forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/08/2015 : 08:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pitanje je hoće li Libellus objaviti cijelu priču unutar jedne knjige, tako da onaj tko inače ne uzima njihovo izdanje sigurno neće uzeti ovu priču umjesto američke verzije, jer LL biblioteka zahtijeva kontinuirano praćenje bez preskoka.
Zbog toga ne vjerujem da će njihova publika imati nekog utjecaja na prodaju američkog Zagora bez obzira tko prvi izbaci Supermikea.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 23/08/2015 : 09:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Sad stvarno ponovo moram pročitati Supermajka, doduše u extra izdanju.
Sećam se da je ok epizoda, al poodavno sam je čitao. Bas me interesuje kakav će sad utisak ostaviti na mene, taj klasični vestern ali i zagor, obzirom na njegovo rivalstvo sa Supermajkom

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19352 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/08/2015 : 09:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jel' Rubiniju već dat zadatak crtanja naslovnice za Lagunu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Darkwood Monty
New Member



236 Posts

Member since 04/01/2015

Posted - 23/08/2015 : 09:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Darkwood Monty a Private Message  Reply with Quote
Mnogima kod Libellusa ne paše baš to što epizode nisu kompletne, pa kod tog dijela publike, a koja hoće kolor, ima prostora.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 23/08/2015 : 11:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Ponovio sam priču sa Supermikeom.

Nema spora da se radi o esencijalnoj Zagorovoj priči. Kad zaronimo u dubinu ova priča je zasigurno jedna od ključnih Zagoriane.

Al meni je Zimska zmija daleko draža priča, a sadrži zapravo isti element dovođenja u pitanje Zagorova autoriteta i njegovo potvrđivanje. Supermikea priznajem al nije mi baš srcu prirastao, ni ovaj put.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/08/2015 : 12:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

Al meni je Zimska zmija daleko draža priča, a sadrži zapravo isti element dovođenja u pitanje Zagorova autoriteta i njegovo potvrđivanje.



upravo o tome sam pisao tekst;)

(dakle, zagorovci ipak uspjevaju u razumijevanju)
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/08/2015 : 20:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

D.J.-ev izbor pokušat ćemo podebljati, potvrditi tekstovima.



Ne pokušati, Stinky, nego definitivno podebljati. Ako D.J. u izboru "omane" naš je posao da ga izvadimo iz "gabule", da onoga ko je pročitao epizodu posle čitanja "ubedimo" da je pročitao nešto izvrsno.

A Supermike je bez dileme odlična epizoda, i odličan izbor. Sve "zagorovsko" je tu: predstavnički, šmekom, spontanošću. A nameće određeni šablon izlaska epizoda: moderna, klasična, moderna, klasična, tako da sumnjam da će neko ko je već kupio tri knjige odustati posle četvrte.

Ja sam "protestovao" zbog tog izbora jer sam se uplašio da je prerano, da treba u prvih pet staviti ne samo univerzalno lepe ili moćne priče, nego i klasični masne poput "Svetog brega" koja bi baš ucementirala serijal neo-zagorovcu na status "must have".

Ali sada shvatam da Supermike teško da će pokvariti ikakav utisak koje su prethodne tri knjige mogle ostaviti. Ne sa našim tekstovima (zamisli nas onako egocentrično i još Kinga i DeeCaya.), Rubinijevom bombom (ASSAAAAAA) i pravim simpatično-klasičnim šmekom koji Supermike ostavlja

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/08/2015 : 21:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
tako se govori, PP;)
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 23/08/2015 : 22:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ako je moguće, i ja bih se priključio zagorološkom timu spisatelja, iako dugo nisam smatran takvim.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/08/2015 : 07:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Jel' Rubiniju već dat zadatak crtanja naslovnice za Lagunu?


Naravno!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/08/2015 : 07:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ako je moguće, i ja bih se priključio zagorološkom timu spisatelja, iako dugo nisam smatran takvim.


Moze. Stinky i Pijani Patak su stalni pisci, a tu ce obicno biti i jedan Burattinijev tekst kao i tekst gosta pisca.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/08/2015 : 16:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by vice

Ako je moguće, i ja bih se priključio zagorološkom timu spisatelja, iako dugo nisam smatran takvim.


Moze. Stinky i Pijani Patak su stalni pisci, a tu ce obicno biti i jedan Burattinijev tekst kao i tekst gosta pisca.



Hvala na prilici. :)

I baš mi je danas stigao primjerak iz SNK, malo je reći da sam oduševljen. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/08/2015 : 20:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Danas mi je konačno u ruke dospjela ova ljepota, i sve što mogu reći je EVALA D.J., SVAKA TI DALA (VODE IZ BOKALA )!

LOZA TI VINOM RODILA, STOKA TI POLJEM HODILA, ZORILA TI PŠENICA BJELICA I U KUĆI KURATA DJEČICA!!!!!


Ovo je sjajno, i kvaliteta papira, otiska i boje, i uvez i kompletan osjećaj kad je izdanje u rukama.

To je ono pravo, a nije Coca-Cola! Neprocjenjivo, a nije Master Card!

Svaka čast!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/08/2015 : 01:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Danas mi je konačno u ruke dospjela ova ljepota, i sve što mogu reći je EVALA D.J., SVAKA TI DALA (VODE IZ BOKALA )!

LOZA TI VINOM RODILA, STOKA TI POLJEM HODILA, ZORILA TI PŠENICA BJELICA I U KUĆI KURATA DJEČICA!!!!!


Ovo je sjajno, i kvaliteta papira, otiska i boje, i uvez i kompletan osjećaj kad je izdanje u rukama.

To je ono pravo, a nije Coca-Cola! Neprocjenjivo, a nije Master Card!

Svaka čast!






http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/08/2015 : 07:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala Vice, Johnny Difool i Ace! Lijepe zelje Johnny!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 26/08/2015 : 23:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message  Reply with Quote
Jako zanimljivo izdanje, svaka čast!

Ja sam knjigu naručio preko Amazona, i poslao je frendu u Louisville da je pročita i donese mi ju kad dođe u HR... Baš me zanima kako izgleda u živo.


Usporedni popis Texa: http://stacion.hr/tex_usp_popis.htm
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/08/2015 : 15:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa i tvoj put do američkog Zagora je zanimljiv;)
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/08/2015 : 23:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Zgodno mi nešto sinu...

Ovakva divota, a "made in China" :)))))

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/08/2015 : 23:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Eto dokaza da i Kinezi mogu napraviti kvalitetan proizvod ako to zaista žele, ne treba sumnjati u njihove mogućnosti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 17/09/2015 : 20:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Evo došlo. D.J. svaka čast na ovom izdanju. Odlični uvodni prilozi, jako dobar papir, orginalne naslovnice, sve pet, ovo je izdanje godine!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/09/2015 : 23:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Evo došlo. D.J. svaka čast na ovom izdanju. Odlični uvodni prilozi, jako dobar papir, orginalne naslovnice, sve pet, ovo je izdanje godine!


Hvala, Gru!
Inace uskoro bi trebalo stici jos knjiga u SNK za one koji dosad nisu uspjeli nabaviti knjigu.
U Srbiji ih ima kod Legaza, a u BiH kod Patka.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/09/2015 : 17:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Evo, Zagor: Terror from the Sea ponovo u SNK!

http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.9532b3c98e524624bfaf8ce917d039ba.zagor-u-s-color-edition-knjiga-1-terror-from-the-sea.aspx

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/09/2015 : 17:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Je li to reprint ili još uvijek traje prvo izdanje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/09/2015 : 18:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Je li to reprint ili još uvijek traje prvo izdanje.


Hehe! Prvo izdanje!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/09/2015 : 18:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
To je sigurno moj primjerak koji je rezerviran...😒

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000