forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

igor 12
stripovi.com suradnik



4540 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 09/07/2017 : 14:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
pol evra prosjaku???? ne bi se ti tako parama razbacivo da si ih pošteno zaradio

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/07/2017 : 14:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ja sam svoje pare posteno zaradio. Pa pobogu, nisam ja politicar.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/07/2017 : 16:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne vidim mjesta čuđenju. Pa mladjo je već moderator na stripovi.com. Šta će mu pozicija nekakvog predsjednika vijeća u nekom jadnom mjesnom odboru?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/07/2017 : 17:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Mladjo je u duši Zagorovac, dakle ne može biti pokvarenjak. :)
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 12/07/2017 : 21:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Evo, jedno poglavlje zatvoreno.
Stariji prije par dana dobio Rektorovu nagrad za nešto iz fizike, što uz najbolju volju nemerem shvatiti o čemu se radi.
Mlađi danas izborio pravo sudjelovanja na Fer-u, tako da ispada ponosan otac.
Još samo ako ih uspijem nagovoriti da kad zarade neku lovu da daju meni, jer imam dojavu na kladionici, moja životna misija će biti ispunjena.

Tintone, jel glava iznad vode ili moramo na burzi sakupljati lovu za doškolovavanje?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam

Edited by - ivi skoj on 12/07/2017 21:39:39
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/07/2017 : 22:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Sin ti laže.
Još se čekaju službeni rezultati (i glasovi urbanih sredina).
Mature su osrednje prošle, trenutno upadam na sve na popisu, ali javim se tu 21. kada bude službenih rezultata i upišem što treba.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/07/2017 : 23:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Nije baš danas ali je prije nekih tjedan dana - pokušali su me podmititi
Da prijeđem kod njih nudili su mjesto predsjednika jednog Vijeća gdje im fali jedan član za većinu što znači veću plaću u tom Vijeću što bi kroz 4 godine bilo nešto malo više od 100 000 kn više u mom džepu, a računajući razne druge beneficije, brojka bi se popela i do 200 000 kn. Odbio sam uz drugoraredno-filmsku rečenicu "Obraz nema cijemu"


Čekaj, sad ništa ne razumin.
Ti si kod Bere, neko ti je dava novce da odeš od njega i ti nisi prihvatija?????
Ti si ili lud čovik ili voliš Beru, i to ne prijateljski nego ono zapravo. Normalan čovik bi od njega otiša besplatno.
Čak i ako je HČSP u pitanju, zajeba si se.
Obraz definitivno nema cijenu, ali onako prijateljski ti savjetujen da se ako ga misliš sačuvat okaneš pizdarija.

Političari i obraz?
Daj me nemoj zajebavat.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/07/2017 : 00:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by usagi77

Nije mladjo kokošar već oni koji mu sugeriraju da je pogriješio i da u politici nema obraza.


Hoces reci da sam ja kokosar? Ja? King Warrior? Covjek koji je nesebicno stavljao zivot na kocku da bi pomogao drugima? Covjek koji nesebicno svakom prosjaku udijeli po pola evra? Covjek koji, ne samo da ne jede kokosi, vec ne jede ni kokosija jaja? Sram neka te bude, mrkvojedu jedan! Nikad od tebe Miyamoto Musasi nece biti! Da si mi sad u blizini, pukao bih ti bijelom rukavicom samarcinu i izazvao na dvoboj lupetanja samarcina bijelim rukavicama!



zar u Švici ima prosjaka?

Nije li to zakonom zabranjeno, pa da ne smetaju turistima dok kupuju novi Philippe Patek
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/07/2017 : 13:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Sin ti laže.
Još se čekaju službeni rezultati (i glasovi urbanih sredina).
Mature su osrednje prošle, trenutno upadam na sve na popisu, ali javim se tu 21. kada bude službenih rezultata i upišem što treba.


A propos ovoga, danas sam uložio tri prigovora na pitanja iz mature. Po jedan za testove iz hrvatskog, politike i gospodarstva, te povijesti.

Dva su možda nategnuta, ali nikako mi nije jasno kako je pitanje iz povijesti uopće prošlo. Naime, tražilo se da navedemo koja je muza kći Zeusa i Mnemozine. Pritom se kao odgovor priznavala samo Klio. Po mojim saznanjima, sve muze su kćeri Zeusa i Mnemozine. Ne vidim po kojem kriteriju mi prigovor može biti odbijen.
Molim da mi ovdašnji povjesničari objasne jesam li u pravu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/07/2017 : 13:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pitanje o Zeusovoj rodbini kod povijesti? Mitologije bi mogle pod hrvatski.

Inače, dobro si počeo. Profesori na faksu vole kad im se studenti zapliću u njihov način ocjenjivanja. ;)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/07/2017 : 14:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pitanje o Zeusovoj rodbini kod povijesti? Mitologije bi mogle pod hrvatski.

Inače, dobro si počeo. Profesori na faksu vole kad im se studenti zapliću u njihov način ocjenjivanja. ;)


Spada pod povijest kulture i običaja valjda.

Nisam se žalio na način ocjenjivanja, niti sam se žalio profesorima s faksa. Prigovori na pitanja iz mature su normalna i uobičajena stvar koju predlažu i školski profesori. Inače se ljudi žale na razne stvari koje imaju i nemaju smisla, ja sam se odlučio žaliti samo na one za koje sam poprilično uvjeren.
I nisi mi odgovorio jesam li u pravu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/07/2017 : 17:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ne znam odgovor na to pitanje. To pitanje je veoma čudnovato. ;)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/07/2017 : 17:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ne znam odgovor na to pitanje. To pitanje je veoma čudnovato. ;)


Da ne ispadne da sam krivo prenio:



I da, jasno mi je da sam glup zbog odgovora na drugo pitanje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 13/07/2017 : 19:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
Svaka vam čast koji položite maturu s ovakvim pitanjima? Jel to vi stvarno učite u školi?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/07/2017 : 19:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kako što. Neke stvari samo kroz dodatne pripreme.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 13/07/2017 : 19:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
I na pitanje o nosiocima latenske kulture odgovor bi bio Skordisci ali onda je i to pitanje krivo postavljeno, Skordisci su pleme a narod su Iliri.
A ono o muzama je definitvno pogrešno ako priznaju samo jednu muzu (Klio), jer ih je iz te veze poteklo svih devet.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 13/07/2017 : 20:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Čudna situacija.
Malom fali bod da ima pet iz matematike na maturi, pa mama pretražuje odgovore da ga pronađe.
Mali ubija neprijatelje na netu jer ga zaboli za taj bod pošto ima dovoljno bodova za sve što je odabrao.
Tata čeka Ajdukovu prmijeru u novoj sezoni i zabole ga za taj bod također.
Znači, dva naspram jedan za netraženje boda.
Pa nije Dinamu da fali za naslov prvaka da se uzbuđujemo.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/07/2017 : 20:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Respect. za neambicioznog tatu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4705 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 13/07/2017 : 21:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
A i ovaj simbol gornje i donje krune k'o da je crtan s lijevom nogom

Go kneel and weep
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/07/2017 : 21:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mladjo

Nije baš danas ali je prije nekih tjedan dana - pokušali su me podmititi
Da prijeđem kod njih nudili su mjesto predsjednika jednog Vijeća gdje im fali jedan član za većinu što znači veću plaću u tom Vijeću što bi kroz 4 godine bilo nešto malo više od 100 000 kn više u mom džepu, a računajući razne druge beneficije, brojka bi se popela i do 200 000 kn. Odbio sam uz drugoraredno-filmsku rečenicu "Obraz nema cijemu"


Čekaj, sad ništa ne razumin.
Ti si kod Bere, neko ti je dava novce da odeš od njega i ti nisi prihvatija?????
Ti si ili lud čovik ili voliš Beru, i to ne prijateljski nego ono zapravo. Normalan čovik bi od njega otiša besplatno.
Čak i ako je HČSP u pitanju, zajeba si se.
Obraz definitivno nema cijenu, ali onako prijateljski ti savjetujen da se ako ga misliš sačuvat okaneš pizdarija.

Političari i obraz?
Daj me nemoj zajebavat.





Xexexe nemoj tako:))
Inače mene u zadnjih 10-ak godina pokušavaju podmititi u prosjeku jednom mjesečno. 8 godina sam bio predsjednik Vijeća i tu je bilo svako malo nekakvih "pitanja". Tipa "Jao vi dodjeljujete prostorije od grada na vašoj općini? Znate mi imamo tango školu pa ako možemo dobiti prostorije u korištenje". - gospođo prostorije od grada se daju samo neprofitnim udrugama. - Ma dobro, khm, mi bi se vama zahvalili naravno, budite sigurni u to... Ili "jao vi dodjeljujete sredstva? pa znate mi imaom udrugu xy pa ako nam možete dati novce? -Koliko? -Pa, khm, recimo 100 tisuća kuna, jel'te (a treba im maximalno 10) pa, mislim, mi bi vam se svakako zahvalili... I slično. Znali su tražiti prostorije kao udruga pa onda naplačivati korištenje. Jedne smo ulovili da prodaju Zepter posuđe:)) ma svašta ima.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/07/2017 : 06:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo
gospođo prostorije od grada se daju samo neprofitnim udrugama. - Ma dobro, khm, mi bi se vama zahvalili naravno, budite sigurni u to...


Hoces reci da ti je ta gdja. nudila picku i ti si je odbio? Mora da je izgledala kao Ani Cetiri Pistolja.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/07/2017 : 08:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by mladjo
gospođo prostorije od grada se daju samo neprofitnim udrugama. - Ma dobro, khm, mi bi se vama zahvalili naravno, budite sigurni u to...


Hoces reci da ti je ta gdja. nudila picku i ti si je odbio? Mora da je izgledala kao Ani Cetiri Pistolja.



Pa sad, kad tako postaviš stvari...:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/07/2017 : 09:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by usagi77

I na pitanje o nosiocima latenske kulture odgovor bi bio Skordisci ali onda je i to pitanje krivo postavljeno, Skordisci su pleme a narod su Iliri.
A ono o muzama je definitvno pogrešno ako priznaju samo jednu muzu (Klio), jer ih je iz te veze poteklo svih devet.


Ma priznali su mi Kelti.
Ne znam zašto sam jučer mislio da je odgovor Hetiti, valjda me nešto zbunilo. Uglavnom, mislim da si u pravu da bi i Skordisci mogao biti točan odgovor, ali oni su bili kao neka mješavina Kelta i Ilira, a u našim udžbenicima se ipak navode kao pleme Kelta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 14/07/2017 09:44:01
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/07/2017 : 10:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
@ tinton

Nema sanse da ti ne priznaju prigovor za ime muze, dodat ce ispravak i to je to, mada bi pitanje skroz trebalo ponistiti jer je i lose postavljeno.

@ drzavna matura
Fak ju, drzavna maturo. Fak ju s takvim potanjima i potrebom za dodatnim pripremama.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/07/2017 : 10:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ma pretpostavljam da hoće, ali ionako mi ne mijenja situaciju ni za milimetar. Kao ni ostali prigovori.
Uglavnom sam se žalio iz principa.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 14/07/2017 10:38:47
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.82 seconds. Snitz Forums 2000