forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/01/2016 : 19:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
LeKrava, emirem, slazem se u vezi Nestalog istrazivaca!
Mradje11, Hellingen mora ici uskoro!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/01/2016 : 19:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

U "nestalom istrazivacu" Zagor nosi zimsku kolekciju "Jack Wolfskin".
Kad god ide previse na sjever ili previse na jug.😆



Emirem, molim te ukljuci PM ili mi barem posalji email da ti odgovorim u vezi Zagor teksta.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/01/2016 : 19:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Stvarno smo kolonija. Imali smo primopredaju vlasti na engleskom ("Any advice?" "None whatsoever!"), što je uvreda samo po sebi, a sad nas se potiče da čitamo Cagora ne engleskom, i to još stare epizode, uz dodatak egotriperskih eskapada kojekavih zagorologa!



Pa ljudi valjda prepoznaju povijesni trenutak. (Jos jedan ispad kojekakvog zagorologa)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/01/2016 : 20:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.
molim te ukljuci PM ili mi barem posalji email da ti odgovorim u vezi Zagor teksta.


Ukljucen je...ok saljem ti mail.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/01/2016 : 20:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
DJ !
You have received an E-Mail !

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/01/2016 : 22:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Odlicna vijest o Nestalom Istrazivacu. Taj trio Supermike/Akronjani/Istrazivac tri za redom ce biti jebeno dobri 12 mjeseci ;)

Samo jos da onda planiras Americku Odiseju, Ocean, Sloboda ili Smrt, Zagor Narrates i Osage, i sve pet!

:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/01/2016 : 22:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Raymond

Fantasticno izdanje. Za 10. Jedino bi ja otkinuo taj extra dio na vrhu +/- na dno tako da je istih dimensija kao bonelli (ja volim naj stripovi da su sto manji kao naprimjer Lone Wolf and Cub manga ona originalna od 28 brjeva ne ova zadnja omnibus edicija ali da ne odem stopika) ali to nije dovoljno da mu oduzmem jedam bod; cista desetka govorim o prvoj knjigi. Druga je ka meni :)
Mislim da je kljuc Zagora izabrati naj price jer ima dosta osrednjih i ova u prvoj je bila odlicna. Kolor isto na nivou onako dosta bez previse onih plasticnih nijansi ili kako se to zove..odlicno.

Ja bi volio vidjeti (sad zaboravih imena tih epizoda) jednu knjizurinu bila je prica od prije koju godinu Ferri crtao koja se desava u meksiku ako se sjecam naslovnice Barem jedna je bila gdje se penje Zagor po zidu jedne piramide sa uzetom..jedna od brojeva....a onda tik poslije toga je bila isto tako dobra prica od jednog drugog crtaca sa cistijim linijama slicno Raymondu ili kome vec desavala se na moru ako se sjecam sa onim vrtlozima ako se sjecam Maelstrom?...ihh slab sam sa imenima epizoda romana a i filmova :)



Hvala, Raymond! Bas imas specifican ukus. Jedini za kojeg sam cuo da bi volio manji.



Nije istina! Ima nas još!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 31/01/2016 : 01:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/01/2016 : 01:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote

Ajme kako je to ispalo, a iskreno mislio sam na "manji format izdanja".
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/02/2016 : 13:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Stig'o jucer! :)


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/02/2016 : 14:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ace, jesi probao kad otici u Italiju do redakcije i predstaviti se kao amater izadavac Zagora na engleskom, pa da se upoznas sa ekipom koja tamo radi, a i valjda i sa maestrom.
Cesto putujes na ovaj kraj, pa usput...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/02/2016 : 15:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa da mu naplate prava

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/02/2016 : 15:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ace, jesi probao kad otici u Italiju do redakcije i predstaviti se kao amater izadavac Zagora na engleskom, pa da se upoznas sa ekipom koja tamo radi, a i valjda i sa maestrom.
Cesto putujes na ovaj kraj, pa usput...



Iskreno, nikad mi to nije palo na pamet. Kad sam u nasim krajevima, uglavnom se drzim Bosne/Hrvatske/Srbije, i to je to...

Mozda sljedeci put.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 02/02/2016 : 15:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by acestroke

Slazem se za Nestalog Istrazivaca, ali mislim da je DJ ovdje jednom izjavio da mu ta nije u planu uglavnom zbog kraja, u kojem se ta epizoda nekako "nastavlja" (u sljedecoj prici "Aljaska").


Promijenio sam misljenje! U razmaku od 6 mjeseci dogodilo se nesto jedinstveno i to samo sa ovom epizodom, a to je da mi gotovo svaki suradnik na Zagor izdanju, onako spontano, svaki u drugo vrijeme rekao da misli da bi trebao izdati Nestalog istrazivaca. (Neka urota?!) Cak i u slucaju da im to nije naj Zagor prica, misle da ima nesto specijalno u njoj. Sto da kazem i sam se slazem. Kointinuitet me jedini sprijecavao. U njoj i Marcello izgleda odlicno u boji.
Nestali istrazivac ide iza Supermikea ili Akronjana. By the people, for the people!




Super što će ići i Nestali istraživač! Meni jedna od najboljih Zagorovih avantura!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/02/2016 : 15:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

pa da mu naplate prava



Ne mora ni reci, znaju ga kao entuzijastu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 03/02/2016 : 01:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ace, jesi probao kad otici u Italiju do redakcije i predstaviti se kao amater izadavac Zagora na engleskom, pa da se upoznas sa ekipom koja tamo radi, a i valjda i sa maestrom.
Cesto putujes na ovaj kraj, pa usput...


Mislim da bi mogao dobiti reakciju poput: "Aha, super, baš lijepo... Slušaj, imamo posla pa prijeđi na stvar."

Ali možda sam potpuno u krivu, tko zna kakvim bi očima oni to vidjeli
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/02/2016 : 12:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PaoloRivera

quote:
Originally posted by emirem

Ace, jesi probao kad otici u Italiju do redakcije i predstaviti se kao amater izadavac Zagora na engleskom, pa da se upoznas sa ekipom koja tamo radi, a i valjda i sa maestrom.
Cesto putujes na ovaj kraj, pa usput...


Mislim da bi mogao dobiti reakciju poput: "Aha, super, baš lijepo... Slušaj, imamo posla pa prijeđi na stvar."

Ali možda sam potpuno u krivu, tko zna kakvim bi očima oni to vidjeli


Imas pravo, i previse im dajemo paznje na ovom forumu.
Prokleti sentiment djetinjstva.
Steta sto i US i UK strip nije bio vise zastupljeniji, pa ne bi toliko "lizali" ove US-comics-hommage-lovers.
Ak si vidio sta rade od novih epizoda (vidi topik novi Z u I), to mozemo nazvati pravim mazanjem ociju i pravljenjem budala od ove nase generacije odrasle na tim stripovima.
To je uvreda citaocima.
Drzati se zlatnog perioda, ostalo je samo za ropotarnicu povijesti..cast iznimkama.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 03/02/2016 : 13:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

LeKrava, emirem, slazem se u vezi Nestalog istrazivaca!



Bas mi je drago radi Nestalog istrazivaca, no da li ce to biti prilika i da se Chico pojavi na naslovnici? (s obzirom kako su dosadasnje naslovnice dobre, imati Chicu na jednoj bi bilo fantasticno).


Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/02/2016 : 20:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

quote:
Originally posted by D.J.

LeKrava, emirem, slazem se u vezi Nestalog istrazivaca!



Bas mi je drago radi Nestalog istrazivaca, no da li ce to biti prilika i da se Chico pojavi na naslovnici? (s obzirom kako su dosadasnje naslovnice dobre, imati Chicu na jednoj bi bilo fantasticno).



Pa moglo bi se predloziti Rubiniju! Ta prica zaista ima bezbroj opcija za naslovnicu. Definitivno bi trebalo iskoristiti snijeg i hladnocu jer nece biti mnogo takvih prilika.

Edited by - D.J. on 03/02/2016 21:44:31
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/02/2016 : 21:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Prednarudbe na SNK sajtu!

http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.02eca33c32034726bcf7400b4ff8026b.zagor-u-s-color-edition-knjiga-2-the-red-sand-prednarudzba.aspx
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 03/02/2016 : 23:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

quote:
Originally posted by D.J.

LeKrava, emirem, slazem se u vezi Nestalog istrazivaca!



Bas mi je drago radi Nestalog istrazivaca, no da li ce to biti prilika i da se Chico pojavi na naslovnici? (s obzirom kako su dosadasnje naslovnice dobre, imati Chicu na jednoj bi bilo fantasticno).






Ma pusti Chicu. Neka Rubini nacrta Zagija kad razbija glavu onom medvjedu. Bijelo krzno, crvena kosulja, snijeg i krv su mocna kombinacija.
Go to Top of Page

mradje11
Junior Member



Canada
363 Posts

Member since 05/07/2004

Posted - 06/02/2016 : 03:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mradje11 an ICQ Message  Send mradje11 a Private Message  Reply with Quote
Stigao je i moj primjerak, posto nikada nisam citao pricu ovo ce biti pravi uzitak, ja nisam ni obracao paznju na sam opseg price pa sa se ugodno iznenadio obujmom mislim da ima preko 400 stranica. A mogu reci da mi je super za promjenu ovakvo izdanje Zagora sa ajmo reci kronoloski nepovezanim pricama, jos na engleskom i u boji, stjece se dojam kao da je to neki strip album tipa Jeremiah ili Blueberry, onako fancy...uopce ne lici na ''reboot'' tipicnog stripa mjesecnog izdanja...mozda zato sto Zagor nije tipican strip, Zagor je Zagor

Ehila', Corto come va? Stai prendendo il Sole?

Edited by - mradje11 on 06/02/2016 03:21:19
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/02/2016 : 09:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mradje11

Stigao je i moj primjerak, posto nikada nisam citao pricu ovo ce biti pravi uzitak, ja nisam ni obracao paznju na sam opseg price pa sa se ugodno iznenadio obujmom mislim da ima preko 400 stranica. A mogu reci da mi je super za promjenu ovakvo izdanje Zagora sa ajmo reci kronoloski nepovezanim pricama, jos na engleskom i u boji, stjece se dojam kao da je to neki strip album tipa Jeremiah ili Blueberry, onako fancy...uopce ne lici na ''reboot'' tipicnog stripa mjesecnog izdanja...mozda zato sto Zagor nije tipican strip, Zagor je Zagor


Ovo je bas cool! Prvi put citas Zimsku Zmiju i to na engleskom, u boji! Da ovo je stripcina, 400 stranica stripa + 30 bonus stranica. Uzivaj!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/02/2016 : 14:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Sretan rodjendan, DJ! Nadam se jos mnogo godina Epicenter strip izdavanja ;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/02/2016 : 08:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Sretan rodjendan, DJ! Nadam se jos mnogo godina Epicenter strip izdavanja ;)


Hvala Ace! Ako Bog da zdravlja valjda cemo dogurati do 50 integrala naj-Zagora!
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000