forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/03/2016 : 22:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Bio u Lisinskom sa ženom na koncertu, i kako tete hostese nakon kraja dionice izađu sa buketima i predaju ih solistima, mam sam se sjetio da bi Tuta mogao započeti solističku karijeru.



O koncertu bumo malo na drugom forumu, ovo je samo informativno.
Inače uvijek zamole da ugasimo mobitele prije početka, tako da zbilja nemam pojma odkuda se ovo pojavilo u mobu.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/03/2016 : 23:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Bio u Lisinskom sa ženom na koncertu, i kako tete hostese nakon kraja dionice izađu sa buketima i predaju ih solistima, mam sam se sjetio da bi Tuta mogao započeti solističku karijeru.



O koncertu bumo malo na drugom forumu, ovo je samo informativno.
Inače uvijek zamole da ugasimo mobitele prije početka, tako da zbilja nemam pojma odkuda se ovo pojavilo u mobu.




Ovaj desno na kontrabasu je isto ugodno iznenađen :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/03/2016 : 23:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nikada nisam kužio to sa curama u Lisinskom.
Mislim sve na garderobi, ulazu i ove koje predaju buketiće su u minicama i štiklama.
70% ekipe u dvorani ima toliko godina da nemaš pojma da li će dočekati idući koncert, određeni postotak su žene, znači zbog veselja mene i još par frajera su to odlučili napraviti.
Živjela klasična muzika, dole cajke.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/03/2016 : 23:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
tutta još dr.. , ovaj gleda slike

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/03/2016 : 23:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

tutta još dr.. , ovaj gleda slike



Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 11/03/2016 : 07:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote


Oceravi!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/03/2016 : 11:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Prilikom obilaska terena naletjeh na prve znakove proljeća, iako je vani hladnije nego inače. Još uvijek je sve prilično pusto i nema nekog biljnog života, samo odnekud niknuše ova 2 jaglaca koja prije nisam vidio.
Jest da sam nedavno prešao na drugo radno mjesto, ali sam prije današnje odradio dvije smjene pa me malo čudi da ih nisam zapazio.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 13/03/2016 : 18:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Idem sa veseljem, da čestitam g. Jacquesu za 100-godišnjicu, preko video konferenca, počinje u 19 sati.
Sa sobom nosim dobru volju :) i želju, da bi bilo ovakvih ljudi što više na svijetu...
neki od zadnjih snimka sa g. Jacquesom sa tuba https://www.youtube.com/watch?v=kEQsI0vn90c

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 13/03/2016 18:42:38
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 25/03/2016 : 21:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Došli transformatori u Zg.
Zbilja su impresivni uživo, svak pohvala zavarivaču i šarafitelju.
Svjetle po mraku.



samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/04/2016 : 12:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
selim iz Punishera

quote:
Originally posted by nagor

Čarli, ne razumiješ ti to. Nije ovo lifestyle&moda forum. Ovaj forum postoji zbog Ferrija i njemu sličnih. Normalno da ćemo reagirati ako ode jedan od onih koji nas je doveo ovdje.



Normalno je reagirati ali je stvar u tome - kako.
Nakon toliko miliona godina još uvijek je smrt nešto kao rijetka pojava, poput potresa, koju ljudi nisu očekivali, kao da smo besmrtni. Mi nikada za ništa nismo spremni, ni za kakve promjene.

Taj odnos prema umiranju je neraščišćen poput skoro svakog tavana i podruma i špajze na Balkanu koji su zatrpani kanticama, padelicama, bocama, starom robom.. od kojih se ne možemo odvojiti, žao nam ih je baciti, nema veze što su stari i nisu za upotrebu više ali se ne bacaju već ih gomilamo i nema šanse da se od nečeg oprostimo.
Svatko od vas zna za barem nekoliko takvih domaćinstava pa onda množite i sagledajte mentalitet koji nije spreman nešto (nazvati smećem) i baciti ni u smeće, što je usko povezano sa svim problemima kojih se mogu sjetiti ovdje na Balkanu.
Nisam ja toliko besćutna, priznajte si barem u sebi da sam realna.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/04/2016 : 12:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Čarli, rekoh, ne razumiješ ti tko je umro jučer. Nije umro neki "nebitni" lik poput Georga Lucasa, Stana Leeja, Obame, princeze Diane... Umro je Ferri, personifikacija (za većinu ako ne i za sve na ovom forumu) najboljih stripovskih osjećaja i uspomena, koje jedan čovjek može doživjeti. Nije tu stvar u "smrti kao rijetkoj pojavi". Ako će jednom u povijesti forum stati na trenutak i odati počast nekom liku, to je onda sad povodom smrti Ferrija. Da je umro netko od ovih nekih "nebitnih", mogli bi filozofirati, ali nije. Umro je jedan od najbitnijih... za ljude na ovom forumu. ;)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/04/2016 : 14:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Smrt ima samo jedno ime.
Samo su joj ljudi dodali kategorije, čime se smrt u svojoj suštini ne mijenja, mijenja se samo stupanj patetike i nošenja s time.
Još uvijek pričam o zakrčenim podrumima i špajzama.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/04/2016 : 15:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije ni svaka smrt ista, neka te pogodi više, neka manje a mnoge njih uopće ne doživljavaš, sve ovisi o važnosti osobe koju ona uzme.
Kada su u pitanju smrti raznih umjetnika samo dvije sam doživio na jednaki način; ovu jučerašnju i 2001. kada je umro moj veliki muzički idol Chuck Schuldiner.
Kao što je Schuldiner bio razlog što sam uopće počeo slušati ekstremniji oblik muzike, isto tako je i Ferri najzaslužniji što sam u 80-ima počeo čitati stripove i što sam se nakon 14 godina pauze ponovo vratio njima.
To je to, mislim da trećeg umjetnika, sličnog njima dvojici, u mojem životu nema.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/04/2016 : 15:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Charlie ne razumem bas najbolje sta zelis da kazes. Slazem se sa nagorom.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/04/2016 : 15:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dodo, najljepše ti zahvaljujem, s pravom si forumaš godine.
Samo ste ti i nagor ovome pristupili sasvim zdravo, kako bi svakoj raspravi trebalo, ne tražeći u meni i mom spolu problem kao odgovor i rješenje. To ljudi najčešće rade i onda ih beskonačno možeš vrtjeti oko njihove osi, umjesto se kvalitetno držati prave teme.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/04/2016 : 15:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Došli transformatori u Zg.
Zbilja su impresivni uživo, svak pohvala zavarivaču i šarafitelju.
Svjetle po mraku.






Ovo je kod mene u kvartu
Odlično izgledaju uživo!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 03/04/2016 : 16:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
onaj sa prve slike kenja na too toi

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/04/2016 : 22:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Prekrasan radni vikend u Rijeci, koji se zahvaljujući opuštenosti svih sudionika, izuzetno pozitivnoj vibri, fantastičnim domaćinima, sjajnoj spizi i piću te genijalnoj publici pretvorio u mali godišnji odmor.

Zapravo hedonističko uživanje u filmovima, hrani i vrhunskom vinu, dvije filmske večeri u art-kinu Croatia s programima kratkih igranih, eksperimentalnih i dokumentarnih filmova Ivana Faktora, Zdravka Mustaća, Borisa Poljaka i Damira Čučića, uz domaćine Bobu Mišković, Dragana Rubešu i ekipu mladih entuzijasta.

Iznenađujuće brojna publika na obje večeri, poslije jednoipolsatni razgovori u predvorju kina koji su se pretvorili u talk-showove s raspoloženim, duhovitim i sasvim otvorenim sugovornicima, angažiranom publikom i atmosferom koju je Vera Robić Škarica nazvala onim "trodnevnim godišnjim odmorom" iz gornjeg odlomka.

Sjajna hrana na večerama u restoranu Cunca d´Oro, chef Andrej Barbieri spaja nespojivo, od pečenog sira prelivenog medom preko raznih vrsta zelene salate kojoj bučine sjemenke daju nevjerojatan okus, do orade (službeno oradice) i brancina zalivenih Tomićevim plavcem.

I hrana u restoranu Kantun, u blizini sivog i hrđom prekrivenog Titova Galeba, je izvrsna, a osobito nas je oduševio rižoto od škampi sa šparogama.

A šparoge na riječkoj tržnici koštaju svega 10 kn za stručak, za razliku od zagrebačkih koje su točno tri puta skuplje. I bio bi ih grijeh ne uzeti, pa ću ovih dana dodatno uživati u šparogama.

Pa radni susret s članovima kultnog riječkog rock-benda Grad koji je lani obilježio 30. rođendan, i koji žele da se o njima snimi dokumentarac uz kontekst riječke rock-scene. A ambijent na brodu Marina savršen za druženje sa sredovječnim rockerima koji su, je li, vječno mladi duhom.

I danas pred kraj dvosatna kava s mamlazom, izuzetno srdačnim, neposrednim i zanimljivim sugovornikom za kojeg mi se već čini kao da se poznajemo čitavog života, iako smo se danas susreli prvi put.

Valjalo bi sve skupa ponoviti što prije.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 04/04/2016 00:39:57
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/04/2016 : 23:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Danas sam takla u smrt. što bi tek bilo da dirnem u život

Ljudi, već je poznato da ja filozofiram, fantaziram i po potrebi izmišljam, moj mozak ne prestaje raditi dok ga u noći ne odšarafim i u padelici ne ostavim u frižideru na hladjenju.
Znam da je teško i napeto i posvuda manjak samouvjerenosti i paranoja..to je nama naša borba za demokraciju dala.
Posvuda naslovi koji više ne umiju biti normalni, već je sve skandalozno, stravično, šokantno ili je izludilo, zapalilo internet.. Bolesno.
Ljudi su se zaboravili šaliti, biti duhoviti, kamo li pomisliti šaliti se na svoj račun ili neki u kom si se na tren prepoznao.

Da ne duljim..i meni se dogodi da se zaboravim šaliti ali se brzo osvijestim i shvatim da je do mene. Ali ja najčešće i u šali istinu govorim.
Možda je red da priznam, iako nikad ne lažem - zašto sam vam lagala. Iz zabave, da ne bude monotonija. Mnogo sam puta forum digla na foru izmišljenog mišljenja, na temelju mišljenja, ne svog osjećaja. Ne mogu se ni sjetiti svega više, zadnje pamtim ono na temi "Gentleman" i onog Nagorovog videa, kako bi ženska u onom slučaju reagirala, da joj lik ispadne mlakonja. U onom odgovoru to baš i nisam bila ja ali je bila većina drugih žena.
Ne mogu se riješiti pitanja smrti i cirkusa oko iste i patetike na tu temu na ovim prostorima. To je beskonačna tema koju sam u mnogo godina bezbroj puta obradila, ispisala, natpisala, razložila na atome i posložila natrag i tako sam ju mnogima, kao uostalom i Boga, kao mog susjeda s gornjeg kata, u noćnim satima, malo "otkačila", sad ju vrtim oko malog prsta. Živim tako da se više ne bojim nikoga. To je nuspojava suočavanja. Sloboda. Nema tabua, ni pod tepihom ih nema, neriješenih problema, ni straha nema.
Zatrpani podrumi, tavani i špajze starim stvarima, nošenje sa smrću na sprovodima.. drito upućuju na odgovor ili se čak otvaraju bezbrojna pitanja zašto smo neskloni promjenama, zašto smo taoci uvijek istim političarima, zašto nekog pomaka ka budućnosti na ovim prostorima nema. Kako će ga bit kad nikako da krenemo od vlastitih tavana i špajze. Nikako da se oprostimo od - navike da nešto uvijek bude uz nas.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 04/04/2016 : 09:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ti si sad u fazi dylana doga
znači, mladalačka faza romantičarskog filozofiranja i misaonog eksperimentiranja bez podloge

no, da se ne grizeš: nisi ti ništa digla, znali smo da izmišljaš, da varaš samu sebe, ali te trpimo;)

rješenje je jednostavno, charlie, a vrlo težak korak: ne treba glumatati da si kul. ne treba glumiti neopterećenost na pogrešnim mjestima.
ponekad je najbolje biti "siromašan duhom", što ne znači glupav, nego nevino djetinje otvoren, doslovno se uhvatiti za dobru stvar. koja je to dobra stvar, to je na tebi, možda je za tebe klasični početak: pokaj se na Trsatu.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/04/2016 : 10:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Tra la la la laa laaa :)

Nisam ja kriva za tvoje komplekse.
Da ih lijecis na vlastitoj zeni davno bi ostao bez nje.
Tako ti ostaje forum.:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/04/2016 : 10:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nizak udarac...

Hitno onaj topik preimenovati u "Gentleman & Dama".

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 04/04/2016 : 10:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma kakav udarac
to su trabunjanja, uopćeno pisanje tek tako.
meni je dosadna tvoja prevrtljivost, charlie, a i prezirem ju pravo rečeno, stoga - budi mi zdravo.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/04/2016 : 10:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Pojasni, pliz

Upuceno emiremu

Stinky nema sto pojasniti jer je plitak i proziran :)

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 04/04/2016 11:01:11
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 04/04/2016 : 11:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ne da mi se
rekao sam ti gore, vrlo jasno

a ti ćeš se odrediti kako već možeš
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000