forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

adriano
Advanced Member

Croatia
4341 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/04/2015 : 13:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
drugo nije ni za očekivat od austrijske aristokracije. Zagor je uzalud vjerovao u civiliziranost tog plemičkog taloga.
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by adriano

htio je spasiti živote žena i djece u karavanu koji su bili u životnoj opasnosti. Obračunao bi se sa vodičima nakon bitke sa indijancima.


one žene što su se smijale kad su im muževi ubijali indijance?

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/04/2015 : 14:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Momci, stvarno ne vidim svrhu ove rasprave o pljuvanju prema Zagoru kao covjeka i lika; stavise, ne znam zasto smo svi uopste reagirali na jakijeve gluposti, i odnijeli raspravu u ovom smjeru. On rijetko kaze ista pozitivno o bilo cemu sto vecina nas cijeni.

Ovaj topic sluzi da se Zagor prezentira pozitivno kao lik i kao strip; bilo koji suvisni komentar koji nema veze za DJ-ovim izdanjem je manje-vise spam.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/04/2015 : 14:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER


Objasnio jest, ali objašnjenje je tanko: poubijat ću Kiowe da osveta ne bi pala na sva indijanska plemena. Činjenica je da je Zagorova politika licemjerna, njegovo mirotvorstvo ionako može koristiti samo jačoj strani, što je lijepo prikazano u Demonu ludila, kada vrač Mohawka ima vizije budućnosti.


Tako je!
U biti zagor je rasist samim svojim nastupom: JA ću donijeti mir u Darkwood.Ko da indijancima treba neki bijelac da se miješa i dijeli pravdu domaćima.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/04/2015 : 14:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Imate Zagor sticky i Ultimate topice, ali o Zagorovom karakteru ste dosli diskutovat u Americki Zagor topicu.

Svasta.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/04/2015 : 18:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala, Ace!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/04/2015 : 11:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
DJ, je'l ono sto si stavio na Fejs stvarno cijena ovog izdanja? Ako jeste, to je stvarno fantasticno. Samo par dolara skuplje od redovnog MW izdanja, a dvjesto stranica se vise dobije. Izgleda da se isplati stampat 1000 komada umjesto 500, jer iskreno mislim da ce i za balkance ovo biti pristojna cijena.

Svaka cast.
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2015 : 12:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
MW je u striparnicama išao po 55 kn, ako Zagor bude unutar 100 kn to će biti odlično.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logossun
New Member



135 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/05/2015 : 07:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit logossun's Homepage  Send logossun a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav!
Samo sam htio čestitati na pothvatu, evo osvanuo je Zagor u Diamond Previewsima i baš ga reklamiram za predbilježbe!
Zapravo me začudilo a) što ga je Diamond uopće dopustio, jer su imali "veliko rezanje" manjih izdavačkih kuća prije nekoliko godina, b) što je jeftin a u boji...
Isto tako se nadam da će prođa biti dovoljna da ga Diamond i dalje drži, odnosno da bude prilike i za druge albume. Sjećam se da se prije desetak godina i sam Kubert čudio kako je njegov Tex (ako se ne varam) nikako proošao na predbilježbama pa nije tada bio odštampan... U svakom slučaju, SVAKA ČAST!
d.

Denis Pajtak, 0981320580, logossun@gmail.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/05/2015 : 08:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ima li neko ovu knjigu:

http://www.amazon.fr/Zagor-Italian-Bonelli-Gallieno-Editore/dp/6131053588
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/05/2015 : 09:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ima li neko ovu knjigu:

http://www.amazon.fr/Zagor-Italian-Bonelli-Gallieno-Editore/dp/6131053588



Ovo meni zvuci kao neka piraterija, jer da stvarno postoji nesto ovako legalno, mislim da bi vecina nas Zagorofila vec culi za ovo.
Stavise, knjiga uopste nema korice, nisti sliku naslovne strane, koja ima ikakve veze sa Zagorom.
Ne znam, meni ovo "smrdi".

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/05/2015 : 09:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

DJ, je'l ono sto si stavio na Fejs stvarno cijena ovog izdanja? Ako jeste, to je stvarno fantasticno. Samo par dolara skuplje od redovnog MW izdanja, a dvjesto stranica se vise dobije. Izgleda da se isplati stampat 1000 komada umjesto 500, jer iskreno mislim da ce i za balkance ovo biti pristojna cijena.

Svaka cast.
:)


Ne znam kako mi je prosao ispod radara ovaj reply i to jos od suradnika. Sorry Ace!
Da $15.99 to je pravi "list price". To mi je i bila ideja kako sto najpovoljnije, ali ujedno i najkvalitetnije ljudima i striparnicama dati Zagora. Inace prije dva tjedna dobio sam probni primjerak i necu zazivati nesrecu (jer nikad se ne zna sa stamparijama), ali samo cu reci da sam bio vrlo zadovoljan. Bit ce i nekoliko iznenadenja unutar ove knjige, ali o tome u slijedecih nekoliko tjedana. Malo po malo.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/05/2015 : 09:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logossun

Pozdrav!
Samo sam htio čestitati na pothvatu, evo osvanuo je Zagor u Diamond Previewsima i baš ga reklamiram za predbilježbe!
Zapravo me začudilo a) što ga je Diamond uopće dopustio, jer su imali "veliko rezanje" manjih izdavačkih kuća prije nekoliko godina, b) što je jeftin a u boji...
Isto tako se nadam da će prođa biti dovoljna da ga Diamond i dalje drži, odnosno da bude prilike i za druge albume. Sjećam se da se prije desetak godina i sam Kubert čudio kako je njegov Tex (ako se ne varam) nikako proošao na predbilježbama pa nije tada bio odštampan... U svakom slučaju, SVAKA ČAST!
d.


Hvala! Da nije lako s americkim striparnicama, narucuju vrlo ziheraski, sto je naravno razumnjivo.
Inace, nema uopce zime za Zagora i distributera. Diamond Comics ce ga sigurno i dalje ponuditi slijedece knjige jer vec dvije godine imaju moje Magic Windove u ponudi, prvih 7 brojeva kao i Entropy od Radoje/Well-Beeja, a bome prosle godine imali su i dva stripa za FCBD. Tako da nema frke s njima. Ja sam vec njihov stari, uhodani friend!

A sto se tice jeftine cijene... To se ja tako uvijek igram sa svojim ulogom, kockarski, ono da ljudi budu zadovoljni, da striparnicama bude povoljno pa da vise naruce... Cijena je dakako preniska i moram prodati fakticki citav tiraz da vratim novac ulozen u izradu izdanja, pogotovo sto sam u zadnji cas jos podebljao papir unutar knjige, kao za svaki slucaj. (Fali mi rkljus smajli )

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/05/2015 : 10:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

MW je u striparnicama išao po 55 kn, ako Zagor bude unutar 100 kn to će biti odlično.



Tesko se mjeriti po toj cijeni MW-a posto mu je ta cijena kod nas bila barem 30% pre niska. Postarina i carina ubijaju.
Drago mi sto Higher Ground Comics iz Varazdina to narucuje direktno od distibutera (Diamond Comicsa) pa ja ne dolazim u iskusenje i razmisljam jel je to dobra cijene, ne sikiram se koliku ce carinu nabaciti i ostalo...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

logossun
New Member



135 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 28/05/2015 : 17:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit logossun's Homepage  Send logossun a Private Message  Reply with Quote
Dapače, naručujem iz Belgije jer mi se od rada s Diamondom (i poštarinom i carinom) potpuno zamračio um, tako da - Europa ili ništa :-)) Platim malo više, ali glavobolje je tri puta manje i stripovi su u puno boljem stanju.
Što više čitam o ovom tvom izdanju, to me više zanima kako izgleda
Nije daleko 7.-8. mjesec :-)
Cheers!
d.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/05/2015 : 19:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logossun

Dapače, naručujem iz Belgije jer mi se od rada s Diamondom (i poštarinom i carinom) potpuno zamračio um, tako da - Europa ili ništa :-)) Platim malo više, ali glavobolje je tri puta manje i stripovi su u puno boljem stanju.
Što više čitam o ovom tvom izdanju, to me više zanima kako izgleda
Nije daleko 7.-8. mjesec :-)
Cheers!
d.


Samo cu reci jedno sto se tice izgleda izdanja... Cilj mi je da ovo bude najbolje izdanje Zagora na svijetu za sva vremena, a istovremeno dosta pristupacno za "obicne" ljude. Djeluje ambiciozno, ali tako je. Po probnom primjerku, uspjeli smo. Sad se samo molim da nesto stamparija ne zezne u zadnji cas jer opasno je praviti razanj dok je zec u sumi, a pogotovo je opasno hvaliti se.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 29/05/2015 : 08:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Jedna priča u jednoj knjizi, odabrane uistinu dobre stvari, boja (ali vrhunska), i socijalistička narodna cijena
Uopće nisi fer, nitko ti se drugi ne može ni približiti da ima sve ovo

Za sve zagoromanijake mislim da ćeš postati svetac.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/05/2015 : 08:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Haha! To je to i za narod i za gurmane. Cekaj kad vidis i ostala iznenadnje unutar knjige. Njih cemo malo kasnije okriti sto budemo blizi datumu izlazka. Suradnici su rasturili.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 29/05/2015 : 19:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
Eh, kad bi D.J. stavio ovdje par slika tog probnog primjerka da vidimo i to cudo...
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/05/2015 : 19:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Stavit cu nekoliko jpgova pripremnih slika iz samog stripa. Zasto stavljati slike probnog primjerka kad ce prava stvar biti jos bolja, a i slika i ne docarava magiju.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/05/2015 : 19:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Evo da malo smeknete (sto bi rekao Dekara ) kako izgledaju stranice stripa. Na papiru to izgleda puno mocnije!













www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/05/2015 : 19:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote



www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/05/2015 : 20:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni je i ovo dovoljno da procjenim koliko će to biti moćno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 29/05/2015 : 20:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
O - M - G !!!

Fantastično, stvarno fantastično! I to još jedna od mojih najdražih epizoda

No sikiriki
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/05/2015 : 20:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Vjerujte mi, na papiru je tek epski i to jos nisam ni sam vidio na onom finalnom, premazanom papiru. A o bonus materijalima cu polako slijedecih dana i tjedana...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/05/2015 : 21:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Fina lovecraftijanska pričica; ovo bi se moglo rasprodati.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000