forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/03/2017 : 20:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Ja sam htio dobiti nesto originalno, nesto uzbudljivo i nepredvidljivo ili nesto neobicno lijepo.


nek ti Lina vidi da ovim ne mislis na nju pa neces ti vise nista nikad objaviti

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 01/03/2017 : 20:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by D.J.

Ja sam htio dobiti nesto originalno, nesto uzbudljivo i nepredvidljivo ili nesto neobicno lijepo.


nek ti Lina vidi da ovim ne mislis na nju pa neces ti vise nista nikad objaviti




Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 01/03/2017 20:53:37
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/03/2017 : 20:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by D.J.

Ja sam htio dobiti nesto originalno, nesto uzbudljivo i nepredvidljivo ili nesto neobicno lijepo.


nek ti Lina vidi da ovim ne mislis na nju pa neces ti vise nista nikad objaviti


Joj suti, suti!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 01/03/2017 : 21:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast na ovome! Sve tri fantastične, a ako moram da biram najlošija je Andreučijeva, iako mi je omiljeni među ova 3 crtača. Previše je išao na prvu loptu. Rubini razvalio akcijom, iako se žena moja slikarka buni da je previše izlomio Zagora. Šta znam, ja to ne vidim.
Frisenda totalno drugačiji ugođaj, nešto nesvakidašnje na Zagoru, ne znam koliko će se to cijeniti među klasičarima koji čitaju Zagora i samo Zagora, ali sam siguran da će biti i onih kojima će značiti ovaj potez.
Možda je rano da pitam, ali da li planiraš da u svakoj varijanti unutar stripa budu odštampane i druge dvije naslovnice ili je svaka ekskuzivitet za sebe?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/03/2017 : 22:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Svaka čast na ovome! Sve tri fantastične, a ako moram da biram najlošija je Andreučijeva, iako mi je omiljeni među ova 3 crtača. Previše je išao na prvu loptu. Rubini razvalio akcijom, iako se žena moja slikarka buni da je previše izlomio Zagora. Šta znam, ja to ne vidim.
Frisenda totalno drugačiji ugođaj, nešto nesvakidašnje na Zagoru, ne znam koliko će se to cijeniti među klasičarima koji čitaju Zagora i samo Zagora, ali sam siguran da će biti i onih kojima će značiti ovaj potez.
Možda je rano da pitam, ali da li planiraš da u svakoj varijanti unutar stripa budu odštampane i druge dvije naslovnice ili je svaka ekskuzivitet za sebe?


Isto pitanje o postavljanju naslovnica unutar knjiga mi je postavio i hamzik jucer. Mislio sam ih staviti unutra kao reklame, onako da su svaka posebno na stranici, ali manje velicine nego sto su na korici.

Takoder cu dati popust ako se kupe sve tri verzije knjige. Evo recimo da knjiga kosta 120 kuna u SNKu, ako se uzmu sve tri nisu 360 kn nego 280 kn.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/03/2017 : 22:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
E da, nisam spomenuo... sva tri hrbata ce imati isti dizajn kao i dosad, ali ce naslovi knjige biti druge boje, tako da vam ne remete izgled kolekcije, a istodobno cete znati koja naslovnica se krije iza kojeg hrbata, tj. koja ima crvena, zuta ili plava slova (govorim napamet ).

www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 01/03/2017 22:28:07
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/03/2017 : 22:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ova Frisendina je impresionistička... nešto novo. :)

Rubini i dalje najjjači! :)
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 01/03/2017 : 22:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Frisendina naslovnica daleko lošija od preostale dvojice.

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



408 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 01/03/2017 : 23:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
Frisenda avangard pristup. Odlicno,pravi melem za oci...
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



83 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 01/03/2017 : 23:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Elderane84

Svaka čast na ovome! Sve tri fantastične, a ako moram da biram najlošija je Andreučijeva, iako mi je omiljeni među ova 3 crtača. Previše je išao na prvu loptu. Rubini razvalio akcijom, iako se žena moja slikarka buni da je previše izlomio Zagora. Šta znam, ja to ne vidim.
Frisenda totalno drugačiji ugođaj, nešto nesvakidašnje na Zagoru, ne znam koliko će se to cijeniti među klasičarima koji čitaju Zagora i samo Zagora, ali sam siguran da će biti i onih kojima će značiti ovaj potez.
Možda je rano da pitam, ali da li planiraš da u svakoj varijanti unutar stripa budu odštampane i druge dvije naslovnice ili je svaka ekskuzivitet za sebe?


Isto pitanje o postavljanju naslovnica unutar knjiga mi je postavio i hamzik jucer. Mislio sam ih staviti unutra kao reklame, onako da su svaka posebno na stranici, ali manje velicine nego sto su na korici.

Takoder cu dati popust ako se kupe sve tri verzije knjige. Evo recimo da knjiga kosta 120 kuna u SNKu, ako se uzmu sve tri nisu 360 kn nego 280 kn.



Odlično. Mislim da će u tom slučaju ići sve tri u kolekciju.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/03/2017 : 10:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Andreucci i dalje najjači.
Ne znam zašto, nostalgija I guess..


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 03/03/2017 : 05:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Frisenda sve super ali hlace ipak nisu Zagorove nego Texove

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/03/2017 : 09:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
frisenda los, otaljao je posao samo tako

nego, sta taj covek sad crta? posle patagonije je naglo usporio sa stripovima, od cega taj covek zivi?
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/03/2017 : 12:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Meni bi Frisendina bila fenomenalna samo da je Zagora nacrtao Rubini ili Andreucci!

I mene zanima što Frisenda trenutno crta. Vjerojatno Texa, trodijelnu epizodu redovne serije, npr.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/03/2017 : 18:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
dj, koje su sanse za andreucijevog dampira?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/03/2017 : 00:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Meni bi Frisendina bila fenomenalna samo da je Zagora nacrtao Rubini ili Andreucci!

I mene zanima što Frisenda trenutno crta. Vjerojatno Texa, trodijelnu epizodu redovne serije, npr.


Da, Frisenda trenutno crta Texa. Zaboravio sam jel se radi o kratkoj prici ili citavoj epizodi. Sva trojica u ovom trenutku crtaju Texa i Rubini i Andreucci i Frisenda.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/03/2017 : 00:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

dj, koje su sanse za andreucijevog dampira?


Hmm, iskreno nisam o tome razmisljao. Ima li Dampyr jak kontinuitet ili se epizode mogu citati posebno?

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/03/2017 : 01:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
1. neka tako i ostane
2. ima
3. ne mogu, a i da mogu, svejedno je

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 05/03/2017 : 08:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Mozda se varam al mislim da bi kod amera bolje prosli Nathan ili Morgan
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1587 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 05/03/2017 : 09:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

Mozda se varam al mislim da bi kod amera bolje prosli Nathan ili Morgan


Sa Nathanom se već probalo u Americi.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 05/03/2017 : 10:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Dark Horse je moga bolje i ljepse epizode izabrati za prva izdanja

Kao bas s prvim brojem Specijalni agent Alfe (upoznavanje junaka s dobrom pricom i crtezom).

Edited by - leKrava on 05/03/2017 10:13:21
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/03/2017 : 18:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by glacier

Uf... meni su sve 3 vrh. Bacio si me u rebus koju da uzmem. Dva primerka uzimam sigurno, ni treći nije daleko, iako je suludo :)



Ja iskreno ne znam za koju naslovnicu bi rekao da je najbolja
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/03/2017 : 21:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by glacier

Uf... meni su sve 3 vrh. Bacio si me u rebus koju da uzmem. Dva primerka uzimam sigurno, ni treći nije daleko, iako je suludo :)



Ja iskreno ne znam za koju naslovnicu bi rekao da je najbolja


Hvala velka031!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/03/2017 : 21:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

Mozda se varam al mislim da bi kod amera bolje prosli Nathan ili Morgan


Tesko je reci. Za sad je najbolje ici sa sigurnijim stvarima, ali o Nathanu sam i ranije razmisljao.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



408 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 06/03/2017 : 07:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Evo i "Ferrari", treca verzija izdanja...




Teško da postoji bolja vozilica od ove

Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000