forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/09/2016 : 06:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ja sam nekako očekivao da Zagor i Dylan budu na ovom nivou
Ali me Z Factor ludački iznenadio. Bianchini je manijak!

evo koja slija



Malo Slađa, malo Zorka...




...Malo Helen i motorka






DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 08/09/2016 : 07:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kažeš da je Z Factor odličan.
Malo sam ga listao, tehnički je također besprijekoran, svakako, a Bianchini je i mene prilično ugodno iznenadio, s obzirom na Mister Noa i Dylana (noviji Texovi su već na višoj razini), ali me strah da je priča samo još jedna varijacija klišeja o zombijima.
Sad si mi dao misliti...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/09/2016 : 09:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Kažeš da je Z Factor odličan.
Malo sam ga listao, tehnički je također besprijekoran, svakako, a Bianchini je i mene prilično ugodno iznenadio, s obzirom na Mister Noa i Dylana (noviji Texovi su već na višoj razini), ali me strah da je priča samo još jedna varijacija klišeja o zombijima.
Sad si mi dao misliti...



Ne znam šta bih ti rekao, a da se ne ogrešim ili ne odam radnju.
Stara dobra napeta bezizlazna bežanija kroz ulice i zgrade zaraženog New Yorka. Sama priča je prilično jednostavna, ali Bianchinijev crtež stvara užitak u čitanju (realno, glavna junakinja koristi sekiru, samostrel i svaki tupi predmet koji joj padne šaka...bez dobrog crteža, to je gomila crnih prštućih fleka. Sa Bianchinijem, to je krv i meso koje se raspada. Ako si bolestan poput mene, naći ćeš užitak u tome ...a tu je i spektakularnost određenih scena) i finale je poprilično wuuffff.
Meni vredi svake pare.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 08/09/2016 : 11:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Čisto da se zna da unura ima nekih kadrova novih kojih nema u italijanskom izdanju.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

kriticni
New Member



Serbia
279 Posts

Member since 04/12/2009

Posted - 08/09/2016 : 13:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kriticni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

...još jedna varijacija klišeja o zombijima...


Sto rece Patak "iznenadio sam se", ali stvarno. Ja ne varim zombije al ova prica mi je zadrzala paznju do kraja, a kad se tome jos doda crtez, Bianchini je stvarno razbio.

www.deviantart.com/kriticni
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/09/2016 : 14:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Znači ovaj Z Factor je u A4 formatu?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/09/2016 : 15:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

Čisto da se zna da unura ima nekih kadrova novih kojih nema u italijanskom izdanju.


Da! Zaboravio sam napomenuti, Bianchini je nacrtao nekoliko kadrova iz stripa ponovo, za ovo izdanje. Po svojoj volji, naravno.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/09/2016 : 15:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kriticni

quote:
Originally posted by Johnny Difool

...još jedna varijacija klišeja o zombijima...


Sto rece Patak "iznenadio sam se", ali stvarno. Ja ne varim zombije al ova prica mi je zadrzala paznju do kraja, a kad se tome jos doda crtez, Bianchini je stvarno razbio.


Tako je, ni ja inače nisam zombie fan, ali izdao sam ovaj strip jer mi je super jer se čita u dahu, a Bianchini ima scena od kojih zastaje dah.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4540 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/09/2016 : 16:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
kad vidiš jednog zombija,vidio si ih sve.mene su kod tih zombija uvijek dvije stvari zanimale a nikad nisam dobio odgovor na njih,ni u filmu ni u stripu.
šta se desi kad zombi ugrize vegetarijanca i da li zombi koji ima gebis može ugrizom prenijeti zarazu?



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/09/2016 : 16:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Znači ovaj Z Factor je u A4 formatu?


170 x 240 mm, kao i nas DD: Mater Morbi.
Znaci malo je niži od američkog formata, da se ne dobiju ogromne margine iznad crteža, a opet crtež je iste veličine kao sto bi bio u 170 x 260 mm formatu tj. dosta veći nego u bonellijeveom izdanju. Isto i sa Dylanom. Slate je u bas u američkom formatu 170 x 260, jer je za njega i crtan.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/09/2016 : 17:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

kad vidiš jednog zombija,vidio si ih sve.mene su kod tih zombija uvijek dvije stvari zanimale a nikad nisam dobio odgovor na njih,ni u filmu ni u stripu.
šta se desi kad zombi ugrize vegetarijanca i da li zombi koji ima gebis može ugrizom prenijeti zarazu?







Najvjerojatnije grize za list… potkoljenicni list.
A oni bez zuba mogu samo cuclat.

Btw Onaj Z-factor izgleda dobro.
Ja sam kao sto sam napisao prije dosao taman iz Zgb i dodju komiksi u Snk.
Samo da ne vrtim strane u rikverc, u cemu je tocno fora sa "Mater Morbi"? Citam cetvrtkovu Morbi i c-b varijanta je u igri, a sto je ovo u koloru, netom izaslo u cizmi ili neki specijal. Slabo pratim DD topik. Podsjetnik bitte Sie!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/09/2016 : 17:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Originally posted by emirem[/]

Btw Onaj Z-factor izgleda dobro.
Ja sam kao sto sam napisao prije dosao taman iz Zgb i dodju komiksi u Snk.
Samo da ne vrtim strane u rikverc, u cemu je tocno fora sa "Mater Morbi"? Citam cetvrtkovu Morbi i c-b varijanta je u igri, a sto je ovo u koloru, netom izaslo u cizmi ili neki specijal. Slabo pratim DD topik. Podsjetnik bitte Sie!


Ovaj Mater Morbi sadrži 6 stranica prologa u boji i Carnevaleove naslovnice iz talijanskog deluxe izdanja koje je izdao Bao.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/09/2016 : 17:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ah, ok, tnx D.J.!
Nisam ni pola procitao Morbija, ali koliko vidim da je u igri nesavjesno lijecenje ljudi.
Nadam se da nece ljudi, citatelji naci neke reference sa ondasnjim zdravstvenim sustavom. 😋

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/09/2016 : 17:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ah, ok, tnx D.J.!
Nisam ni pola procitao Morbija, ali koliko vidim da je u igri nesavjesno lijecenje ljudi.
Nadam se da nece ljudi, citatelji naci neke reference sa ondasnjim zdravstvenim sustavom. 😋


Da sam doktor medicine nisam bas siguran da bi mi se svidao ovaj strip.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/09/2016 : 09:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by kriticni

quote:
Originally posted by Johnny Difool

...još jedna varijacija klišeja o zombijima...


Sto rece Patak "iznenadio sam se", ali stvarno. Ja ne varim zombije al ova prica mi je zadrzala paznju do kraja, a kad se tome jos doda crtez, Bianchini je stvarno razbio.


Tako je, ni ja inače nisam zombie fan, ali izdao sam ovaj strip jer mi je super jer se čita u dahu, a Bianchini ima scena od kojih zastaje dah.




Eto, pomogli ste mi odlučiti. A da sve bude još bolje, ja jesam fan zombija, u svim medijima i oblicima, filmovi, serije, stripovi, knjige.

Tako da... D.J. i ostali uključeni, carry on!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 18/09/2016 : 22:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Evo došao do mene Zagor "Voodoo Vendetta". Što reći nego D.J. naklon do poda na još jednom odlićnom izdanju. Svaka čast na odabiru priče! Samo nastavi dalje. Čekam "Zagor vs Supermike"!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/09/2016 : 07:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Evo došao do mene Zagor "Voodoo Vendetta". Što reći nego D.J. naklon do poda na još jednom odlićnom izdanju. Svaka čast na odabiru priče! Samo nastavi dalje. Čekam "Zagor vs Supermike"!


Hvala Johnny i Gru.
Supermike ce tek biti poslastica!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 25/09/2016 : 12:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=48140

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/11/2016 : 18:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Glas se širi celom BiH...Epicentar je danas hit Banja Luke.
D.J. hoću svoj deo za BiH propagandu :P

klik na link

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/11/2016 : 19:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Glas se širi celom BiH...Epicentar je danas hit Banja Luke.
D.J. hoću svoj deo za BiH propagandu :P

klik na link


A vidis, efekt ironicnog imena kompanije siri se i na ex-Yu prostore. Nadam se da uskoro nece biti potres i kod Legaza. Kod mene se naravno strijepi od "The Big One".

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/11/2016 : 19:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Glas se širi celom BiH...Epicentar je danas hit Banja Luke.
D.J. hoću svoj deo za BiH propagandu :P

klik na link


A vidis, efekt ironicnog imena kompanije siri se i na ex-Yu prostore. Nadam se da uskoro nece biti potres i kod Legaza. Kod mene se naravno strijepi od "The Big One".



https://youtu.be/SMn7KKv-Rvs?t=188
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 24/11/2016 : 18:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote


(W) Guido Nolitta (A) Gallieno Ferri (CA) Michele Rubini
The arrival of Mike Gordon aka Supermike, an incredibly prodigious man, brings Zagor's whole world down. Faced with doubt even from his closest friends, Zagor is brought to brink and has to confront a master of unimaginable talents. But who will win? Everything is at stake in this clash of titans!
In Shops: Feb 22, 2017
SRP: $16.99

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/11/2016 : 21:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Cool!
Jos jedan biser.
Nego, D.J. kolika je uopce edicija, koliko primjeraka uopce odstampas svaki put? Jednak ili ima tendencije laganog interesa za povecanje kojih stotinjak brojeva. Ili soma?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/11/2016 : 23:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Cool!
Jos jedan biser.
Nego, D.J. kolika je uopce edicija, koliko primjeraka uopce odstampas svaki put? Jednak ili ima tendencije laganog interesa za povecanje kojih stotinjak brojeva. Ili soma?


Tiraž je dosad bio 1000 primjeraka. Prvi broj je za sad najbolje prošao, pa drugi, pa treći. Nadam se da to nije trend.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39416 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/11/2016 : 07:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
D.J. stvarno svaka ti cast za poduhvat i izdanja.. Nisam video jos ni jedno uzivo ali verujem da je samo bolje nego na slikama.. Mozda cu sebi pribavljati MV ali videcu jos... Sve pohvale i samo napred..
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000