forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/09/2019 : 20:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@D.J.

Kakav je format priče, zaboravio sam?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/09/2019 : 20:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
E da, na ovoj knjizi, osim naslovnica, radili ili bolje naradili su se:

Prijevod: Acestroke & Vladimir Jovanovic
Prilagodba prijevoda: moja malenkost & Branimir Krivic
Lektura, korektura: Branimir Krivic
Upis teksta i graficka priprema: Zoran Nikolic
Dizajn: moja malenkost, Attila i Zoran Nikolic

Knjiga je u Previews katalogu za 10. mjesec:
https://www.previewsworld.com/Catalog/OCT191883
Izlazi 4.12.19

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/09/2019 : 20:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@D.J.

Kakav je format priče, zaboravio sam?


Isto kao The Lost World, znaci HC, A4, dodatci u boji, strip crno bijeli. Imat ce 3 kile!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/09/2019 : 20:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Bravo D.J., znaš kako u vas reču: "you're doing god's work".

Posebno mi je drago što će biti c/b jer onaj loš kolor od GFB comicsa sve bi upropastio a Divovi definitivno zaslužuju da budu u A4 formatu. Da je Burattini sposobniji to bi bilo davno odrađeno i otpremljeno u knjižare u Italiji.

Edited by - solar on 25/09/2019 20:19:28
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/09/2019 : 20:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da cu i ja uzeti od Chrisa Sramezljivog jer je totalno u stihu, Rubiniju svaka autorska cast,ali volim vidjeti i nesto novo.
Naslovnica obara,ali i tezina kako vidim u postu gore,a nisam znao da ce biti c\b,ocekivao sam kolor jer vec imam u Ludensovoj ekstra seriji.
Al' dobro...ziher bi bila jos teza sa kolorom...
Sto se tice "zive" wallpaper naslovnice,zgodno bi bila i ona 3D,kako je naginjes,pa mijenja perspektivu,ne mogu se sjetiti kako se takva tehnika zove..pffft!🤔

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 25/09/2019 : 21:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
sve tri naslovne su
rubini kao zastitni znak EC-a
ferri kao timeless classic
i ova nova koja, poput The Lost World variant, i-z-u-v-a

kako da odaberem jednu? kako? zasto mi to radis? o tempora, o mores! hiljadu mu retorti!

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/09/2019 : 21:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Hmm,instikt mi nesto kazuje...coverist se preziva Shy, duhovni kreator i vodic lika iz stripa se zove Shyer..hmm,ima neka tajna veza utkana u sudbinu autora i ove naslovnice.Bilo im je sudjeno.🙏🏻

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/09/2019 : 22:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Fantazija je ovo, moj sveti gral.
Sve su 3 izvrsne.
Hvala Igoru za ostvarenje ultimativna sna.
Kakav crni kolor za ovaj strip, vrhunac neukusa.
Nemojte da skocim u monitor i sve prebijem, i zene i djecu i sve

Ali... Vidite zasto mi sve oprastamo Maestru... kad se upari s pravim koloristom, koji zna naglasiti atmosferu, a ne kao u Talijana sve upropastiti i jos naglasiti pogreske, kako to mocno izgleda. Potpuno drukciji dozivljaj iako je crtež isti.
Ferri, jedan i jedini ovdje ipak! Aleluja!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/09/2019 : 23:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

kako da odaberem jednu? kako? zasto mi to radis? o tempora, o mores! hiljadu mu retorti!

Uzmeš 9 kilograma kao što ću i ja uzet, i nemaš brige

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 25/09/2019 : 23:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
bice tako, samo moram da menjam konstrukciju polica iz drvenih u celicne

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/09/2019 : 04:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@ KW i Emirem, drago mi je da vam se svida Shyjeva korica. Ova knjiga je trebala imati samo Rubinijevu i Ferrijevu verziju, ali sam prije par mjeseci otkrio Shyeve radove i jako mi se svidio ugodaj koji stvara na posterima koje radi za filmove. Cinilo mi se da bi ova prica odlicno pasala njegovom stilu. I tako...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/09/2019 : 04:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Bravo D.J., znaš kako u vas reču: "you're doing god's work".

Posebno mi je drago što će biti c/b jer onaj loš kolor od GFB comicsa sve bi upropastio a Divovi definitivno zaslužuju da budu u A4 formatu. Da je Burattini sposobniji to bi bilo davno odrađeno i otpremljeno u knjižare u Italiji.


Hvala!
Ferri je u ovoj prici rasturio i bio bi kriminal objaviti ovaj strip sa onom obicnom bojom. Sav ugodaj bi se izgubio.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/09/2019 : 05:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by morski

kako da odaberem jednu? kako? zasto mi to radis? o tempora, o mores! hiljadu mu retorti!

Uzmeš 9 kilograma kao što ću i ja uzet, i nemaš brige



Znam da mi cinici nece vjerovati, ali ova knjiga ne ide u tri verzije da bi ljudi kupili 2 ili 3 verzije. Ovo je velika i dosta skupa knjiga i ide u tri verzije tako da si svako izabere njemu najbolju verziju. Jos jedan dokaz tome je sto je na straznjoj korici Rubinijve verzije knjige Ferrijeva naslovnica (bez naslova dakako), a na Ferrijevoj verziji knjige na straznjoj korici je Rubinijeva naslovnica (bez naslova).
Takoder unutar sve tri knjige su i Rubinjeva i Shyjeva naslovnica. Ferrijeva s Well-Beejevom bojom nije unutar knjige radi parnog/neparnog broja stranica pred pocetak price (ali je naravno svih 6 regularnih Ferrijevih unutra).

Znaci ovako ukratko:
Shy verzija knjige (unutra: 6x Ferri iz regularne serije, Rubini, Shy)
Rubini verzija knjige (izvana: straznja korica Ferri; unutra: 6x Ferri iz regularne serije, Rubini, Shy)
Ferri verzija knjige (izvana: straznja korica Rubini; unutra: 6x Ferri iz regularne serije, Rubini, Shy)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/09/2019 : 05:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

bice tako, samo moram da menjam konstrukciju polica iz drvenih u celicne



www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 26/09/2019 : 06:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Za sad ovo... Vise informacija sutra!




Opa! Kakve su ovo vradžbine? Izgleda impresivno.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/09/2019 : 07:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by D.J.

Za sad ovo... Vise informacija sutra!


Opa! Kakve su ovo vradžbine? Izgleda impresivno.


Haha! Hvala Grofice! Prvi put koristenje nove tehnologije.
Na prethodnoj stranici imas sve tri naslovnice. (Sad sam ponovo tamo stavio sve tri naslovnice bez gubljenja rezolucije)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/09/2019 : 10:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.


Znam da mi cinici nece vjerovati, ali ova knjiga ne ide u tri verzije da bi ljudi kupili 2 ili 3 verzije. Ovo je velika i dosta skupa knjiga i ide u tri verzije tako da si svako izabere njemu najbolju verziju. Jos jedan dokaz tome je sto je na straznjoj korici Rubinijve verzije knjige Ferrijeva naslovnica (bez naslova dakako), a na Ferrijevoj verziji knjige na straznjoj korici je Rubinijeva naslovnica (bez naslova).
Takoder unutar sve tri knjige su i Rubinjeva i Shyjeva naslovnica. Ferrijeva s Well-Beejevom bojom nije unutar knjige radi parnog/neparnog broja stranica pred pocetak price (ali je naravno svih 6 regularnih Ferrijevih unutra).

Znaci ovako ukratko:
Shy verzija knjige (unutra: 6x Ferri iz regularne serije, Rubini, Shy)
Rubini verzija knjige (izvana: straznja korica Ferri; unutra: 6x Ferri iz regularne serije, Rubini, Shy)
Ferri verzija knjige (izvana: straznja korica Rubini; unutra: 6x Ferri iz regularne serije, Rubini, Shy)


Bome si na sve mislio svaka čast, mislim da na ovaj način će svatko moći sebi jako jednostavno odabrati svoju verziju naslovnice

Sve 3 su mi super, a ova Ferrijeva, ono, ne možeš vjerovat kako je "čista" (da se tako izrazim), ali i kako su fora ova slova "Zagor" koja se kao sjaje naslov baš moćan, vidi se da je ovo rađeno sa srcem kao i sve knjige dosad

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/09/2019 : 10:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by solar

@D.J.

Kakav je format priče, zaboravio sam?


Isto kao The Lost World, znaci HC, A4, dodatci u boji, strip crno bijeli. Imat ce 3 kile!


A da odustaneš od sjajnog papira kao što je napravio i Markos?
Crnobijeli crtež prelijepo djeluje na papiru kao što je npr.ovaj novi Toppi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Descender
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
22 Posts

Member since 05/09/2017

Posted - 26/09/2019 : 12:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Descender a Private Message  Reply with Quote
Apsolutna podrška za ovo.
To je jedina stvar koja mi smeta kod (naročito kod crnobijelih) EC izdanja, taj sjajni papir. Grijeh je vrhunski crnobijeli crtež štampati na sjajnom papiru...

Baš mi je žao što je npr. Vultur štampan tako.

I don't want to achieve immortality through my work. I want to achieve it through not dying.
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 26/09/2019 : 13:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Ova Christopherova naslovnica je super, ali me izludjuje ta kosa i preveliki pistolj (jasno mi je da je to njegov stil i tako).

Volio bih da je malo vise ovako

(malo sam promjenio, kosu da je vise klasicna Zagor frizura, smanjio pistolj, maknuo neke rese, malo izmjenio sjekiru i traperice )


Svejedno, ionaki cu vjerovatno uzeti Christopherova naslovnicu :)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/09/2019 : 15:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Imam zelju da mi se u mom primjerku unutar korica Shy potpise..😳🙏🏻

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



83 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 26/09/2019 : 17:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
Znamo li kakvu okvirnu cijenu ovog monstruma od izdanja?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 26/09/2019 : 17:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Imam zelju da mi se u mom primjerku unutar korica Shy potpise..😳🙏🏻



Priznaj da je to zbog divovskog... pištolja.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 26/09/2019 : 21:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da ce stici u dovoljnom broju na ovo nase malo poluostrvo...

Igorova izdanja su mi i inace najbolja izdanja, vrh, pa jos gore iznad, ali ni ja nisam za C/B na gloss papiru.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/09/2019 : 21:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@ jaki, Descender i Grabb
OK, u neku ruku se slazem oko papira unutar knjige, pogotovo kad je crtez jako mracan, tj. ima jako puno crnoga kao u ovoj knjizi. Danas cu razgovarati sa stamparijom o tome.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000