forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/04/2015 : 10:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

nego je i dobro sto naslov moze biti Texas Rangers pa kad idem na neku konvenciju u Texasu to isto ne bi skodilo.


O tome ti pricam.
Teksasani vole domace stvari, osjecaju se superiornima u odnosu na ostale, smatraju sebe jedinim pravim muskarcima.
Texas Rangers by...Boselli i Andreucci.

Edited by - King Warrior on 22/04/2015 10:12:02
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/04/2015 : 10:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.


Ja ustvari imam od tek nedavno (ne)slavnog autora na koricama. Bilo bi dobro da Boselli, jos malo kojeg ljubljenog, americkoj publici poznatog crtaca stavi na svoje mjesto i izdanje ce mi biti popularnije!


Ha, mozda Deodato zbog Bosellija popljuje strip i na taj nacin napravi najbolju mogucu reklamu za ovo izdanje. Reklama je reklama.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/04/2015 : 10:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Da skratim i zavrsim ovu raspravu, vec vidim da ide u pogresnom pravcu i da mi Deers, iz nekog samo njemu poznatog razloga, prebacuje da sam ja taj sa predrasudama; Italijanska imena na naslovnici su mozda sitnica, ali ja bih izbjegao svaku sitnicu koja bi mogla da odbije makar i jednog jedinog kupca. Ipak ovdje govorimo o stripu ciji ce uspjeh biti ukoliko se proda u nekoliko stotina primjeraka. Thor je Thor, to je legendarni junak poznat siroj americkoj publici, njega moze potpisati i Staljin, on ostaje ono sto jeste. Najteze se probiti nepoznatim junacima, pogotovo onima koje ne objavljuje jedna od vecih izdavackih kuca. Ono sto sam htjeo da kazem je da ne treba sakrivati imena autora, ali ne mora se nuzno taj dio stavljati u prvi plan, inace se moze dodati i natpis « italijanski strip » sa italijanskom zastavom. Ukoliko se zaista desi cudo pa to privuce jos vise ljudi, onda treba na naslovnicu dodati i sliku Monice Belluci i Roberta Baggia…mozda i tanjir spageta. Siguran sam da ce naslovnica, i sve ono sto je na njoj, presuditi kod 90% ljudi o kupovini.


Slažem se da će naslovnica privući ili odbiti određeni dio publike.

Ali imena autora, njihovo podrijetlo i Zagorova "nacionalnost" neće tu igrati nikakvu ulogu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/04/2015 : 10:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Naslovnica je prva liga!
Eh sad, možda bi za drugu epizodu trebalo ipak nešto novije, poput Nestalog istraživača.Tu imaš i Sjevernu Ameriku na naslovnici:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/04/2015 : 10:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
DJ, koliki ce ti tiraz biti? 500? 1000?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/04/2015 : 11:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kako uopće izgleda distribucija 1000 komada na cijelu Ameriku?
Ide samo u veće striparnice, neke odabrane ili kak?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/04/2015 : 11:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by hamzik

Super izgleda naslovnica. Samo ti gledaj da i mi rasireni po svijetu mozemo naruciti. Jesi jos odlucio se za drugi broj? Ja znam da si ti iso na staru skolu ali eto, zbog sebicnih razloga (a i zato sto stvarno mislim da to moze privuci amere) ja se nadam da su Teksaski Renderi u planu.


Gotovo je nevjerovatno da si predlozio bas tu epizodu, jer sam je bas u nedjelju i ponedjeljak ponovo citao (i citirao sinu i njegovom braticu one dijelove kad Zagor dijeli lekcije onim tipovima ), a ovih dana bas i ne citam stripove svaki dan! I sto je takoder zanimljivo, razmisljao sam si kako bi je bilo dobro objaviti, ne samo zato sto strip rastura i mozda mi je u top 10 Zagora ikada, nego je i dobro sto naslov moze biti Texas Rangers pa kad idem na neku konvenciju u Texasu to isto ne bi skodilo. No druga knjiga ce biti Zimska Zmija. Mora se imati respekt i za jake korijene.
(Inace stripove ces moci naruciti i na Amazonu i direktno od nas, kao i do sad.)



Da, Texas rangers zvuči jako.

Imaš i American Odyssey, ako već mora biti amerika u naslovu. :)

Evo, ace ti odstupi prava (i prijevod).
http://1.bp.blogspot.com/-ituJM74kh20/UGb0F_Kyy8I/AAAAAAAAAIE/-_06CqtkcoA/s1600/AmericanOdyssey.jpg
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/04/2015 : 12:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Spirit with the hatchet - to ime bi izgledalo jako na ovoj naslovnici.

Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 22/04/2015 : 14:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Ah,što bi dali za ovakve naslovnice u redovnoj seriji....

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/04/2015 : 15:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Treba pohvaliti i koloristu koji je izvukao maksimum a to je ono što zna zafaliti na trenutnim naslovnicama redovne serije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 22/04/2015 : 15:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
H
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by hamzik

Super izgleda naslovnica. Samo ti gledaj da i mi rasireni po svijetu mozemo naruciti. Jesi jos odlucio se za drugi broj? Ja znam da si ti iso na staru skolu ali eto, zbog sebicnih razloga (a i zato sto stvarno mislim da to moze privuci amere) ja se nadam da su Teksaski Renderi u planu.


Gotovo je nevjerovatno da si predlozio bas tu epizodu, jer sam je bas u nedjelju i ponedjeljak ponovo citao (i citirao sinu i njegovom braticu one dijelove kad Zagor dijeli lekcije onim tipovima ), a ovih dana bas i ne citam stripove svaki dan! I sto je takoder zanimljivo, razmisljao sam si kako bi je bilo dobro objaviti, ne samo zato sto strip rastura i mozda mi je u top 10 Zagora ikada, nego je i dobro sto naslov moze biti Texas Rangers pa kad idem na neku konvenciju u Texasu to isto ne bi skodilo. No druga knjiga ce biti Zimska Zmija. Mora se imati respekt i za jake korijene.
(Inace stripove ces moci naruciti i na Amazonu i direktno od nas, kao i do sad.)



Drago mi je cuti. Texas rangers u koloru, na kvalitetnom papiru, sa zanimljivim pratnim tekstovima i naslovnicom od majstora Rubinija je san. Samo gledaj da naslovnica bude "patriotska" da malo extra povuce amere.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/04/2015 : 18:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
-Da li Epicenter Comics ima Paypal placanje ako narucim strip direktno sa sajta ili moram na Amazon?
-Koliko je do Europe postarina za jedan strip?
-Je li bolje da narucim preko striparnice u Zgbu,npr Skab ili Snk?


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2015 : 18:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Spirit with the hatchet - to ime bi izgledalo jako na ovoj naslovnici.


Hmm, znas to uopce nije losa ideja! Strip jos nije poslan u stampu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2015 : 18:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Treba pohvaliti i koloristu koji je izvukao maksimum a to je ono što zna zafaliti na trenutnim naslovnicama redovne serije.


Istina! Dobro, Ferri vec neko vrijeme bas nesto dobro ne crta naslovnice, ali zamisli da je Well-Bee bojao one starije naslovnice, npr. one s povratkom vampira ili Horde zla! Bilo bi to lijepo vidjeti.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2015 : 19:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

-Da li Epicenter Comics ima Paypal placanje ako narucim strip direktno sa sajta ili moram na Amazon?
-Koliko je do Europe postarina za jedan strip?
-Je li bolje da narucim preko striparnice u Zgbu,npr Skab ili Snk?



Da mozes naruciti od nas direktno. Samo posaljes email na info@epicentercomics.com
To je ujedno i email za Paypal. Samo sto ti se ne isplati slanje samo jedne knjige u Europu. Postarina je oko $20.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/04/2015 : 22:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Tnx...onda ako striparnice naruce vise brojeva moguce da kod njih bude jeftinije...mogli bi se oni izjasniti koliko ce kupovati komada i koja bude cijena!
Jesi se ti D.J. odlucio za cijenu u $?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2015 : 22:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Tnx...onda ako striparnice naruce vise brojeva moguce da kod njih bude jeftinije...mogli bi se oni izjasniti koliko ce kupovati komada i koja bude cijena!
Jesi se ti D.J. odlucio za cijenu u $?


Da, u striparnicama ce biti jeftinije jer kupci ne placaju posebnu postarinu, osim ako ne narucis nekoliko knjiga od nas odjednom.
List cijena za Ameriku za Terror from the Sea je $15.99. Svaki broj, svaka prica ce imati drugaciju cijenu ovisno o debljini, neke knjige ce biti malo skuplje neke jeftinije. Vidjet cemo koliko ce ova knjiga biti u ex-Yu, rekao bi 100 kuna. Magic Winda sam drzao do sad na samo 55 kuna, a list price je 12.99 sto je ovih dana skoro 92 kuna. Nisam bas normalan.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2015 : 23:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Naslovnica je prva liga!
Eh sad, možda bi za drugu epizodu trebalo ipak nešto novije, poput Nestalog istraživača.Tu imaš i Sjevernu Ameriku na naslovnici:))


Pa ideja nije uopce losa. Samo sto bi opet imali neku drugu naslovnicu. No mogao bi i Rubini nacrtati mapu na njoj.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2015 : 23:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

DJ, koliki ce ti tiraz biti? 500? 1000?



1000

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2015 : 23:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kako uopće izgleda distribucija 1000 komada na cijelu Ameriku?
Ide samo u veće striparnice, neke odabrane ili kak?



E to ti je zeznuta stvar!
To ti ovisi koliko primjeraka comic book shopovi naruce iz Previews kataloga od distributera (Diamond Comicsa). Samo neki ducani naruce takve stripove, oni najhrabriji, uglavnom veliki ducani... nazalost!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/04/2015 : 23:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Za koju godinu, Zagor će potući i Marvela i DC po prodaji u cijeloj Americi.
Go to Top of Page

qboy
Starting Member

76 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 23/04/2015 : 10:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send qboy a Private Message  Reply with Quote
Lijep pozdrav D.J.-u i naravno, potpuna podrška i najbolje želje za ovaj veliki projekat. Pomno pratim ovu temu od poečtka i željno iščekujem nove informacije. E sad ne znam da li je bilo govora, ali ako nije, da li bi mi mogao reći hoćemo li mi iz BiH imati neku realnu mogućnost da ovo nabavimo - npr. preko neke naše striparnice - Agarthi, Hogarcaffe itsl.? Pojedinačno naručivanje iz USA, sa vaše stranice, nije baš jeftino, a nisu ni hrvatske striparnice baš blizu. Mislim da u BiH ima mnogo interesanata za ovo. Ja bih se, recimo, od prvog broja upisao kao stalni kupac. Hvala unaprijed.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/04/2015 : 10:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qboy

Lijep pozdrav D.J.-u i naravno, potpuna podrška i najbolje želje za ovaj veliki projekat. Pomno pratim ovu temu od poečtka i željno iščekujem nove informacije. E sad ne znam da li je bilo govora, ali ako nije, da li bi mi mogao reći hoćemo li mi iz BiH imati neku realnu mogućnost da ovo nabavimo - npr. preko neke naše striparnice - Agarthi, Hogarcaffe itsl.? Pojedinačno naručivanje iz USA, sa vaše stranice, nije baš jeftino, a nisu ni hrvatske striparnice baš blizu. Mislim da u BiH ima mnogo interesanata za ovo. Ja bih se, recimo, od prvog broja upisao kao stalni kupac. Hvala unaprijed.


Zdravo qboy! Kontaktirat cu striparnice iz BiH pa ako je jedna zainteresirana sredit cemo to.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

qboy
Starting Member

76 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 23/04/2015 : 11:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send qboy a Private Message  Reply with Quote
Hvala na informaciji D.J. Do sada se hogarcafe - Emir Purić iz Travnika, pokazao kao izuzetno dobar dobavljać. On uglavnom prati stripizdavaštvo u regionu, pa čak i akcije koje izdavači iz Srbije ili Hrvatske imaju. Naravno, ne znam kako bi išlo sa Amerikom, ali mislim da bi se s njim moglo dogovoriti. Uglavnom, ako mogne kako preko BH striparnica za nas iz BiH bilo bi dobro, a ako ne snalazit ćemo se nekako. Uglavnom, puno sreće i da projekat dugo potraje.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/04/2015 : 20:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by emirem

Tnx...onda ako striparnice naruce vise brojeva moguce da kod njih bude jeftinije...mogli bi se oni izjasniti koliko ce kupovati komada i koja bude cijena!
Jesi se ti D.J. odlucio za cijenu u $?


Da, u striparnicama ce biti jeftinije jer kupci ne placaju posebnu postarinu, osim ako ne narucis nekoliko knjiga od nas odjednom.
List cijena za Ameriku za Terror from the Sea je $15.99. Svaki broj, svaka prica ce imati drugaciju cijenu ovisno o debljini, neke knjige ce biti malo skuplje neke jeftinije. Vidjet cemo koliko ce ova knjiga biti u ex-Yu, rekao bi 100 kuna. Magic Winda sam drzao do sad na samo 55 kuna, a list price je 12.99 sto je ovih dana skoro 92 kuna. Nisam bas normalan.



Pa ok 100 kunjerosa za koliko ono stranica u ima u "stravi" 300-tinjak?
Cim striparnice naruce ja cu se predbiljeziti i nadam se da cu pokupiti na ljeto kad dodjem u Zgb kod svojih sTrip dealera..
Pozdrav!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.4 seconds. Snitz Forums 2000