forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mirisom i okusom kave i čokolade kroz život.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2015 : 23:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tko zna hoću li biti živ za godinu dana a tek za nekoliko godina... to ne mogu znati unaprijed iako sam izbacio iz upotrebe sve vrste kava.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/01/2015 : 23:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo nešto za autoricu topica.

http://domidizajn.jutarnji.hr/coffee-shop-she/



Hvala ti na pažnji, Dodo.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/01/2015 : 23:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo nešto za autoricu topica.

http://domidizajn.jutarnji.hr/coffee-shop-she/

E Dodsferd tipkas li ga tipkas,bices rekorder foruma za par godina!!



Ti si Rahatlokum na ovom topicu, tako se i ponašaj.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/01/2015 : 07:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Moskva je hladna. Rekla bih da je jutros kod mene hladnije.
Slusam radio na slusalice, naisla na 3.program i koncert klasicne glazbe.. Ova kava sto ju jutros pijem bas dobra je, kao i glazba koja umiruje.
Schubert-Liszt, Wanderer fantasy
:)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/01/2015 : 07:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ovo je lose vrijeme za kisobrane. Cijele noci puse topli vjetar i luduje i kisa pada i sad kad moras van biras naj ofucaniji kisobran, samo da ga otvoris, da ga vjetar okrene pa ga zatvoris. S jednom zicom manje. U ovakvim danima jedino bi nesto znacilo ronilacko odijelo. Muskarci mogu staviti i kravatu. I onda ides i kao da je pun grad ludjaka.
Ali nismo. To je od nas ovo vrijeme napravilo.

Mokre puse svima od kisnog jutra i pokisle kave.
Ja sam ovdje sporedna, ja samo o njima pisem.
A bas smo svi malo ludi.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/02/2015 : 09:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Teroru Valentinova se pridruzio film 50 nijansi sive.
Na radiju cujem kako voditeljica neprimjerenim tonom kaze kako su darovi svake godine sve jeftiniji i jeftiniji.. To im je posao i placena reklama, vjerujem, za film, da sve upakiraju u Valentinovo i isforsiraju.. Pa malo spikice o kondomima..
Povrsno i besmisleno,,sto dodje kao must have sex - ako neces na taj dan, kad ces? Ma daaaj.. Treba li normalnim ljudima ovakva tema.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/02/2015 : 07:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Valentinovo u zoloskom. Yep. I tamo su zivotinjsku sevu odlucili komercijalizirati. Pa citam u Novom Listu da su ljudima odlucili pokazati kako to rade zivotinje "Od barenja do parenja", kao Valentinovo u zivotinjskom svijetu..u Maksimiru.
I zamislim da me netko pozove da gledam kako se seve lavovi.
Na Valentinovo.. -kako slatko, rekla bih.. Ne ne bih.
Pitala bih a sto fali klasicnoj, ljudskoj sevi?
Kako mi lavlja rika moze biti romantika, ili uvod u nasu anatomiju? I sto je to ove godine s tim Valentinovom? Svi se raspametili na 50 nijansi nacina?

Idem biti seljanka. Meni je milija seva na sijenu, spontana, bilo kojeg od 365 dana, kao odgovor na sva preseravanja oko Valentinova.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/02/2015 : 01:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ponoć je već prošla.. kavu pijem.
Slučajno je bilo Valentinovo, barem mislim da je bilo slučajno i da se nisu urotili ona gamad Amor ili Kupid i pritajili se, kao da ih nema.
A onda vrebali ko gladni štakori dok nisam u zasjedu upala i samu sebe razoružala. Koja je ovo ljubavna.. hahaha..
Ne, ozbiljno, ta mala pokvarena, prljava gamad opasnu je strategiju protiv mene osmislila. Mislim da se nisi pritajili da vrebaju već su im se od straha tresle gaće, a možda je u njima bilo i govana ako su se usrali od straha za svoje guzice kad su u boj samog poslali junaka ove moje priče. Golorukog, naoružanog samo riječima.
Ta mala smrdljiva valentinovski simbolična gamad nije imala streljiva..da ..sladunjavog, mlakog, kičastog, omotanog, uvijenog, prijetvornog, lažnog..da me pogodi i pridobije.
Pustiti golorukog čovjeka da sam samnom boj bije - nisu se mogli domisliti pametnije.
Odavna slušam riječi koje su danas u svoj kontekst sjele, bolje nego sve amorove strijele.
Danas sam čula riječi koje malo koja žena čuje, jer ne umije, iako bi neka možda za njih i ubila ili magiju prizivala.
Ja sam ih čula jer, jednostavno..nisam dobro "surađivala"..i u cijelom kontekstu zbivanja, ta mala vojska gamadi sa strijelama, mene je pogodila. I nikad slobodnije i prirodnije nisam se prepustila da budem probodena, pobijeđena..ma, dosta sam okolišala..recimo to ispravno - da budem nečija..da budem osvojena žena.
Sunce vam vaše, amorovsko, valentinovsko, sa strijelama..bilo je nesvakidašnje i neponovljivo i neočekivano i nije mi žao što sam pobijeđena..ali će ipak vama biti žao kad vas se doČepam.
Jednostavno, moram! Pa neću si sada dopustiti da se pretvorim u ljudsko biće, ili tu po forumu maltretirati narod drugačijom sobom od one na koju sam ih navikla.
Ja vas jednostavno moram umlatiti, za primjer i opomenu drugima.
Nekog moram, a ne mogu čovjeka od kog sam osvojena.. Znali ste da ćete platiti i da vas odmazda čeka. Čemu se sad čuditi? Bjež! Dajem vam par godina prednosti, smradovi valentinovski. Osveta je najbolja hladna i kad tad ću vas stići.
Sad idem..da budem. Pa šta bude, će biti.




Srdačno Vaša, da kako drugačije nego svojim stilom.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/02/2015 : 19:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Skuhala sam si kavu, ali kad se zapjenila, ispusti miris kao da sam teleportirana u štalu s konjima i sijenom i isparava ona njihova para..ponegdje se nađe i poneka konjska balega..Vani pašnjak i pokošena livada..još ni ljeto ni proljeće, vani pripeklo sunce..

Međutim, sada kad ju pijem..mogu vam reći da je izvrsna kava, okus i aroma u ustima..unatoč konjima. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/02/2015 : 21:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Nakon mukotrpnog dana punog fustracije i bijesa na poslu, (iako je Nedelja morao sam da se lomim na poslu) odlučio sam umjesto kod kuće da popijem kavu u gradu. Sa mnom su došla i dva jarana pa smo se uvratili u neki restoran da i usput jedemo. Na meniju su bile razne vrste kava pa sam se jedva odlučio šta da izaberem pa sam uzeo neku tamo sa stvarno čudnim nazivom kojeg se ne sječam ali nije ni bitno. Kada je konobar došao sa kavama, svrknuo sam malo da vidim kakva i mogu da kažem da je dobra, ne slaže se sa vodkom ali možemo proći preko toga. Aroma kave je bila extra, vanelija i kava su zajedno spojile u obliku spirale otvarajući aromatiku još nekog meni stranog sastojka u kavi. Bila je i pjenušava krema na vrhu sa prelivom od karamele koja mi je itekako godila nakon smornoga dana na poslu. Kava je bila odlična i jako me opustila...

A kakva je bila vaša kava danas?
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 15/02/2015 : 21:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
šip kiper z back
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/02/2015 : 21:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
uzbudio me njegov opis kave.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/02/2015 : 21:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Naravno da sam se vratio, pa kakav bi to bio forum bez mene?
Već vidim da je neaktivan čim mene nema, nema me mjesec dana i sve propade...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/02/2015 : 21:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

uzbudio me njegov opis kave.



Kava je itekako bila izvrsna tako da bi svakoga uzbudila
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/02/2015 : 21:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa gdje si to zaglavio u zadnjih mjesec dana da te nije bilo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/02/2015 : 21:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Mladjo me je poslao mjesec dana u "Hellgate."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/02/2015 : 21:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni pratio što se dogodilo jer sam taman negdje u to vrijeme i ja bio odsutan.
Ali čekaj malo, zašto mjesec dana ako je bila prva kazna.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/02/2015 : 21:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Prva kazna je bila od dva dana zbog zbog sitne krađe.
Druga kazna je bila od mjesec dana zbog velike aktivnosti u mafijskome svijetu na forumu. Evo nekoliko razloga zbog bana od mjesec dana; organizovani kriminal, švercovanje oružja preko foruma, krađa forumskih resursa i naoružavanja forumskih pobunjenika, i širenje plamena rata između Zagorovaca i Texovaca zbog naoružavanaj i jedne i druge strane teškim naoružanjem pa čak i raketnim projektilima... No međutim, vratio sam se i spreman sam da nastavim sa kriminalističkim aktivnostima...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/02/2015 : 22:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by Just_Charlie

uzbudio me njegov opis kave.



Kava je itekako bila izvrsna tako da bi svakoga uzbudila



Osjećala sam se čitajući kao ona baba u filmu Kad je Harry sreo Sally i poželjela kušati isto. :)

edit: p.s. men`se čini ta te poslao manhunter na hlađenje, nije onaj drugi brižan kriv baš za sve


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 15/02/2015 22:12:01
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/02/2015 : 22:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by Just_Charlie

uzbudio me njegov opis kave.



Kava je itekako bila izvrsna tako da bi svakoga uzbudila



Osjećala sam se čitajući kao ona baba u filmu Kad je Harry sreo Sally i poželjela kušati isto. :)





Nisam ga gledao, kako se zove?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/02/2015 : 22:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
pita jedna plavuša drugu: "kad počinje ona emisija Nedjeljom u 2?"

p.s. molim te, molim, nemoj otvarati nove teme ako ti dođe..ako ti dođe dođi ovdje i piši kako ti je i što ti je došlo i tu napiši što bi htio umjesto u novoj temi koju ti je došlo da otvoriš.
I sačekaj reakcije.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/02/2015 : 22:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ok tebra, primljeno ka znanju...
No međutim, kava je bila dobra ali se nije slagala uz ćevape... No to sam promijenio kada sam dođao kući i svalio časicu vodke...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/02/2015 : 22:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


evo ti filma i scene iz filma u kojoj baba šluša što se događa i poželi naručiti isto.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/02/2015 : 22:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ok tebra, primljeno ka znanju...
No međutim, kava je bila dobra ali se nije slagala uz ćevape...


Uz ćevape se pije pivkan a ne nekakva kava.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/02/2015 : 22:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
A taj film znači, da, da, sada sam ga se sjetio...
Nije mi se nešto pilo pivo jer sam na poslu sa kolegama svalio flađu rakijice...
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000