forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/05/2015 : 00:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ja san se danas trevija sa drugom Nesvrstanim za razmjenu.
Proslo je bez obracuna, nismo morali potezat utoke.
Jos smo uz bezalkoholna pica malo cakulali o sportu i nekim planovima na kojima nase loze danonocno suradjuju; kemtrejlsi, cipovi u cjepivima i subliminale poruke u Glasu Koncila.

Masonska spreha pretezito.
Za kraj mi je reka di u ST ima dobrog PCP-a pa smo se rastali i posli svak svojim putem.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 07/05/2015 00:06:13
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/05/2015 : 00:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Ja san se danas trevija sa drugom Nesvrstanim za razmjenu.




Razmjenu čega?
Lošeg amfetamina?


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/05/2015 : 00:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Kaj bumo sutra (danas) delali na forumu? Pimpeki su se razvuki i sad znamo kolčki su, Wolf kupio auto, još da nauči fotke stavljat, Kras forum krasi ko cvijet majski djevi u kosi.. ma svi ste mi dražesni pupoljci svibanjski

Oh..opizdila me nježnost

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2015 : 20:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Trebao sam biti na godišnjem do ponedjeljka ali danas primio poziv da se sutra vraćam na posao jer je netko otišao na bolovanje. Takva situacija mi se dogodila prošle godine čak 4 puta, uvijek ljudi ''obolijevaju'' u proljetno i ljetno vrijeme (dok ja većinom koristim godišnji) a preko zime su, gle čuda, svi zdravi i sposobni za rad.
Dobro da sam u prijepodnevnim satima riješio nešto posla kojega sam inače imao u planu za vikend (sreća u nesreći).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/05/2015 : 21:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Trebao sam biti na godišnjem do ponedjeljka ali danas primio poziv da se sutra vraćam na posao jer je netko otišao na bolovanje. Takva situacija mi se dogodila prošle godine čak 4 puta, uvijek ljudi ''obolijevaju'' u proljetno i ljetno vrijeme (dok ja većinom koristim godišnji) a preko zime su, gle čuda, svi zdravi i sposobni za rad.
Dobro da sam u prijepodnevnim satima riješio nešto posla kojega sam inače imao u planu za vikend (sreća u nesreći).




... radi se o ljudima ...


Najteže je raditi s ljudima. Kako su to čudna bića!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 07/05/2015 : 21:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Kaj bumo sutra (danas) delali na forumu? Pimpeki su se razvuki i sad znamo kolčki su, Wolf kupio auto, još da nauči fotke stavljat, Kras forum krasi ko cvijet majski djevi u kosi.. ma svi ste mi dražesni pupoljci svibanjski

Oh..opizdila me nježnost



WTF?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/05/2015 : 22:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Kaj bumo sutra (danas) delali na forumu? Pimpeki su se razvuki i sad znamo kolčki su, Wolf kupio auto, još da nauči fotke stavljat, Kras forum krasi ko cvijet majski djevi u kosi.. ma svi ste mi dražesni pupoljci svibanjski

Oh..opizdila me nježnost



WTF?




kako god morat ćeš razumjeti žensku nježnost.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/05/2015 : 23:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sve sam si noge izrezala dok sam otkrila koja mi je nova britvica, dok su tri stare, uvijek ostavljene za "bacit cu ih poslije". Bacila sam ih sad kad su me sve tri stare porezale, da bi zadnja bila ona nova.
A nije da nisam sto puta čula muški svijet kako stara hoće porezati prije nego brijati.


Inače, Krugeru, ni ja ne razumijem žensku nježnost. Odakle to dođe i što uzrokuje to čudno stanje.
Dakle, prvi put na forumu Wolf je nehotice potpuno ispravno reagirao.
Sa - WTF? Jedina ispravna reakcija na ženski izljev nježnosti. Potom se treba razbježati, preporučam.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 07/05/2015 : 23:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
WTF?
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 07/05/2015 : 23:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ti si sada govorila nešta o nježnosti a ja tebe nisam ništa razumio, ama baš ništa...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/05/2015 : 23:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ti si sada govorila nešta o nježnosti a ja tebe nisam ništa razumio, ama baš ništa...



Pa to je u redu, dovoljna mi ona jedna osoba na cijelom svijetu koja me razumije.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 07/05/2015 : 23:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ja sam sebe nekada ne mogu da shvatim a da mogu da shvatim druge osobe
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/05/2015 : 23:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by DODSFERD

Trebao sam biti na godišnjem do ponedjeljka ali danas primio poziv da se sutra vraćam na posao jer je netko otišao na bolovanje. Takva situacija mi se dogodila prošle godine čak 4 puta, uvijek ljudi ''obolijevaju'' u proljetno i ljetno vrijeme (dok ja većinom koristim godišnji) a preko zime su, gle čuda, svi zdravi i sposobni za rad.
Dobro da sam u prijepodnevnim satima riješio nešto posla kojega sam inače imao u planu za vikend (sreća u nesreći).




... radi se o ljudima ...


Najteže je raditi s ljudima. Kako su to čudna bića!


Vjerujem da je ovaj sada s razlogom otišao na bolovanje jer čovjek inače ima zdravstvenih problema.
Ono prošle godine je bila drugačija situacija, 3 puta sam se vraćao zbog istoga lika za kojega pouzdano znam da nije bio bolestan, ali što se može kada takav donese papire koji mu omogućavaju takve pogodnosti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/05/2015 : 12:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Uvijek mi je toplo pri srcu, kad vidim negdje ovakvu ispod "građevinu".

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/05/2015 : 12:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa da, svi vole zagrebačke tramvaje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 10/05/2015 : 21:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Uvijek mi je toplo pri srcu, kad vidim negdje ovakvu ispod "građevinu".





Ovo je predivno... Imal ko rupcic?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/05/2015 : 22:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sigurno ima na tom kiosku koliko god ti treba.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/05/2015 : 00:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Krevetac moj ljubljeni..evo sam ti dosla.

Zzzz....zzz..z...zzzzzz...kapetan zaspan polijece u zz..zzzz...zemlju snova...
Zzzzhzzz.....zz....zzzzz...

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/05/2015 : 14:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
piturava stan cilo jutro. popodne nastavak.
triba i to svakih par godina

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 12/05/2015 : 15:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

piturava stan cilo jutro. popodne nastavak.
triba i to svakih par godina


samo ne u bilo...

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/05/2015 : 21:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by lwood

piturava stan cilo jutro. popodne nastavak.
triba i to svakih par godina


samo ne u bilo...



nogekako nego u bilo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 12/05/2015 : 22:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
I jope promjeno auto...

Wtf?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/05/2015 : 02:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Vecer.
Evo nas u taxiju, prije 19 sati uskocila u ove cipelice, umirem...
Ali sam kao prava frendica popila pivo i posla veceras razveseliti poput djdteta svoju frendicu kojoj je neodoljiv
Joksimovic. Dok je ona ludovala i ljubila me od srece ja sam joj ga snimala. Lik je kepec i sva carolija je pala u vodu.
Dosle smo doma i lao mi mob u vrt zgrade namon cega sam se uz pomoc odbacene kante popela na razinu vrta, duplo vislju od mene da frazim ovo cudo u zbunju. Umirale smo od smijeha jer te stvari mi se nisu desavale sa 17.
Kad sam ga nasla, morala sam skocit s te visine u visokim petama. Jesam. Sad je 0:2 u noci i ujutro radim. Posudila sam samo majicu novu da ne budem u istoj odjeci.Sad pinem kavu i dosta mi vrtova i zidica za nocas. Osim sto ovdje pise, sutra nitko ziv nece znati da je ova bitch pila, bila na koncertu, skakala po zidovima da nadje ovu spravu, umirala od smijeha s crendicom koja sad preslusava koncert dok ja ovo pisem..
Nije mi nista, samo me boli sto je moj naj komad Balkana toliko nizi i od mene. I duplo nizi od zidica na koneg sam skocila da nadjem ovu jebenu spravu da zavrsim ovaj post do kraja..

P.S. pisem sad, ujutro editiram ako sam pijana ili corava.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/05/2015 : 04:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni se dogodilo to da sam se morao ustati u 3:30 (kada sav normalan svijet spava) da bih stigao na smjenu u 4 h.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/05/2015 : 06:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Joj. Budjenje. Sjela da odmorim.Kava. Samaranje hladnom vodom, tusiranje..
Mkj zivot je gori nego da sam u vojsci. Tamo bar imas nekog da vice: ustaaaaj! Mars! I ostale sitnice. Ovdje nitko. Samo ja, sama. I frendica mi kuba kavu. Kazem ja. Gore nego u vojsci. Ovo ubija njezno.
Ustaj narode! Neces ni ti kad ne spavam ja.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.11 seconds. Snitz Forums 2000