forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 pa ti vjeruj svima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 06/12/2014 : 23:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav i moram vam se svima izjadati,i upozoriti vas na problem.
Stvar je sljedeća,uzeo sam stripove preko njuškala od tipa Splićanina,Slavena kraljevića lot od 11 stripova za 1350kn,zs,7,8,19,37 itd većinom texevi i redom poslikani.
Prilikom razgovora doimao se potpuna poštenjačina i naravno uplatio mu na račun hpb te novce,nakon 2 dana kaže sestra mu bolesna i da ne brinem da će poslati,a jučer parada traži me mafija,kamatari,dužan sam veliku lovu,ubit će me,jako mi je žao,u bijegu sam čovječe,,i tako sam sam sebi bacio božićnicu drogerašu jebenom za šuteve il kak se to već zove,crko dabogda.
Pa vas evo dragi ljudi još jednom upozoravam SLAVEN KRALJEVIĆ S NJUŠKALA U SURADNJU NIKAKVU S NJIM.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lud sam

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/12/2014 : 23:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa prijavi policiji.Vrijednost je veća od 1000 kn pa bi morali reagirati.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 06/12/2014 : 23:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
ispod 2000 im se živo je-e
Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 06/12/2014 : 23:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
a uostalom kad ga mafija nemože nać di će ga policija nać e joj joj joj
Go to Top of Page

ERO
New Member



Croatia
111 Posts

Member since 07/11/2010

Posted - 06/12/2014 : 23:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit ERO's Homepage  Send ERO a Private Message  Reply with Quote
Daj adresu s njuškala.. Posjetit cu ga
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/12/2014 : 23:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nema nikakve koristi od policije, takve stvari se većinom rješavaju sudski gdje trebaš imati svjedoke (dobro, njih je lako naći) pa ako dobiješ sud to opet nije garancija da ćeš uspjeti istjerati svoje novce..
Moj ujak je tako ''kupovao'' auto od neke ženske gdje joj je unaprijed dao 15000kn, ona uzela novce pa se izgubila a auto dobio nije.
Pronašao je on nju ali je morao pokrenuti sudski postupak kojega je dobio ali od toga nije bilo koristi jer je to bila takva sirotica da joj nisu imali što uzeti a i kuću je bila prepisala na kćer.
Mislim da je ovo sa stripovima izgubljeni slučaj, oštećeni se jedino može nadati da će se lopov predozirati i okončati svoju karijeru.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 06/12/2014 : 23:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Kupovina preko interneta je jedno veliko SRANJE!!!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/12/2014 : 23:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pogotovo je rizično kupovati sa njuškala, ja sam samo jednom kupovao vojne čizme Danner Fort Lewis a kako je cijena bila jebačka inzistirao sam da se nađem osobno sa prodavačem a usput je trebalo i isprobati da li mi odgovara broj.
Da je slučajno odbio mogao je zaboraviti na mene kao kupca.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 07/12/2014 : 00:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Ja sam kontao u zadnje vrijeme da nešto nabavim n njuškalu i sl., budala što uopće pomislih na to, odsad samo uživo, jebeš i internet i njuškalo i sve.
Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 07/12/2014 : 00:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
obrisao je il čak mislim da su istekli,al stavit će opet pa objavim i adresu,imam broj računa al to ne vrjedi bojim se
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 07/12/2014 : 00:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Što nevolim ovakve prevarante!!!
Go to Top of Page

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 07/12/2014 : 00:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
Na žalost i ja sam imao loših iskustava sa njim ovdje na aukciji prije dosta godina ...

http://www.stripovi.com/clan/slaven2711/4705/
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 07/12/2014 : 00:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Koji komentari, 20 pozitivnih, a onda drek.
Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 07/12/2014 : 00:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
ehhh baš sam glup,mogao sam provjeriti na stripovi com i vidio bi ovo šta mi je weky poslao,a gad podmukli,neka crkne s tih 1350kn
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/12/2014 : 00:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čudna situacija, prvo je imao niz pozitivnih komentara pa se onda nešto prelomilo u njemu... vjerojatno je droga počela uzimati danak.
Sada je prešao na njuškalo pošto ovdje više ne može operirati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 07/12/2014 : 00:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čudna situacija, prvo je imao niz pozitivnih komentara pa se onda nešto prelomilo u njemu... vjerojatno je droga počela uzimati danak.
Sada je prešao na njuškalo pošto ovdje više ne može operirati.



ma joj joj kad ja mislim da su drugi kao ja,riječ svetinja,a na žalost ima i gadova takvih,a bar je imao sv nikolu dobrog
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/12/2014 : 00:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mbukov80

ehhh baš sam glup,mogao sam provjeriti na stripovi com i vidio bi ovo šta mi je weky poslao,a gad podmukli,neka crkne s tih 1350kn


Nedeljko, daj ti to malo nalupaj i istresi dusu iz njega.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

weky13
New Member



116 Posts

Member since 18/06/2005

Posted - 07/12/2014 : 00:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send weky13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mbukov80

ehhh baš sam glup,mogao sam provjeriti na stripovi com i vidio bi ovo šta mi je weky poslao,a gad podmukli,neka crkne s tih 1350kn



Nisi ti glup prijatelju nego si navikao na poštenu suradnju kao i većina ljudi na aukcijama, a ovaj lik je vrhunski prevarant, čak mi se nedavno javio isto preko njuškala ali sam ga prepoznao po mailu ...
Prijaviti na policiju obavezno!
Go to Top of Page

mbukov80
Starting Member

21 Posts

Member since 25/05/2011

Posted - 07/12/2014 : 00:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mbukov80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by mbukov80

ehhh baš sam glup,mogao sam provjeriti na stripovi com i vidio bi ovo šta mi je weky poslao,a gad podmukli,neka crkne s tih 1350kn


Nedeljko, daj ti to malo nalupaj i istresi dusu iz njega.


ha ha ha da je bliže i bi,a da vozim 500km i potrošim još toliko za benz i cestarinu ne isplati se,ma na takve se sve isplati kaj pričam,ali
bolje mi da zaboravim do božića
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/12/2014 : 10:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
NJUŠKALO JE LEGLO PREVARE !!!
Ja ovdje (na stripovi comu) već godinama trgujem bez previše razmišljanja kome i kako uplaćujem i sve bez problema. Njuškalo je druga priča. Kao da se sav šljam ove krize slio u taj slivnik. Vrlo sam oprezan pa su me opet prevarili koliko je god to moguće:
1. Razmjena robe u kojoj sam poslao paket, a zauzvrat nisam dobio ništa (prestao se javljati).
2. Neispravna i poluispravna roba. Prave se ludi kada reklamiram za krš.
3. Platim slanje preporučeno, objasnim, dogovorimo se, a on pošalje obično pismo (tip ima registriranu firmu).
4. Pošaljem otkupno, kupac ne preuzme paket i prestane se javljati. Ja izgubim novac koji sam platio za poštarinu.
5. Kompenzacije u kn. koje mi ne uplate.
6. Laganje, muljanje i trulež do dna jame paklene koje sam uspio skužiti na vrijeme.

Moje razočarenje u Njuškalo je veliko. Po mojoj gruboj procjeni 50 % ljudi koji oglašavaju i kupuju su mućci. Taj omjer je katastrofa. Izbjegavam kupovinu koliko mogu. Povjerenje poklanjam samo na sitne vrijednosti i sume (i uglavnom ispušim). Kada prodajem, samo uplata unaprijed (pola kupaca izgubim tako, ali ne može drugačije - vidi scenario br.4).
Uglavnom, tamo nije za vjerovati nikome. Par puta sam kontaktirao Njuškalo, ali oni samo usmjeravaju na policiju. Ništa ne pomažu i ograđuju se... Katastrofa.
Trust no one !!!

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/12/2014 10:15:07
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/12/2014 : 11:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ne znan za njuškalo al recimo na aukcije.hr san ima pozitivna iskustva.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 07/12/2014 : 11:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ja uglavnom kupujem elektroniku preko njuškala i do sad sam imao sreće. S time, da da uvijek dogovorim susret u živo, pogledam robu i tek onda platim.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 07/12/2014 : 11:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ja da sam na tvom mistu ja bi ga nasa u misjoj rupi ako triba i ubia boga u njemu,nikad mi se nije desilo osim clana sagrdum666 da posaljem unaprid stripove coviku pa da ovaj ne plati ali to je bila smisna cifra ,dok je ovo necija misecna plača i prezivljavanje.
nije on jedini nazalost...
prijavi policiji,i trazi neka ti banka tvoja da adresu njegovu na koju si uplatia iznos,pa ko zna jednom ces i preci tih 500km pa ga razbiti ka pi...

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/12/2014 : 11:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

ja da sam na tvom mistu ja bi ga nasa u misjoj rupi ako triba i ubia boga u njemu,nikad mi se nije desilo osim clana sagrdum666 da posaljem unaprid stripove coviku pa da ovaj ne plati ali to je bila smisna cifra ,dok je ovo necija misecna plača i prezivljavanje.
nije on jedini nazalost...
prijavi policiji,i trazi neka ti banka tvoja da adresu njegovu na koju si uplatia iznos,pa ko zna jednom ces i preci tih 500km pa ga razbiti ka pi...



al te sargdum zajeba?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 07/12/2014 : 11:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Par puta sam kontaktirao Njuškalo, ali oni samo usmjeravaju na policiju. Ništa ne pomažu i ograđuju se... Katastrofa.
Trust no one !!!

Dobro je znati.

BTW što se uopće dogodilo sa onim tražiš paket s otkupninom koji možeš pred očima djelatnika HP-a otvoriti da se uvjeriš da je sve u redu?

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 07/12/2014 : 11:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Evo bio je topic na temu tog Slavena: http://forum.stripovi.com/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=29512
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000