forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 01/09/2016 : 17:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

DJ,jel ima kakve šanse za hellingenov omnibus?nekakva debeljuca od dve iljade stranica,tako da novopečeni čitatelji budu provedeni kroz evoluciju ludog profe?






Prvo bilo bi nepraktičnoa nebi bilo ni jeftino. No ako D.J: odluči odradićemo. Mada ideju da se odradi iz više ''tomova'' sam imao i ja.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/09/2016 : 21:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by igor 12

DJ,jel ima kakve šanse za hellingenov omnibus?nekakva debeljuca od dve iljade stranica,tako da novopečeni čitatelji budu provedeni kroz evoluciju ludog profe?






Prvo bilo bi nepraktičnoa nebi bilo ni jeftino. No ako D.J: odluči odradićemo. Mada ideju da se odradi iz više ''tomova'' sam imao i ja.


Stvarno bi bilo neprakticno. A da stavimo sve price u jedan integral bilo bi i vise od 2000 stranica. U svakom slucaju zelim posebno objaviti Akronjane, Demona ludila i Bosellijevog Hellija, svaku knjigu posebno, kad dodu na red.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/09/2016 : 21:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

D.J.krivo si me ratumija.
nikakvi posteri i nikakvo presavijanje vec kvakitetni art printevi.
kod amera takvi dodu od 15~20 dolara.ako nisu limitirani i potpisani od autora.


Aha! Napravit cemo nesto!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 01/09/2016 : 21:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Rahazlam

Po kojem redoslijedu izbacuješ epizode,onako bas bezveze koja ti padne na pamet ili??


Haha! Pa nije "onako bas bezveze", ali nije ni daleko.
Po nekom instinktu, osjecaju sto bi i kad trebalo. Tesko je objasniti taj moj "method of madness". Ne nizem western price jednu za drugom ili horror price jednu za drugom, kao ni pisce, barem pokusavam da to ne radim, a takoder ima i nekog logicnog smisla, npr. Demon ludila ne moze ici prije Akronjana (iako sam Terror from the Sea izdao prije Voodoo Vendette )

U svakom slucaju svaka epizoda mora biti naj, naj svih vremena, objektivno, ne samo po mom ukusu, jer meni npr. Teror from the Sea nije top 10 prica svih vremena (crtez svakako jest), ali objektivno znam da je fantasticna.



Čekaj,pamćenje me slabo sluzi,sta ako si izbacio prvo Morsku stravu pa onda Osvetu Vudua,pa ne nadovezuju se te price??Cekaj,Vudu osveta,Marie,Gambit,Diging Bill,Zagor mrtav...Morska strava Kain,Fishleg,Virginia i ekipa,borba sa onim čudnim stvorovima i sa krakenom,jesam propustio nešto!
Oprosti ako zamaram ali pamćenje me slabo sluzi a ne da mi se sad vadit te price!!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/09/2016 : 21:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Velika je sansa da od ponedjeljka svih 5 novih knjiga bude u prodaji u SNK-u!

Ovdje su cijene i kratke informacije:
Zagor: Voodoo Vendetta (Boselli/Laurenti/Rubini) 100 kn
Dylan Dog: Mater Morbi (Recchioni/Carnevale, crna ili crvena verzija naslovnice): 70 kn
The Z Factor (Gualdoni/Bianchini) 70 kn
Slate: The Last American Superhero Vol. 1 (Radoja/Cviticanin/Hrlic/Well-Bee): 60 kn

Sve naslovnice su ovdje:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=46244&whichpage=52

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/09/2016 : 21:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Rahazlam

Po kojem redoslijedu izbacuješ epizode,onako bas bezveze koja ti padne na pamet ili??


Haha! Pa nije "onako bas bezveze", ali nije ni daleko.
Po nekom instinktu, osjecaju sto bi i kad trebalo. Tesko je objasniti taj moj "method of madness". Ne nizem western price jednu za drugom ili horror price jednu za drugom, kao ni pisce, barem pokusavam da to ne radim, a takoder ima i nekog logicnog smisla, npr. Demon ludila ne moze ici prije Akronjana (iako sam Terror from the Sea izdao prije Voodoo Vendette )

U svakom slucaju svaka epizoda mora biti naj, naj svih vremena, objektivno, ne samo po mom ukusu, jer meni npr. Teror from the Sea nije top 10 prica svih vremena (crtez svakako jest), ali objektivno znam da je fantasticna.



Čekaj,pamćenje me slabo sluzi,sta ako si izbacio prvo Morsku stravu pa onda Osvetu Vudua,pa ne nadovezuju se te price??Cekaj,Vudu osveta,Marie,Gambit,Diging Bill,Zagor mrtav...Morska strava Kain,Fishleg,Virginia i ekipa,borba sa onim čudnim stvorovima i sa krakenom,jesam propustio nešto!
Oprosti ako zamaram ali pamćenje me slabo sluzi a ne da mi se sad vadit te price!!


Ne vara te pamcenje! Vecinom se ne nadovezuje, osim u jednom detalju, a to je da je u Osveti Vudu Zagor oslobodio Krakena, posto ga je Marie iskoristila, zaznula.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 01/09/2016 : 21:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Rahazlam

Po kojem redoslijedu izbacuješ epizode,onako bas bezveze koja ti padne na pamet ili??


Haha! Pa nije "onako bas bezveze", ali nije ni daleko.
Po nekom instinktu, osjecaju sto bi i kad trebalo. Tesko je objasniti taj moj "method of madness". Ne nizem western price jednu za drugom ili horror price jednu za drugom, kao ni pisce, barem pokusavam da to ne radim, a takoder ima i nekog logicnog smisla, npr. Demon ludila ne moze ici prije Akronjana (iako sam Terror from the Sea izdao prije Voodoo Vendette )

U svakom slucaju svaka epizoda mora biti naj, naj svih vremena, objektivno, ne samo po mom ukusu, jer meni npr. Teror from the Sea nije top 10 prica svih vremena (crtez svakako jest), ali objektivno znam da je fantasticna.



Čekaj,pamćenje me slabo sluzi,sta ako si izbacio prvo Morsku stravu pa onda Osvetu Vudua,pa ne nadovezuju se te price??Cekaj,Vudu osveta,Marie,Gambit,Diging Bill,Zagor mrtav...Morska strava Kain,Fishleg,Virginia i ekipa,borba sa onim čudnim stvorovima i sa krakenom,jesam propustio nešto!
Oprosti ako zamaram ali pamćenje me slabo sluzi a ne da mi se sad vadit te price!!


Ne vara te pamcenje! Vecinom se ne nadovezuje, osim u jednom detalju, a to je da je u Osveti Vudu Zagor oslobodio Krakena, posto ga je Marie iskoristila, zaznula.


Ma da,ko ce pamtit sve te detalje!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 01/09/2016 : 21:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Auh! Stigli stripovi! DJ, ovo je savršeno!!! Zagora ne trebam ništa da naglašavam (Mrganov tekst me je oduvao :D), čista desetka kao i uvek!
Ali Z factor (Gualdoni car!!!!!) i Dylan (emocija čista) su me oborili sa nogu. Kritični i Torghal izdavačkim kvalitetom ne posustaju. Nisam ih stigao pročitati ali izgleda da i priča obećava.

Nakon do pod, majstor
Ali stvarno

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 01/09/2016 : 22:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Kad vec brze stigli nego u Zagreb?!
Dosao jutros nazad iz zgba, bio u SNK, pitao i vele jos nije stiglo…
Za rezervacije treba izgleda sada pozuriti… jer kako Drunky pise brzo prije cemo procitati kompletno misljenje o stripu u njegovoj recenziji nego proturimo nos medju stranice vlastitog strip-primjerka.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/09/2016 : 22:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by igor 12

DJ,jel ima kakve šanse za hellingenov omnibus?nekakva debeljuca od dve iljade stranica,tako da novopečeni čitatelji budu provedeni kroz evoluciju ludog profe?






Prvo bilo bi nepraktičnoa nebi bilo ni jeftino. No ako D.J: odluči odradićemo. Mada ideju da se odradi iz više ''tomova'' sam imao i ja.


Stvarno bi bilo neprakticno. A da stavimo sve price u jedan integral bilo bi i vise od 2000 stranica. U svakom slucaju zelim posebno objaviti Akronjane, Demona ludila i Bosellijevog Hellija, svaku knjigu posebno, kad dodu na red.



A nakon toga i ovog zadnjeg Burattinijevog Hellingena, da ne ostane usamljen k'o trinaesto prase.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/09/2016 : 16:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by jaki

D.J.krivo si me ratumija.
nikakvi posteri i nikakvo presavijanje vec kvakitetni art printevi.
kod amera takvi dodu od 15~20 dolara.ako nisu limitirani i potpisani od autora.


Aha! Napravit cemo nesto!


Ti napravi a ja ću kupiti.
Papir normalno mat.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/09/2016 : 17:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by jaki

D.J.krivo si me ratumija.
nikakvi posteri i nikakvo presavijanje vec kvakitetni art printevi.
kod amera takvi dodu od 15~20 dolara.ako nisu limitirani i potpisani od autora.


Aha! Napravit cemo nesto!


Ti napravi a ja ću kupiti.
Papir normalno mat.



www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/09/2016 : 17:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Stigli su stripovi u Stripove na kvadrat!
https://www.stripovi.hr/Novost.aspx?news=104ccd81-cea1-46cb-aa7f-ba82f33e9fac

A istodobno su stigli i kod Legaza, za kupce iz Srbije.
A kod Pijanog Patka u Bosni jos prije nekoliko dana.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/09/2016 : 20:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Stigli su stripovi u Stripove na kvadrat!
https://www.stripovi.hr/Novost.aspx?news=104ccd81-cea1-46cb-aa7f-ba82f33e9fac

A istodobno su stigli i kod Legaza, za kupce iz Srbije.
A kod Pijanog Patka u Bosni jos prije nekoliko dana.



Danas sam nabavio sva nova izdanja. Dodouse Dylana sa samo jednom naslovnom. Druga iduci put. Prekrasno . Hvala.

Jack the Black.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/09/2016 : 21:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bas sad dosli kad sam se vratio iz Zgba.. pih!

D.J. question!
Kolor ce biti republiccin?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 03/09/2016 21:12:27
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/09/2016 : 21:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
http://www.servizioclienti.repubblica.it/index.php?page=vpc&id=392796



Malo truda i… Dakle, kolor ide njihov!?

Sinoc citao nakon duzeg vremena i ne ostavlja dojam kao prvi put.
Ali ona sjecanja iz djetinjstva su jos zivahna i pamtim onu jezu citajuci stranice 95% prekrivene mastilom kako bi docarale mracnu sumu.
Ostatak misli cu o ovom stripu ostaviti za neku drugu priliku.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 03/09/2016 21:20:54
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/09/2016 : 21:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Jap! Njihov kolor

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/09/2016 : 00:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by D.J.

Stigli su stripovi u Stripove na kvadrat!
https://www.stripovi.hr/Novost.aspx?news=104ccd81-cea1-46cb-aa7f-ba82f33e9fac

A istodobno su stigli i kod Legaza, za kupce iz Srbije.
A kod Pijanog Patka u Bosni jos prije nekoliko dana.



Danas sam nabavio sva nova izdanja. Dodouse Dylana sa samo jednom naslovnom. Druga iduci put. Prekrasno . Hvala.


Puno hvala Mike!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/09/2016 : 00:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Bas sad dosli kad sam se vratio iz Zgba.. pih!

D.J. question!
Kolor ce biti republiccin?


Bad timing!
Patak je odgovorio za boju.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/09/2016 : 19:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Iz koje je originalne Dylan Dog edicije ovaj Mater morbi?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/09/2016 : 19:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Iz koje je originalne Dylan Dog edicije ovaj Mater morbi?



Redovna serija broj 280.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/09/2016 : 22:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
D.J. majstore! Još jednom moj duboki naklon.

Voodoo Vendetta i Mater Morbi su sjajno odrađeni, savršena izdanja.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/09/2016 : 23:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

D.J. majstore! Još jednom moj duboki naklon.

Voodoo Vendetta i Mater Morbi su sjajno odrađeni, savršena izdanja.


Hvala, Johnny!
Iako ne postoje savrsena izdanja, uvijek se treba ici prema naprijed.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/09/2016 : 23:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Dobro, dobro, to sam malo pod dojmovima dok ih listam... ali uistinu izgledaju izvrsno.

Djela pravog i iskrenog fana za iste takve čitatelje.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/09/2016 : 23:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Dobro, dobro, to sam malo pod dojmovima dok ih listam... ali uistinu izgledaju izvrsno.

Djela pravog i iskrenog fana za iste takve čitatelje.



Hvala!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000