forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/03/2017 : 21:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Haha! Dobar si nellesky! Ali stvarno tako zablistati u toj konkurenciji, nije lako. No imat ce Rubini jos izazova.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 06/03/2017 : 21:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Haha! Dobar si nellesky! Ali stvarno tako zablistati u toj konkurenciji, nije lako. No imat ce Rubini jos izazova.


Ma ne sekiraj se D.J., ferrari tuce mercedes ove godine.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 06/03/2017 : 23:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Volim sva tri crtača i sve tri naslovnice su mi super, ali osobno mi je Rubinijeva ipak najbolja. Čak ni sam sebi ne mogu objasniti zašto.
Frisendina mi je najmanje dobra što je ironično jer mi njegov stil najviše odgovara.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/03/2017 : 23:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doom

quote:
Originally posted by D.J.

Haha! Dobar si nellesky! Ali stvarno tako zablistati u toj konkurenciji, nije lako. No imat ce Rubini jos izazova.


Ma ne sekiraj se D.J., ferrari tuce mercedes ove godine.



www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/03/2017 : 23:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

Volim sva tri crtača i sve tri naslovnice su mi super, ali osobno mi je Rubinijeva ipak najbolja. Čak ni sam sebi ne mogu objasniti zašto.
Frisendina mi je najmanje dobra što je ironično jer mi njegov stil najviše odgovara.



Ne cudi me! Covjek uvijek uspije nadmasiti moja ocekivanja iako su jako visoka. Naslovnica za knjigu koja ide nakon 1000 Faces of Fear bi mogla biti epska, reflektivna, iako me ne bi zacudilo da i ovaj put nacrta nesto eksplozivno.
Slijedeca knjiga nakon 1000 Faces of Fear je Zagor: The Origins. Sadrzavat ce: Zagor prica (i Gospodar Darkwooda, naravno), Nultu godinu Darkwooda i Dugin most. No o tom po tom...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 07/03/2017 : 01:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.


Slijedeca knjiga nakon 1000 Faces of Fear je Zagor: The Origins. Sadrzavat ce: Zagor prica (i Gospodar Darkwooda, naravno), Nultu godinu Darkwooda i Dugin most. No o tom po tom...



Inače sam skeptičan oko toga kako će Amerikanci prihvatiti Nolittine priče pa mi je baš zato super ideja spojiti Zagor priču sa preostale dvije, "novije" priče. Ako im se ona ne svidi, možda im ostale dvije priče bolje legnu i poboljšaju ukupni dojam.

Mada, kad malo bolje razmislim, čak mi je i logičino da su Zagor priča i Dugin most u idućoj knjizi zbog dijela sa Zagorovim ocem u 1000FoF. Štoviše, rekao bih da je tako možda i efikasnije nego da je Zagorov origin objavljen prije. 1000 Faces of Fear će u određenoj mjeri zagrepsti površinu Zagorovog origina (eventualno da zaintrigira nove čitatelje o Zagorovoj prošlosti i njegovom ocu) koji će zatim biti detaljnije objašnjen u idućoj knjizi. Ako je to bio tvoj plan, jako mi se sviđa takav redoslijed izdavanja.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/03/2017 : 01:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Da, Sarghan, upravo to je i plan i 1000 Faces of Fear je ispao kao teaser za Zagorovu proslost! Prvobitno su i jedna i druga knjiga trebale ici kasnije, ali nove ljubitelje Zagora zanima kako je Zagor postao Zagor pa je najbolje da im to i ponudimo. A u toj knjizi (Zagor: The Origins) napokon cemo dobiti i jednu Burattinijevu pricu.
Super ispada, jer cijelu knjigu je crtao Ferri, a pisali su Nolitta, Burattini i Boselli.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 07/03/2017 : 02:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
odlicno odabrano,vise od 400 stranica....

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/03/2017 : 15:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by kasper

dj, koje su sanse za andreucijevog dampira?


Hmm, iskreno nisam o tome razmisljao. Ima li Dampyr jak kontinuitet ili se epizode mogu citati posebno?





hm, ne znam koliki je kontinutet tu, al znam da je tu andreuci nabolji do sada, epizode Sovrana dei Regni Neri i Vampiri di Londra.

http://www.ubcfumetti.com/preview/?22274
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 07/03/2017 : 17:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Da, Sarghan, upravo to je i plan i 1000 Faces of Fear je ispao kao teaser za Zagorovu proslost! Prvobitno su i jedna i druga knjiga trebale ici kasnije, ali nove ljubitelje Zagora zanima kako je Zagor postao Zagor pa je najbolje da im to i ponudimo. A u toj knjizi (Zagor: The Origins) napokon cemo dobiti i jednu Burattinijevu pricu.
Super ispada, jer cijelu knjigu je crtao Ferri, a pisali su Nolitta, Burattini i Boselli.



Odlično, D.J. vrhunski odabir epizoda, samo mi stvaraš zazubice već najavljuješ i ovo, a ja nisam još nabavio ni Supermikea!

Edited by - Gru on 07/03/2017 17:33:20
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 07/03/2017 : 18:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
jos kad bi bila HC.....

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/03/2017 : 23:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by kasper

dj, koje su sanse za andreucijevog dampira?


Hmm, iskreno nisam o tome razmisljao. Ima li Dampyr jak kontinuitet ili se epizode mogu citati posebno?





hm, ne znam koliki je kontinutet tu, al znam da je tu andreuci nabolji do sada, epizode Sovrana dei Regni Neri i Vampiri di Londra.

http://www.ubcfumetti.com/preview/?22274



Uhh, Andreucci ubija i to jos cetverodijelna epizoda! Hvala na prijedlogu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/03/2017 : 23:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

quote:
Originally posted by D.J.

Da, Sarghan, upravo to je i plan i 1000 Faces of Fear je ispao kao teaser za Zagorovu proslost! Prvobitno su i jedna i druga knjiga trebale ici kasnije, ali nove ljubitelje Zagora zanima kako je Zagor postao Zagor pa je najbolje da im to i ponudimo. A u toj knjizi (Zagor: The Origins) napokon cemo dobiti i jednu Burattinijevu pricu.
Super ispada, jer cijelu knjigu je crtao Ferri, a pisali su Nolitta, Burattini i Boselli.



Odlično, D.J. vrhunski odabir epizoda, samo mi stvaraš zazubice već najavljuješ i ovo, a ja nisam još nabavio ni Supermikea!


Sorry Gru! Znam nije fer, Supermike knjige idu ovaj tjedan na put k vama.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/03/2017 : 23:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

jos kad bi bila HC.....


Ja nemam nista protiv, samo mislim da ljudi ne bi voljeli sto je ta knjiga HC, a druge iz edicije soft cover.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 08/03/2017 : 00:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
da ali ovo su 3/1,svaka za sebe

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/03/2017 : 00:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

da ali ovo su 3/1,svaka za sebe


Hmm, nisam na to tako gledao! Meni su te sve tri price povezane pa mi to ne odudara od prvobitnog koncepta edicije.
Vise mi se radi oko toga ako su knjige preko recimo 450 stranica da je dobro imati HC. Uvez je ionako sivan pa to nije problem, ali su knjige teske pa se korice lakse ostete prilikom nekog pada ili neceg slicnog.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/03/2017 : 09:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.
Uhh, Andreucci ubija i to jos cetverodijelna epizoda! Hvala na prijedlogu.




a i ovdena je ubio

http://www.ubcfumetti.com/preview/?14137
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/03/2017 : 10:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by D.J.
Uhh, Andreucci ubija i to jos cetverodijelna epizoda! Hvala na prijedlogu.




a i ovdena je ubio

http://www.ubcfumetti.com/preview/?14137


Ona prosla cetverodjelna prica s vampirima i glavnim neprijateljem mi jos jace djeluje. No vidim ja nas Signature Edition bi mogao biti obiljezen stripovima koje su crtali Frisenda, Andreucci i Rubini.
A ovaj topic postaje kao "DJ nam se nešto ućutao", skromna verzija velikog topica s Markosom.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/03/2017 : 10:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.
Ona prosla cetverodjelna prica s vampirima i glavnim neprijateljem mi jos jace djeluje. No vidim ja nas Signature Edition bi mogao biti obiljezen stripovima koje su crtali Frisenda, Andreucci i Rubini.



da, catvorodelna prica i meni daluje najbolji dampir. pitaj andreucija da li ta prica moze zasebno da se objavi
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/03/2017 : 10:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by D.J.
Ona prosla cetverodjelna prica s vampirima i glavnim neprijateljem mi jos jace djeluje. No vidim ja nas Signature Edition bi mogao biti obiljezen stripovima koje su crtali Frisenda, Andreucci i Rubini.



da, catvorodelna prica i meni daluje najbolji dampir. pitaj andreucija da li ta prica moze zasebno da se objavi


Haha! Pa znas da on ne bi imao nista protiv.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Tata i sin
Junior Member

336 Posts

Member since 01/07/2016

Posted - 08/03/2017 : 12:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tata i sin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

quote:
Originally posted by D.J.

Da, Sarghan, upravo to je i plan i 1000 Faces of Fear je ispao kao teaser za Zagorovu proslost! Prvobitno su i jedna i druga knjiga trebale ici kasnije, ali nove ljubitelje Zagora zanima kako je Zagor postao Zagor pa je najbolje da im to i ponudimo. A u toj knjizi (Zagor: The Origins) napokon cemo dobiti i jednu Burattinijevu pricu.
Super ispada, jer cijelu knjigu je crtao Ferri, a pisali su Nolitta, Burattini i Boselli.



Odlično, D.J. vrhunski odabir epizoda!



+1

D.J, budući da se u EC najveći klasici objavljuju na samom početku, (a pošto po svemu sudeći bliža budućnost u Bonelliju neće doneti neke mega-hitove), da li si razmišljao o tome da nakon iscrpljivanja najboljih epizoda o Zagoru (posle čega neminovno sledi pad u kvaliteti priča), sastavljaš kompilacije odabranih epizoda koje same po sebi nisu vrhunskog kvaliteta, ali koje bi objedinjene u neku manju superbook zbirku dobijale na značaju, a da pri tom one budu objavljivane u nekom tematskom poretku? Na primer: jedna knjiga da sadrži priče koje se rade samo o jednoj usmerenoj temi, na primer o ljudima sa super-moćima (Nevidljivi čovek, Gromovnik, Neranjivi, itd…), neka druga knjiga da se bavi skrivenim civilizacijama (koja bi mogla da sadrži priče o Matamima, Hokohamima, Gradu iznad sveta, itd...), neka treća samo o vestern temama, četvrta o ludim naučnicima, itd… itd… tako da za svakog čitaoca bude po neka tema koja će ga zasigurno privući, bez obzira na manjkavost pojedinačnih priča.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/03/2017 : 20:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Odlicna ideja, a vjerovao ili ne, ja mislim da i bez toga imamo materijala za best-off Zagor knjige za slijedecih 20 godina.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Tata i sin
Junior Member

336 Posts

Member since 01/07/2016

Posted - 08/03/2017 : 20:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tata i sin a Private Message  Reply with Quote
Da, osim ukoliko potražnja za Zagorovim stripovima u USA ne bude tolika da primora EC na učestalija izdavanja, a to je ono što bi svi mi voleli da se dogodi u što skorijem periodu.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/03/2017 : 20:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tata i sin

Da, osim ukoliko potražnja za Zagorovim stripovima u USA ne bude tolika da primora EC na učestalija izdavanja, a to je ono što bi svi mi voleli da se dogodi u što skorijem periodu.



Hvala! Tome se i ja nadam!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/03/2017 : 21:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Je li krenuo Supermike za europsku turneju?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000