forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 05/04/2017 : 19:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
sad vidim da mi fali m tj. ne znam koliko....
Nadam se da cu po svoj sutra ili bar do kraja tjedna (meni najisekivaniji zagor).
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 05/04/2017 : 19:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message  Reply with Quote

Edited by - bitola on 06/04/2017 17:23:06
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 05/04/2017 : 19:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
PataKgonija još uvek čeka...izgleda da su se carinici malo raščitali :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 05/04/2017 20:48:01
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 05/04/2017 : 20:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message  Reply with Quote
Hvala D.J.-u na ovim stripovima i za ovu divnu majicu!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/04/2017 : 21:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitola

Hvala D.J.-u na ovim stripovima i za ovu divnu majicu!


Nema poroblema, Bitola! Hvala na podrzci!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 06/04/2017 : 14:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Uzeo svoj primjerak, ovo je do sad najbolji broj (jer je unutra Supermike).
Dodatni pokloni su super i nadam se da ovo nije zadnji bedz.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/04/2017 : 15:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
@bitola

Slika ti je super, ali prevelika je. Svaki put kad otvorim ovu stranicu odu mi 2 megabajta interneta. Smanji to malo. :)
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 06/04/2017 : 17:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

@bitola

Slika ti je super, ali prevelika je. Svaki put kad otvorim ovu stranicu odu mi 2 megabajta interneta. Smanji to malo. :)



mozda covek voli da pokaze da ima
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/04/2017 : 17:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

Uzeo svoj primjerak, ovo je do sad najbolji broj (jer je unutra Supermike).
Dodatni pokloni su super i nadam se da ovo nije zadnji bedz.



Pa valjda ce biti jos koji bedz, kad se ukaze povoljna prilika.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 06/04/2017 : 17:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

@bitola

Slika ti je super, ali prevelika je. Svaki put kad otvorim ovu stranicu odu mi 2 megabajta interneta. Smanji to malo. :)


Eto, sredio sam to☺👍
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/04/2017 : 20:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast. :)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/04/2017 : 17:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Citao sam da je Comicon u San Diegu u sedmom mjesecu, da li to i znaci da ce i slijedeci broj "1000 faces of fear" biti promoviran na sajmu, naravno uz ostale strip-projekte? 😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/04/2017 : 17:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Citao sam da je Comicon u San Diegu u sedmom mjesecu, da li to i znaci da ce i slijedeci broj "1000 faces of fear" biti promoviran na sajmu, naravno uz ostale strip-projekte? 😊


Da! Bas tako!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/04/2017 : 21:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by emirem

Citao sam da je Comicon u San Diegu u sedmom mjesecu, da li to i znaci da ce i slijedeci broj "1000 faces of fear" biti promoviran na sajmu, naravno uz ostale strip-projekte? 😊


Da! Bas tako!


Tnx very mucho

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/04/2017 : 12:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Stigao Majkić prošli četvrtak. Oduševio me je kao da sam malo dete.

Nisam bio načisto web-verzijom naslovnice zbog sepia tonova (lično nisam neki fan), a ona na koricama ispade fina, sa balansom boja baš po mom ukusu, pored toga što je eksplozivna pod Rubinijevim perom. Fantastično!

A unutra...Tvrdokorni sam fan crnoga i beloga, pogotovo kad je posredi Repubbličin pristup klasičnim Nolitta-Ferri epizoda (iako gorljivo uzimam Libellus i isto mu se radujem kao malo dete) ali ova priča je sa bojom konačno vizuelno kompletna (sa tim će se morati složiti i najtvrdokorniji fanovi cb-a)! Ferri kao da ju je radio da bi bila obojana, lišio je svih mogućih noćnih scena i mračnih enterijera a boja kao da je začinila sav taj avanturistički, sarkastično superherojski štih. Meni lično, od svih Igorovih Zagora ovaj je baš must have, Ultimate verzija priče koju svaki Zagorov fan mora da ima uz sebe. Prelepo!

Prvi Epicentrov Zagor kojeg sam pročitao odmah čim mi je stigao, od prve do poslednje strane. Inače je odležavanje par meseci do prvog detaljnog čitanja nus-pojava učešća u pripremi.

Igore




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 17/04/2017 12:47:55
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/04/2017 : 09:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Na mreži osvanula Rubinijeva "gola" verzija naslovnice za 1000fof

I dalje odlična naslovnica, ali za Well-Beeja nikad dosta klanjača


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/04/2017 : 09:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Na mreži osvanula Rubinijeva "gola" verzija naslovnice za 1000fof

I dalje odlična naslovnica, ali za Well-Beeja nikad dosta klanjača


Da! Rubini je ovu naslovnicu namjerno tako namjestio Well-Beeju jer vec dobro znao njegove sposobnosti. Stavio mu je vatru u prvi plan, pa mjesec iza i Zagora tako rotiranog... To ti je kao kad u zadnjim trenutcima utakmice, odlicnom suteru trica asistiras za otvoreni sut za pobjedu, a on ga naravno pogodi.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/04/2017 : 13:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ili kad u zagrljaju strasti shvatiš da si zaboravio kondom, a Groucho ti ga dobaci.
Mrzim ove sportske usporedbe

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



408 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 23/04/2017 : 09:50:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Na mreži osvanula Rubinijeva "gola" verzija naslovnice za 1000fof

I dalje odlična naslovnica, ali za Well-Beeja nikad dosta klanjača


Da! Rubini je ovu naslovnicu namjerno tako namjestio Well-Beeju jer vec dobro znao njegove sposobnosti. Stavio mu je vatru u prvi plan, pa mjesec iza i Zagora tako rotiranog... To ti je kao kad u zadnjim trenutcima utakmice, odlicnom suteru trica asistiras za otvoreni sut za pobjedu, a on ga naravno pogodi.




Ma, svaka čast bojama, ali boja se nalazi na mercedesu,nije mercedes na boji ko šiša boju pored Rubinijevog drawing-a



Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 23/04/2017 : 10:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
quote:


Ma, svaka čast bojama, ali boja se nalazi na mercedesu,nije mercedes na boji ko šiša boju pored Rubinijevog drawing-a





iako je ovo gore vjerovatno zajebancija al dobro bojanje moze uciniti cuda.
Dobar primjer na ovoj "jeftinoj" figuri koja je naknadno bojana (Noel Cruz).
Ista je stvar i s crtezom, da je ovu naslovnicu Zagora bojao bojac s redovnih izdanja Zagora bila bi to sigurno dosta losija naslovnica.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2017 : 12:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Bože... ništa moćnije od ove Patagonije u rukama držao nikad nisam
Zaista je impresivna!
Kad listaš ovaj umobolno predivni Frisendin crtež ovako kvalitetno predstavljen, da ne kažem u 4k... zbilja te protegnu trnci.

Tu je i Zagi Supermike, ovo mi je prvi koji imam, također premoćno djeluje, ali...
Nisam nikad mislio da ću ovo reći, jer to mi uistinu nije nikakva opsesija, ali budući da je unutrašnji papir tako vrhunski i masivan, šteta što i Zagi nije u tvrdim koricama. Korice su pomalo slabašne u usporedbi s unutrašnjim papirom. Ovako je "samo" najbolje izdanje Zagora na planetu, inače bi bilo kozmičko savršenstvo... iako bi za tu titulu moralo biti c/b

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/04/2017 : 20:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Bože... ništa moćnije od ove Patagonije u rukama držao nikad nisam
Zaista je impresivna!
Kad listaš ovaj umobolno predivni Frisendin crtež ovako kvalitetno predstavljen, da ne kažem u 4k... zbilja te protegnu trnci.

Tu je i Zagi Supermike, ovo mi je prvi koji imam, također premoćno djeluje, ali...
Nisam nikad mislio da ću ovo reći, jer to mi uistinu nije nikakva opsesija, ali budući da je unutrašnji papir tako vrhunski i masivan, šteta što i Zagi nije u tvrdim koricama. Korice su pomalo slabašne u usporedbi s unutrašnjim papirom. Ovako je "samo" najbolje izdanje Zagora na planetu, inače bi bilo kozmičko savršenstvo... iako bi za tu titulu moralo biti c/b



Za Patagoniju komentar!
A sad zamisli MW: Vultur (Hoganovu neman) na jos vecem formatu iz novih originalnih skenova.

Sto se tice Zagija... Ja bas i ne volim tvrde korice na stripu osim ako strip nije velikog formata. A i postarina bi bila velika, pogotovo za internacionalne fanove. Jos razmisljam o tome da za debele Zagor knjige od preko 400 stranica mozda koristim deblje korice, ne HC, da ne kvarimo izgled biblioteke, ali deblje.
A naravno bit ce i Zagi(ja) u istom izdanju kao i Tex: Patagonia (Signature Editionu), prvi od kojih ce biti The Lost World.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/04/2017 : 20:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
A sad zamisli MW: Vultur (Hoganovu neman) na jos vecem formatu iz novih originalnih skenova.

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/04/2017 : 20:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Curunir

Bože... ništa moćnije od ove Patagonije u rukama držao nikad nisam
Zaista je impresivna!
Kad listaš ovaj umobolno predivni Frisendin crtež ovako kvalitetno predstavljen, da ne kažem u 4k... zbilja te protegnu trnci.

Tu je i Zagi Supermike, ovo mi je prvi koji imam, također premoćno djeluje, ali...
Nisam nikad mislio da ću ovo reći, jer to mi uistinu nije nikakva opsesija, ali budući da je unutrašnji papir tako vrhunski i masivan, šteta što i Zagi nije u tvrdim koricama. Korice su pomalo slabašne u usporedbi s unutrašnjim papirom. Ovako je "samo" najbolje izdanje Zagora na planetu, inače bi bilo kozmičko savršenstvo... iako bi za tu titulu moralo biti c/b



Za Patagoniju komentar!
A sad zamisli MW: Vultur (Hoganovu neman) na jos vecem formatu iz novih originalnih skenova.

Sto se tice Zagija... Ja bas i ne volim tvrde osim ako nije velikog formata. A i postarina bi bila velika, pogotovo za internacionalne fanove. Jos razmisljam o tome da za debele Zagor knjige od preko 400 stranica mozda koristim deblje korice, ne HC, da ne kvarimo izgled biblioteke, ali deblje.
A naravno bit ce i Zagi(ja) u istom izdanju kao i Tex: Patagonia (Signature Editionu), prvi od kojih ce biti The Lost World.



o Boze sto nam ti sve spremas!!!
da, da, samo ih malo podebljaj.
ali ako ne objavis DDZ u Signature seriji, cuvaj me se.
Doci cu ti za Bozic i imat ces bankrot.
Uputa: pogledaj sto Ciko radi Indijancima kad im dodje u posjet
Nego, ne moraš baš svima reći, iako je posve logicno...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/04/2017 : 21:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Curunir

Bože... ništa moćnije od ove Patagonije u rukama držao nikad nisam
Zaista je impresivna!
Kad listaš ovaj umobolno predivni Frisendin crtež ovako kvalitetno predstavljen, da ne kažem u 4k... zbilja te protegnu trnci.

Tu je i Zagi Supermike, ovo mi je prvi koji imam, također premoćno djeluje, ali...
Nisam nikad mislio da ću ovo reći, jer to mi uistinu nije nikakva opsesija, ali budući da je unutrašnji papir tako vrhunski i masivan, šteta što i Zagi nije u tvrdim koricama. Korice su pomalo slabašne u usporedbi s unutrašnjim papirom. Ovako je "samo" najbolje izdanje Zagora na planetu, inače bi bilo kozmičko savršenstvo... iako bi za tu titulu moralo biti c/b



Za Patagoniju komentar!
A sad zamisli MW: Vultur (Hoganovu neman) na jos vecem formatu iz novih originalnih skenova.

Sto se tice Zagija... Ja bas i ne volim tvrde osim ako nije velikog formata. A i postarina bi bila velika, pogotovo za internacionalne fanove. Jos razmisljam o tome da za debele Zagor knjige od preko 400 stranica mozda koristim deblje korice, ne HC, da ne kvarimo izgled biblioteke, ali deblje.
A naravno bit ce i Zagi(ja) u istom izdanju kao i Tex: Patagonia (Signature Editionu), prvi od kojih ce biti The Lost World.



o Boze sto nam ti sve spremas!!!
da, da, samo ih malo podebljaj.
ali ako ne objavis DDZ u Signature seriji, cuvaj me se.
Doci cu ti za Bozic i imat ces bankrot.
Uputa: pogledaj sto Ciko radi Indijancima kad im dodje u posjet
Nego, ne moraš baš svima reći, iako je posve logicno...


Sto mi uradi!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000