forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Potjera
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/12/2015 : 19:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nisam gledao.
Ali obavezno hoću ovih dana.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2595 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 17/12/2015 : 20:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

ima li di za pogledati ovu večerašnju epizodu? baš me interesira



Donedavno se svaka "Potjera" mogla gledati na YouTubeu, ali osoba koja je postavljala epizode je na forum.hr-u je objavila kako joj je HRT bez upozorenja izbrisao 8 epizoda s velikom gledanošću i zaprijetio brisanjem cijelog kanala ako ga još jednom uhvate u prekršaju, da je odlučila više ne dizati epizode na YT.

Odsada se navodno ranije epizode mogu gledati na https://hrti.hrt.hr, ali je potrebna registracija (doduše besplatna), a također se "Potjera" može gledati samo u naredna 2-3 dana poslije. Potrebno je kliknuti na PROGRAMSKI VODIČ te pronaći epizodu koju želite gledati, kliknuti na nju te na ikonu play.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2328 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 17/12/2015 : 22:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
mali LUka je bio genijalan i svaka mu čast
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8390 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/12/2015 : 01:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 76

Današnja "Potjera" je barem meni bila najbolja dosada! Dečko od 18 godina sam osvojio 100.000kn protiv Deana! A u ekipi je imao tri "genijalca" koja su pokazala sramotno neznanje i ustvari mu pomogli svojim ispadanjem.
Svaka čast, Luka!



Svaka čast Luki, al moraš priznat da je imao ful lagana pitanja..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/12/2015 : 19:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Luka je bio odličan, bez obzira na lagana pitanja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2595 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 19/12/2015 : 16:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Istina, imao je lagana pitanja, ali niti Deanova nisu bila teža.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/02/2016 : 17:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Kako je Moranu neki dan izjebo Tex Willer,imala je za odgovorit 15 pitanja i 15. bijaše kako se zove render kojeg prati Kit Carson a ona odgovori nešto Paul Render nemam ni ja pojma sta!Uglavnom pala je na 14 a ostalo joj 7 sekundi do kraja,ekipa je onda točno odgovorila Tex Willer i osvojili su oko 100 000 kuna!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 19/02/2016 : 19:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Potjeri, kviz je super zabavan, ali za prave igrače tu je Kvizna situacija na HRT-u 3.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 19/02/2016 : 19:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Dobro to je drugačiji model kviza, iskreno, pub-kvizovi i nisu baš pretjerano zanimljivi kad ih samo gledaš.

Potjera je ipak televizijski kviz.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2595 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 20/02/2016 : 16:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Kako je Moranu neki dan izjebo Tex Willer,imala je za odgovorit 15 pitanja i 15. bijaše kako se zove render kojeg prati Kit Carson a ona odgovori nešto Paul Render nemam ni ja pojma sta!Uglavnom pala je na 14 a ostalo joj 7 sekundi do kraja,ekipa je onda točno odgovorila Tex Willer i osvojili su oko 100 000 kuna!



A još je ljepša bila reakcija igrača koji je znao odgovor za Texa:
Čitao sam ga jučer!

Odmah mi je bilo još draže što uzeli pare.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/02/2016 : 15:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 76

quote:
Originally posted by Rahazlam

Kako je Moranu neki dan izjebo Tex Willer,imala je za odgovorit 15 pitanja i 15. bijaše kako se zove render kojeg prati Kit Carson a ona odgovori nešto Paul Render nemam ni ja pojma sta!Uglavnom pala je na 14 a ostalo joj 7 sekundi do kraja,ekipa je onda točno odgovorila Tex Willer i osvojili su oko 100 000 kuna!



A još je ljepša bila reakcija igrača koji je znao odgovor za Texa:
Čitao sam ga jučer!

Odmah mi je bilo još draže što uzeli pare.

Hahaha da,legenda!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6612 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/02/2016 : 16:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
zar vi vjerujete da je sve fer i korektno u ovom kvizu? mislim nevjerojatno, jbt

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 21/02/2016 16:42:19
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/02/2016 : 18:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

zar vi vjerujete da je sve fer i korektno u ovom kvizu? mislim nevjerojatno, jbt

Sta nije fer u kvizu?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/02/2016 : 19:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Zavjere su svuda oko nas!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6612 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/02/2016 : 19:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

zar vi vjerujete da je sve fer i korektno u ovom kvizu? mislim nevjerojatno, jbt

Sta nije fer u kvizu?



Čuj šta nije fer.. igraju plaćenici HRT-a protiv naroda koji se izmjenjuje. I sad kao ovi nemaju štelu? Pogledao jednom, pljunuo i nikad više

loading...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/02/2016 : 19:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote


I ne samo to, nego uvijek ubace tajnog neprijatelja izvana u ekipu da sabotira njihovo osvajanje novca.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6612 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/02/2016 : 19:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton



I ne samo to, nego uvijek ubace tajnog neprijatelja izvana u ekipu da sabotira njihovo osvajanje novca.



Da tebi nije ćaća u ekipi koja radi na realizaciji Potjere, nešto si previše angažiran da ju obraniš i glorificiraš? Ne gasiš se od prve stranice

loading...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/02/2016 : 19:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Da ti nisi imao neki nastup u Potjeri koji nije završio baš slavno pa ju sad ovdje blatiš?
Naravno ne optužujem te za ovo gore, nego samo stavljam usporedbu da shvatiš koliko tvoj komentar nema smisla.
Tvoja tvrdnja da je kviz namješten nema ama baš nikakvog uporišta osim mogućnosti da se kviz namjesti. Kao što je moguće sa svim drugim stvarima kod kojih se dijeli novac.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6612 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/02/2016 : 19:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Kakva tvrdnja, zar ne vidiš upitnike "zar vi vjerujete...?", "kao ovi nemaju štelu?". Ništa ne tvrdim, samo vjerujem. Nisam igrao u kvizu inače

loading...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/02/2016 : 20:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton



I ne samo to, nego uvijek ubace tajnog neprijatelja izvana u ekipu da sabotira njihovo osvajanje novca.


Hahahaha,da Dwayne loney smiješan si,jedino sto bi mogli ići na ruku lovcima u završnoj potjeri da im daju neka pitanja koja njima odgovaraju,a to oni sigurno dobro znaju!Ja sam skužio da se Dean ili Dejan(neznam točno)Nekužim bas u nogomet!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6612 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/02/2016 : 20:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Dobro, vi vjerujte da je pošteno i da HRT zaista ima želju podijeliti lovu građanima a ja ću da je namješteno i da ne žele. Kad porastete javite se... sad ću i ja malo stavit tog bezobraznog i hasta la vista! Na temi možete pisati ali ja odgovor ne dajem jer tu završava sva rasprava. Vi vjerujete u svoje, ja u svoje a na takve rasprave (više) ne želim trošiti vrijeme, imam ih pun kufer u životu i nikad se nije dogodilo da sam promijenio mišljenje ili natjerao drugoga da promijeni svoje

loading...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/02/2016 : 20:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Kad smo već kod prevara, jesu rješili ovu ispod?

https://www.youtube.com/watch?v=IM4hdfYp_nA
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 21/02/2016 : 21:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Kad smo već kod prevara, jesu rješili ovu ispod?

https://www.youtube.com/watch?v=IM4hdfYp_nA

Kolko ja znam na kraju nikom nista!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 22/02/2016 : 13:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Dobro, vi vjerujte da je pošteno i da HRT zaista ima želju podijeliti lovu građanima a ja ću da je namješteno i da ne žele. Kad porastete javite se... sad ću i ja malo stavit tog bezobraznog i hasta la vista! Na temi možete pisati ali ja odgovor ne dajem jer tu završava sva rasprava. Vi vjerujete u svoje, ja u svoje a na takve rasprave (više) ne želim trošiti vrijeme, imam ih pun kufer u životu i nikad se nije dogodilo da sam promijenio mišljenje ili natjerao drugoga da promijeni svoje



U prvih 220 epizoda lovci su izgubili 70 puta (sad sam našao taj podatak iz dva izvora, valjda je točan). S obzirom da su lovci ljudi kojima je sudjelovanje u kvizovima više od hobija, ovakav rezultat je i za očekivati. Ne vidim potrebu za namještanjem. Dean je u jednom trenutku imao 8 ili 9 poraza za redom.

Veliki broj natjecatelja se vraća i po nekoliko puta, tako da manje-više svi koji hoće i imaju volje i vremena na kraju će nešto i osvojiti.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10123 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/02/2016 : 13:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Dobro, vi vjerujte da je pošteno i da HRT zaista ima želju podijeliti lovu građanima a ja ću da je namješteno i da ne žele. Kad porastete javite se... sad ću i ja malo stavit tog bezobraznog i hasta la vista! Na temi možete pisati ali ja odgovor ne dajem jer tu završava sva rasprava. Vi vjerujete u svoje, ja u svoje a na takve rasprave (više) ne želim trošiti vrijeme, imam ih pun kufer u životu i nikad se nije dogodilo da sam promijenio mišljenje ili natjerao drugoga da promijeni svoje



Nemoj se ljutit, ali ovo je karakteristika glupavih ljudi.

Inače, ja kao Hajdukovac, dakle čovjek koji teorije zavjere živi, mislim da si zabrijao do granice tupila.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000