forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR. ZAGOROLOG 2014.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/12/2014 : 00:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
solar, naravno.
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 21/12/2014 : 01:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Solar je trebao da doktorira još nekoliko godina unazad :D

Nemam potpis...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19352 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/12/2014 : 07:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by acestroke

Moze li jos jedna identicna tema, ali ovog puta stavi onaj Dr. prije "2013 PijaniPatak".
;)



šalu na stranu, djukak je danas morao da reaguje ekstremno brzo i otvori glasanje umesto mene (imao sam smrtni slučaj u porodici) te je na moj savet iskopirao uvodni tekst prethodnog izbora i setio se da mora i mene dopisati (ja se toga nisam setio u moru zahteva što sam mu delio preko telefona). Hvala mu ko bratu na brzoj reakciji.




Moja sućut.

Going je uzeo moj glas ove godine, bez uvrede ikom, ali svake godine mi je sve slabija ponuda.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 21/12/2014 : 12:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Glas za solara. Moram priznati da sam u 2014. što se tiče Zagora, samo kasperove i solarove postove i pratio
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 21/12/2014 : 12:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Solar, vrlo rad i da odgovori.
Nije kao pojedini, štrumf mrgudi.

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 21/12/2014 : 13:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Glas za Solara, inače ponovo sam pokraden jer nisam ušao u finale a imao sam mnogo više glasova od pojedinih kandidata.
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
912 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 21/12/2014 : 14:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Glas za Solara, inače ponovo sam pokraden jer nisam ušao u finale a imao sam mnogo više glasova od pojedinih kandidata.


Istina, kad sam pogledao imena finalista odmah sam skužio da ti fališ.
Iako mnogima nisi po volji u polufinalu si dobio puno glasova.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/12/2014 : 14:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Nekad sam mislio, da je ljubav prema junaku dovoljna, ali onda sam upoznao timberovo pisanje. Timber je napravio više štete za Zagora nego Hellingen i Mortimer zajedno. On i slični su razlog zašto ljudi iz visoka gledaju na Zagora i zagorovce. Svadljiv, iritantan, pun sebe, precjenjen, hvalisav... jebiga timberu... ne znam kakav si u živo, ali na forumu si trash.

Evo, dodat ću još par smajlića, da sve skupa zvuči ljepše.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/12/2014 : 15:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Glas za Solara, inače ponovo sam pokraden jer nisam ušao u finale a imao sam mnogo više glasova od pojedinih kandidata.


Solar naravno...sta se bunis? Ja zbog svoje reputacije na forumu nisam iti u uzem izboru, jedna jedina osoba me se sjetila...smatra da zasluzujem puno vise...ali isto tako priznajem svoj dio krivice i sranja po donjem djelu foruma.
Ne mozes tu nista, ili kukaj ili se spremi za 2015
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19352 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/12/2014 : 15:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Glas za Solara, inače ponovo sam pokraden jer nisam ušao u finale a imao sam mnogo više glasova od pojedinih kandidata.


Ako ti slučajno budeš zagorolog najbolje bi bilo ukinuti to glasanje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/12/2014 : 15:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Glas za Solara, inače ponovo sam pokraden jer nisam ušao u finale a imao sam mnogo više glasova od pojedinih kandidata.



Je li moze neko da prebroji glasove finalista i Timbera?

Cudno mi je ovo, pa i Patak ti je licno dao glas, a on je (ako se ne varam) sastavio finalnu tablicu.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/12/2014 : 17:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Pogledam veceras. Djukak je brojao glasove (na moju molbu. Dakle, svaka krivica je moja ako je posredi bila greska)

ALI
pre nego cu postaviti post u kojem upozoravam da kvalifikacije traju jos 17 sati sam prebrojao sve glasove. Solar je ubedljivo vodio. Drugo i trece mesto su medjusobno bili u jednom glasu razlike, a sledeca dvojica-trojica-cetvorica sa jednakim brojem glasova samo glas ispod treceg. Timber je po broju glasova bio na glas-dva razlike ispod njih. Posle mog obavestenja je samo jos jedan clan glasao (MOZDA dvojica...kuckam po secanju). Prebrojim opet, moze lako biti da je pao neki edit. Quotajte me, mislim da sam kod Timbera u statusu ignorea a zelim da vidi ovo...u slucaju da je zakinut, izvinjavam mu se. Nista nije namerno, sve je odradjeno na nevisjenu frku i zadivljujuce dobru volju mog druga djukaka. Ako je bila posredi greska, ljudi smo, naci cemo resenje.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1235 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 21/12/2014 : 17:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Pogledam veceras. Djukak je brojao glasove (na moju molbu. Dakle, svaka krivica je moja ako je posredi bila greska)

ALI
pre nego cu postaviti post u kojem upozoravam da kvalifikacije traju jos 17 sati sam prebrojao sve glasove. Solar je ubedljivo vodio. Drugo i trece mesto su medjusobno bili u jednom glasu razlike, a sledeca dvojica-trojica-cetvorica sa jednakim brojem glasova samo glas ispod treceg. Timber je po broju glasova bio na glas-dva razlike ispod njih. Posle mog obavestenja je samo jos jedan clan glasao (MOZDA dvojica...kuckam po secanju). Prebrojim opet, moze lako biti da je pao neki edit. Quotajte me, mislim da sam kod Timbera u statusu ignorea a zelim da vidi ovo...u slucaju da je zakinut, izvinjavam mu se. Nista nije namerno, sve je odradjeno na nevisjenu frku i zadivljujuce dobru volju mog druga djukaka. Ako je bila posredi greska, ljudi smo, naci cemo resenje.



Evo

Inače moj glas ide Solaru

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 21/12/2014 : 18:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Timber Bil

Glas za Solara, inače ponovo sam pokraden jer nisam ušao u finale a imao sam mnogo više glasova od pojedinih kandidata.



Je li moze neko da prebroji glasove finalista i Timbera?

Cudno mi je ovo, pa i Patak ti je licno dao glas, a on je (ako se ne varam) sastavio finalnu tablicu.


Po ko zna koji put sam pokraden od ljudi koji jednostavno pokušavaju da ignorišu moj autoritet, nema veze, ne moram ni da učestvujem. Smatram da sam najviše doprineo i samom nastanku ovog izbora a i sam sam tvorac izraza ZAGOROLOG. Solar je apsolutno najviše doprineo ove godine promociji ovog junaka, u stopi ga prati KW koji je takođe doajen. Volim kada pročitam i post telera, velke i ostalih.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19352 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/12/2014 : 18:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Timber Bil

Glas za Solara, inače ponovo sam pokraden jer nisam ušao u finale a imao sam mnogo više glasova od pojedinih kandidata.



Je li moze neko da prebroji glasove finalista i Timbera?

Cudno mi je ovo, pa i Patak ti je licno dao glas, a on je (ako se ne varam) sastavio finalnu tablicu.


Po ko zna koji put sam pokraden od ljudi koji jednostavno pokušavaju da ignorišu moj autoritet, nema veze, ne moram ni da učestvujem. Smatram da sam najviše doprineo i samom nastanku ovog izbora a i sam sam tvorac izraza ZAGOROLOG. Solar je apsolutno najviše doprineo ove godine promociji ovog junaka, u stopi ga prati KW koji je takođe doajen. Volim kada pročitam i post telera, velke i ostalih.



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/12/2014 : 18:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quotajte mi i ovo:

Nemam pametnija posla nego da trosim pola sata na necije licne teorije zavere i zbrajam glasove da bih uvideo da je SVE U REDU I DA NIKO NIJE ZAKINUT. Najslabija tri kandidata imaju po 9 glasova, Timber Bill je ostecen jer je dobio 7 glasova na kvalifikacijama. Najezio sam se od pomisli da bismo morali ponoviti kompletno glasanje. Sledeci put kada me neko optuzi za kradju, molim da prilozi i dokaze zbog tezine takve izjave i posledica iste. U ovom slucaju bi bilo lepo kada bi se navela imena clanova koji su u stickyju stavili Timberovo/Inzovo ime medju svojim favoritima. Ovo kazem bez mrvice besa ili ironije. Ljudi smo, svi gresimo, a u glasanju gde nekoliko ljudi stavi listu od po 2o-ak ljudi moguce je da se potkrade jedna greska.
Hvala na razumevanju.
Molim da nastavimo glasanje.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 21/12/2014 : 18:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Timber Bil
Po ko zna koji put sam pokraden od ljudi koji jednostavno pokušavaju da ignorišu moj autoritet, nema veze, ne moram ni da učestvujem. Smatram da sam najviše doprineo i samom nastanku ovog izbora a i sam sam tvorac izraza ZAGOROLOG. Solar je apsolutno najviše doprineo ove godine promociji ovog junaka, u stopi ga prati KW koji je takođe doajen. Volim kada pročitam i post telera, velke i ostalih.



Niko te nije zakinuo u ničemu. Prestani spamati sa glupostima, a ako ne veruješ prebroj sam glasove. Ja nikad nisam imao ništa sa ovim izborom, niti sa tobom lično i potpuno mi je svejedno ko će biti izabran. Nisam glasao ni u kvalifikacijama.

Igrom slučaja, a zbog razloga koji je Patak već rekao, momak me je telefonom zamolio da saberem glasove i postavim poll. Uradio sam to, iako je bilo stvarno malo vremena i mislim da sam sve sabrao u bod. Solar je imao 26 glasova, stinky i brdar po 11, Going 10, a poslednja trojica po 9. Prebroj pa ćeš videti.

A ako voliš verovati u teorije zavere ili slično, samo napred. Predlažem ti film Teorija zavere sa Melom Gibsonom.

@PijaniPatak
Ma pusti druže. Samo opušteno.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1235 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 21/12/2014 : 18:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quotajte mi i ovo:

Nemam pametnija posla nego da trosim pola sata na necije licne teorije zavere i zbrajam glasove da bih uvideo da je SVE U REDU I DA NIKO NIJE ZAKINUT. Najslabija tri kandidata imaju po 9 glasova, Timber Bill je ostecen jer je dobio 7 glasova na kvalifikacijama. Najezio sam se od pomisli da bismo morali ponoviti kompletno glasanje. Sledeci put kada me neko optuzi za kradju, molim da prilozi i dokaze zbog tezine takve izjave i posledica iste. U ovom slucaju bi bilo lepo kada bi se navela imena clanova koji su u stickyju stavili Timberovo/Inzovo ime medju svojim favoritima. Ovo kazem bez mrvice besa ili ironije. Ljudi smo, svi gresimo, a u glasanju gde nekoliko ljudi stavi listu od po 2o-ak ljudi moguce je da se potkrade jedna greska.
Hvala na razumevanju.
Molim da nastavimo glasanje.




Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20704 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/12/2014 : 19:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
velka031

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 21/12/2014 : 19:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
velka031

Edited by - Bruce Springsteen on 21/12/2014 19:43:32
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/12/2014 : 20:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Patak zna da se suzdražava na svakom topiku na kom je Timber Bil ostavio post. Moje lično mišljenje je da je najviše ove godine ne samo Zagoru već celom strip delu s.com upravo Solar. Ako je nekom doprinos lupanje kojekavih smajlila klanjača na svaku Ferijevu ilustraciju ili već ne znam šta. Uz propratne komentare Zagor je filozofija, Zagor je najači, nema straha on ide do 1217634829847 broja mi ćemo umreti a naši praunuci će čitati Zagora itd. E to meni nije doprinos. A Solar? Posatvlja linkove, slike pa i prevode, citate nekih intervjua. Jednom rečju drži nas u žiži. E to je Zagorolog.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/12/2014 : 20:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak


quote:
Originally posted by Timber Bil
Po ko zna koji put sam pokraden od ljudi koji jednostavno pokušavaju da ignorišu moj autoritet, nema veze, ne moram ni da učestvujem. Smatram da sam najviše doprineo i samom nastanku ovog izbora a i sam sam tvorac izraza ZAGOROLOG. Solar je apsolutno najviše doprineo ove godine promociji ovog junaka, u stopi ga prati KW koji je takođe doajen. Volim kada pročitam i post telera, velke i ostalih.



Niko te nije zakinuo u ničemu. Prestani spamati sa glupostima, a ako ne veruješ prebroj sam glasove. Ja nikad nisam imao ništa sa ovim izborom, niti sa tobom lično i potpuno mi je svejedno ko će biti izabran. Nisam glasao ni u kvalifikacijama.

Igrom slučaja, a zbog razloga koji je Patak već rekao, momak me je telefonom zamolio da saberem glasove i postavim poll. Uradio sam to, iako je bilo stvarno malo vremena i mislim da sam sve sabrao u bod. Solar je imao 26 glasova, stinky i brdar po 11, Going 10, a poslednja trojica po 9. Prebroj pa ćeš videti.

A ako voliš verovati u teorije zavere ili slično, samo napred. Predlažem ti film Teorija zavere sa Melom Gibsonom.




quote:
Originally posted by nagor

Svadljiv, iritantan, pun sebe, precjenjen, hvalisav...


Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19352 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/12/2014 : 20:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Koji šarlatan...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/12/2014 : 21:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Timber Bil

Glas za Solara, inače ponovo sam pokraden jer nisam ušao u finale a imao sam mnogo više glasova od pojedinih kandidata.



Je li moze neko da prebroji glasove finalista i Timbera?

Cudno mi je ovo, pa i Patak ti je licno dao glas, a on je (ako se ne varam) sastavio finalnu tablicu.


Po ko zna koji put sam pokraden od ljudi koji jednostavno pokušavaju da ignorišu moj autoritet, nema veze, ne moram ni da učestvujem. Smatram da sam najviše doprineo i samom nastanku ovog izbora a i sam sam tvorac izraza ZAGOROLOG. Solar je apsolutno najviše doprineo ove godine promociji ovog junaka, u stopi ga prati KW koji je takođe doajen. Volim kada pročitam i post telera, velke i ostalih.





Tintone dosadan si užasno, ok Timbera ni ja ne volim baš nešto, i ok opet ovo s autoritetom mu nije trebalo, ali brate mili kad ga baš pljuješ onda ponešto i pojasni kako i što.Na kraju krajeva da se i mi drugi nasmijemo
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/12/2014 : 22:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Još jednom vas molim, u ime zdravog i vedrog darkwoodskog i prazničkog duha da se ovaj topic nastavi čista srca kao što njegova tradicija nalaže.

Ovde smo da se družimo, zabavljamo i izaberemo još jednog člana čvrstih Zagorovih temelja s ove strane Jadrana.
Život je previše kratak i lep da bi ga jedan drugome prljali.

Molim da se nastavi sa glasanjem. Unapred zahvalan. Darko

edit: tintone, ne odgovaraj. Tonka, ne navaljuj.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 21/12/2014 22:37:31
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000