forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mirisom i okusom kave i čokolade kroz život.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/01/2015 : 17:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/…/outlaw-nation-oun-lib-1-odm…/1202/

Čitam "Odmetnute", jeste čitali? Majke mi, sasvim slučajno se potrfilo
Kod mene opizdila južina, kavu pijem, stanje:zen u Odmetnutima, prehlada popustila i baš je ugodna subota ..



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/01/2015 : 00:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

A što je s onima koji ne piju kavu?





eto. riješili smo i to.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/01/2015 : 11:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Znate, nisam doktor ali sam htjela nešto pogledati.
I tako sam otvorila ovu temu jer me baš jako zanimalo jesu li
povezane kava i osobnost.
Shvatila sam da mi je malo "uzoraka" ono što ih imam u životu da bih samo tako zaključila bilo što, pa sam se dosjetila gdje mogu "nabaviti" kakav takav reprezentativni uzorak da ubrzam malo to što mi je na pamet palo.
To popodne, kad sam otvorila ovu temu, kuhala sam kavu dugogodišnjem poznaniku koji mi je ljubazno, odmah na poziv stigao popraviti nešto oko struje.. Kad sam ga upitala kakvu kavu pije, rekao je: "crnu, slatku, sa što više šećera.." - Užas! Bilo mi je slabo zamisliti kakvog je to okusa, dok sam ja pila svoju, bez kapi šećera.
- Eto ti! Pomislih, u kavi ti je odgovor zašto nikad nisi trzala na njegov šarm i flert i koješta.. Točno bi ga mogla opisati kroz tu kavu koju pije.. Kao i onu trojicu u svom životu koje si voljela, a zajednička im je crna, gorka kava.
Jedan od njih te naučio takvu kavu piti, a zbog sve trojice zajedno,
ne možeš se na šećer vratiti..

Što je kava gorča, crnija, to mi je osoba kompatibilnija..

Eto, ukratko.



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/01/2015 : 16:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Kruger

A što je s onima koji ne piju kavu?

Nek piju rakiju
Zezam se..topic nije ogranicen na ispijanje kava, gledaj ga kao kafic u kojemu se o svemu opusteno prica



pa to sam i mislio, ali ne znam kako razviti neku priču.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 20/01/2015 : 17:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Nikad ne pijem kavu bez rakije. Osim naravno ako me ne ponude

Have mercy
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/01/2015 : 17:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Kruger

A što je s onima koji ne piju kavu?

Nek piju rakiju
Zezam se..topic nije ogranicen na ispijanje kava, gledaj ga kao kafic u kojemu se o svemu opusteno prica



pa to sam i mislio, ali ne znam kako razviti neku priču.

Kreni sa necim sto ti se dogodilo, a mi cemo se vec prikljuciti

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/01/2015 : 17:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Nikad ne pijem kavu bez rakije. Osim naravno ako me ne ponude



Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/01/2015 : 17:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Evo jedne teme:

JC je otvorila FB grupu stripovicom i ja sam se priključio toj grupi, jedna osoba mi je rekla da sam tamo drugačiji u toj FB grupi nego na stripovicom. Kaže da na stripoovi com djelujem kao da su vrazi uši u mene. Doživi sam da mi ljudi kažu kad me sretnu u živo da djelujem drugačije nego na forumu. Ostao sam pomalo zbunjen s tom izjavom, mada moram ustvrditi da ovdje na forumu djeluje neka čudna napetost, dosta nikova djeluje “ nadrkano “, svadljivo, razdražljivo i tako to.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/01/2015 : 17:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Evo jedne teme:

JC je otvorila FB grupu stripovicom i ja sam se priključio toj grupi, jedna osoba mi je rekla da sam tamo drugačiji u toj FB grupi nego na stripovicom. Kaže da na stripoovi com djelujem kao da su vrazi uši u mene. Doživi sam da mi ljudi kažu kad me sretnu u živo da djelujem drugačije nego na forumu. Ostao sam pomalo zbunjen s tom izjavom, mada moram ustvrditi da ovdje na forumu djeluje neka čudna napetost, dosta nikova djeluje “ nadrkano “, svadljivo, razdražljivo i tako to.

Sreli smo se uzivo jesenas,i moram ti samo potvrditi da mi uzivo djelujes totalno drugacije,smireno,blago i ugodan si u drustvu.
Vjerujem da ja tebi takoder drugacije djelujem ovdje na forumu,ali to je sasvim normalno ,jer ovaj forum posjeduje svoju specificnu dinamiku i topici na kojima diskutiramo nisu uvijek bezazlene naravi.
Nema tu niceg cudnog niti neobicnog..cinjenica je da postoji vise verzija nas samih

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/01/2015 : 18:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Pa istina sad kad te znam u živo znam kako i što napisati, prije nisam znao kako se postaviti prema tebi, a i ti si sasvim normalna i O.K. osoba. Dobro to je vezano za uživo. Ali FB nije susret u živo, pa me čovjek drugačije ocijenio na forumu, a drugačije na FB-u. Mislim da je problem ovog foruma što se manje ljudi zna uživo nego prije, kad je em bilo manje članova em se dosta ljudi s foruma i uživo znalo. Mislim da se promijenio stil komunikacije između samih forumaša. Meni je ovdje sve nešto napeto i nabrijano, stalno gledam i čitam trzavice između samih forumaša, pomalo tužno.

Opet “ plačem “ za starim vremenima ovog foruma.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/01/2015 : 18:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Pa istina sad kad te znam u živo znam kako i što napisati, prije nisam znao kako se postaviti prema tebi, a i ti si sasvim normalna i O.K. osoba. Dobro to je vezano za uživo. Ali FB nije susret u živo, pa me čovjek drugačije ocijenio na forumu, a drugačije na FB-u. Mislim da je problem ovog foruma što se manje ljudi zna uživo nego prije, kad je em bilo manje članova em se dosta ljudi s foruma i uživo znalo. Mislim da se promijenio stil komunikacije između samih forumaša. Meni je ovdje sve nešto napeto i nabrijano, stalno gledam i čitam trzavice između samih forumaša, pomalo tužno.

Opet “ plačem “ za starim vremenima ovog foruma.

Sve se mijenja,mi "stari" forumasi se moramo prilagoditi jer ovi novi neznaju kako je bilo prije, oni krecu od nule, to je jedna sasvim drugacija situacija.
Uostalom i broj clanova je porastao a struktura istih se izmjenila.
Nije sve tako crno, tenzije ce uvijek biti prisutne, ali ima i puno lijepih trenutakla i zanimljivih diskusija.
Glavu gore.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/01/2015 : 18:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Evo jedne teme:

JC je otvorila FB grupu stripovicom i ja sam se priključio toj grupi, jedna osoba mi je rekla da sam tamo drugačiji u toj FB grupi nego na stripovicom. Kaže da na stripoovi com djelujem kao da su vrazi uši u mene. Doživi sam da mi ljudi kažu kad me sretnu u živo da djelujem drugačije nego na forumu. Ostao sam pomalo zbunjen s tom izjavom, mada moram ustvrditi da ovdje na forumu djeluje neka čudna napetost, dosta nikova djeluje “ nadrkano “, svadljivo, razdražljivo i tako to.



A mozda vam je samo trebala " zenska cizma" da se malo umijete i pocesljate :)

Ali da..tamo se desila jedna druga dimenzija, ljudi imaju vlastita imena uglavnom..
Vrag je najveci u mraku.
Trebalo je samo upaliti svjetlo.
:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/01/2015 : 23:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Pa istina sad kad te znam u živo znam kako i što napisati, prije nisam znao kako se postaviti prema tebi, a i ti si sasvim normalna i O.K. osoba. Dobro to je vezano za uživo. Ali FB nije susret u živo, pa me čovjek drugačije ocijenio na forumu, a drugačije na FB-u. Mislim da je problem ovog foruma što se manje ljudi zna uživo nego prije, kad je em bilo manje članova em se dosta ljudi s foruma i uživo znalo. Mislim da se promijenio stil komunikacije između samih forumaša. Meni je ovdje sve nešto napeto i nabrijano, stalno gledam i čitam trzavice između samih forumaša, pomalo tužno.

Opet “ plačem “ za starim vremenima ovog foruma.

To je zato sto ljudi po forumima svasta pisu,uzivo uvijek nades zajednicki jezik s nekim na forumu ne bas,na forumu pises neke stvari koje uzivo nikad nebi reko!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/01/2015 : 23:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Da nebi zaboravio ipak sam ovdje zbog kave,za mene je to legalizirana droga i ja bi je zabranio,to je otrov!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/01/2015 : 09:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Da nebi zaboravio ipak sam ovdje zbog kave,za mene je to legalizirana droga i ja bi je zabranio,to je otrov!


Rahatlokume, a zasto tako mislis o kavi? Pa od nje jos nitko nije poludio niti je pod utjecajem kave ubio nekoga. Od kave mozes samo ostati prirodno blesav, kakvog te majka priroda napravila, kava tu nema nikakvog utjecaja. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/01/2015 : 19:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Ma losa je i stvara ovisnost a nedaje nikakvu ugodu!!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/01/2015 : 00:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Ma losa je i stvara ovisnost a nedaje nikakvu ugodu!!



Ovdje pričamo o kavi, ne o ženama.
Promijeni ženu, bit će odmah bolja kava.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/01/2015 : 00:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Pa istina sad kad te znam u živo znam kako i što napisati, prije nisam znao kako se postaviti prema tebi, a i ti si sasvim normalna i O.K. osoba. Dobro to je vezano za uživo. Ali FB nije susret u živo, pa me čovjek drugačije ocijenio na forumu, a drugačije na FB-u. Mislim da je problem ovog foruma što se manje ljudi zna uživo nego prije, kad je em bilo manje članova em se dosta ljudi s foruma i uživo znalo. Mislim da se promijenio stil komunikacije između samih forumaša. Meni je ovdje sve nešto napeto i nabrijano, stalno gledam i čitam trzavice između samih forumaša, pomalo tužno.

Opet “ plačem “ za starim vremenima ovog foruma.



Da..primjetila sam da te u zadnje vrijeme baš puca neka nostalgija u postovima za tim sve češće spominjanim starim vremenima.
Pa kako je to tada bilo? Ispričaj u par riječi..

I još nešto sam vidjela, veliku promjenu murdoca kada ti se obraća, u pristupu prema tebi .. stvarno mi nije bilo jasno jer kad sam se ja borila za tebe u nastojanju da se taj lik smekša, kad mu kažem da nisi loš, (znajući i na neviđeno) da mi vjeruje, zakleo se ostat tvrd ko orah..
I sad kad se sam uvjerio, do toga je došao.
Pa zar nije ponekad dobro mene poslušati pa kasnije to samo potvrdi vrijeme ..
Ali neeee..neš ti tvrdoglavog Slavonca.. :)
Ovo je bilo službeno upućeno gunđanje na adresu spomenutog gospodina.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/01/2015 : 11:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Kruger

Pa istina sad kad te znam u živo znam kako i što napisati, prije nisam znao kako se postaviti prema tebi, a i ti si sasvim normalna i O.K. osoba. Dobro to je vezano za uživo. Ali FB nije susret u živo, pa me čovjek drugačije ocijenio na forumu, a drugačije na FB-u. Mislim da je problem ovog foruma što se manje ljudi zna uživo nego prije, kad je em bilo manje članova em se dosta ljudi s foruma i uživo znalo. Mislim da se promijenio stil komunikacije između samih forumaša. Meni je ovdje sve nešto napeto i nabrijano, stalno gledam i čitam trzavice između samih forumaša, pomalo tužno.

Opet “ plačem “ za starim vremenima ovog foruma.



Da..primjetila sam da te u zadnje vrijeme baš puca neka nostalgija u postovima za tim sve češće spominjanim starim vremenima.
Pa kako je to tada bilo? Ispričaj u par riječi..

I još nešto sam vidjela, veliku promjenu murdoca kada ti se obraća, u pristupu prema tebi .. stvarno mi nije bilo jasno jer kad sam se ja borila za tebe u nastojanju da se taj lik smekša, kad mu kažem da nisi loš, (znajući i na neviđeno) da mi vjeruje, zakleo se ostat tvrd ko orah..
I sad kad se sam uvjerio, do toga je došao.
Pa zar nije ponekad dobro mene poslušati pa kasnije to samo potvrdi vrijeme ..
Ali neeee..neš ti tvrdoglavog Slavonca.. :)
Ovo je bilo službeno upućeno gunđanje na adresu spomenutog gospodina.




Eh mi tvrdoglavi Slavonci.

Napisat ću nešto, al nemam pojma od kud početi?, od početka? Pa bilo je to davno.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/01/2015 : 21:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Kruger

Pa istina sad kad te znam u živo znam kako i što napisati, prije nisam znao kako se postaviti prema tebi, a i ti si sasvim normalna i O.K. osoba. Dobro to je vezano za uživo. Ali FB nije susret u živo, pa me čovjek drugačije ocijenio na forumu, a drugačije na FB-u. Mislim da je problem ovog foruma što se manje ljudi zna uživo nego prije, kad je em bilo manje članova em se dosta ljudi s foruma i uživo znalo. Mislim da se promijenio stil komunikacije između samih forumaša. Meni je ovdje sve nešto napeto i nabrijano, stalno gledam i čitam trzavice između samih forumaša, pomalo tužno.

Opet “ plačem “ za starim vremenima ovog foruma.



Da..primjetila sam da te u zadnje vrijeme baš puca neka nostalgija u postovima za tim sve češće spominjanim starim vremenima.
Pa kako je to tada bilo? Ispričaj u par riječi..

I još nešto sam vidjela, veliku promjenu murdoca kada ti se obraća, u pristupu prema tebi .. stvarno mi nije bilo jasno jer kad sam se ja borila za tebe u nastojanju da se taj lik smekša, kad mu kažem da nisi loš, (znajući i na neviđeno) da mi vjeruje, zakleo se ostat tvrd ko orah..
I sad kad se sam uvjerio, do toga je došao.
Pa zar nije ponekad dobro mene poslušati pa kasnije to samo potvrdi vrijeme ..
Ali neeee..neš ti tvrdoglavog Slavonca.. :)
Ovo je bilo službeno upućeno gunđanje na adresu spomenutog gospodina.




Eh mi tvrdoglavi Slavonci.

Napisat ću nešto, al nemam pojma od kud početi?, od početka? Pa bilo je to davno.

Daj bas reci kako je bilo prije vidim ti si tu od 2001, ja forum pratim od negdje 2007 prijavio se tek prije godinu i pol!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/01/2015 : 00:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Eh mi tvrdoglavi Slavonci.

Napisat ću nešto, al nemam pojma od kud početi?, od početka? Pa bilo je to davno.



Pa da. Krugeru, priče uglavnom i počinju sa: Once upon a time..
Eto, imaš već početak :)

Lijepo pripovijedaš, jako se rado sjećaš, opusti se i kreni, kako si ono u Outlawsima pisao..
I sad se tamo otvaraju neka sjećanja, rado prisjećaju neke stare teme, pere nostalgija za nekim članovima .. kako mi je to lijepo čitati.
Zašto je to tamo tako jednostavnije i lakše, zašto..?..je tako lijepo

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/01/2015 : 12:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Rahazlam, budem nešto i ovdje napisao. Već sam nešto napisao na FB s.com grupi.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/01/2015 : 12:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Zašto je to tamo tako jednostavnije i lakše, zašto..?..je tako lijepo




Ono je manja grupa, sve je opuštenije, a nitko se na nikog ne ljuti. Ovdje je sve nekako napetije.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2015 : 21:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Evo nešto za autoricu topica.

http://domidizajn.jutarnji.hr/coffee-shop-she/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 23/01/2015 : 23:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo nešto za autoricu topica.

http://domidizajn.jutarnji.hr/coffee-shop-she/

E Dodsferd tipkas li ga tipkas,bices rekorder foruma za par godina!!
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000