forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/04/2015 : 20:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qboy

Hvala na informaciji D.J. Do sada se hogarcafe - Emir Purić iz Travnika, pokazao kao izuzetno dobar dobavljać. On uglavnom prati stripizdavaštvo u regionu, pa čak i akcije koje izdavači iz Srbije ili Hrvatske imaju. Naravno, ne znam kako bi išlo sa Amerikom, ali mislim da bi se s njim moglo dogovoriti. Uglavnom, ako mogne kako preko BH striparnica za nas iz BiH bilo bi dobro, a ako ne snalazit ćemo se nekako. Uglavnom, puno sreće i da projekat dugo potraje.


Hvala na podrzci i na savjetu!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/04/2015 : 20:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem


Pa ok 100 kunjerosa za koliko ono stranica u ima u "stravi" 300-tinjak?
Cim striparnice naruce ja cu se predbiljeziti i nadam se da cu pokupiti na ljeto kad dodjem u Zgb kod svojih sTrip dealera..
Pozdrav!


Knjiga ce imati 310-320 stranica. Ovih dana se bas to finalizira.
Hvala na podrzci!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 24/04/2015 : 07:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
DJ, ne sjecam se je'l se o tom ovdje diskutovalo ranije, ali hoce li originalne Ferrijeve naslovnice biti unutar ove knjige?
Ako hoce, planiras li ih onda stavit prije svake unutrasnje "sveske", a la Libellus, ili ce sve tri zajedno biti na pocetku ili na kraju knjige?


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/04/2015 : 08:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

DJ, ne sjecam se je'l se o tom ovdje diskutovalo ranije, ali hoce li originalne Ferrijeve naslovnice biti unutar ove knjige?
Ako hoce, planiras li ih onda stavit prije svake unutrasnje "sveske", a la Libellus, ili ce sve tri zajedno biti na pocetku ili na kraju knjige?


Ferrijeve naslovnice obavezno idu u knjige! Umro bi od srama da ih ne metnem unutra. Vec mi je iovako pomalo neugodno iz respekta prema Ferriju sto nisam poceo sa nekom njegovom epizodom. U slucaju ove prve knjige, citava prica je u komadu, bas kako su je i u Italiji slozili, tako da naslovnice idu ispred stripa, koji je u komadu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
363 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 25/04/2015 : 01:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message  Reply with Quote
Hoce li se moci naruciti u Kanadu?

Ehila', Corto come va? Stai prendendo il Sole?
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/04/2015 : 03:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Pitanje u vezi sledece knjige (Zimska Zmija): je li u planu za ovu godine, mozda za bozic, ili...?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/04/2015 : 03:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mradje11

Hoce li se moci naruciti u Kanadu?


Moci ce naravno! Preko Amazona, naseg sitea (koji je povezan s nasim eBay storeom), ali najbolje za strane zemlje je da mi posaljes email na info@epicentercomics.com. Ima ovdje na forumu barem jedan forumas iz Kanade koji narucuje sve nase Magic Windove.
A ako si blizu Toronta i navratis u 9. mjesecu na veliki Fan Expo Canada moci ces strip tamo direktno kupiti jer cemo imati booth.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Bojan1981
New Member



Canada
168 Posts

Member since 08/05/2011

Posted - 25/04/2015 : 05:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Bojan1981 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by mradje11

Hoce li se moci naruciti u Kanadu?


Moci ce naravno! Preko Amazona, naseg sitea (koji je povezan s nasim eBay storeom), ali najbolje za strane zemlje je da mi posaljes email na info@epicentercomics.com. Ima ovdje na forumu barem jedan forumas iz Kanade koji narucuje sve nase Magic Windove.
A ako si blizu Toronta i navratis u 9. mjesecu na veliki Fan Expo Canada moci ces strip tamo direktno kupiti jer cemo imati booth.



Bas me zanima koji je to forumas
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/04/2015 : 08:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
363 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 25/04/2015 : 23:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message  Reply with Quote
strip izlazi u devetom ili? ja sam u Torontu ali ako izlazi prije me bih bas cekao lol

Ehila', Corto come va? Stai prendendo il Sole?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/04/2015 : 00:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mradje11

strip izlazi u devetom ili? ja sam u Torontu ali ako izlazi prije me bih bas cekao lol


Opa, ti sa bas tamo! Super! No strip izlazi u 7. pa ako ti se da cekati pricekaj, ako ne posaljem ti ga postom.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 27/04/2015 : 00:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
D.J. juce sam napokon procito Zimsku zmiju. I to u jednom sjedenju! Tako je dobra da nisam mogo prestati citati. Sad razumijem zasto zelis tu pricu izdati nakon Morske strave. Ima serijal boljih prica i vecih pustolovina duha sa sjekirom ali Zimska zmija ulazi u srz toga sta je to biti Zagor. Sto se tice Darkwoodskih prica tesko je naci drugu koja bolje ilustruje naseg junaka. Ovdje se vidi sta ga gura i koje ztrve on pravi za vece dobro. A za nove citaoce je i odlicno prvo gradivo njegovog statusa u Darkwoodu i kako on operise. Ima tu proljetni sastanak, upoznamo poglavice, vidimo Zagorove teatraluke a i dobijemo smisao vece slike i istorije izmedu njega i indijanaca kao i vojnika. Zagor je u citavoj ovoj prizemljenoj prici covjek od krvi i mesa a i velike strasti, ali sa svojom radnjom gradi legendu i mit o duhu sa sjekirom. Prosto maestralno!

Jedini kiks je nazalost ubacivanje Bignottija koji mi je skoro unistio dojam price. Nakon nako savrsenog Ferrija dozivio sam sok kad se crtez promjenio. To ova prica nije zasluzila.

Edited by - hamzik on 27/04/2015 00:17:23
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/04/2015 : 00:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
zimska zmija je prava priča da pokaže koji je zagor licemjer i rasist.
stao je u obranu ubojica protiv napadnutih indijanaca kojima bi trebao biti "zaštitnik".

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4323 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/04/2015 : 07:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
htio je spasiti živote žena i djece u karavanu koji su bili u životnoj opasnosti. Obračunao bi se sa vodičima nakon bitke sa indijancima.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 27/04/2015 : 10:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

zimska zmija je prava priča da pokaže koji je zagor licemjer i rasist.



uf...to bi se moglo svidjeti amerima!

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/04/2015 : 11:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

htio je spasiti živote žena i djece u karavanu koji su bili u životnoj opasnosti. Obračunao bi se sa vodičima nakon bitke sa indijancima.


one žene što su se smijale kad su im muževi ubijali indijance?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/04/2015 : 11:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Frida se nije smijala i vjerujem da je Zagor k'o fol htio spasiti sve samo da impresionira nju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/04/2015 : 11:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Jedini problem kod Zimske Zmije je Bignotti. Njegovo uskakanje je srozalo finis epizode.
Samo zbog njega bih dvaput razmislio prije nego sto bih ovaj strip prezentovao Amerima. Na potpuno isti nacin je masakrirao i kraj price Svemirska braca.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/04/2015 : 11:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tko zna, možda bi se Amerikancima više svidio Bignotti od Ferrija a ionako je kasno za povlačenje kada već počnu čitati i stignu do toga dijela.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/04/2015 : 11:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Tko zna, možda bi se Amerikancima više svidio Bignotti od Ferrija a ionako je kasno za povlačenje kada već počnu čitati i stignu do toga dijela.


Nema sta kod Bignottija da im se svidi. Losnjikav crtac koji pojma nije imao o kadriranju i sjencenju. Uklapao se u Bonellijev stil pedesetih i sezdesetih godina, ali je zauvijek ostao zarobljen u tom vremenu. Treba samo obratiti paznju na pocetne Zagorove epizode, neke velike razlike izmedju njega i Ferrija nije bilo.
Ferriju i Galepu je poslo za rukom da se razviju u pravom pravcu, Bignotti je kaskao na jednom te istom mjestu cijelu karijeru.
Ko bi rekao da je taj covjek Villin ucitelj?!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/04/2015 : 11:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobro, na Zagoru se nije proslavio zbog čestih usporedbi sa Ferrijem ali da je u pitanju dobar crtač dokazuju mnoge epizode Mister Noa gdje se iskazao i uz Disa bio nositelj serijala.
Zagor mu je bio kao neki dodatni posao (iako je tu prije počeo raditi) i možda kasnije nije davao tako veliki trud.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/04/2015 : 12:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Na Mr.Nou se uklapao u tim prosjecnih crtaca.
Diso, Valdambrini, Di Vittovi i Gramaccioni su najaktivniji crtaci serijala. Vecina njih su danas neomiljeni na serijalima Tex i Zagor.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/04/2015 : 12:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

zimska zmija je prava priča da pokaže koji je zagor licemjer i rasist.
stao je u obranu ubojica protiv napadnutih indijanaca kojima bi trebao biti "zaštitnik".




Nolitta je sve to lijepo objasnio u par stranica, tako da ... ne seri.




http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/04/2015 : 12:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Na Mr.Nou se uklapao u tim prosjecnih crtaca.
Diso, Valdambrini, Di Vittovi i Gramaccioni su najaktivniji crtaci serijala. Vecina njih su danas neomiljeni na serijalima Tex i Zagor.


Svatko ima svoj serijal za koji je rođen, npr. Ferri i Donatelli nisu bili ništa posebno u ono malo epizoda što su radili na MN-u ali na Zagoru su rasturali, pogotovo u onom zlatnom periodu i dok ih nisu stisnule godine ili bolest.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 27/04/2015 12:13:12
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/04/2015 : 13:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by jaki

zimska zmija je prava priča da pokaže koji je zagor licemjer i rasist.
stao je u obranu ubojica protiv napadnutih indijanaca kojima bi trebao biti "zaštitnik".




Nolitta je sve to lijepo objasnio u par stranica, tako da ... ne seri.




Objasnio jest, ali objašnjenje je tanko: poubijat ću Kiowe da osveta ne bi pala na sva indijanska plemena. Činjenica je da je Zagorova politika licemjerna, njegovo mirotvorstvo ionako može koristiti samo jačoj strani, što je lijepo prikazano u Demonu ludila, kada vrač Mohawka ima vizije budućnosti.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000