forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kućni ljubimci
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 10/12/2014 : 09:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by markotamara

dobar je DODSFERD :)
ja svom kupujem happy dog hranu i stvarno je ok,stolica mu je uredna,zdrav je....obavezno mu ubacim 2 jaja sedmicno


Izvini jarane ali moram se malo nasmijati


ni problemsmijeh je zdrav

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/12/2014 : 09:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Moj Roxonja. Ne bježi više.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/12/2014 : 10:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zašto si ga nagurao u kutiju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/12/2014 : 10:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Slike nisu namontirane. Mačak je lud. Šta mu ja mogu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/12/2014 : 10:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Skloniš sve kutije iz vidokruga pa neće biti lud.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/12/2014 : 10:28:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Obožava kutije. Evo, ovo ispod. Sam si je kriv.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/12/2014 : 10:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ma to samo da je blizu Zagija :P






macak koji ne voli vodu nije pravi tigar ;P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/12/2014 : 10:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To mu namjerno podmećeš kutije i onda radiš sprdnju od njega.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 10/12/2014 : 11:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Mačak obožaje Zagija :D
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 10/12/2014 : 11:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
pa ima ih i koji obožavaju kupanje ;o)))

<iframe width="640" height="390" src="//www.youtube.com/embed/C9L4KzxugX4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 10/12/2014 : 11:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

To mu namjerno podmećeš kutije i onda radiš sprdnju od njega.



Oke, priznajem da smo mu tu ja i brat smjestili. Ali smjesti on i nama. Mi čistimo, nakon što on "označi teritorij" u kući.
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 10/12/2014 : 12:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Moje mace također obožavaju kutije, kese, bilo šta gdje se mogu zavući (i vrebati).


Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/12/2014 : 13:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da nije sa ovogodisnjeg Interlibera? :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 10/12/2014 : 13:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, nije. Nikad da se skontam i odem.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 10/12/2014 : 14:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Eto, mnoge mačke ne vole da se kupaju, ali ima nekoliko vrsta koje se vole kupati kao što je sijamska i perzijska, kada ih naučite od malena onda je kasnije sve lako, bez ikakvog problema... Ja svoje pse kupam otkako su maleni i navikli su se...
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 10/12/2014 : 14:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
isto je i sa češljanjem i sa rezanjem kandži ako su u stanu, al sve to nije neki šminkeraj nego stvarno njima praktična potreba jer sa nepodrezanim noktima mogu u igri ili jurnjavi na svakaj zaglaviti i ne uspijeti ih izvući pa se pri koprcanju tako čak i raskrvare
mojima je to rezanje sada već normalno ni ne bune se jer su i škare dobre, režu kao giljotina ;o)

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 10/12/2014 : 19:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ovi moji psi su vanjski psi, vole polje za šta su rođeni... Pretežno su agresivni i hiperaktivni tako da im ne trebam da siječem kandže jer su sami sposobni da ih izvade iz tvrđih stvari jer imaju snagu, i kako sam kazao, jedu domaću hranu od čega postaju herkulesi...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/12/2014 : 20:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa ne mogu vjerovati... kao da sam urekao svoga mačka kada sam napomenuo da ga nije potrebno kupati jer baš sam ga danas morao oprati i protiv njegove volje.
Nakon dugog kućnog izležavanja u poslijepodnevnim satima ga pustim malo van a on ode kod susjeda i padne u svinjski đubar.
Uprljao je noge i dio trbuha (a o smradu ne treba ni govoriti) pa je morao ići na pranje koje nije bilo lako izvesti. Ja i mama zajedničkim snagama jedva smo ga uspjeli oprati koliko se otimao ali opet nismo uspjeli baš sve skinuti.
Za kaznu je sada smješten u posebnu prostoriju jer ga ne mogu puštati u kuću dok se skroz ne očisti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 10/12/2014 : 21:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Pa ne mogu vjerovati... kao da sam urekao svoga mačka kada sam napomenuo da ga nije potrebno kupati jer baš sam ga danas morao oprati i protiv njegove volje.
Nakon dugog kućnog izležavanja u poslijepodnevnim satima ga pustim malo van a on ode kod susjeda i padne u svinjski đubar.
Uprljao je noge i dio trbuha (a o smradu ne treba ni govoriti) pa je morao ići na pranje koje nije bilo lako izvesti. Ja i mama zajedničkim snagama jedva smo ga uspjeli oprati koliko se otimao ali opet nismo uspjeli baš sve skinuti.
Za kaznu je sada smješten u posebnu prostoriju jer ga ne mogu puštati u kuću dok se skroz ne očisti.




Mačke znaju da budu pravi đavoli... Imao sam tako jednog mačka koji je volio da se prlja, da samo luta, ali je i bio agresivan pa sam ga morao prodati, odnosno dati nekome...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 10/12/2014 : 22:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

Recept za kupanje mačaka koje se ne žele kupati:

- velika plastična posuda napuni se s vodom, ali nikako ne do vrha posude
- posuda se prekrije sa velikim ručnikom i dobro nategne da ručnik stoji na njoj ravno
(sve to naravno raditi u uvjetima kada mačka nije u blizini i kada to mačka ne gleda)
- mačka se namami s mačjim slasticama/mačjim kobasama, eventualno joj se dade jedna poslastica da proba
- ostale poslastice joj se ne daju nego se njoj pred nosom stave na sredinu ručnika nategnutog na posudi s vodom
- mačka skoći na ručnik da se doćepa onoga što najviše voli... ;o)))



Nešto sam čitao na netu da nekim mačkama kupanje ne smeta. Al da je posao puno lakši ako si ih navikao na to dok su bili mačići.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 10/12/2014 : 22:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
pa nekim mačkama je plivanje sasvim normalno i ima mačaka koje moraju u vodu jer im je to prirodno stanje kao npr. turska Van mačka

http://www.index.hr/ljubimci/clanak/turska-van-macka-pametna-i-vesela-ljepotica-koja-voli-i-zna-plivati/705368.aspx

http://www.mojljubimac.hr/pasmine-macaka/turska-van-macka

ne znam ali čini mi se da sam negdje pročitao da današnje mačke najviše sličnosti i podudarnosti u DNK od velikih mačaka imaju sa - tigrovima, a tigrovi su i sami izvrsni plivači

i je da istina je da se mačke još dok su male dade na sve naučiti, i na najblesavije i najbizarnije stvari, pa čak i na redovito kupanje, ali bože dragi opet ako su one kućne mačke koje nejdu vani ne vidim tome neke velike koristi uopće, ni njima samima praktične
osim toga mačke se i kupaju iz njima isključivo praktičnih razloga - održavanje i čišćenje kože i dlake pa i nametnika na njima, pouzdano da time istrijebe ne samo buhe nego i njihova jajašca, krpelje, uši i sl., a neke se vrste kupaju i zbog snižavanja teperature tijela

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 10/12/2014 : 22:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
moji dečki maloprije snimljeni, uvijek me fascinira kako sve rade u kompi i stvari nesebično dijele, pa tak i ovu malenu kutiju ;o))


Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/12/2014 : 23:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by DODSFERD

Pa ne mogu vjerovati... kao da sam urekao svoga mačka kada sam napomenuo da ga nije potrebno kupati jer baš sam ga danas morao oprati i protiv njegove volje.
Nakon dugog kućnog izležavanja u poslijepodnevnim satima ga pustim malo van a on ode kod susjeda i padne u svinjski đubar.
Uprljao je noge i dio trbuha (a o smradu ne treba ni govoriti) pa je morao ići na pranje koje nije bilo lako izvesti. Ja i mama zajedničkim snagama jedva smo ga uspjeli oprati koliko se otimao ali opet nismo uspjeli baš sve skinuti.
Za kaznu je sada smješten u posebnu prostoriju jer ga ne mogu puštati u kuću dok se skroz ne očisti.




Mačke znaju da budu pravi đavoli... Imao sam tako jednog mačka koji je volio da se prlja, da samo luta, ali je i bio agresivan pa sam ga morao prodati, odnosno dati nekome...


Ma ne bi on tamo pao bez razloga nego ga je vjerojatno nešto uplašilo, ili susjed ili njegov pas.
Da sam ga barem od malena naučio na kupanje sada bi bilo lakše kada se desi ovakva situacija (a nadam se da više neće i da je izvukao neke pouke).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/12/2014 : 00:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Evo još jednoga koji voli kutije.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 11/12/2014 : 09:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
mačke toliko luduju za kutijama i sličnim malim zatvorenim stvarima jer se u njima osječaju sigurno i zaštićeno
ova moja dvojica najviše vole biti po lavorima, balda jer nema kuteva ;o))




Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000