forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Rukomet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 176

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/01/2018 : 22:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Bože sačuvaj, kako slaba ekipa...

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/01/2018 : 22:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Na kraju rutinska i uvjerljiva pobjeda, ono sa 10 razlike sam rekao više u šali i nisam očekivao da će biti baš toliko.
2. poluvrijeme je ipak pokazalo napredak, konačno su se počela razigravati i krila koja su pogađala, napad je zabijao uvijek kada je trebalo pa barem u tom segmentu igre nije bilo praznih hodova.
Obrana će morati još malo više stisnuti u jačim utakmicama, a golmani obraniti dvoznamenkasti broj udaraca za čime večeras nije bilo potrebe.
Šteta za Duvnjaka, ako je on izgubljen za nastavak turnira morat će Cindrić preuzeti veliki dio tereta na sebe.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/01/2018 : 22:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
EHF proglasio Alilovića za igrača utakmice, a ovaj imao samo 5 obrana!

Mislim da srpski golman nije imao ni toliko, Horvat mu dao 4 gola na istu foru sa krila, kvalitetnija ekipa slavila, zasluženo, bez repova. Šteta za Duvnjakovu ozljedu! Cindrić i Stepančić perfektni! sve 5! Lijepa pobjeda!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/01/2018 : 22:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Bože sačuvaj, kako slaba ekipa...


Po imenima nije toliko slaba (sigurno jača od Crne Gore), ali ti igrači uopće ne djeluju kao uigrana momčad. Napad je dosta spor i ovisi o individualnim potezima, a to u današnjem rukometu ne može proći.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/01/2018 : 22:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

EHF proglasio Alilovića za igrača utakmice, a ovaj imao samo 5 obrana!


To je onako ''preko veze'' da momak dobije na samopouzdanju, sreća što on u današnjoj utakmici nije ni bio potreban, moglo je i obično drvo stajati na golu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/01/2018 : 22:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovi političari se moraju svuda nataknuti, a kladim se da nemaju blage veze o samom rukometu kao sportu, RTL baš mora nečime zasrati svoju emisiju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 12/01/2018 22:32:12
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 12/01/2018 : 22:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ovi političari se moraju svuda nataknuti, a kladim se da nemaju blage veze o samom rukometu kao sportu, RTL baš mora nečime zasrati svoju emisiju.



sta si ono reka, koliko si ti rukometnih utamica ili treninga odigrao ili odradio?

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/01/2018 : 23:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Onoliko koliko ih ti nikad nisi ni pogledao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 12/01/2018 : 23:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Onoliko koliko ih ti nikad nisi ni pogledao.


Malo više respekta molim, Dods!
Ipak komuniciraš s budućom ministricom vanjskih poslova, obrazovanja, a možda čak i kulture, dok ti na području rukometa nisi niti na razini dugogodišnjeg provjerenog stručnjaka a kamoli diplomiranog.
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

samo ucite francuski, ja sam zaludjena francuskim, najbolji svjetski jezik, nedaju mi hrvati studirati ga vanredno, jer nemogu zbog posla redovno iako sam odavno na razini diplomiranog


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 13/01/2018 : 00:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
koji retardirani odgovor, pa i ja sam pogledao gotovo sve epizode WWE Rawa i Smackdowna u zadnjih 15 godina, pa ne znaci da znam dignuti "protivnika" na ramena i tresnuti ga od tlo ringa bez da se ovaj ziv polomi ili da uopce znam kako se to pravilno radi.

I da, igrao sam rukomet za skolu pet-sest utakmica i nadavao se golova izvanka, ima sam odlicnu ruku, visinu i snagu sto me cini kompetentnijim od tebe koji si vjerojatno bio onaj koji bi ostao zadnji kad bi se "parali"

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/01/2018 : 00:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Hrvatska li-la, Srbija užasna, Švedska slabija nego sam mislio. Island solidan, ali mislim da je više bilo do toga što je Švedska loša

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/01/2018 : 00:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
I žali Bože onakve Spaladium Arene. Arena Zagreb se ne može mjeriti s njom dok govorimo o atmosferi.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/01/2018 : 00:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

koji retardirani odgovor, pa i ja sam pogledao gotovo sve epizode WWE Rawa i Smackdowna u zadnjih 15 godina, pa ne znaci da znam dignuti "protivnika" na ramena i tresnuti ga od tlo ringa bez da se ovaj ziv polomi ili da uopce znam kako se to pravilno radi.

I da, igrao sam rukomet za skolu pet-sest utakmica i nadavao se golova izvanka, ima sam odlicnu ruku, visinu i snagu sto me cini kompetentnijim od tebe koji si vjerojatno bio onaj koji bi ostao zadnji kad bi se "parali"


Što bi bilo kada bi baba (tj. balerinka) imala kurac.
Ako se ne varam, ja sam stariji od tebe 9 godina i dok sam igrao rukomet u školi ti si još bio u jajima, zato se poklopi ušima i odsmrdi sa ovoga topica klinjo jer nisi dobrodošao ako nećeš komentirati utakmice.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/01/2018 : 00:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ajmo mir.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 13/01/2018 : 02:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ovi političari se moraju svuda nataknuti, a kladim se da nemaju blage veze o samom rukometu kao sportu, RTL baš mora nečime zasrati svoju emisiju.



Pa da u emisiji dobiješ loptu ili majicu sa potpisom Džombe i Šprema, ja to ne bih htio propustiti

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 13/01/2018 : 02:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

To je onako ''preko veze'' da momak dobije na samopouzdanju, sreća što on u današnjoj utakmici nije ni bio potreban, moglo je i obično drvo stajati na golu.



A može i u polufinalu

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 13/01/2018 : 02:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Inače, sasvim solidno odigrana utakmica sa naše strane, šteta zbog ozljede Duvnjaka, valjda nije nešto ozbiljno.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/01/2018 : 11:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Neće više moći igrati, prvenstvo je gotovo za njega.
To bi se izbjeglo da ga Červar nije držao u igri u zadnjim minutama kada je razlika bila ogromna, ali ostaje pitanje što bi se dogodilo u narednim utakmicama. U prvoj sljedećoj, koja bi bila neizvjesnija, Duvnjak bi imao još veću minutažu i vjerojatno bi se tada dogodio isti slučaj, ovo je samo ubrzalo proces.
Postoji vrlo kvalitetna zamjena u Cindriću, iako ni on neće moći igrati baš svih 60 minuta po susretu već će po potrebi morati ulaziti Karačić. Pozicija srednjaka ionako nije problem već ona lijevog vanjskog na koju je Červar gurao upravo Duvnjaka. Sada sve ostaje na dvojcu Mamić/Mandalinić i tu treba tražiti nekakvo rješenje.
Koga nema bez njega se može i mora, a današnja momčad ne ovisi o jednom igraču koliko god dobar bio. Nekada je bilo kritičnije po tom pitanju, čim Balić ili Metličić nisu mogli igrati to je automatski duplo oslabilo momčad.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/01/2018 : 11:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Pogledah prvih 5 i zadnjih 15 minuti. jel hr stvarno predobra ili je srb preloša pitanje je sad.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/01/2018 : 12:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Teško je izvući zaključke nakon prve utakmice, u takvim susretima su mogući svakakvi raspleti pa i veliki favoriti znaju kiksati.
Nakon prvog kruga neke stvari će biti vidljivije, možda čak i mogući polufinalisti, mada drugi krug sa Norveškom i Francuskom može ponuditi nekoliko opcija u kojima netko mora otpasti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/01/2018 : 12:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Možda griješim dušu, ali Duvnjak nam neće puno faliti.
Što brži oporavak!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/01/2018 : 12:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Pogledah prvih 5 i zadnjih 15 minuti. jel hr stvarno predobra ili je srb preloša pitanje je sad.


Srbija je loša. Individualno jako dobra ekipa, Nenadić je trenutno među boljim svjetskim bekovima, ali ekipno, Bože sačuvaj. Bez ijedne akcije cijelu utakmicu, bez lopte na krilo i na pivota, samo rafalaj izvana i gotovo. Kad je Hrvatska prešla na 3-2-1 obranu i malo pogurala bekove dalje od gola, Srbija se izgubila, morala je koja lopta i Mirka pogoditi i to je bilo to. Znao sam da će Srbima faliti Milić, ali nisam znao da su ova druga dvojica ovako loši, sve što su Hrvati šutnuli je ušlo. Horvat je zabio 3 gola zaredom na potpuno isto mjesto.
Mislim da Hrvatska ne bi trebala imati problema s ovom skupinom, Island i pogotovo Švedska me se nisu previše dojmili. Žao mi je što nisam mogao gledati Francuze i Norvežane, tako da ne mogu komentirati eventualnu skupinu u drugom krugu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/01/2018 : 12:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče današnjih utakmica, mislim da neće biti iznenađenja. Njemačka, Španjolska, Slovenija i Danska bi trebali pobijediti. Žao mi je Crnogoraca, ostali su bez dva daleko najbolja igrača, s Borozanom i Simićem bi bili opasna ekipa, ovako će u međusobnom dvoboju s Makedonijom odlučiti tko ide dalje, a tu bih veću šansu dao Makedoncima.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/01/2018 : 18:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Stvarno je slaba ova Crna Gora, ne toliko zbog ovog uvjerljivog poraza već zbog toga što ništa ne štima u njihovoj igri. Evo primjera; imaju 2 igrača više i iz 2 napada ne uspijevaju zabiti, dok s druge strane primaju gol što je nedopustivo u takvom brojčanom omjeru na terenu.
Nema ovdje šanse za prolaz, Makedonija je bolja momčad.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/01/2018 : 19:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Island nikada nije pobijedio Hrvatsku, čak ni kada je imao momčad koja je mogla osvojiti medalju.

https://sportske.jutarnji.hr/sportmix/rukomet-ep2018/u-hrvatskoj-vlada-nevidena-tuga-a-zemlja-vatre-i-leda-nam-zeli-skuhati-iznenadenje-znamo-sve-vase-slabosti-i-moramo-biti-sretni-sto-on-nece-igrati/6928938/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 176 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000