forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/12/2017 : 20:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Da, naravno. Zagor je trebao biti upola manji od T-Rexa.
Ma što upola manji, barem jednake veličine!!
Ili sve prekriti još jednom dosadnom Zagijevom pozom, a u pozadini u dimu vulkana napisati:
"Paz' bre kud hodaš, ovđe ima dinosajura."

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2017 : 20:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Stvarno vrhunska naslovnica.
Šteta što je za jedan tako prosječan strip.

Čekamo i Rubinijevu, ali nema šanse da će biti bolje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/12/2017 : 20:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Da, naravno. Zagor je trebao biti upola manji od T-Rexa.
Ma što upola manji, barem jednake veličine!!
Ili sve prekriti još jednom dosadnom Zagijevom pozom, a u pozadini u dimu vulkana napisati:
"Paz' bre kud hodaš, ovđe ima dinosajura."


Eto još jedan iz kolekcije onih koji se propne na zadnje noge kad se drzneš ne dizati u nebo svaku sitnicu vezanu za njegovog omiljenog junaka. Jel imamo pravo na svoje mišljenje ili na svaki crtež Zagora svi moramo padati u nesvjest od oduševljenja ? Crtež kao crtež mi je dobar. Kao naslovna mi se realizacija ne sviđa. I u čemu je problem ? Ok, hoćeš biti sarkastičan. Praviti se pametan. Jel znaš visinu T Rexa ? Između 4,6 metara i 6 metara prema pronađenim fosilima. Zagor za sebe u jednom stripu kaže da je 188 cm. Kako ono stojiš s matematikom ? Meni ovo ispada otprilike 1/3 visine T Rexa. Tako da proporcije jesu promašene, ali to mi je bilo najmanje bitno i na to uopće nisam mislio. Jednostavno mi je bezveze kad glavnog junaka moram tražiti po naslovnoj strani, kada je logo veći od Zagora. Siguran sam da se veličina i pojava T rexa mogla postići i sa puno većim Zagorom na naslovnoj
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/12/2017 : 11:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Jel znaš visinu T Rexa ? Između 4,6 metara i 6 metara prema pronađenim fosilima. Zagor za sebe u jednom stripu kaže da je 188 cm. Kako ono stojiš s matematikom ? Meni ovo ispada otprilike 1/3 visine T Rexa. Tako da proporcije jesu promašene, ali to mi je bilo najmanje bitno i na to uopće nisam mislio.


Da, evo i Italijani tvrde isto, da je Zagi premalen u odnosu na t-rexa.

Cekamo na Rubinija, siguran sam da ce razvaliti.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/12/2017 : 12:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Nije poanta u pravilnom omjeru između Zagora i T-Rexa. Poanta je efekt i ovdje je efekt odličan. Ne možeš ne uzeti u ruke i prelistati... Jednostavno moraš. Takva mora biti naslovnica. Pogotovo za "strano tržište" koje još ne zna da je Zagor najbolji strip na svijetu. :)
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/12/2017 : 12:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Nije poanta u pravilnom omjeru između Zagora i T-Rexa. Poanta je efekt i ovdje je efekt odličan. Ne možeš ne uzeti u ruke i prelistati... Jednostavno moraš. Takva mora biti naslovnica. Pogotovo za "strano tržište" koje još ne zna da je Zagor najbolji strip na svijetu. :)


Da, išlo se na efekt i zaista je dobro pogođeno, naravno da je nama možda čudno jer smo navikli na klasične naslovnice ali za američko tržiše je ovo i više nego dobar izbor.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/12/2017 : 12:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by nagor

Nije poanta u pravilnom omjeru između Zagora i T-Rexa. Poanta je efekt i ovdje je efekt odličan. Ne možeš ne uzeti u ruke i prelistati... Jednostavno moraš. Takva mora biti naslovnica. Pogotovo za "strano tržište" koje još ne zna da je Zagor najbolji strip na svijetu. :)


Da, išlo se na efekt i zaista je dobro pogođeno, naravno da je nama možda čudno jer smo navikli na klasične naslovnice ali za američko tržiše je ovo i više nego dobar izbor.


Nisam niti komentirao kvalitetu crteža. Niti odnos veličine Zagora i T rexa( koji je ako ćemo iskreno potpuno promašen) Samo kažem da mi je bezveze za naslovnu stranu kada je naslovni lik toliko minijaturno napravljen na njoj. Nisam toliko upoznat sa američkim stripom koliko sa francuskom i talijanskom školom stripa, ali ono koliko sam vidio preko Fibre, Belog Puta i ostalih čini mi se da i kod Amera glavni lik zauzima puno veći prostor na naslovnoj. Nažalost, preko mobitela ne mogu uploadati slike( ili ne znam) ali sam našao nekoliko denomenalnih crteža Rahana, Konana i nekih anonimnih likova koji su na naslovnoj u prvom planu, a svejedno se dobio dojam veličine dinosaurusa. Ima jedna meni pogotovo upečatljiva kada se glavni lik ocrtava u ogromnom oku prapovjesne životinje. Ako tko može i ima volje neka nađe par tih slika pa ih postavi ovdje
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/12/2017 : 16:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Dragi forumasi, dok radimo na Zagor: The Origins knjizi, vrijeme je da vam pokazem naslovnicu za izdanje koje izlazi na ljeto 2018., a to je ZAGOR: THE LOST WORLD (Signature Edition).







Sve te jeblo

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 24/12/2017 : 17:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Magla ili para Vladimire, pa valjda je očigledno
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 24/12/2017 : 17:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
evo razloga zasto Igor nije vam otkrio drugu stranu tj.naslovnu izgubljenog svijeta
ps.sritan Bozic i tebi Igore

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6586 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 24/12/2017 : 18:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Ilustracija je briljantna.
Zamerke na sitnice su nebitne.
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 24/12/2017 : 18:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

evo razloga zasto Igor nije vam otkrio drugu stranu tj.naslovnu izgubljenog svijeta
ps.sritan Bozic i tebi Igore



Noge ko u Safeta Sušića
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/12/2017 : 19:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Trčala za Zagorom pa razvila nožne mišiće.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/12/2017 : 20:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Trčala od DJ-eve žene naoružane katanom.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/12/2017 : 21:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Trčala od DJ-eve žene naoružane katanom.



Curunir u sridu!
Natalia je bila popularna na forumu nakon Comic-Cona 2016, pa pomislih hajde da uveselim Zagorovce sa dobrim ukusom.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/12/2017 : 21:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ne brini se.
Naći će se već netko tko će i njoj mjeriti neskladne proporcije i loš plan

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 24/12/2017 : 22:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Ne brini se.
Naći će se već netko tko će i njoj mjeriti neskladne proporcije i loš plan


Ma jok.... ova baš ima savršene proporcije.... za beka zeničkog čelika u jugo ligi. I šta sad. Jel opet imaš problem sa tim da nekome nije lijepo ono šta je i tebi ?

Edited by - sumohrvat on 24/12/2017 22:39:29
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/12/2017 : 22:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Slažem se sa i sumohrvatom i sa Vlladimirom.
Dino treba biti manji, Zagor treba biti veći, prvi-drugi-treci plan moraju biti distingvirani.

Ali ko šiša tehnikalije kad će ovo da bude kapanje bala iz usta,očiju i prsa čim osvane na tvrdim koricama nabildanog a4 formata. Rubini će morati dobro da se potrudi da uzmem i(!) njegovu verziju.

Sve te jeblo,dabome!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 24/12/2017 22:56:36
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/12/2017 : 07:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Postavio sam sliku na itlijanskom forumu, ocekivao sam uzvike odusevljenja i padanja u nesvjest, ali su ljudi tamo mahom kritikovali razliku u velicini.
Sta znam, s obzirom da je Igor ovog umjetnika platio, mozda ne bi bilo lose da mu posalje naslovnicu na popravni. Ako su Italjiani odmah to uocili, nece sigurno ni Amerima promaci.
Inace ovaj Stephan Martinière je fantastican umjetnik, ukucajte njegovo ime na google. Steta sto je napravo ovako jednu amatersku gresku i to bas na Zagorovoj naslovnici.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/12/2017 : 07:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

evo razloga zasto Igor nije vam otkrio drugu stranu tj.naslovnu izgubljenog svijeta
ps.sritan Bozic i tebi Igore



Ovo je, da izvinete, sto bi prost narod rekao "dobra picka".
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/12/2017 : 07:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Čitam komentare nezadovoljnih i ne vjerujem. A te Talijane, da prostite, nabijem na k, tako picajzlaste.

Naslovnica je jebeno ekstatična i efektna. Boli me k za proporcije, velikog Dina i malog Zagija. Te male i velike si ostavite za usporedbe u gaćama (a ima ih ovdje koji su to već predlagali, pa izvol'te). Ostavlja jebački efekt, a to je OSNOVNA zadaća naslovnice.

Stvarno me znate u isto vrime i izdeprimirat i isprovocirat takvim patološki pedantnim pristupom. Nije to dobro.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 25/12/2017 07:24:29
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



407 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 25/12/2017 : 07:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
D.J pomjera granice.Svaka čast. Ovakva kategorija tehnike još nije vidjena na serijalu.Zagor to zaslužuje iako niko neće
biti ravnodušan, bez obzira na maestralni art, na Zagorovu veličinu
Realni odnos veličina je blago rečeno diskutabilan
[url=https://postimg.org/image/735llr1zv/][/url]

Nema razloga da Zagor ne bude bar ovoliki,pa i veći.I u takvom omjeru ne bi smetao glavnoj zvijezdi naslovnice i željenom utisku
[url=https://postimg.org/image/y14kkmntn/][/url]

Btw,ženske noge i proporcije siva su zona
[url=https://postimg.org/image/ceauvukq3/][/url]
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/12/2017 : 07:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nellesky, odlicno si to odradio sa naslovnicom. Da, tako bi trebalo biti.

Sto se tice mace, kao da ju je Rob Liefeld nacrtao. :D
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 25/12/2017 : 09:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Inace ovaj Stephan Martinière je fantastican umjetnik, ukucajte njegovo ime na google. Steta sto je napravo ovako jednu amatersku gresku i to bas na Zagorovoj naslovnici.


Pogledao sam njegove radove ito je fenomenalan crtež. Ako hočeš postavi nekoliko njegovih uradaka ovdje. Ja se stvarno ne bih mogao odlučiti koji mi je bolji. Fenomenalan crtač.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/12/2017 : 10:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote


Tko je ova? Hoću detailed files!




Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000