forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mirisom i okusom kave i čokolade kroz život.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/03/2015 : 22:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Stvarno si jak kad ne znaš pogledat ni rok trajanja robe koju kupješ.



Jednostavno nisam pogledo i et sta sada? Najgore je sto drze kavu kojoj je rok isteko prije 4 mjeseca i sta kada je neko bez gledanja uzme i popije. A i kada sam stigo kuci, otvorim i vidim cudan miris kafe kad ono ovo... E hoj sad vam!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/03/2015 : 22:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

ovo nije prvi slučaj da lako planeš, koji spominješ.
Zašto si tako agresivan? Odakle taj bijes i kratak fitilj i sve se može kulturno riješiti, možeš pokazati da si ljut zbog prevare i tražiti povrat novca ali to što si rekao da si napravio..to nije dobro.



Zato sto ovo nije prvi put da su me sjebali
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/03/2015 : 22:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
ajde opiši što je točno bilo kada si shvatio da je kava stara i ne valja? Sjeo si u auto, vratio se u trgovinu..i?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/03/2015 : 22:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Vratim se ja u trgovinu, ljut ko ris kada mi nesta dode da se polako smirim. Udem ja u trgovinu i sve lijepo fino, jer je i radnik vidim bio nervozan pa sam polako sa njim, pitao sam ga kulturno mozel povrat novca, a on je to odbio pa sam mu reko da pozove svog poslovodu i na kraju je taj dosao. I nakon male diskusije sve vise su postali da budu zovcaniji prema meni koji sam se jedva kontrolisao i na kraju rekli da napustim radnju. Tad me spuca onaj osjecaj kojeg se kod sebe najvise plasim, i zabijem prodavacu brecu kafe u glavu...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/03/2015 : 22:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Bolan, ako me opet ko onako sjebe-prebit cu ga na mrtvo ime!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/03/2015 : 22:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

ajde opiši što je točno bilo kada si shvatio da je kava stara i ne valja? Sjeo si u auto, vratio se u trgovinu..i?


Čekaj, ti njemu stvarno vjeruješ?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/03/2015 : 22:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
ma uopće nije bitno da li je ovo istina ili izmišljotina..bitna je priča tintone..kamo ga povuče.

Wolfe, želiš postati bolji u pisanuju recenzija. Želiš li postati i bolji čovjek? Misliš da možeš postati bolji u recenzijama ako se i ostatak tebe ne popravi? Sve mora biti usklađeno da bi se vidio napredak u pisanju, znaš. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/03/2015 : 23:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ja se zelim da promjenim, ali ne mogu da se promjenim, jednostavno imam urodenu tu agresivnost u sebk koji na neki nacin moram da izrazim. A najgore je sto sve bidale ovog svjeta lete na mene, i onda booom, pukne moja ludost pa moram onda...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/03/2015 : 23:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Znaš, kako zračiš tako i privlačiš.
Pokušaj svaki dan učiniti neku sitnicu koja je lijepa i dobra i kratko samo o tome napisati. tada počni tražiti lijepe sitnice o kojima ćeš kratko nešto moći napisati. Probaj sitnim koracima ali svakoga dana sjetiti se da moraš vidjeti ili učiniti nešto lijepo, dobro ili ljubazno.. smireno, galantno..život je pun takvih prilika, traži ih.
Nešto što će ti pružiti dobar osjećaj u tebi. I nastoj ga što duže zadržati u sebi..i svakog dana novom sitnicom nadograđuješ taj osjećaj na onaj od jučer, dok ne prevlada ta tvoja strana.

(Šopingiram onlajn namirnice da si olakšam i uštedim vrijeme.)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 27/03/2015 : 23:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Znaš, kako zračiš tako i privlačiš.




Wolfhunter očito ima loše vibracije.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/03/2015 : 23:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Mozda to i uspije, sumnjam, ali nemam sta da izgubim... Samo se nadam da nece naic kakva sitnica i razbjesnit me...
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 27/03/2015 : 23:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Pusti da bijes samo prođe kroz tebe i promatraj ga kao nešto što nisi ti.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/03/2015 : 07:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Wolre, nitko ti nije kriv za tvoj bijes do tebe samoga. I nikako to ponasanje nije odraz samopostovanja, naprotiv.Kavu ne trebas baciti covjeku u glavu zbog nemoci,imas druge nacine.
Ne znam sad vase zakone ali imas inspektorat kome se obratis s racunom i kavom. Prije toga pisanim putem na adresu trgovine|vlasnika uputis prigovor i zahtjev za povratom novca i ukoliko fi u odredjenom roku ne odgovori ( ovdje je 15 dana) zabavis se s inspektoratom. Sve fino, ljubazno i das do znanja trgovcu da si svjestan svojih prava a njemu das malo straha jer to je kaznjivo, prodavati robu nakon isteka roka..
Sve ima rjesenje. Ova kava je samo primjer..tako i ostalo.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/03/2015 : 09:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I tako prođe pomicanje sata, ljudi su još kraće spavali i potrebna im je jača kava nego inače da ih razbudi, pogotovo Charlie i Krugeru zbog ranojutarnje aktivnosti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/03/2015 : 16:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Usto jutros, šmrčem ko turbina, aman se jučer prehladio, bio je gadan dan, puhalo je mnogo da se govno smrzne u tebi.
Sav sam nikakav ustao, napravio sam sebi čaj od kamilice sa medom i limunom koji mi stoji mjesec dana bezveze u frižideru, pa rekoh hajd da ga za nešta iskoristim, iscijedio sam cijeli limun, odera usne. Šmrčem ko da mi je ko zabio motku kroz guzicu u nos, pa se valjda zato dizne otvorile, pa svrćem one kupovne supurine i čorbe. Danas nisam puno radio, dao samo hranu kerovima i vratio se u kuću, naložio vatru i isjepo koje drvo na eks. Prošlo je podne, ja sebi malo napravim kave, ovaj put je ispravna kava, bez brige znači. Gledam sav dan ovu Cazinsku Audiciju, ljudi ubiše koliko su smiješni. Sutra ne idem na posao, već tri godine stižem redovno na posao bez kašnjenja ili bez izostataka, tako da sebi nekoliko dana odmora mogu priuštiti. Naravno, prijavio sam i uzeo sam sebi slobodnu sedmicu, mogu i bez mene nekoliko dana, ako ne, nek j*bu sebi mater, nisam ni ja ko James Bond. Evo opet svrčem čaj i kavu, i mogu reći da ide dobro jedno uz drugo, a sada mi trenutno prolazi kroz glavu kako to ljudi mogu samo i zašto prosjače - aman zinula guzica...

Nadam se da ću brzo da ozdravim, pozdravljam vas sve, idem ja sada da gledam "Ezela", ubi čojk...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/03/2015 : 16:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Gadan neki vjetar puhao prethodna 2 dana a danas tako mirno i sunčano kada ne moram nigdje ići.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/03/2015 : 17:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


Dobar dan.
Još imam nešto jutarnje kave u šalici pa sjela da s vama popijem.
Jeste li kad imali osjećaj da ste se probudili kao neka druga osoba, sjedite uz kavu i pokušavate shvatiti što se događa. Odjednom vam sine: "Hello there, nice to meet you. What took you so long?"



Nolte mora shvatiti koliko sam se promijenila. Dobio je zadatak da presluša cijeli ovaj album i da mi detaljno ispriča kako mu se sviđa. Želim da ga zavoli. Njegova glazba mi je dosadila.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/04/2015 : 11:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dobar dan svijete
Travanj je i proljeće miriši u zraku.
Ovo jutros je jedna instant i sunčana kava.




~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/04/2015 : 21:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Jooj, opet sam se našla ko prase u tuđoj kaljuži u Književnoj Groupie i to u putenim postovima nakon posta!
P..p..p!!..
Nemreš vjerovati kako Pavle Svirac zna prave dirke po kojima zasvira i na reakciju regrutira.
Totalna prozno-poetska katarza ženskog bića koje mu se pod postom prostre. Da je postelja, i post bi da zaškripi, ko njegova Stojka koja mu ne da, pa se postom nakon posta rješava svekolikog jada.
Pa se nađe netko da ga pita što će mu na to reći - žena?!
Pa i ona ga čita, i svima nam je frendica na fejsu, Maja Hrgović - ako netko pita.
Mora da je fenomenalan osjećaj biti "Stojka" u životu Pavla Svirca, i hihotati se čitajući postove tog vječitog - ne ševca.

Ovo je bila pauza od kuhinje uz ohlađenu kavu. Kuham šunkicu, poslije ću jaja i onda sjednem uz pivo gledati filmove u stilu - j**be mi se živo.



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 05/04/2015 : 11:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/04/2015 : 13:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/04/2015 : 13:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ovog jutra...




I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/04/2015 : 07:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Jutro je hladno i vjetrovito i zebu prsti. Kazu da ce do kraja tjedna temperatura biti do 20°C. Ne bi li u toj kotlovnici lozac mogao postelati malo to paljenje i gasenje termostata, da se ujednaci temperatura? A tko ce nas postelat nakon tolikih promjena, ovo je kao da letimo s jednog kontinenta na drugi, sa sjevera na tropsku klimu. Gdje je nestao Mediteran s blagom klimom? Tko je pobrkao zemljopisne karte?

Gundanje sponzorira jutros Franck kava, i Jutarnji.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/04/2015 : 09:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dobro jutro


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/04/2015 : 15:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Dobro popodne.
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000