forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 31/01/2022 : 15:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav ljudi, ima li nešto novo s Mister Noom i vampirskim Zagorom?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/02/2022 : 06:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Pozdrav ljudi, ima li nešto novo s Mister Noom i vampirskim Zagorom?


Ima! Ceka se na brod sa tim stripovima. Trebao bi stici u luku 5.2. Nadam se da ce istovar biti mnogo brzi nego sto je bio utovar. Tj. nadam se da cu moci slati stripove do kraja 2. mjeseca.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/02/2022 : 08:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Koliko je tiskanje u Kini jeftinije od tiskanja u SAD u postotcima?
Ako nije poslovna tajna?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 01/02/2022 : 21:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Qwertz

Pozdrav ljudi, ima li nešto novo s Mister Noom i vampirskim Zagorom?


Ima! Ceka se na brod sa tim stripovima. Trebao bi stici u luku 5.2. Nadam se da ce istovar biti mnogo brzi nego sto je bio utovar. Tj. nadam se da cu moci slati stripove do kraja 2. mjeseca.


Sjajno, nadam se da će uskoro stići. Znam da su vam idući stripovi Tex sa Seminolama i Breccin Alvar Mayor, no može li barem neki mali hint koji je slijedeći Zagor?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 01/02/2022 : 21:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Čisto radi marketinga, da budemo uzbuđeni

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/02/2022 : 07:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Koliko je tiskanje u Kini jeftinije od tiskanja u SAD u postotcima?
Ako nije poslovna tajna?


Nije poslovna tajna, ali stvarno tocno ne znam. Kad sam pocinjao business raspitivao sam se koliko kosta stampa u Americi i usporedivao sam sa Kinom i sjecam se da je bilo nekoliko puta skuplje. Tako da nisam mogao stampati u Americi i zadrzati nisku prodajnu cijenu. Od kad je pocela pandemija cijena uvoza iz Kine postala je brutalna, pa mozda vise i nije tako velika razlika, iako su i u Americi porasle cijene.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/02/2022 : 08:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Qwertz

Pozdrav ljudi, ima li nešto novo s Mister Noom i vampirskim Zagorom?


Ima! Ceka se na brod sa tim stripovima. Trebao bi stici u luku 5.2. Nadam se da ce istovar biti mnogo brzi nego sto je bio utovar. Tj. nadam se da cu moci slati stripove do kraja 2. mjeseca.


Sjajno, nadam se da će uskoro stići. Znam da su vam idući stripovi Tex sa Seminolama i Breccin Alvar Mayor, no može li barem neki mali hint koji je slijedeći Zagor?


Da, nije tajna. Slijedeci Zagor ide u Signature Editionu, bit ce u velikom formatu i tvrdim koricama, The Lost Mine (aka Texas Rangers, Comancheros) od Boselliija i Andreuccija.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 02/02/2022 : 09:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Qwertz

Pozdrav ljudi, ima li nešto novo s Mister Noom i vampirskim Zagorom?


Ima! Ceka se na brod sa tim stripovima. Trebao bi stici u luku 5.2. Nadam se da ce istovar biti mnogo brzi nego sto je bio utovar. Tj. nadam se da cu moci slati stripove do kraja 2. mjeseca.


Sjajno, nadam se da će uskoro stići. Znam da su vam idući stripovi Tex sa Seminolama i Breccin Alvar Mayor, no može li barem neki mali hint koji je slijedeći Zagor?


Da, nije tajna. Slijedeci Zagor ide u Signature Editionu, bit ce u velikom formatu i tvrdim koricama, The Lost Mine (aka Texas Rangers, Comancheros) od Boselliija i Andreuccija.


MAJSTORE, DOKTORE, KRALJINO, CARE, OVO JE SJAJNO, DA VEĆ NISTE DOBILI NAGRADU ZA DOKTORA ZAGOROLOGA SADA BISTE JE DOBILI. Ne mogu dočekati da vidim Rubinijevu naslovnicu za taj sjajan strip!!!

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/02/2022 : 18:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Eh, Qwertz...
Hvala na tim rijecima!

Skoro sam sinoc o ovome ispod pisao, no nisam se jos htio zaliti, a jako me je pogodilo, naljutilo i razocaralo.
Dakle ovako: SBE mi vise ne dozvoljava da koristim naslovnice koje nisu iz njihovih talijanskih izdanja. Dakle, nema vise Rubinija, Frisende, Kerca, i bilo kojih drugih originalnih naslovnica na Epicenter Comics izdanjima SBE stripova...

Pitat cete zasto, ali ja ne znam razlog, a izgleda ni nisam vrijedan njihove paznje da mi kazu tocno zasto. Mogu samo nagadati, no neda mi se. Ja znam i vi sami sigurno znate koliko sam volio te naslovnice i koliko su mi znacile. Vrijeme ce pokazati svoje, a ja za sad idem naprijed.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/02/2022 : 18:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
prosta stvar, sviraju kurcu
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 02/02/2022 : 20:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Koji su to teletabisi, ja ne vjerujem. Pa Rubini, Frisenda i ostali nisu neki tamo crtači iz Albanije koji nelicencirano crtaju njihove likove. Oni su njihovi crtači, zaposleni u njihovoj firmi. Možda možete ubaciti neke postere s njihovim ilustracijama. Ipak, svaka čast na izdavanju Bonelli stripova u Americi i nastavite naprijed, bez obzira na sve!!

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 02/02/2022 : 20:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Đizs, pa da nisi ti stavio Rubinija ne bi oni nikad ga se sjetili za ove mini serijale. Jebo ih idijotne. Mastrazzi isto, mada bi on možda i došao nekad na red jer je prevelik talent da ga ne primjeti.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/02/2022 : 21:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nevjerojatno, kako kenjaju!

Radis na lobiranju njihove strip kulture koja je ruku na srce cisti plagijat americkih stripova, samo su ubacili vise emocija i dubine u likove sto nas je i privuklo tim SBE stripovima. Sad glume neke tratincice i uobrazilje. Zar im je krivo sto Rubini i ostali malo zarade sa strane i kao narusavaju lojalnost maticnoj kuci,ono zlocesti decki, nije vam dovoljno sto vas mi hranimo!

Kak vi velite dole "Bullshit!"🙄

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/02/2022 : 22:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Naslovnice su bile najbolji dio USA Bonelli izdanja.
Sviraju k...u.
Je li to važi i za ostale izdavačke kuće?VČ ZS?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/02/2022 : 23:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Nevjerojatno, kako kenjaju!

Radis na lobiranju njihove strip kulture koja je ruku na srce cisti plagijat americkih stripova, samo su ubacili vise emocija i dubine u likove sto nas je i privuklo tim SBE stripovima. Sad glume neke tratincice i uobrazilje. Zar im je krivo sto Rubini i ostali malo zarade sa strane i kao narusavaju lojalnost maticnoj kuci,ono zlocesti decki, nije vam dovoljno sto vas mi hranimo!

Kak vi velite dole "Bullshit!"🙄



Naravno da im je krivo, većina se pobunila.
Jer imaju 3-4 istinska crtača i hordu netalentiranih, preko veze zaposlenih morona.
I onda kad ih neki na forumu idu braniti kako nisu baš toliko loši.
Jesu, očajni su, dabogda sutra bankrotirali, jer ih tih nekoliko pravih hrane i održavaju na životu, a sad im nameću sankcije, a time i DJ-u.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/02/2022 : 07:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na podrzci! Ocekivao sam ovakve rekacije.
Mene je najvise pogodilo sto nisu dozvolili Rubiniju da nacrta naslovnicu za Texa sa Seminolama kojeg uskoro objavljujemo, prvo u FCBD sveci, a zatim citavu knjigu, Signature Edition. Covjek je dao sve od sebe i prelijepo nacrtao 372 tabli toga stripa i ne moze imati vlastitu naslovnicu za tu knjigu. Imamo Carnevaleovu cool naslovnicu, ali ipak Rubini bi trebao imati svoju.

Ono sto je Jaki pitao jel to vazi i za ostale izdavace mislio sam pitati Dusana iz VC-a, ali nisam htio produbljivati ranu i trositi emocije i fokus koji mi trenutno trebaju. No posto je sad izaslo javno, pitat cu ga.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 03/02/2022 : 07:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Hvala svima na podrzci! Ocekivao sam ovakve rekacije.
Mene je najvise pogodilo sto nisu dozvolili Rubiniju da nacrta naslovnicu za Texa sa Seminolama kojeg uskoro objavljujemo, prvo u FCBD sveci, a zatim citavu knjigu, Signature Edition. Covjek je dao sve od sebe i prelijepo nacrtao 372 tabli toga stripa i ne moze imati vlastitu naslovnicu za tu knjigu. Imamo Carnevaleovu cool naslovnicu, ali ipak Rubini bi trebao imati svoju.

Ono sto je Jaki pitao jel to vazi i za ostale izdavace mislio sam pitati Dusana iz VC-a, ali nisam htio produbljivati ranu i trositi emocije i fokus koji mi trenutno trebaju. No posto je sad izaslo javno, pitat cu ga.


Vrijedi li ta zabrana i za unutrašnjost stripa, odnosno, za neke ilustracije, crteže, postere i slično?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/02/2022 : 08:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by D.J.

Hvala svima na podrzci! Ocekivao sam ovakve rekacije.
Mene je najvise pogodilo sto nisu dozvolili Rubiniju da nacrta naslovnicu za Texa sa Seminolama kojeg uskoro objavljujemo, prvo u FCBD sveci, a zatim citavu knjigu, Signature Edition. Covjek je dao sve od sebe i prelijepo nacrtao 372 tabli toga stripa i ne moze imati vlastitu naslovnicu za tu knjigu. Imamo Carnevaleovu cool naslovnicu, ali ipak Rubini bi trebao imati svoju.

Ono sto je Jaki pitao jel to vazi i za ostale izdavace mislio sam pitati Dusana iz VC-a, ali nisam htio produbljivati ranu i trositi emocije i fokus koji mi trenutno trebaju. No posto je sad izaslo javno, pitat cu ga.


Vrijedi li ta zabrana i za unutrašnjost stripa, odnosno, za neke ilustracije, crteže, postere i slično?


Mislim da je to samo za vanjske korice.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 03/02/2022 : 10:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Kako bi bilo tiskati omot zasebno s Rubinijevom naslovnicom i dijeliti
ga uz izdanje "besplatno"?
Lupam sad bez veze, apsolutno se ne kužim u te stvari ali, eto... :)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/02/2022 : 11:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
to bi onda trebao "netko nepoznat"staviti na internet da ljudi skinu omot/naslovnicu i onda je isprintaju i oblože strip.
Pod uslovom da Rubini nacrta besplatno naslovnicu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
813 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 03/02/2022 : 17:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
Nešto mi ovo poznato... A i ne čudi me uopšte.

Da je njima u Bonelliju više ljudi kao što je Igor...

quote:
Originally posted by jaki
Je li to važi i za ostale izdavačke kuće?VČ ZS?



Mogu samo reći "ha-ha".

HOKA-HEY

Edited by - SPQRoma on 03/02/2022 17:34:22
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/02/2022 : 21:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Još prije nekoliko godina mi je bilo rečeno da SBE ne voli te nove naslovnice, tj ne vole se baviti provjeravanjem i odobrenjem tih naslovnica. Koliko sam čuo VC može i dalje koristiti nove naslovnice, ali i oni su imali problema oko toga.
No trenutno, ja o tome ne mogu ni razgovarati sa SBE-em nego je to konačna odluka.
Ne znam trenutno za postere i druge cake… Stvarno im fali vizije za neke stvari, ili još preciznije, ne sekiraju se previše za umjetnost, nego samo gledaju brojeve.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 03/02/2022 : 21:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Još prije nekoliko godina mi je bilo rečeno da SBE ne voli te nove naslovnice, tj ne vole se baviti provjeravanjem i odobrenjem tih naslovnica. Koliko sam čuo VC može i dalje koristiti nove naslovnice, ali i oni su imali problema oko toga.
No trenutno, ja o tome ne mogu ni razgovarati sa SBE-em nego je to konačna odluka.
Ne znam trenutno za postere i druge cake… Stvarno im fali vizije za neke stvari, ili još preciznije, ne sekiraju se previše za umjetnost, nego samo gledaju brojeve.


Jaoo, jadni ljudi. Pa Rubini pojede Piccinelija za doručak, a likovi to ne vide Edit: sad sam vidio novu naslovnicu od Piccinelija za redovnu seriju. Rubini bi ljevom nogom, zatvorenih očiju nacrtao bolju

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 03/02/2022 21:47:12
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 27/02/2022 : 10:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav, jesu li stigli Mister No i Zagor iz daleke štampare, ili još putuju?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/04/2022 : 19:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Pozdrav, jesu li stigli Mister No i Zagor iz daleke štampare, ili još putuju?


Oprosti za spori reply! Promaklo mi. Bilo je burnih mjesec, dva. Zadnja dva tjedna šaljem stripove Kickstarter i Indiegogo superterima. Kad to sredim šaljem i u naše krajeve.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000