forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Poli
Advanced Member



Slovenia
37414 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/09/2023 : 20:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Za vikend bio u Sarajevu, i Jajcu (muzej Avnoj-a) te Banja Luci. Nazalost bilo je i tih silnih kisa neko vrijeme (cak je navodno zalilo Hotel Hollywood pa su nam nasli mjesta u Saraju), ali imali smo i vruce suncane sate na Bascarsiji. Eto, kad sam uvijek bio samo u zapadnoj BeHa (između Bihaca i Kljuca, u grubom), da konacno vidim i europski Jeruzalem. Za pauzu u Travniku i kucu Andrica nije bilo vremena.
Ah, u BL smo jeli u Obelixu, fora ukraseni zidovi sa svim junacima iz Asterixa.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 25/09/2023 20:27:41
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9232 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 27/09/2023 : 11:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
I propustio za dlaku novog Texa od Colosseuma?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37414 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/09/2023 : 14:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa... i da je bilo isti dan kada izlazi sumnjam da bi mi ga donesli kod trznice ili u Obeliksa.




Nego, da mozda ovdje postavim pitanje... najbolje mjesto za parkiranje na 14 dana kod aerodroma Zagreb, uvijet je pokriti parking (nadkriveno) i to u veljacoj sljedece godine?
Koliko sam trazio, to bi bilo jedino ovdje ili se varam?
https://parkiranje-zagreb-aerodrom.hr/

Ako ima netko od purgerea da zna...


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 27/09/2023 14:48:01
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37414 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/10/2023 : 08:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

svasta
https://apnews.com/article/serbia-lion-cub-found-zoo-subotica-ed01f4c022553a613313aa4d7b87e05d



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6078 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/10/2023 : 15:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Za vikend bio u Sarajevu, i Jajcu (muzej Avnoj-a) te Banja Luci. Nazalost bilo je i tih silnih kisa neko vrijeme (cak je navodno zalilo Hotel Hollywood pa su nam nasli mjesta u Saraju), ali imali smo i vruce suncane sate na Bascarsiji. Eto, kad sam uvijek bio samo u zapadnoj BeHa (između Bihaca i Kljuca, u grubom), da konacno vidim i europski Jeruzalem. Za pauzu u Travniku i kucu Andrica nije bilo vremena.
Ah, u BL smo jeli u Obelixu, fora ukraseni zidovi sa svim junacima iz Asterixa.





Mi smo taj vikend bili u Bihaću, na Uni, fino se prošetali.

Moram priznat da su me dvije stvari enugodno iznenadile, poprilična nadrkanost tj preciznije više neka odsutnost konobara (nema osmjeha, ništa, čast doslovno 1 izuzetku, ajd bila je i jedna cura simpa, ali ostalih 5-6 su bili ono....da nam je bilo neugodno) i cijene koje su jednake do mrvu veće nego u Ri. Razmišljam kako ti ljudi žive sa tim plaćama u tim uvjetima....i onda se sjetim da je mene jedan stanovnik DE pitao isto za Hrvatistan.

Snalažljivi smo mi balkanci, nema šta....neki izgleda malo više od drugih.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37414 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/10/2023 : 15:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Taj dio oko Bihaca ima mogucnosti za turisticki bum. Ajde, ako ne bas bum, onda bar da se tu nesto konkretnije napravi. Lijep dio. No, ipak je to Bosna pa treba vremena, a jos dok neki krmaki njise brod ...


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6078 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/10/2023 : 17:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Taj dio oko Bihaca ima mogucnosti za turisticki bum. Ajde, ako ne bas bum, onda bar da se tu nesto konkretnije napravi. Lijep dio. No, ipak je to Bosna pa treba vremena, a jos dok neki krmaki njise brod ...





Pa po teti kod koje smo unajmili apartman, bum je već u punom jeku.
Kaže da se satrala od posla i da je bilo tona turista.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5139 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/10/2023 : 20:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Danas sam očekivao jedan slobodan dan bez briga, obaveza i ikakvog posla, ali jbg.
Odvezao ujutro djecu u školu, cmrknuo kavu na brzinu i zbrisao iz birtije jer nas je bilo osmero iz društva, pa nije slutilo na dobro.
Na putu do kuće me uštopao susjed i moli da mu srušim jednu veliku trešnju koja je rasla uz staru kuću koju je pred nekoliko dana bager sravnio do temelja.
U garaži napunio motorku gorivom, a naljevajući ulje za lanac malo pretjerao, pa se bacio u traženje nečega sa čime bih obrisao proliveno i u jednom ormariću pronađem cca jednu trećinu role toaletnog papira "zewa" i to vjerovatno kupljenog pred više od dvadeset godina, možda i iz prvih dana kada je stigao na naše tržište. Meni je to bilo zanimljivo jer je nevjerovatno koliko se kvaliteta tog papira srozala kroz godine...recimo ako bih ovom proizvedenom pred više od 20 godina dao ocjenu 10 od 10, ovaj današnji zewa guz papir nema šanse da dobije ocjenu veću od 2 od 10.
Nadalje, srušim ja susjedovu trešnju preko ruševina kuće i krenem rezati srušeno drvo na trupiće. Naravno, u ruševinama bilo svega i svačega i stanem na čavao koji je bio probijen kroz jednu dasku, ušao direktno u petu, bar jedan cm...jedina sreća što nije bio baš debeo.
...i eto, nakon godina protivljenja bilo kakvom obliku prodora igle u moju ruku zbog poradi ubacivanja cijepiva u tijelo, danas sam odmah otišao doktoru da me pikne cijepivom protiv tetanusa.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5139 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 20/10/2023 : 08:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/JGVyTJ4Y][/url]
Jutros dođem na posao…datum 20.10…temperatura kao nikad u 10. mjesecu, pogotovo ako gledamo da je 6 sati ujutro!

Jučer sam cijeli dan kosio, trava velika kao da je proljeće, a ne jesen…
Voćke (jabuke, šljive i višnje) u vrtu pustile mlado lišče i procvjetale…
Pizdarija, opet neće biti nikakvog uroda.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5139 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 21/10/2023 : 09:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
https://www.ina.hr/ina-nadopunjuje-prodajni-asortiman-kompozitnim-plinskim-bocama/?gclid=CjwKCAjwysipBhBXEiwApJOcu1KA_NT4D62E_vYJb_tf3Q2Q2_Vi0-xZpMMHZJo3wlQOw6AYJ3zpehoCiFwQAvD_BwE

Čitam sada ovu objavu ine iznad i naljuti me rano ujutro.
Imam u kući četiri plinske boce (gledam uvijek da imam dvije pune u rezervi-jedna za mene,jedna za staroga). Bile su to najprije 4 čelične boce koje sam s godinama mijenjao u ove sivo-narančaste kompozitne i naravno za svaku zamjenu sam plaćao pozamašnu naknadu kao što je i ova koju sada nude i sada oni opet nude zamjenu izjednačavajuči ove čelične i stare kompozitne...prevaranti najobičniji!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/11/2023 : 11:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Firma plaća teambuilding za managere, lokacija po izboru (ja izabrao Cipar na tjedan dana)
Užasna hrana, jučer bio u restoranu na 18 sljedova hrane, niti jedan nije valjao
A sto je najgore, oni su ponosni na svoju kuhinju

Edited by - supermark on 22/11/2023 11:40:20
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
597 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 22/11/2023 : 11:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Ajme strašššno
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1330 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 22/11/2023 : 12:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Dis to na Cipru?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/11/2023 : 12:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Kakav ti se općenito čini Cipar?
Vidim da često ima jeftinih letova, no baš me i ne privlači nešto previše... Nisam od plaža i kupanja

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/11/2023 : 13:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prop_ovednik

Dis to na Cipru?



Golden Bay Luxury hotel u mjestu zvanom Larnaca
Vrijeme lijepo, hrana losa
Hotel od 5 zvjezdica je jedva u rangu naših hotela sa 4 zvjezdice

Inače, Ciprani voze lijevom stranom i imaju utičnice sa 3 rupe
Nisam to znao prije
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/11/2023 : 13:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Kakav ti se općenito čini Cipar?
Vidim da često ima jeftinih letova, no baš me i ne privlači nešto previše... Nisam od plaža i kupanja




Pa eto, ne bih preporučio na temelju ovih nekoliko iskustava
Nije loše, da budem jasan, ali nije za preporuku
Eto meni je puno ljepša Španjolska. I zanimljivija.

Ali znaš kako je to-
Sve je do društva.Da mi je žena tu bilo bi bolje.
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1330 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 22/11/2023 : 14:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by prop_ovednik

Dis to na Cipru?



Golden Bay Luxury hotel u mjestu zvanom Larnaca
Vrijeme lijepo, hrana losa
Hotel od 5 zvjezdica je jedva u rangu naših hotela sa 4 zvjezdice

Inače, Ciprani voze lijevom stranom i imaju utičnice sa 3 rupe
Nisam to znao prije



Bio sam tamo (mjesto, ne hotel), vozio tad prvi put po livoj bandi. Lipo za okupati se, prošetati i zajebavati se, dica guštala na dugim pješčanim plažama. Hranu pamtim kao korektnu, ništa specijalno, ono, tipično turistički.
Bolje sam se najeo u Famagusti, tamo u Turskom dijelu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6078 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/11/2023 : 15:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa eto i u Turskoj su hoteli sa 5 kao kod nas sa 3 zvjezdice, ali je klopa do jaja. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 22/11/2023 15:35:06
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/11/2023 : 17:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Znaci pravac u turski dio dobro se najesti
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/11/2023 : 20:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Mama ja sam u novinama
Mama ja i moja slika

https://www.dalmacijadanas.hr/padaju-brade-splicana-bradata-aukcija-predstavljamo-kandidate/

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/11/2023 : 23:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Dobra akcija, ali konkurencija ti je nikakva.
Od ovih sa slike, jedino ovaj Marko Sučić možda ima šanse protiv tvoje brade, ali on je varao s fotografijom jer je stavio ptičju perspektivu.
Ovu trojicu političara su u natjecanje pustili preko veze.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6078 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/12/2023 : 08:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
U Ri se otvorila nova gradska knjižnica pred neki dan i 27.28. i 29. imaju besplatne ture sa vodičima po kompleksu.
Zatvorili su dvije stare knjižnice u samom centru i otvorili su ovo čudovište na 3 kata tj prizemlje i 2 kata.
Malo je reći da sam impresioniran, izgrađena je u bivšem kompleksu Benčić (bivša šećerana, tvornica Rikard Benčić i još neke koje ne znam :() odmah do još jedne toalno fora zgrade, Dječje kuće. Ako sam dobro shvatio ameri su ovo financirali. U prizemlju je kao dio za mlade, pa je netko pametan stavio stripove tamo, pa se ne moramo penjat po katovima. Uz stripove tu su i dve ogromne telke, jedna sa PS5, druga sa Nintendo Swithcem, 3d printeri i radionice, roboti koje se programira valjda preko kompa i varijacije na temu, 3D olovke, slušaonica za glazbu, soba za sviranje...valjda, unutra je neki klinac lupao na električnoj gitari...
Tu je i knjigomat, uređaj za vraćanje knjiga u doba kada knjižnica ne radi. Izvana izgleda kao bankomat i reagira na GKR karticu, iznutra u samom ulazu u knjižnicu je ostakljena pozadina knjigomata i tu se vidi kako isti funkcionira i ovo izgleda kao u nekom SF filmu. Piče kutije sa knjigama i on prepoznaje o kakvoj literaturi je riječ i vozi ih na njihov kat. U dnu je i nekakva dvorana za sastanke/štogod (jučer je bio legendarni Duško Jeličić :D) i sterilizator knjiga. Ovo mi djeluje super za ans OKPovce. :P
E da, u dnu imaju i audio knjige, čini mi se samo na ENG i ako sam dobro skužio, svaka knjiga je mali uređaj, vj nekakav MP3 player, fora, ali IMHO bacanje resursa pošto svaki mob danas vrti MP3.
1.kat je beletristika i zadnji kat nisam nisam vidio jer sam morao ići, ali je gore stručna literatura i velika terasa.

Sve u svemu, super je.Malo me zbunjuje ovaj dio za klince sa igrama i slično....kada je to sve slično doslovno vrata do u Dječjoj kući, ali dobro. Netko pametniji je to valjda osmislio. Inače Dječja kuća ima jako dobro kino sa smiješnim cijenama, i mi sa nećakinjom najčešće odemo tamo. Još mi je fascinatno da je slika X puta bolja nego u Ri Cinestaru gdje je karta i 3-4 puta skuplja.

Ko doleti u Ri, neka ode vidjet, fora je. :)

EDIT: Zaboravio sam reći da su na dan otvaranja imali još jednu fora promociju, doveli su hrpu klinaca koja je od stare Filodramatike do Benčića napravila lanac (rekao bi da ima koji km ili par) i simbolično prebacili knjigu sa Korza u Benčić. Baš taj dan sam imao nekog posla u gradu, pa sam ih vidio.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/12/2023 08:28:31
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46598 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/01/2024 : 11:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Prvo san zamalo pogazia neke budale šta su se vraćale s mise a onda 300 metara dalje san se na.eba ma.ke nekom ukrajinskom idiotu šta mi je upa u traku.
Strašno kakav je promet u našu prčiju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/01/2024 : 22:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Prvo san zamalo pogazia neke budale šta su se vraćale s mise a onda 300 metara dalje san se na.eba ma.ke nekom ukrajinskom idiotu šta mi je upa u traku.
Strašno kakav je promet u našu prčiju.



Cuo bas veceras kod nas osiguravajuce vele ako vas udari ili vi udarite auto sa ukrajinskim tablicama nema povrata osiguranja i pokrivanje stete, jer su oni iz ratne zone, pa im se oprasta. Tko se hoce ganjati sa njihovim policama bitteschön, mozes se pozdraviti s lovom. A kakve samo aute voze, fijuuuu…

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 06/01/2024 22:14:12
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46598 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/01/2024 : 07:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ne bi mu to puno pomoglo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000