forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mirisom i okusom kave i čokolade kroz život.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/02/2015 : 14:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

V piatok gang bang na Otočke pozdĺž Krka a všade inde, s tromi vodky?

Takže, no, dobre. Vydrž tam!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/02/2015 : 14:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


V piatok gang bang na Otočke pozdĺž Krka a všade inde, s tromi vodky?

Takže, no, dobre. Vydrž tam!






Ispricaj se vodki! Ona troma?!

Ona kerozin. Za gang bang na Otocec ob Krka - nek ti bude!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/02/2015 : 14:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
promini naslov topica u: mirisom i okusom kave kroz život i smrt .
da djeluje luđe

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/02/2015 : 16:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ke?! Ne meruvam vise. Redovito se moderatorijumu zameruvam.
Sumnjuvam da me poslise.

Bladi German.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/02/2015 : 17:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ned_lynx

Zamrzi koga god oćeš, bilo gde ili bilo kad.

Ali nastavi sa postovima; užitak je čitati tvoje pisanije!



Dragi i poštovani forumski kolega, ( i ostali također )
moglo bi se reći da sam se konačno dovela u red..hahaha.. i uredila si
vlastitu "gajbu" u kojoj me se može pronaći.

U ovim sitnim (tako se na njih Spiderman žali da jesu, ali ga nitko ne šlivi 5% )ikonama iznad mog posta sad je i moja za homepage s linkom na blog. Može li kompliciranjije? Probala sam. Zato je ovdje na mom profilu i direktan link na blog..i tako to..

U jednom danu je doista moguće naučiti slovenski jezik (tako da me ni Poli ne razumije), doista je. I sad baš sve razumijem trolodtrojeta što na materinjem piše. Kad vam kažem..uopće mi ne treba prevoditelj na svahili, da ga lakše razumijem.


edit: trolaodtroje - nije li ovaj čovjek mogao smisliti malo kompliciraniji nadimak?

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 28/02/2015 23:59:10
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/03/2015 : 15:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ojha :)
Sjela sam na suncanu kavu uz more i bas mi je drago sto jesam jer inace iz pidjame tako rano iskocila ne bih da nisam morala.
Bila sam u City Card-u izraditi novu jer moj sin ima sklonost da ju eto, vec drugi put gubi. Za obicnu mjesecnu pokaznu, jer to je samo to, unatoc fensi imenu trebaju podaci, oibi, rodni listovi formulari, svaki put iznova - ne, izgleda da nisu zainteresirani za mnoge opcije sustava - vjerujem, u vecoj kolicini potrebni nego za kupnju cijelog autobusa.
Ali nije ni to, vec ono sto sam dozivjela u vremenu tog popunjavanja formulara i izrade kartice od sluzbenice..
Izasla sam iz zgrade na autopilotu, kao da sam pijana..
Ja ne znam,,ona je mene cijelo vrijeme ljubazno vrijedjala, od trenutka kad sam progovorila:" pa to je samo sin.."- pitam ja da kako to misli...Pa ona " jos nije upoznala zenu koja je sina odgojila da bude pravi muskarac....takav ce biti i sa 40 kakav je sada...mozda bi bilo bolje da se djeca odgajaju sama...njoj majka nikad nije dala svoju kreditnu karticu u ruke...".. Sjecam se da sam joj spomenula gdje ju je izgubio na sto kaze ona:"To vam je rekao..? Oni svasta kazu.."

Tko su to "oni", i zar je mene nasla da na meni lijeci traume zbog necije majke koja sina po njenom ukusu nije odgojila?

Sto je to bilo? Zbog cijih grijeha je mene tako razapela?
Zene su lude, kad vam kazem. Bjezte od zena.

Znam,znam ..i ja sam. Samo sam beskompromisno iskrena :)

Odoh sad do kraja ovu kavu popit i ulovit koju zraku sunca.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/03/2015 : 16:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
I kod mene suncano...prevodim titl za jedan film..i vidim topik "kava" je UP da vidim sta ovisnici o kofeinu tipkaju...jedva cekam g.odmor da i ja na obale Jadrana se spustim i kaficu i koju light Camel pljugu i lookiram horizont ...palim Philips Senseo...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/03/2015 : 07:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sve je manje vedrih ljudi veselog duha. Ako ih i ima, to je maska iza koje tugu i usamljenost kriju. Smijeh je danas postao maska.
Sto se dogadja sa svijetom..? Nedostaju mi ljudi kakvi su nekad bili..
Dobro jutro uz prvu jutarnju kavu.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/03/2015 : 09:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Slabo mi tracate uz kavu. Kakvi ste vi to muskarci?!

Frisko iz Rima za Jutarnji Inoslav Besker pise da su redovnice podigle glas: zene ce kad-tad drzati misu, i to ce raditi bolje od muskaraca.

Da bolje, rodjene smo za to.
Vjerujem u svijet, da ce doci vrijeme kada ce poglavar Crkve postati Papisa. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/03/2015 : 10:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Bas imam jedan zanimljiv razgovor u tijeku, po pitanju vjere.
Svi su ljudi vjernici jer vjera i religija nisu isto.
Religija je masovna, vjera sasvim intimna, osobna.
Covjek bez vjere je prazan, ljustura samo..Svakom bicu je potrebno u nesto vjerovati.
Nema religija monopol na vjeru.
Zanimljivo mi je vjerovanje da je smrt mozda tek portal u neku drugu dimenziju.
Ja sam sklona vjerovati kako nasa energija nastavlja u nekom obliku egzistirati ali ne nuzno i nasa svijest..


Kaj imate na ovo reci? :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/03/2015 : 17:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Joj, joj..ponekad mi dođe da pomislim da sam jedino muško na forumu Valjda vas je strah progovoriti o vjeri jer je zabranjena religija.. Niš.

Dosadila mi danas kava. Vodka jedna s ocijeđenim limunom i 3 kockice leda sam si odvalila u čašu. Guštam, odvalila sam prehladu i već tri dana za redom mislim da je petak. Pa ne mogu više protiv tog osjećaja.
Neka bude onda, sad i odmah.

Ovo mi je odlična stvar od prošlog ljeta, jedva sam ju pronašla.
Bila je ovo ćakula uz kavodku. :)



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 26/03/2015 : 22:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Mmmmmmmmm... Vodka!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/03/2015 : 22:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nemoj reći da si se u Rusiji navukao na nju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 26/03/2015 : 23:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nemoj reći da si se u Rusiji navukao na nju.



Pijem vodku od kako znam za sebe, ali je volim mjesat uz rakijicu...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/03/2015 : 23:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jesi li probao kada sam složiti neku domaću vodku ili udaraš tvorničku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/03/2015 : 01:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Jesam jednom, medutim rezultat je bio opasan, nesta sa mojom vodkom nije bilo u redu, kada sam je probo isto mi je bilo ko da sam drogiran, medutim ni dan danas mi nije jasno sta nije u redu sa njom...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/03/2015 : 08:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
I tako je kopilot srusio avion.
Nikad u izreci nije bitno - ima li pilota u avionu.
Uvijek je krivo postavljano to pitanje.
Dakako da ima pilota, ima i stjuardesa, moze biti i doktora, frizera.. svi oni putuju.
Pravu bit pogadja pitanje - ima li pilota u kokpitu?
Mi Hrvati znamo kako je to voziti se u punom avionu pilota i kopilotom Milanovicem u kabini.
Kolinda je stjuardesa. Zaduzena da umiruje putnike:" It's ok! It's ok! Promasili smo Alpe!"
Josipovic u prvoj klasi se osmijehne:"Bilo je ovo jedno lijepo putovanje, bili smo u lijepim oblacima.."
"Zacepi!"- iz ekonomske klase dovikne mu Pusicka." Jebe mi se za putovanje i putnike! Zelim stici do UN-a!" -"Dabogda te tamo vozio Cacic!"- Promrsi joj bivsa ministrica Violica.
"Croatia - full of life" - na spagi prikacen "Croatianwings" za sobom je vukao veliki slogan.
Podrapao se na Alpe dok su Hrvati u letu uzivali.



Bila je ovo instant kava. Ponekad je bolja od brzinskog seksa.
Dobro jutro. :)

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 27/03/2015 08:51:34
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/03/2015 : 18:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Jutros kupio dino kafu, potrosio zadnje markice na nju, kada sam se vratio, ispalo da joj je isteko rok, izgrijesio sam bio svoju dusu jutros...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/03/2015 : 18:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To se dešava kada ne gledaš dok kupuješ. Tako sam ja krajem prošle godine uzeo 3 dvolitarska piva i kada sam došao kući vidio da je jednome istekao rok još prije mjesec dana a ostala 2 su imala još par dana fore. Skoro mi je došlo da se vratim nazad i popljujem osoblje samoposluge gdje sam to kupovao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/03/2015 : 21:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ja, ali brate, ja sam digo haoskadsam vidio to, odvezo sam se do samoposluge i onom prodavacu zabio kafu u glavu...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/03/2015 : 21:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja, ali brate, ja sam digo haoskadsam vidio to, odvezo sam se do samoposluge i onom prodavacu zabio kafu u glavu...



Nisi valjda?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19361 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/03/2015 : 21:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja, ali brate, ja sam digo haoskadsam vidio to, odvezo sam se do samoposluge i onom prodavacu zabio kafu u glavu...


Šta ti je on kriv šta ne gledaš šta kupuješ?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/03/2015 : 22:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja, ali brate, ja sam digo haoskadsam vidio to, odvezo sam se do samoposluge i onom prodavacu zabio kafu u glavu...



Nisi valjda?



Jesam... Kupio sam kavu kojoj je rok istekao prije 4 mjeseca, a stojala pored onih normalnih. E oni su krivi sto ne vode evidenciju o robi, i to se desilo u Bingu, e dobili su svoju kavu natrag sa PDV-om.

P.S.
Ako ste mislili da to necu uraditi, onda se varate jer ipak sam ja u pitanju...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19361 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/03/2015 : 22:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Stvarno si jak kad ne znaš pogledat ni rok trajanja robe koju kupješ.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/03/2015 : 22:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
ovo nije prvi slučaj da lako planeš, koji spominješ.
Zašto si tako agresivan? Odakle taj bijes i kratak fitilj i sve se može kulturno riješiti, možeš pokazati da si ljut zbog prevare i tražiti povrat novca ali to što si rekao da si napravio..to nije dobro.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000