forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/07/2015 : 14:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Stigao strip! Cestitam na primjerku Ace i welcome back Home!

Ja mjesto da citam bonelli imam Lustige Taschenbücher..Donald & Goofy...;(

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/07/2015 : 15:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by mradje11

stiglo danas. naj_ebenije izdanje zagora ikad, ako moze slijedeci broj za mjesec dana . Nisam u zivotu kupio dva primjerka istog stripa ali morati cu.


najjaci detalj meni osobno







Da, taj detalj je samo za sve Zagorovce s nasih prostora. Bio je stos kad je na Comic-Conu nekoliko puta slucajno naislo nekoliko ljudi iz nasih krajeva. Bilo je cool kad sam im pokazao tu ZS naslovnicu.

Najveci sok je bio kad mi je dosao jedan Amerikanac i rekao mi je da ga je u shuttle busu vozio neki covjek i Srbije i oni poceli pricati o stripovima i njemu covjek iz Srbije naravno kaze da je Zagor najbolji i da ga je uvijek citao i nekoliko minuta kasnije, taj Amerikanac stigne na Comic-Con i u moru izdavaca, standova i ostalog sasvim slucajno naide na moj mali stand i sto tamo vidi: Zagora! A taj sofer iz Srbije koji mu je pricao o Zagoru ni nema pojma da sad postoji Zagor u Americi niti ima karte za Comic-Con. Sav sam se najjezio kad mi je Amer to sve rekao.



Sjajan punch
Jedan od onih momenata...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/07/2015 : 16:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by mradje11

stiglo danas. naj_ebenije izdanje zagora ikad, ako moze slijedeci broj za mjesec dana . Nisam u zivotu kupio dva primjerka istog stripa ali morati cu.


najjaci detalj meni osobno







Da, taj detalj je samo za sve Zagorovce s nasih prostora. Bio je stos kad je na Comic-Conu nekoliko puta slucajno naislo nekoliko ljudi iz nasih krajeva. Bilo je cool kad sam im pokazao tu ZS naslovnicu.

Najveci sok je bio kad mi je dosao jedan Amerikanac i rekao mi je da ga je u shuttle busu vozio neki covjek i Srbije i oni poceli pricati o stripovima i njemu covjek iz Srbije naravno kaze da je Zagor najbolji i da ga je uvijek citao i nekoliko minuta kasnije, taj Amerikanac stigne na Comic-Con i u moru izdavaca, standova i ostalog sasvim slucajno naide na moj mali stand i sto tamo vidi: Zagora! A taj sofer iz Srbije koji mu je pricao o Zagoru ni nema pojma da sad postoji Zagor u Americi niti ima karte za Comic-Con. Sav sam se najjezio kad mi je Amer to sve rekao.



Pa je l makar kupio Amer Zagora?
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 21/07/2015 : 16:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Pa je l makar kupio Amer Zagora?



...i još jednog za taksistu?

kad dolazi u snk...ja na predbilježbi!

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/07/2015 : 19:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by mradje11

stiglo danas. naj_ebenije izdanje zagora ikad, ako moze slijedeci broj za mjesec dana . Nisam u zivotu kupio dva primjerka istog stripa ali morati cu.


najjaci detalj meni osobno







Da, taj detalj je samo za sve Zagorovce s nasih prostora. Bio je stos kad je na Comic-Conu nekoliko puta slucajno naislo nekoliko ljudi iz nasih krajeva. Bilo je cool kad sam im pokazao tu ZS naslovnicu.

Najveci sok je bio kad mi je dosao jedan Amerikanac i rekao mi je da ga je u shuttle busu vozio neki covjek i Srbije i oni poceli pricati o stripovima i njemu covjek iz Srbije naravno kaze da je Zagor najbolji i da ga je uvijek citao i nekoliko minuta kasnije, taj Amerikanac stigne na Comic-Con i u moru izdavaca, standova i ostalog sasvim slucajno naide na moj mali stand i sto tamo vidi: Zagora! A taj sofer iz Srbije koji mu je pricao o Zagoru ni nema pojma da sad postoji Zagor u Americi niti ima karte za Comic-Con. Sav sam se najjezio kad mi je Amer to sve rekao.



Pa je l makar kupio Amer Zagora?


Je, je kupio je strip! Pokazujem ja njemu i Magicnog, kaze on meni da mora kupiti Zagora! Jadan covjek naisao na tog nekog zagrizenog Zagorovca koji mu je glavu isprao! Drugi dan dode taj isti covjek ponovo na stand i kaze da tog Zagora moram nominirati za Eisnera sljedece godine za "Best U.S. Edition of International Material" jer mora pobijediti. Ozbiljno, ne salim se! Ja mu kazem da naravno budem poslao aplikaciju.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/07/2015 : 19:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piquet

quote:
Pa je l makar kupio Amer Zagora?



...i još jednog za taksistu?

kad dolazi u snk...ja na predbilježbi!


E to je ironija, taj jadan vozac ni ne zna o ovome, ali dobro barem je napalio novog americkog fana.
Stripovi za Hr, Sr i BiH idu ovaj tjedan.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
363 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 23/07/2015 : 05:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message  Reply with Quote
Ovdje ljudi uopce ne znaju za Zagora tako da je objavljivanje najboljih epizoda pun pogodak jer nemaju onu nasu balkansku opsesiju sakupljanja svega po redu od broja 1 :-D, tako da bi uz vjestu cenzuru i odabir prica trebali dobiti jako visoko misljenje o Zagoru :-), a samo izdanje je cista desetka necu se ponavljati

Ehila', Corto come va? Stai prendendo il Sole?
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 24/07/2015 : 17:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam kupio svoju kopiju od "Terror From The Sea" na eBay-u i jedva cekam da mi stigne!

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/07/2015 : 20:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@mradje11: Hvala!
@Lastsioux: Saljem sutra!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 01/08/2015 : 19:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
Stiglo je! (sa malim poklonom!) Ova mi se epizoda jako dopada i kvalitet stripa je sjajan! Preporucujem svima:


It's a dream come true!



"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 01/08/2015 19:51:29
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 01/08/2015 : 22:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Lepo! Zavidim ti

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/08/2015 : 23:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav Lastsioux! Vidi se da ona ZS naslovnica pogada na pravo mjesto, kako i treba.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 02/08/2015 : 01:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Pozdrav Lastsioux! Vidi se da ona ZS naslovnica pogada na pravo mjesto, kako i treba.


Upravu si. Taj klasicni ZS izgled mi se jako dopada. Pravo remek delo. Svaka cast Igore!

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/08/2015 : 09:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by D.J.

Pozdrav Lastsioux! Vidi se da ona ZS naslovnica pogada na pravo mjesto, kako i treba.


Upravu si. Taj klasicni ZS izgled mi se jako dopada. Pravo remek delo. Svaka cast Igore!


Hvala!
Nego, Zagori bi mogli slijedeci tjedan (nekima mozda vec i ovaj tjedan) doci u ruke fanovima u ex-Yu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 04/08/2015 : 09:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Obavešten sam da danas dobijam svoj primerak

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/08/2015 : 09:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
djukak, 'oćemo u Cubanu u 16.00h? ;)
(da ne trošim bezze bateriju na telefonu)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 04/08/2015 : 09:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

djukak, 'oćemo u Cubanu u 16.00h? ;)
(da ne trošim bezze bateriju na telefonu)



hahahha
može, ali u 16,20 h....

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/08/2015 : 10:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by PijaniPatak

djukak, 'oćemo u Cubanu u 16.00h? ;)
(da ne trošim bezze bateriju na telefonu)



hahahha
može, ali u 16,20 h....



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 04/08/2015 : 10:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
kad stiže u snk??

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 04/08/2015 : 13:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
PP, kad saljes postom?
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/08/2015 : 14:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sutra...dok popakujem stripove. Evo me sedim na pivu i susim znoj od teglenja kutijetine sa Zagorima.
Djukak ima srece sto je iz Banja Luke i sto sam mu usput da odveze i mene i kutijetinu

Inace, knjige su divota jedna

Kneže Igore, svaka ti dala, a žena ti ne saznala

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 04/08/2015 14:58:03
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 04/08/2015 : 15:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sutra...dok popakujem stripove. Evo me sedim na pivu i susim znoj od teglenja kutijetine sa Zagorima.
Djukak ima srece sto je iz Banja Luke i sto sam mu usput da odveze i mene i kutijetinu

Inace, knjige su divota jedna

Kneže Igore, svaka ti dala, a žena ti ne saznala



Znači vozim i kutiju sa stripovima sa sobom.
Jel znaš da prolazimo pored Vrbasa. Mogla bi samo kutija ostati kod mene....


They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 04/08/2015 : 15:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
E, svaka cast, momci! Ne mogu docekati, ovo je prvi put da nekom zavidim sto zivi u Banjaluci :)
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/08/2015 : 19:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piquet

kad stiže u snk??


Jos se ne zna tocno. Javit cu kad saznam vise.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/08/2015 : 19:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

E, svaka cast, momci! Ne mogu docekati, ovo je prvi put da nekom zavidim sto zivi u Banjaluci :)



@Patak, hvala!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000