forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 18:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Bozanski spokoj malenog gradica, u casi savrseno hladna druga Gricka, cuju se orgulje preko puta ..
Vjernici u strahu od pakla zive nadajuci se uznesenju u raj,
Nemaju pojma da su vrata raja, upravo zivot i ovaj osjecaj.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 18:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

S frendicom sam na Trsatu. Pile smo kavu i nasle se u crkvi. U njoj nisam bila jos od djetinjstva, jednom me vodila baka. Prelijepo je unutra i takav mir.. Na putu do crkve vidjeh reklamu kafica da imaju "Gricka vjestica", zagrebacke pivnice Medvedgrad. Genijalno ime..jedino tamno pivo koje mogu piti..moje pivo. U imenu je sve, ovdje i u savrsenstvu okusa, koje na nepcu razvija aromu, jedva primjetnu, kao da ste u sumi, ubrali saku plodova sumskog voca i tako svjeze ubrano pojeli. Pivo imenom, i totalno poput zene.. svjeze, pitko,u okusu pozuda da ju ispijes do kraja, njome utazis zedj i opije te magija sumskog okusa..nisi ni svjestan koliko promila ima ta zena, dok ne pocne da te ljulja..da te voli..ali je vrijedna svake boli.




a čuj ovu
jučer sam gledao jedan film (e neću ti reći koji, ti ženska glavo)

i kaže čovjek:

"Moj otac se dobro razumio sa svojim ocem. Bili su muškarci i bili su ponosni na svoj spol. I žene su ih razumjele. Danas žene muškarce smatraju za djecu, jer ih ne mogu uzeti ozbiljno, ali muškarce poput mog oca i djeda žene su shvaćale veoma ozbiljno. Nije bilo nejasnoća. Nije bilo zbrke."

dakle, jučer sam gledao jedan film u kojemu je jedan poluludi čovjek poduzeo ispravan govor, a danas gledam forum na kojemu jedna, povremeno dobra, a većinom zbunjena žena priča o pivu i totalnoj ženi.

mislim da o ovome vrijedi razmisliti, evo to je moj prvi prilog murdokovom Ispod radara istinske predodžbe topicu.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 18:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Stinky, sutra ujutro cu napravit pitu krumpirusu.
Sama cu umijesiti tijesto i pripraviti ostale sastojke.
Jos da mi je samo muskarac - ne trazim puno, ali ravnopravan meni, da si iz frizidera sam uzme pivo, nakon sto ja napravim pitu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 18:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
dakle, i ti držiš da je ono ispravan govor?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 19:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

dakle, i ti držiš da je ono ispravan govor?


Za sto god ja drzala, trenutno me taj govor pali.
Nadji mi takvog muskarca, uz kojeg ja necu morati bit snazna ko muskarac i da mogu predahnuti kao zena.
Ja pecem pitu on nosi pivo. A ne da ja sve. Kad ja sama sve, sto ce mi on.


Pravi muskarac nije onaj koji zeni zna pokazat gdne joj je mjesto vec onaj koji ju umije smjestiti na tron do sebe.

Ovo pise Gricka vjestica, nisam ja..

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 28/08/2015 19:04:49
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 19:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa ti ga nađi!!
tj, preciznije, iščekuj. čekaj tog dragana, tog macana. pa nije moguće da smo tako rijetki. još Hrvatska ni propala dok mi živimo, znaš onu.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 19:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ne.
Ja sam staromodna.
Ja pecem pitu i cekam. Pravi muskarac mora osvojiti mene.
Ako to ja krenem ne valja..u startu znaci sam vece musko od njega. Meni je potrebno da sam osvojena, samo tada su uvjeti savrseni da ostatak price budem samo zena.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 19:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Pravi muskarac nije onaj koji zeni zna pokazat gdje joj je mjesto vec onaj koji ju umije smjestiti na tron do sebe.




tako je
smjestit ju do sebe i time joj pokazat
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 19:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ne.
Ja sam staromodna.
Ja pecem pitu i cekam. Pravi muskarac mora osvojiti mene.
Ako to ja krenem ne valja..u startu znaci sam vece musko od njega. Meni je potrebno da sam osvojena, samo tada su uvjeti savrseni da ostatak price budem samo zena.



pa to i kažem
zato kažem, "preciznije, čekaj tog..."
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 19:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Pravi muskarac nije onaj koji zeni zna pokazat gdje joj je mjesto vec onaj koji ju umije smjestiti na tron do sebe.




tako je
smjestit ju do sebe i time joj pokazat



Pokazat joj sto?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 19:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ne.
Ja sam staromodna.
Ja pecem pitu i cekam. Pravi muskarac mora osvojiti mene.
Ako to ja krenem ne valja..u startu znaci sam vece musko od njega. Meni je potrebno da sam osvojena, samo tada su uvjeti savrseni da ostatak price budem samo zena.



pa to i kažem
zato kažem, "preciznije, čekaj tog..."



Od cekanja obrastes brsljanom i paucinom. :)

Zato zivim ko zena i pijem Gricku ko muskarac. Moram sebi biti dovoljna:)
Nis od cekanja

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 28/08/2015 19:13:39
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 19:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa gdje joj je mjesto
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 19:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
A gdjeee tooo?:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 19:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Zato zivim ko zena i pijem Gricku ko muskarac. Moram sebi biti dovoljna:)
Nis od cekanja



je, ti bi .. ne znaš što
to je zbunjenost - nemanje odlučnosti u istrajavanju. pusti si Stijene, kak ono ide, "čekam ko žena" ili kako
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 19:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

A gdjeee tooo?:)



do muškarca, na tronu, onako kako je on, ozbiljni muškarac ponosan na svoj spol, postavio tron. pa sama si to rekla;) (makar nisi do kraja kužila kaj to znači. do sad;)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/08/2015 : 20:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Jooj,kak slatko..
Podsjeca me na "Heroes"...You'll be a Queen just for one Day...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 20:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Muski, stol ispred nas sjele dvije zenske. Jedna jede sladoled- kornet. Jooj, sto ta zenskica radi tom kornetu i nije svjesna jer se uzivila u razgovor.. sram me opisat, frendica komentira, ja joj rekla nek zasuti i ne gleda u mene jer me vidi svaki dan, gledajmo ovo da ucimo. I sjedimo ko u kinu, tako nam je stol i gledamo dok ga nije dokrajcila. Koje performanse..koja edukacija.. Ova Gricka vjestica je cista magija u boci, petkom navecer. Primjecujes stvari koje inace ne bi vidjela.:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 28/08/2015 : 20:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Charlita ti kao da piješ absint a ne Gričku vješticu ;)

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 20:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Just_Charlie

A gdjeee tooo?:)



do muškarca, na tronu, onako kako je on, ozbiljni muškarac ponosan na svoj spol, postavio tron. pa sama si to rekla;) (makar nisi do kraja kužila kaj to znači. do sad;)



Nije uvijek tron ispravno postavljen, jebiga.
Necu sad valjda ko tesar uzet alat i tron popravljat, ko baustelac.

Biti zena, zakljucimo vec jednom, znaci biti teski fizicki radnik. Tesar, klesar, slikar, kipar ..i crknes ko umjetnik od zanata bez priznanja i nemas ni postenog groba.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 20:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by melkajk

Charlita ti kao da piješ absint a ne Gričku vješticu ;)


E, ima i absinta a sake ce zbog mene narucit.:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/08/2015 : 20:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Fikuse, citas ovo?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 20:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Fikuse, citas ovo?






Poli, narezi se na kriske i udji u sendvic i daj se da te pojedu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/08/2015 : 20:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Zapoceo danas skolu za spammere...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/08/2015 : 20:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

skakljive misli JC?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/08/2015 : 20:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


skakljive misli JC?





Sva sam vrazja, ne skakljiva. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000