forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 02/12/2014 : 21:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

Kupio sam danas nove Martinke



Žute?

Wtf?
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 02/12/2014 : 21:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Crne
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 02/12/2014 : 21:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
A što crne?

Wtf?
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 02/12/2014 : 21:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ništa posebno! Samo što nisam uspio nabaviti neku od pušaka prije zatvaranja radnje... a bile su tako povoljne.



Mogu ti ih ja nabaviti...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/12/2014 : 23:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ništa posebno! Samo što nisam uspio nabaviti neku od pušaka prije zatvaranja radnje... a bile su tako povoljne.



Mogu ti ih ja nabaviti...


A jebiga, upravo danas potrošio novce i sada moram čekati do iduće plaće.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 05/12/2014 : 17:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
sa užitkom sam pogledo taj filmič, kako smo nekad svi imali repiče i najmočniji smo se prebijali napred...
https://www.facebook.com/video.php?v=10152708061354528&set=vb.670264527&type=2&theater

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/12/2014 : 20:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

... cuo sam "ovo" ... ne znam sta da mislim

http://youtu.be/he0tcQKLYUU



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 07/12/2014 : 22:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


... cuo sam "ovo" ... ne znam sta da mislim

http://youtu.be/he0tcQKLYUU






Slušam i ne mogu da vjerujem...

Wtf?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/12/2014 : 22:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Katastrofa, ovakav mix nema veze s vezom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 08/12/2014 : 15:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
U subotu sam opet poslovao sa svjetskim poduzećem i dobio sam potpuno novu dimenziju pojma "prava potrošača".
Radi se o Ikei.
Već sam više puta kupovao kod njih, ali nikada nisam nešto reklamirao ili vraćao i ostao sam iznenađen kakav pozitivan odnos prema potrošaču imaju.

Naime, prošli tjedan sam tamo kupio komodu ladičara koja mi se oštetila u montaži. Slučajno se dogodila nezgoda i pukle su neke letve unutra i oštetile se stranice ormara tamo di drvene tiple spajaju letve i stranice.
Zvao sam ih i rekli su mi da dovezem cijelu komodu sa svim dijelovima na reklamaciju.
Cura na prijemu je pogledala o čemu se radi, upitala me da joj objasnim kako je došlo do oštećenja, sve je lijepo zapisala i nakon jedne minute konzultacija s nekim likom u uredu, rekla da će zamijeniti za novu.
Sve uz smiješak i jedno "hvala što kupujete kod nas".
Bez kompliciranja, natezanja, prijekih pogleda, uzdaha i sličnih sranja na koja sam navikao kada nešto treba zamijeniti ili popravljati.

Ista komoda je pola sata poslije bila ponuđena na odjelu "viđeno-kupljeno" uz sniženje od 75%.

Nisu bez razloga top svjetska firma i ubuduće ne šljivim ove druge kokošare, već kupujem samo kod njih.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 08/12/2014 : 20:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Ništa posebno danas, obični flert sa jednom curom što me navelo na razmišljanje...nadam se da jednog dana neću doći u nekakvu nepriliku...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/12/2014 : 22:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

Ništa posebno danas, obični flert sa jednom curom što me navelo na razmišljanje...nadam se da jednog dana neću doći u nekakvu nepriliku...




izbjegavaj cure pa nećeš upasti u nepriliku. Ni doći u napast

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 08/12/2014 : 23:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Možda...sve osim jedne
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 09/12/2014 : 09:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos


Naime, prošli tjedan sam tamo kupio komodu ladičara koja mi se oštetila u montaži. Slučajno se dogodila nezgoda i pukle su neke letve unutra i oštetile se stranice ormara tamo di drvene tiple spajaju letve i stranice.

ja kupio od Kineza
dovezli montirali i poklonili mi Gorki List

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/12/2014 : 20:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ajme! Sad sam se sjetila! (kako sam na to mogla zaboravit?!) da sam danas doživjela nešto što na taj način nisam nikada, kažem vam.. čak sam neki dan, čitajući o tintilinićevom flertu pitala se što je to uopće i kako se to radi.
I danas odem u kopiraonu po nešto što je sin ostavio, i ušla sam u najneobičniju kopiraonu na svijetu. Neobična prostorija, kao da sam upala vremeplovom u prošlo neko vrijeme, pregrađena je drvenim paravanom iza kojega ne znam što se nalazi.. Uz veliki prozor je prolaz koji vodi iza tog paravana a u prolazu sjedi muškarac, izvaljen i ustaje se nakon što sam ušla u taj neki stari film, francuskog štiha i ja mu govorim da sam došla po ono što je sin ostavio i on mi prilazi i kaže da bolje da je ostavio mene nego to.. Isuse! koja bujica flerta iz njega i ta energija prešla na mene i nisam pobjegla glavom bez obzira vec sam stajala uz njega i uzvraćala paljbu kao da to nisam ja a bila sam pri punoj pameti i svijesti obuzeta tim čovjekom od 50, kaže da mu je godina i pita me što sam po horoskopu i kaže mi što je on i prešutim da mi je sada sve jasno odakle ta struja među nama, i govori da je imaop ženu ali..nešto i da sada ima curu od 25 (ne čudim se kako zrači) i da takve traže svoje..(mislim da mi je želio reći da je još moćan za..khm.. vjerujem da je..osjetila sam da je..) i spikom smo obišli bibliju, Adama i Evu, zmiju i raj..tako samo se dobro nadopunjuavali i nisam osjetila potrebu da se povučem niti milimetra, i izašao je samnom na ulicu..druga mušterija je ušla (nije mario, a i meni je bilo svejedno, neka čeka ako joj se da..) i završili smo na pola ulice i stali i nakon spike o curi upola mlađoj sjećam se da je spomenuo kako i ja imam svoj šarm, neka ga posjetim, neka dođem makar na razgovor i ja sam rekla da hocu pa makar izmislila razlog..Srećom je buka gradskih ulica zaglušila moj puls i ubrzano disanje koje se ubrzalo nakon što miglavom prostrujala misao o onoj prostoriji sakrivenoj iza paravana..drvenog, u pastelnoj boji, interijera toliko senzualnog i šik kao iz nekog, u mojoj glavi zamišljenog francuskog filma..
Bila je to čarolija prolaznog trenutka.. Flert je kao voziti bicikl, ne voziš ali ne zaboraviš..
Način na koji je izgovarao moje ime.. mislim da me do pola svukao..

Kako bi u taj film pasala košarica s buteljicom crvenog vina i svježim croissanima..

Ovo se ne doživi često, niti uvijek, a možda nikada.
Quod scriptum est manet.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/12/2014 : 23:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Eh, Čarli, da je barem mlađi, ljepši i bogatiji, a?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/12/2014 : 00:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Eh, Čarli, da je barem mlađi, ljepši i bogatiji, a?


Nikako..ja sam duša koju je teško dotaknuti, a kamo li nekome uspjeti učiniti ovo. Njegove godine su taman jedan fini balans mudrosti i iskustva, njegov novac, ničiji novac ne može kupiti ono što on ima u sebi, njegov izgled..ah, to držanje, ne znam samo kako sam uspjela razmišljati o toliko stvari istovremeno vodeći razgovor bez trenutka stanke među nama. Dakle, držanje "Napoleonsko" s rukama iza leđa, uspravno i gordo kada mi je prolazio i kako me obišao, kosa prosijeda, do ramena..sve to sam vidjela, ali je važnije ovo kako sam ga doživjela.. To nemaju mlađi, zgodniji, bogatiji..a moja je duša stara, i upala je u taj njegov film kao da je doma. Nema tog novca koji ovo može kupiti, platiti..
U zraku je bio seks, nagore.
Čisti, iskonski, nepatvoreni, u svim svojim, senzualnošću filigranski isprepletenim riječima, rečenicama, prizorima..bila je to predigra kakvu doživiš nekad, a možda nikad u životu.
Neprocjenjiv je osjećaj kako je vrijedno svakog čekanja, s obzirom na spoznaju što ti se danas industrijski skrojeno nudi.
Ja sam limited edition, koja sam u stanju živjeti stoljećima za samo jedan jedini trenutak poput ovog danas. I to je to. Moje nadahnuće za ovo napisano.

Osim toga, život je kratak ali kopirati se mora, stalno nešto treba a ja zaboravljam na tintu za printer. :)


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 11/12/2014 : 13:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
da ne povirujes....lipo je to kad te ima neka pozitivna struja stresti

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/12/2014 : 18:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Tulumarim u Zagrebu. Jos nikad nisam bila tretirana ovaaakoo poput kraljice. Frend mi kuha,,to je carolija sto radi za mene i vec sam kilo dobila..kao da sam izgladnjela.. kavu..kavu mi donosi najbolju na svijetu.. ,
Nemam pojma sto je ovo osim Carolija adventa u Zagrebu..

I neka magija u zraku .. neka je. :)

Sad idem, vec mi je zasvijukao mob. jednom.. moram se spremiti za noc..

Puse puse puse .. i poneki foto izvjestaj :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 20/12/2014 : 19:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Uzivaj Charlita 😊 bio sam i u Splitu na adventu pretprosli tjedan ali sjever je ipak sjever. Trenutno se dosađujem i prtljam po forumu dok cekam da klinci otklizu svoje. Btw, ovo samoborsko klizaliste je kul, malo i intimno. Na tomislavac nemojte ni pokusavat, guzva do jelacic placa.
Evo pustaju ac/dc, odoooh 😉

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/12/2014 : 20:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Juce sam imao pravi survivor trening sa sedam drugih momaka s posla, sve profesionalci.
Borba(sparing) je trajala od 9 do 17h, sa malim predahom u podne.
Na kraju dana jedva sam stajao na nogama, djelimicno otpala koza sa ruku od drzanja palice, ruke krvave, umrljane mojom i tudjom krvlju.
Bilo je toliko zestoko da su nasi ljudi iz biroa dosli maksuz da nas gledaju pri treningu.
Krv na rukama, adrenalin u vazduhu, casna borba i djevojke u publici. Sta covjek vise da pozeli?!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/12/2014 : 22:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originall y posted by melkajk

Uzivaj Charlita 😊 bio sam i u Splitu na adventu pretprosli tjedan ali sjever je ipak sjever. Trenutno se dosađujem i prtljam po forumu dok cekam da klinci otklizu svoje. Btw, ovo samoborsko klizaliste je kul, malo i intimno. Na tomislavac nemojte ni pokusavat, guzva do jelacic placa.
Evo pustaju ac/dc, odoooh 😉



Heej melkajk, sjedim na Cvjetnom i sad cu do Tomislavca..koja guzva..a proljetmo toplo. Kako je lijepi. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/12/2014 : 22:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originall y posted by melkajk

Uzivaj Charlita 😊 bio sam i u Splitu na adventu pretprosli tjedan ali sjever je ipak sjever. Trenutno se dosađujem i prtljam po forumu dok cekam da klinci otklizu svoje. Btw, ovo samoborsko klizaliste je kul, malo i intimno. Na tomislavac nemojte ni pokusavat, guzva do jelacic placa.
Evo pustaju ac/dc, odoooh 😉



Heej melkajk, sjedim na Cvjetnom i sad cu do Tomislavca..koja guzva..a proljetmo toplo. Kako je lijepo :)


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/12/2014 : 23:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Vidim da sam usrala post u editu sa quotanjem..ne da mi se sad popravljat. Tomislavac je caroban i prepun ljudi, kao i cijeli centar. To je normalno, da je dan zamijenjen za noc, jer je doista carobno. Kupila sam si kuhano vino i sjela malo na Zrinjevcu..sama. kad popijem ovo mislim da cu jos jedno.. divna je noc. Kad se nauzivam ovoga, idem u klub gdje frend pusta mjuzu.. spavar cu kad umrem..ovo je vrijedno svake sekunde zivota.. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/12/2014 : 23:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma treba odspavati kada god se ukaže prilika.
Evo, ja danas na poslu odvalio od 13-15 h i nije mi bilo nimalo žao zbog toga.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000