forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/03/2017 : 23:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Je li krenuo Supermike za europsku turneju?



Je, krenuo je, tj. Texovi i Zagor vs. Supermike poslani su prosli tjedan.

Inace, zanimljivo bi bilo da Zagor sretne Supermikea u Europi kad bude tamo.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 17/03/2017 : 15:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 17/03/2017 15:12:55
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/03/2017 : 20:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sunce li ti jebem žarkano
(izvinjenja moderaciji)

Izbivao sam nekih mesec dana sa mreže uopšte i na povratku imam šta da vidim: Andreucci i Rubini na koricama trenutno najmilijeg mi Zagora

Rubini se okrenuo "amerikanizaciji", odnosno išao na recept privlačnosti korica, atraktivnosti.
Andreucci je konceptualno pogodio bit i emociju. Sjajan crtež!
Frisenda je išao na utisak strepnje i nije daleko od ostale dvojice. Izvedba mu je drugačije masna, ličnija.

Nemam favorita. Uzimam sve tri! Telleri svih zemalja, ujedinite se!!!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 24/03/2017 20:26:35
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/03/2017 : 20:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Izbivao sam nekih mesec dana sa mreže uopšte i na povratku imam šta da vidim:

Kako je to uopće moguće?

Baj d vej, drago mi je da si se vratio jer sam već mislio da te više nećemo ovdje vidjeti. :)
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/03/2017 : 20:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Snaga volje silom prilika
Patak je kao i sve Bonelli zlice - ode da bi mogao da se vrati

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 24/03/2017 20:56:51
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/03/2017 : 20:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Originally posted by D.J.
Slijedeca knjiga nakon 1000 Faces of Fear je Zagor: The Origins. Sadrzavat ce: Zagor prica (i Gospodar Darkwooda, naravno), Nultu godinu Darkwooda i Dugin most. No o tom po tom...



Razglabali smo o tome da u jednu knjigu idu te tri priče ima već meseci i meseci...ali, vest je melem za oči!

Jesi li razmišljao o naslovu "Darkwood Year Zero"?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/03/2017 : 01:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sunce li ti jebem žarkano
(izvinjenja moderaciji)

Izbivao sam nekih mesec dana sa mreže uopšte i na povratku imam šta da vidim: Andreucci i Rubini na koricama trenutno najmilijeg mi Zagora

Rubini se okrenuo "amerikanizaciji", odnosno išao na recept privlačnosti korica, atraktivnosti.
Andreucci je konceptualno pogodio bit i emociju. Sjajan crtež!
Frisenda je išao na utisak strepnje i nije daleko od ostale dvojice. Izvedba mu je drugačije masna, ličnija.

Nemam favorita. Uzimam sve tri! Telleri svih zemalja, ujedinite se!!!


Vratio se, jaci nego ikada!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/03/2017 : 01:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
[i]Originally posted by D.J.
Slijedeca knjiga nakon 1000 Faces of Fear je Zagor: The Origins. Sadrzavat ce: Zagor prica (i Gospodar Darkwooda, naravno), Nultu godinu Darkwooda i Dugin most. No o tom po tom...



Razglabali smo o tome da u jednu knjigu idu te tri priče ima već meseci i meseci...ali, vest je melem za oči!

Jesi li razmišljao o naslovu "Darkwood Year Zero"?


Da, Zagor: The Origins ce biti super knjiga za sve stare, a i nove fanove koji se pitaju kako je Zagor postao ono sto jest.
Darkwood Year Zero je odlicno ime, samo sto je to nazalost i ime jedne od prica koje ce biti unutar nase knjige pa ne zelim da bude zabune, da ljudi misle da dobijaju samo samo taj specijalac, a dobijaju debeljucu sa tri razlicite (ali tematikom) povezane price.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/03/2017 : 10:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Origins je i bolje za americko trziste... priblizava im zagija...
mislim na onih 7-8 kupaca

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 25/03/2017 : 15:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Origins je i bolje za americko trziste... priblizava im zagija...
mislim na onih 7-8 kupaca



Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 25/03/2017 : 16:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Origins je i bolje za americko trziste... priblizava im zagija...
mislim na onih 7-8 kupaca


Koliko?

pazi, imam rimu za ovo

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 25/03/2017 : 16:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
[i]Originally posted by D.J.
Slijedeca knjiga nakon 1000 Faces of Fear je Zagor: The Origins. Sadrzavat ce: Zagor prica (i Gospodar Darkwooda, naravno), Nultu godinu Darkwooda i Dugin most. No o tom po tom...



Razglabali smo o tome da u jednu knjigu idu te tri priče ima već meseci i meseci...ali, vest je melem za oči!

Jesi li razmišljao o naslovu "Darkwood Year Zero"?


Da, Zagor: The Origins ce biti super knjiga za sve stare, a i nove fanove koji se pitaju kako je Zagor postao ono sto jest.
Darkwood Year Zero je odlicno ime, samo sto je to nazalost i ime jedne od prica koje ce biti unutar nase knjige pa ne zelim da bude zabune, da ljudi misle da dobijaju samo samo taj specijalac, a dobijaju debeljucu sa tri razlicite (ali tematikom) povezane price.


Razumna odluka. Samo te proveravam ;)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 25/03/2017 : 17:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by kasper

dj, koje su sanse za andreucijevog dampira?


Hmm, iskreno nisam o tome razmisljao. Ima li Dampyr jak kontinuitet ili se epizode mogu citati posebno?




hm, ne znam koliki je kontinutet tu, al znam da je tu andreuci nabolji do sada, epizode Sovrana dei Regni Neri i Vampiri di Londra.

http://www.ubcfumetti.com/preview/?22274



Uhh, Andreucci ubija i to jos cetverodijelna epizoda! Hvala na prijedlogu.



Ima i ona sjajna dvodelna koju je crtao/prepevao Alessandro Bocci, a mogu se citati van kontinuiteta. Ne pamtim naslove sada, ali nekim ludilom sam siguran da su brojevi 177 i 178. Ne volim da poredim sjajne radove, ali Bocci je uspeo i Stefana da presisa. Sjajne table, odlicna prica.
Eh, evo sad sam se setio naslova. 177 Scomparsi! (Iščezli) i 178 Vagabondi dell'infinito (Lutalice beskraja).



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 26/03/2017 08:24:17
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/03/2017 : 19:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Curunir

Origins je i bolje za americko trziste... priblizava im zagija...
mislim na onih 7-8 kupaca


Koliko?

pazi, imam rimu za ovo



Kolega mi predaje nekakav bedasti ekonomski predmet "ODNOSI S KUPCIMA".
Uh sto mu volim dodavati crticu na materijale, kad vec nije P na cirilici

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/03/2017 : 08:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Curunir

Origins je i bolje za americko trziste... priblizava im zagija...
mislim na onih 7-8 kupaca


Koliko?

pazi, imam rimu za ovo



Kolega mi predaje nekakav bedasti ekonomski predmet "ODNOSI S KUPCIMA".
Uh sto mu volim dodavati crticu na materijale, kad vec nije P na cirilici




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/03/2017 : 22:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ah, kakav crtež Boccija. Maestralno!!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 26/03/2017 : 23:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote




Da je P. F. ovdje izostavio ono malo Zagora na grančici, bio bih spreman zakleti se da prepoznajem neku Dylan Dog naslovnicu.

Moj izbor:
Andreucci - definitivno i bez sekunde razmišljanja.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 31/03/2017 : 00:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Snimam sajt Snk-a cijeli tjedan ne bi li stavili info o stripu (Zvs.S) da je stigao u knjizaru.
Valjda ce uskoro.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/03/2017 : 09:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Imas dobar predosjecaj, Emireme! Valjda se razvio od tolikih godina citanja Zagora pa kao i on dobijas onaj njegov predosjecaj "koji ga rijetko prevari", kako to obicno kaze nas junak!

Dobre su sanse da prva polovica posiljke Zagor vs. Supermike i Tex: Patagonie osvane u SNK-u tokom ovog vikenda. Javim vam kad bude!


www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



83 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 31/03/2017 : 10:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Imas dobar predosjecaj, Emireme! Valjda se razvio od tolikih godina citanja Zagora pa kao i on dobijas onaj njegov predosjecaj "koji ga rijetko prevari", kako to obicno kaze nas junak!

Dobre su sanse da prva polovica posiljke Zagor vs. Supermike i Tex: Patagonie osvane u SNK-u tokom ovog vikenda. Javim vam kad bude!


Kakve su sheme ukoliko se uzmu sve tri naslovnice? Hoće li biti kakvog popusta?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/03/2017 : 19:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fasnik

quote:
Originally posted by D.J.

Imas dobar predosjecaj, Emireme! Valjda se razvio od tolikih godina citanja Zagora pa kao i on dobijas onaj njegov predosjecaj "koji ga rijetko prevari", kako to obicno kaze nas junak!

Dobre su sanse da prva polovica posiljke Zagor vs. Supermike i Tex: Patagonie osvane u SNK-u tokom ovog vikenda. Javim vam kad bude!


Kakve su sheme ukoliko se uzmu sve tri naslovnice? Hoće li biti kakvog popusta?


Mislis ako se uzmu oba dvije naslovnice Patagonije i jedan Zagor vs. Supermike? Pitam zato jer Zagor: 1000 Faces of Fear sa tri naslovnice izlazi na ljeto. Bolje biti siguran da govorimo o istim stvarima.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/03/2017 : 20:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Sad sam provjerio, nazalost nece biti stripova ovaj wikend u SNKu, ali bude onaj slijedeci, a dobre su sanse da i cijela posiljka stigne do onda.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 31/03/2017 : 23:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Imas dobar predosjecaj, Emireme! Valjda se razvio od tolikih godina citanja Zagora pa kao i on dobijas onaj njegov predosjecaj "koji ga rijetko prevari", kako to obicno kaze nas junak!




Zagya su znali dosad usporiti neki domorodacki otrovi u raznoraznim avanturama, ali to danas rade i carinski djelatnici.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 05/04/2017 : 15:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Stiglo u SNK (ne zna koliko komada ni koja cijena) :)
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/04/2017 : 19:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

Stiglo u SNK (ne zna koliko komada ni koja cijena) :)


Sve se zna!

Zagor vs. Supermike 120 kn
https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.147f4f27529b418a88daec6b4b911d6f.zagor-u-s-color-edition-knjiga-4-zagor-vs-supermike.aspx

Tex: Patagonia 200 kn
https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.7eab251995ff4d4aab296337202038d8.tex-u-s-signature-edition-patagonia.aspx

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000