forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/04/2021 : 12:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by tihomirduras

Bravo D.J. pratim tvoj rad od početka, otkad si počeo sa najavom za prvog Zagora, drago mi je da i dalje napreduješ i izdaješ, krasni su stripovi i većinom sam ih proslijedio kao poklon prijateljima sa eng. govornog područja pa tko zna možda se i navuku na najboljeg strip junaka 😁.
Ono što me interesira vezano uz ovaj strip i samu tu indiegogo kampanju, kako uopće funkcionira ta poštarina tj to šalješ na jednu striparnicu u hr ili? Isto tako vidim da piše "posveta" u knjizi(stripu) ukoliko se uzimaju obje verzije da li je moguće posveta (tj. Your name inside the book for support of the project!) upisati drugo ime pošto bi to poklonio,sorry što te gnjavim sa možda bezveznim pitanjima koja su možda već i negdje razjašnjenja, ali nisam ih pohvatao😉😊


Velika hvala na podršci i na širenju Zagorove magije!
Da, može se napisati prijateljevo/rođakovo ime u strip umjesto tvoga! Imao sam barem dva takva slučaja kod Texa. Za Hrvatsku ću slati u SNK, a u Zagrebu će biti i primjerci za Srbiju i BiH prije nego se prebace kod Legaza i SPQRome.



Hvala, imaš pm
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/06/2021 : 10:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Kakva je to siesta u Californiji, nema spavanja! 😁
Kakva je situacija sa frisko stampanim stripovima u epicentru, tresu li se press masine?
U Zagrebu sam u osmom mjesecu da li ce biti stripova tad u SNK i sire?
Hvala na info! 😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/06/2021 : 01:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Kakva je to siesta u Californiji, nema spavanja! 😁
Kakva je situacija sa frisko stampanim stripovima u epicentru, tresu li se press masine?
U Zagrebu sam u osmom mjesecu da li ce biti stripova tad u SNK i sire?
Hvala na info! 😊


Oprosti tek sad vidim ovaj post. Nadam se da će Texa biti do tad u Zagrebu.
Pošiljka stripova koji ide meni, kasni najmanje mjesec dana. Cijela luka je bila zatvorena...
Nadam se da ću ih ugledati za tri tjedna.🤞
Nego danas je 60. godišnjica Zagora pa da najavim i slijedeću knjigu Zagora, koja izlazi kasnije ove godine: Shadow of the Vampire. U njoj će biti prve dvije price s Rakosijem, Nolittina i Castellijeva. Bit će i variant coveri, a ovo je maestro Rubini (i boja Well-Bee).


www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 16/06/2021 01:20:22
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25938 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/06/2021 : 01:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
i ova naslovnica u artbooku?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/06/2021 : 02:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

i ova naslovnica u artbooku?


Je!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25938 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/06/2021 : 02:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 16/06/2021 : 09:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Napokon i vampir :)
ovo ce isto ici na Indiegogo?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/06/2021 : 18:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

Napokon i vampir :)
ovo ce isto ici na Indiegogo?


Da, dvostruka transfuzija u jednoj knjizi!
Da ići će na Indiegogo.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 16/06/2021 : 18:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
nadam se da ce uskoro, svidja mi se platiti unaprid pa ne moram brinuti oce mi maznuti naslovnicu koju ocu dok dodjem do striparnice (a i bonusi su fantasticni za conspiracy) :)
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/06/2021 : 21:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

nadam se da ce uskoro, svidja mi se platiti unaprid pa ne moram brinuti oce mi maznuti naslovnicu koju ocu dok dodjem do striparnice (a i bonusi su fantasticni za conspiracy) :)



Prije Zagora ici ce nesto drugo, ali o tom po tom!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22159 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/06/2021 : 22:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Mocna naslovnica, prava batmanovska.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/06/2021 : 23:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Zgodno!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 20/07/2021 : 19:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
@ DJ

Gdje se u BiH može nabaviti ovaj Dragonero u boji?

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/07/2021 : 22:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

@ DJ

Gdje se u BiH može nabaviti ovaj Dragonero u boji?


Od člana s ovog foruma: SPQRoma. Samo mislim da on trenutno nema taj strip.
Kad budem slao nova izdanja poslat ću i Dragonera. Covid i zatvorene granice ubijaju.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6906 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 20/07/2021 : 23:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Kupuje li ijedan amerikanac ovo "američko izdanje Zagora"?

Ima li recenzija, po sajtovima, blogovima, forumima, jutjubovima...?

Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 21/07/2021 : 00:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by kandraks

@ DJ

Gdje se u BiH može nabaviti ovaj Dragonero u boji?


Od člana s ovog foruma: SPQRoma. Samo mislim da on trenutno nema taj strip.
Kad budem slao nova izdanja poslat ću i Dragonera. Covid i zatvorene granice ubijaju.




Ok, hvala puno na odgovoru. Nadam se da će to biti što prije...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25938 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/07/2021 : 09:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ka će Rubinijev zagorov naslovničarski artbook?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/07/2021 : 09:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Kupuje li ijedan amerikanac ovo "američko izdanje Zagora"?

Ima li recenzija, po sajtovima, blogovima, forumima, jutjubovima...?


Da, i Amerikanci kupuju Zagora. No istina je da su mnogi od tih Amerikanaca ljudi naseg i talijanskog porijekla. No to i jesu Amerikanci, imigranti, tj. prava snaga Amerike, ljudi koji donose talenat, trud i inovaciju.
Iskreno ne znam za recenzije, blogove i slicno.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/07/2021 : 09:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ka će Rubinijev zagorov naslovničarski artbook?


Na putu je k meni. Stizu mi u 8. mjesecu! Texovi su mi bas danas stigli (nakon dugog zastoja u transportu).
No Zagor je nezaustavljiv.
Artbook je ispao ubitacno sa gold foilom na koricama.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25938 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/07/2021 : 11:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
🤩

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/07/2021 : 14:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
'Ajmo sličke! 😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6906 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 21/07/2021 : 16:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by alexts

Kupuje li ijedan amerikanac ovo "američko izdanje Zagora"?

Ima li recenzija, po sajtovima, blogovima, forumima, jutjubovima...?


Da, i Amerikanci kupuju Zagora. No istina je da su mnogi od tih Amerikanaca ljudi naseg i talijanskog porijekla. No to i jesu Amerikanci, imigranti, tj. prava snaga Amerike, ljudi koji donose talenat, trud i inovaciju.
Iskreno ne znam za recenzije, blogove i slicno.



Drugim rečima, ovo je izdanje za ljude sa ex-YU područja, od kojih neki žive ovde, a dosta ih je i rasejano po svetu, pa ih ima i u USA (i za ponekog Italijana).

Nije uspelo da dopre ni do najminimalnijeg broja američkih stripofila, a možda to nije ni bila namera od početka, nego baš usmerenost na one koji su sada kupci?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/07/2021 : 17:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ako je kupio i jedan "pravi Amerikanac", to je opet više nego što u Italiji itko kupuje Supermana i čitav DC svijet.
Imaš zanimljive članke o konačnoj propasti DC-a u Italiji nakon višestrukih pokušaja tijekom pola stoljeća.
Tako da, ne znam čemu nekakvo čuđenje i to nepostojećim riječima poput "najminimalniji" (jesi li svjestan da je to potpuna besmislica???).

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10828 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/07/2021 : 17:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Ako je kupio i jedan "pravi Amerikanac", to je opet više nego što u Italiji itko kupuje Supermana i čitav DC svijet.
Imaš zanimljive članke o konačnoj propasti DC-a u Italiji nakon višestrukih pokušaja tijekom pola stoljeća.



a kako u ita guraju ovi neSuperheroji, ne treba vise gledati su superZabokrecinu...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10032 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/07/2021 : 17:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Kupuje li ijedan amerikanac ovo "američko izdanje Zagora"?

Ima li recenzija, po sajtovima, blogovima, forumima, jutjubovima...?




Strip podcast 11 o'clock comics ep.617, na otprilike 1:45h lik procitao Alien sagu Epicenter Zagora i... svidelo mu se!!!!!

https://11oclockcomics.com/2019/07/12/11-oclock-comics-episode-617/

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000