanu, Ligetiju i ostalima iz Odiseje.

Interstellar je film koji vrijedi višekratno gledati.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 15/02/2015 17:01:47
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 15/02/2015 : 18:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ma svaka dobra znanstvena fantastika mora imati malo "nauke" u pozadini. Interstellar je ima malo više i to je to. Složilli se mi oko toga ili ne. ;)

I film mi nije odličan zbog nauke. Film mi je odličan jer mi je audiovizalno odlično dočarao to što je želi reći. Pravi spektakl.



Naravno, nije ni meni film los zbog kvazinauke, kvazinauka je pozeljna :) Ali, ako pravis film sa putovanjem kroz crvotocine i ulaskom u crnu rupu, ne poyivaj se na nauku previse. Po tome je Stargate dokumentarac onda, a ne vrhunska svemirska avantura, cijih cu svih 17 sezona plus film pogledati jos ko zna koliko puta :)
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 31/03/2015 : 21:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ima par dobrih fora.

Spojleri... samo za one, koji su pogledali fim.

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/03/2015 : 22:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Sad ću ja malo kenjati. Obećao sam sebi da neću ovo gledati jer me Inception pošteno namučio, ali godišnji odmor i bezidejnost glede toga što ću sinoć gledati doveli su do toga da pogledam film.

Dakle, Nolan mi je sinoć toliko silovao mozak da sam cijeli dan u banani. Film mi je tako naporan, dosadan, lažan i prazan da nemam rijeći, nisam se toliko veselio kraju filma od trećeg gospodara prstenova. Tup sam i glup od ovog govna i ne znam kako uopće nekome ovo može biti gledljivo. Ustvari prilično sam siguran da ste vi kojima se ovaj film sviđa prema njemu razvili neku vrstu Stockholmskog sindroma jer Nolan nije ništa drugo nego serijski zločinac i silovatelj zdrave pameti... AAAAAAAAAjoš sam bijesan.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 31/03/2015 : 22:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto


Dakle, Nolan mi je sinoć toliko silovao mozak da sam cijeli dan u banani. Film mi je tako naporan, dosadan, lažan i prazan da nemam rijeći, nisam se toliko veselio kraju filma od trećeg gospodara prstenova. Tup sam i glup od ovog govna i ne znam kako uopće nekome ovo može biti gledljivo. Ustvari prilično sam siguran da ste vi kojima se ovaj film sviđa prema njemu razvili neku vrstu Stockholmskog sindroma jer Nolan nije ništa drugo nego serijski zločinac i silovatelj zdrave pameti... AAAAAAAAAjoš sam bijesan.



Tako sam se ja osjećao nakon Inceptiona.

Interstellar mi je baš sjeo.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/03/2015 : 22:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ima par dobrih fora.

Spojleri... samo za one, koji su pogledali fim.





Hahaha dobri su.
Najbolja mi je fora za Zimerrovu muziku. Zaspao covek na orguljama.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4112 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 01/04/2015 : 15:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Film mi je tako naporan, dosadan, lažan i prazan da nemam rijeći,


Potpisujem totalno. Mučio sam se u 3 navrata (dana) s njim i još mi sad ne kužim od kuda mi volja. Očekivao sam da će mi se svidjeti ali na žalost ispalo je da je Nolan nakon DKR opet puknuo ćorak. Cijelo vrijeme sam osjećao kao da film ima metlu u guzici.
Šteta odličnog soundtracka.

S time da je meni Inception i dalje fantastičan i sad već čvrsto zacementirani Nolanov labuđi pjev.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 01/04/2015 : 16:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Prije par dana pogledao i..vase komentare cu kasnije procitati,ali moje misljenje je da ima nekih svjezih ideja u spominjanju oko pet dimenzija i fizicke teorije o savijanju vremena i to mi se cinilo kao novitet u SF.
Osobno u samom poetku farmer nadje tajnu bazu i odmah mu priopce da je on "odabran" pilot za misiju..samo malo sta da nije odgonetnuo digitalni kod u prasini na parketu..da li bi bilo ista od radnje...pff...malo nedoreceno, ali moglo je i bolje..gledao sam ga tri dana u dijelovima..nije me zadrzao za ekran....eh,da mjuza je psajkodelik...skoro sam zaspao i od radnje i od mjuze..interzzzztelar...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 01/04/2015 : 20:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Sad ću ja malo kenjati. Obećao sam sebi da neću ovo gledati jer me Inception pošteno namučio, ali godišnji odmor i bezidejnost glede toga što ću sinoć gledati doveli su do toga da pogledam film.

Dakle, Nolan mi je sinoć toliko silovao mozak da sam cijeli dan u banani. Film mi je tako naporan, dosadan, lažan i prazan da nemam rijeći, nisam se toliko veselio kraju filma od trećeg gospodara prstenova. Tup sam i glup od ovog govna i ne znam kako uopće nekome ovo može biti gledljivo. Ustvari prilično sam siguran da ste vi kojima se ovaj film sviđa prema njemu razvili neku vrstu Stockholmskog sindroma jer Nolan nije ništa drugo nego serijski zločinac i silovatelj zdrave pameti... AAAAAAAAAjoš sam bijesan.


Ja san od Nolana diga ruke nakon Inceptiona i treceg Batmana.Covik je valjda umislia da je najveci redatelj svih vremena i pocea se preseravat za popizdit tako da mi ne pada na pamet gledat Interstellar.Steta,Memento mi je sjajan film.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/04/2015 : 20:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Tonto

Sad ću ja malo kenjati. Obećao sam sebi da neću ovo gledati jer me Inception pošteno namučio, ali godišnji odmor i bezidejnost glede toga što ću sinoć gledati doveli su do toga da pogledam film.

Dakle, Nolan mi je sinoć toliko silovao mozak da sam cijeli dan u banani. Film mi je tako naporan, dosadan, lažan i prazan da nemam rijeći, nisam se toliko veselio kraju filma od trećeg gospodara prstenova. Tup sam i glup od ovog govna i ne znam kako uopće nekome ovo može biti gledljivo. Ustvari prilično sam siguran da ste vi kojima se ovaj film sviđa prema njemu razvili neku vrstu Stockholmskog sindroma jer Nolan nije ništa drugo nego serijski zločinac i silovatelj zdrave pameti... AAAAAAAAAjoš sam bijesan.


Ja san od Nolana diga ruke nakon Inceptiona i treceg Batmana.Covik je valjda umislia da je najveci redatelj svih vremena i pocea se preseravat za popizdit tako da mi ne pada na pamet gledat Interstellar.Steta,Memento mi je sjajan film.

Meni je i prestige jako dobar. Da, imamo sličan dojam. Izgleda mi da se nako drugog batmana samodopadno zapetljao u svojim egotripovima.
A poanta ovog honest trailera kojeg je okačio nagor je meni osobno koliko smiješna toliko i istinita: "...it's just really stupid"

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 01/04/2015 : 20:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Je Prestige je odlican film a ni Insomnia nije los ali ka sta si i sam reka nakon drugog Batmana se pocea preseravat.I vjerovatno ce nastavit tako sve dok mu filmovi budu imali dobru zaradu.
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 01/04/2015 : 20:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Sad ću ja malo kenjati. Obećao sam sebi da neću ovo gledati jer me Inception pošteno namučio, ali godišnji odmor i bezidejnost glede toga što ću sinoć gledati doveli su do toga da pogledam film.

Dakle, Nolan mi je sinoć toliko silovao mozak da sam cijeli dan u banani. Film mi je tako naporan, dosadan, lažan i prazan da nemam rijeći, nisam se toliko veselio kraju filma od trećeg gospodara prstenova. Tup sam i glup od ovog govna i ne znam kako uopće nekome ovo može biti gledljivo. Ustvari prilično sam siguran da ste vi kojima se ovaj film sviđa prema njemu razvili neku vrstu Stockholmskog sindroma jer Nolan nije ništa drugo nego serijski zločinac i silovatelj zdrave pameti... AAAAAAAAAjoš sam bijesan.



+1.

mislim da postoje neke svete krave, na prvu loptu najeksponiraniji poput nolana i tarantina, koji da snime negledljivo sranje, jednostavno zbog stigme koja vlada vezano za njih to bude masterpiece.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 02/04/2015 : 05:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Tarantino je za nolana galaktus

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000