forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/01/2019 : 11:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Žena mi rekla da se jelkica može imati do nekog veljače da je neki svećenik dao info, a baš sam je mislio zafitiljiti na parking sa petog kata.
Ništa, mački će se i dalje veseliti.



Jelkice smo u biti preuzeli od starih poganskih Germana koji su na taj način tj. zelenilom "posebnog svetog drveća koje je zeleno i tijekom zime" pokušavali odagnati zle duhove i prizivati brži dolazak proljeća. Tako da Jahve neće biti ljut što jelka stoji sve do veljače odnosno njemu je svejedno, ali će zato bogovi prirode biti veseli. Pogotovo ovi koji obitavaju u mačkama.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/01/2019 : 21:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ono kad zbog jedne stvari moraš čekati pošiljku duže od predviđenog.




Na kraju ispalo da sam jedan artikl dobio gratis, baš je zadovoljstvo kupovati sa njemačkih shopova.
Prilikom narudžbe je skinut cijeli iznos sa kartice, a kako je jedan proizvod bio nedostupan ubrzo je vraćen iznos za njega.
Ova 4 koja su bila odmah dostupna poslana su u prvoj pošiljci, dok je onaj preostali poslan zasebno nakon 7-8 dana, ali vraćeni iznos za njega mi je ostao.
Nisam ni znao za to do jučer kada mi je mailom stiglo izvješće o transakcijama za prošli mjesec, vjerojatno je u pitanju pogreška onog tko je obrađivao tu narudžbu, ali najvažnije da nije na moju štetu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/01/2019 : 15:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by ivi skoj

Žena mi rekla da se jelkica može imati do nekog veljače da je neki svećenik dao info, a baš sam je mislio zafitiljiti na parking sa petog kata.
Ništa, mački će se i dalje veseliti.



Jelkice smo u biti preuzeli od starih poganskih Germana koji su na taj način tj. zelenilom "posebnog svetog drveća koje je zeleno i tijekom zime" pokušavali odagnati zle duhove i prizivati brži dolazak proljeća. Tako da Jahve neće biti ljut što jelka stoji sve do veljače odnosno njemu je svejedno, ali će zato bogovi prirode biti veseli. Pogotovo ovi koji obitavaju u mačkama.



Pa neće nama nitko govorit do kada ćemo imati jelkice i Božić doma. Božić nije zapovijed ograničena datumom. To je osjećaj koji imaš ili nemaš uvijek u sebi.
Pa moj Gnom bi se duboko uvrijedio kao i ostatak ekipe da im odjednom, iznenada kažem "fajront", nema više, razlaz ekipica..

Šetajući zagrebačkim ulicama, nakon mnogo godina, konačno za sebe i svoju dušu, obišla sam mnoge dučančiće od Maksimirske, Kvatrića i Name, preko Vlaške, i svaku ulicu i u njoj sve što me privuklo kroz izloge, pa sve do Ilice, Dolca i Opatovine .. tramvaj je bio besplatan, svejedno.. sve, baš sve sam prošla pješice. Kupila sam bezbroj najdivnijih sitnica, najdraži komad piđame kakvog nisam prije nigdje vidjela, na zvijezdice i ovčice poput oblaka, sva je toliko mekana, od najfinijeg filca, poput onih dekica.. ne spavam u njoj, s pažnjom ju nosim po doma. Kupila sam snop eukaliptusa na Dolcu čim sam ga ugledala jer ga mjesecima tražim po cvjećarnama doma, najfinije cvjetove magnolije i podmetač boje pjenušca na što prije nisam naišla, u božićnoj čaroliji od dućana na uglu Jurišićeve i Palmotićeve u kojeg ću se uvijek vraćati jer me kupio stilom kojeg kod nas baš i nema.. Osimm Orašara, izlozima se, tako slatko provlačila jedna posebna, novija božićna tema. Kolekciju sam započela lani skupljati, nakon posjeta Salzburgu. Ove je godine stiglo do nas (točnije, do Zagreba, Rijeka doista nema tog divnog, starog europskog šarma, , više ne, ako gledate mojim očima.)
Zaljubila sam se u ta malena, slatka bića, Gnomove, gledajući zagrebačke izloge. Gledajući mojim očima, Zagreb još uvijek može biti velika inspiracija za umjetničku dušu, u neprestanoj potrazi za ljepotom i šarmom..
Nakon toga sam znala da više neću kupovati jelkice, sama ću ih raditi, kako god poželim. I tako sam ove godine pletući zelene grane, oživjela svog prvog Gnoma. Što da vam kažem, on još uvijek ne želi napustiti moj dom. Zašto i bi.




Da ne zatrpavam dalje fotografijama onog o čemu sam vam pričala, ali sam stvarno poželjela pokazati.
Ima li rok za gašenje, ta božićna čarolija.
A mačke.. niti one nemaju ništa protiv, dapače.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/01/2019 : 15:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

jooj, daj pazi da ti se ne zapali drvce, blizu izvora vatre ti je



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/01/2019 : 16:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da li se to Čarlita vraća?

Vrati se Čarli,vrati se doma! Skuvali smo ti paštašutu! :)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/01/2019 : 19:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by ivi skoj

Žena mi rekla da se jelkica može imati do nekog veljače da je neki svećenik dao info, a baš sam je mislio zafitiljiti na parking sa petog kata.
Ništa, mački će se i dalje veseliti.



Jelkice smo u biti preuzeli od starih poganskih Germana koji su na taj način tj. zelenilom "posebnog svetog drveća koje je zeleno i tijekom zime" pokušavali odagnati zle duhove i prizivati brži dolazak proljeća. Tako da Jahve neće biti ljut što jelka stoji sve do veljače odnosno njemu je svejedno, ali će zato bogovi prirode biti veseli. Pogotovo ovi koji obitavaju u mačkama.



Pa neće nama nitko govorit do kada ćemo imati jelkice i Božić doma. Božić nije zapovijed ograničena datumom. To je osjećaj koji imaš ili nemaš uvijek u sebi.
Pa moj Gnom bi se duboko uvrijedio kao i ostatak ekipe da im odjednom, iznenada kažem "fajront", nema više, razlaz ekipica..

Šetajući zagrebačkim ulicama, nakon mnogo godina, konačno za sebe i svoju dušu, obišla sam mnoge dučančiće od Maksimirske, Kvatrića i Name, preko Vlaške, i svaku ulicu i u njoj sve što me privuklo kroz izloge, pa sve do Ilice, Dolca i Opatovine .. tramvaj je bio besplatan, svejedno.. sve, baš sve sam prošla pješice. Kupila sam bezbroj najdivnijih sitnica, najdraži komad piđame kakvog nisam prije nigdje vidjela, na zvijezdice i ovčice poput oblaka, sva je toliko mekana, od najfinijeg filca, poput onih dekica.. ne spavam u njoj, s pažnjom ju nosim po doma. Kupila sam snop eukaliptusa na Dolcu čim sam ga ugledala jer ga mjesecima tražim po cvjećarnama doma, najfinije cvjetove magnolije i podmetač boje pjenušca na što prije nisam naišla, u božićnoj čaroliji od dućana na uglu Jurišićeve i Palmotićeve u kojeg ću se uvijek vraćati jer me kupio stilom kojeg kod nas baš i nema.. Osimm Orašara, izlozima se, tako slatko provlačila jedna posebna, novija božićna tema. Kolekciju sam započela lani skupljati, nakon posjeta Salzburgu. Ove je godine stiglo do nas (točnije, do Zagreba, Rijeka doista nema tog divnog, starog europskog šarma, , više ne, ako gledate mojim očima.)
Zaljubila sam se u ta malena, slatka bića, Gnomove, gledajući zagrebačke izloge. Gledajući mojim očima, Zagreb još uvijek može biti velika inspiracija za umjetničku dušu, u neprestanoj potrazi za ljepotom i šarmom..
Nakon toga sam znala da više neću kupovati jelkice, sama ću ih raditi, kako god poželim. I tako sam ove godine pletući zelene grane, oživjela svog prvog Gnoma. Što da vam kažem, on još uvijek ne želi napustiti moj dom. Zašto i bi.




Da ne zatrpavam dalje fotografijama onog o čemu sam vam pričala, ali sam stvarno poželjela pokazati.
Ima li rok za gašenje, ta božićna čarolija.
A mačke.. niti one nemaju ništa protiv, dapače.




Mačke su predobre

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/01/2019 : 22:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Čarlita trebala si se javiti da kao pravi mačkoljupci popijemo pokoju.
Ima blizu Maximirske u Kušlanovoj Cat Caffe https://cat-caffe-zagreb.business.site/ živa je guba.
Inače, žena me svake godine vodi na Orašara u HNK, ali kako je valjda sad to in, prevelika je gužva pa sam ove propustio predstavu koju bi valjda znao sam otplesati.
Sad po najnovijem sakuplja te čudnovate drvene lutke, pa nakon donesenih iz Budimpešte vidim da se i sa ebaya sprema omanja invazija.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/01/2019 : 23:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


jooj, daj pazi da ti se ne zapali drvce, blizu izvora vatre ti je


Pozdrav Poli
Ma nije, vidiš da je bilo još u izradi i onda je maneken nakon fotkanja promijenio mjesto. Savršeno je što je mobilan pa kad zanovijeta da mu je dosadno više na jednom mjestu, stavim ga na drugo.

Znaš, ove godine me malo rastužila prekrasna Ljubljana. Vidim da su neki lokalčići u onoj prekrasnoj ulici s restorančićima i divnim obrtima zatvoreni. Čini mi se da je zatvorena i Babuska, pa čajana.. šteta. I nedostaju mi neki izlozi koji su me očarali lani. I još nešto, poput Zagreba, čini mi se i Ljubljana, kad stigneš do vrha, kad jednom ljepotom ostaviš bez daha, više se ne umije bolje, više..dalje. Ne gledam ja na adventu samo lampice, ali kad već svijetle, vidim da se više ne mijenja mnogo, samo se ponavlja. No, ipak je i u tome čarobnija od Zagreba. U Zagrebu nedostaje da još svaku travku okite i osvijetle pa nešto lijepo preraste u običan kič, sa milion štandova s kuhanim vinima i fritulama i kobasicama. Ne podnosim u toj količini toliko tog mirisa, pa sam sve to izbjegavala. Sve se pretvorilo u prekomjerni konzumerizam žderanja. Gdje je nestala prava Božićna čarolija.
Ja sam ju u svom iskonskom obliku, netaknutu, doživjela u Hellbrunn dvorcu u Austriji. Tolika jednostavnost, životinje, slama, kućice s božićnim rukotvorinama.. kod nas mogu gledati samo lijepe izloge u trgovinama.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/01/2019 : 23:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Da li se to Čarlita vraća?

Vrati se Čarli,vrati se doma! Skuvali smo ti paštašutu! :)



Pozdrav i tebi, nagore.
Hajde molim te, daj ponudi nešto finije da me potkupiš.
Malo je paštašuta.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/01/2019 : 00:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Čarlita trebala si se javiti da kao pravi mačkoljupci popijemo pokoju.
Ima blizu Maximirske u Kušlanovoj Cat Caffe https://cat-caffe-zagreb.business.site/ živa je guba.
Inače, žena me svake godine vodi na Orašara u HNK, ali kako je valjda sad to in, prevelika je gužva pa sam ove propustio predstavu koju bi valjda znao sam otplesati.
Sad po najnovijem sakuplja te čudnovate drvene lutke, pa nakon donesenih iz Budimpešte vidim da se i sa ebaya sprema omanja invazija.





Hej ivi i Iwoode, imate pozdrav od mojih mačketina, upravo ovako provode večer i briga ih za sve. Obožavam ih, naravno, baš kako treba štovati ta mačja božanstva. Za koji dan će 2
godine da sam ih udomila. Brat i sestra su, siročad iz malog mjesta iz Istre.



Ivi, znam za mačji caffe, ali se nisam toga sjetila, kao što mi nije palo na um da bih s nekim mogla kavu popiti. Žao mi je ali bit će još prilike, i stvarno bih rado upoznala tu cool gospođu skoj.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 09/01/2019 00:13:36
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/01/2019 : 00:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by nagor

Da li se to Čarlita vraća?

Vrati se Čarli,vrati se doma! Skuvali smo ti paštašutu! :)



Pozdrav i tebi, nagore.
Hajde molim te, daj ponudi nešto finije da me potkupiš.
Malo je paštašuta.



Finije? Ne znam da li postoji što slasnije za ženu od forumskog testosterona. Ako te to ne privuče, ne znam što bi te onda moglo...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/01/2019 : 01:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by nagor

Da li se to Čarlita vraća?

Vrati se Čarli,vrati se doma! Skuvali smo ti paštašutu! :)



Pozdrav i tebi, nagore.
Hajde molim te, daj ponudi nešto finije da me potkupiš.
Malo je paštašuta.



Finije? Ne znam da li postoji što slasnije za ženu od forumskog testosterona. Ako te to ne privuče, ne znam što bi te onda moglo...


U pravu si, predajem se. Ništa finijeg nema od muške svlačionice koja vonja na muški znoj s bazom testosterona, ako može naša Predsjednica, što ne bih i ja.

Ima i vic o tome.
Kad žena upadne u mušku svlačionicu u kojoj su oni goli, dočeka ju dobrodošlica.
Kad muškarac upadne u žensku svlačionicu tada je on perverznjak i bolesnik.
Žene su stvarno do srži licemjerne i pokvarene i igraju prljavo, zar ne?


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 09/01/2019 : 08:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Kad žena upadne u mušku svlačionicu u kojoj su oni goli, dočeka ju dobrodošlica.
Kad muškarac upadne u žensku svlačionicu tada je on perverznjak i bolesnik.




Iako je ovo vic, dosta je tanak.

U stvarnosti bi u oba slučaja dobrodošlica ovisila o atraktivnosti osobe i načina na koji ona upada ili ti kao žena nedvosmisleno tvrdiš da su žene licemjernije od muškaraca?

Edited by - Peyo on 09/01/2019 08:17:20
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/01/2019 : 10:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro Charlie, mozda je sada vrijeme za upoznavanje alternativne Ljubljane. ;D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/01/2019 : 10:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by nagor

Da li se to Čarlita vraća?

Vrati se Čarli,vrati se doma! Skuvali smo ti paštašutu! :)



Pozdrav i tebi, nagore.
Hajde molim te, daj ponudi nešto finije da me potkupiš.
Malo je paštašuta.



Finije? Ne znam da li postoji što slasnije za ženu od forumskog testosterona. Ako te to ne privuče, ne znam što bi te onda moglo...


U pravu si, predajem se. Ništa finijeg nema od muške svlačionice koja vonja na muški znoj s bazom testosterona, ako može naša Predsjednica, što ne bih i ja.

Ima i vic o tome.
Kad žena upadne u mušku svlačionicu u kojoj su oni goli, dočeka ju dobrodošlica.
Kad muškarac upadne u žensku svlačionicu tada je on perverznjak i bolesnik.
Žene su stvarno do srži licemjerne i pokvarene i igraju prljavo, zar ne?





Ma Kakvo licemjerstvo. Nije isto kad "lisjak" upadne u kokošinjac ili kad kokoš upadne u lisičji brlog. Reakciju tu određuju biološke razlike između te dvije vrste odnosno ta naša dva spola. :)
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 09/01/2019 : 12:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Nagore nisam znao da si ljudožder (maskiran u lisjaka).
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/01/2019 : 14:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ma sve je to mesožderstvo.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 09/01/2019 : 16:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ma sve je to mesožderstvo.


hahaha..zanimljivo je kako neminovno većina tema o muškarcima i ženama završava usporedbom - s kokošinjcem.

Nego, nagore..da se malo uozbiljim, vezano uz moj "paštašuta povratak".

Jako je malo tema na internetu nakon kojih čitam komentare ne bih li stvorila sliku o načinu razmišljanja ovog naroda. Lišena sam svake potrebe i želje da se pritom uključim. Gubitak je to vremena za beskonačne borbe s vjetrenjačama, i smatram da tu više nema pomoći.
Ali mogu pomoći sebi tako što živim svoj život, okružena onim što želim i volim. Nemam nikakvu potrebu doživljavati i proživljavati tuđe frustracije, manjak samokontrole, kulture, poimanja i shvaćanja života i svijeta, nemam potrebe uzrujavati se na nečije apsolutne istine koje su dokaz manjka kapaciteta za proširenje percepcije.

Da ovo napišem, potaknuta sam pogledom na novu temu o mudrosti.
Sve je bilo u redu s autorom i slikom i uvodom jer sam uključila razumijevanje i shvaćanje što autor želi i zašto je za njega ta slika pojam mudrosti. To je moj hodogram do tolerantnosti, uvažavanja i dijaloga.
Sve je bilo u redu dok se nisam smrknuta maknula s teme da ovo napišem ovdje, vidjevši da je autor teme prilično daleko od mudrosti i pojma ljubavi u istom naslovu. Ne mogu tolerirati način komuniciranja u kom se olako i paušalno, brkajući to s temom i dijalogom - vrijeđa sugovornik. U pomanjkanju argumenata i svrhu diskreditiranja njegovog mišljenja, autor teme vrijeđa Iwooda, jer valjda moraš biti napušen, da bi gledao svijet drugim očima - osim zadanoga.
U redu, Iwood je na toj temi ispao napušen. A ja se pitam - tko je tu lud.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 09/01/2019 : 20:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Đes' Charlita, kako je? Nisam sve pročitao, skoro do polovice, ono okom preletio. Znaš,
eto pa slično razmišljanje... Uglavnom, stoj dobro i budi aktivnija.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/01/2019 : 23:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ljudići, evo jedna u nizu..danas se dogodila ova





jer sam gledala ovo






~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 11/01/2019 23:18:47
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 11/01/2019 : 23:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
+1

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/01/2019 : 23:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

+1



a možda ne bi škodila jedna inspirirana morem i plažom, na kojoj je naslikana tamnoputa teta, ulovljena u momentu dok svoju svilenkastu kožu maže uljem na platnu svoga tijela. Ess hahaha..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 12/01/2019 : 00:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie
U redu, Iwood je na toj temi ispao napušen. A ja se pitam - tko je tu lud.



elvud je jedina normalna i razložna osoba ovdje na forumu ;o))
apropos, gdje si mi ti i kako si mi, samo charlie?

;o))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 12/01/2019 : 09:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tutta

+1



a možda ne bi škodila jedna inspirirana morem i plažom, na kojoj je naslikana tamnoputa teta, ulovljena u momentu dok svoju svilenkastu kožu maže uljem na platnu svoga tijela. Ess hahaha..

Srodne duše se prepoznaju.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/01/2019 : 17:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tutta

+1



a možda ne bi škodila jedna inspirirana morem i plažom, na kojoj je naslikana tamnoputa teta, ulovljena u momentu dok svoju svilenkastu kožu maže uljem na platnu svoga tijela. Ess hahaha..

Srodne duše se prepoznaju.


mislim da je ispravnije reći da se poznaju.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000