forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/04/2018 : 16:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

I kako je samo dobro pogodio kut gledanja, ovako blago ukoso. Ne mogu vjerovat da cemo ovo uskoro imati i to u A4 formatu



Mislim da je to čak i nešto veće od A4, A4+ ili kako se to već kaže.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/04/2018 : 09:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ma da, jos veci moguce lako, jer sam primjetio da su i ovi ostali americki Zagori nesto veci od onog klasicnog A5.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/04/2018 : 14:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ovo je Signature Edition, pogledaj Patagoniju.
Masivno izdanje, a unutra obavezno birane epizode koje MORAJU imati vrhunski crtež i barem odličnu priču.
Patku je također veoma ograničeno citiranje, a drugima zabranjeno pisanje ikakvih tekstova
Šalu na stranu, uvijek je sve puno intervjua, dojmova autora, crteža, skica, alternativnih naslovnica/pasica...
Ono, savršenstvo od knjige.
To je za Igora kao nekakav vrhunac, stripovi koje naprosto obožava.
A ove gluparije poput Zimske zmije idu u regularnu seriju, xuxuxuxuxu

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/04/2018 : 14:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
I ide s visokorezolucijskih originalnih skenova, da ga razapneš na A2 još bi uvijek bio izvrstan crtež.
Usto, vrtić-boja strogo zabranjena (copyright naziva by Legaz).
Ma san snova.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/04/2018 : 14:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Eh, još da je u boji...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/04/2018 : 15:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivi podaci

quote:
Originally posted by Curunir

Ovo je Signature Edition, pogledaj Patagoniju.



Jesi mislio na ove primjerke što je Solar stavio video? Kad si komentirao da tko ovo lista, King Kong Junior možda zaista, vjerojatno su veći nego što bi se dalo skužiti u rukama ovog gospodina

Od 1:06 min..

quote:
Originally posted by solar

Zagor i Tex u striparnici u New Yorku




quote:
Originally posted by King Warrior

Eh, još da je u boji...



Bio je D.J. komentirao u jednoj drugoj temi da je puno posla s tim.

quote:
Originally posted by D.J.

Zagor: The Lost World (Signature Edition) ce biti crno bijelo, A4 format, tvrde korice, na kvalitetnom papiru. Isti format kao Tex: Patagonia (Signature Edition).

Trenutno je nemoguce da omogućim Well-Beeju da oboja svojim stilom ovaj strip. To je nevjerovatno mnogo posla!


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/04/2018 : 15:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Naravno da ima tu mnogo posla, ali eto, sanjam kako bi to bilo kada bi obojio majstor poput Wall-Eja. Sigurno bi bilo savršenstvo.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/04/2018 : 15:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem da bi bilo savrsenstvo mozda u buducnosti jednog dana napravi i takvu verziju, tko zna. Ja ne znam jesam li bolestan, ali otkad sam kupio ove njegove regularne brojeve/knjige, ne mogu ih prestat gledat i listat

Njih planiram citat tamo najesen, kad krene ruzno vrijeme i kise, pocet sa "Terror from the Sea" pa tako nadalje

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 20/04/2018 15:42:23
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/04/2018 : 16:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Wall-E ili Well-Bee?
Oba su majstori.

Ma da, s onim ogromnim rukama, pa covjece k'o da lista Alana Forda, a ono A4+.
Uvijek neki King Kong, svasta.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/04/2018 : 22:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Uff, da Well-Bee oboja cijeli strip to bi bilo cudo! No to bi morala sponzorirati neka veca riba kao SBE jer ne znam koliko bi to bilo posla s njegovom tehnikom, mozda cijela godina punog radnog vremena ako ne i vise?! Mislio sam poslati 3 probne table u boji SBE-u no nismo to jos sredili.

Oprostite nisam danas stigao staviti najavu koju sam namjeravao, ali budem sutra (u subotu)!

www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 20/04/2018 23:56:25
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/04/2018 : 00:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
I ide s visokorezolucijskih originalnih skenova, da ga razapneš na A2 još bi uvijek bio izvrstan crtež.


quote:
Usto, vrtić-boja strogo zabranjena (copyright naziva by Legaz).

Izvrstan branding!
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/04/2018 : 07:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
A da imamo u grejskalu gde bi na život bio. Evo samo da vidite šta već mesecima pričam. Pa ja bih ih postreljao šta su uradili Feriju. Pogledajte koliko je detalja izgubljeno.
P.S. izvinjavam se administraciji na govoru mržnje.


Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 21/04/2018 07:36:27
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/04/2018 : 10:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
na videu ovo zovu noise reduction
pa onda odu detalji potpuno.
zato 4K Terminator 2 izgleda kao muzej voštanih figura.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/04/2018 : 14:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sve te jeblo
Vazda epski Rubini
Ubaci što više likova, (čudovišta,) predmeta i tipičnog pejzaža u drugi i treći plan
Čikni malo kamerom da se oseti vrtoglava visina/dubina
Prikaži kompletnu veličinu priče sa što više njenih prepoznatljivih elemenata
Smesti to sve tako da ne grdi oko nego da bude taman za jednu živu pozadinu

Ovde ima bukvalno sve: Shrak,Dink-Dinke i oni drugi u ofanzivnom stavu sa suprotnih strana ambisa, osećaj nepremostivih visina, spontano znanje da si na visoravni jer istu takvu vidis u pozadini, Amazonija, Zagor u gotivnoj pozi

Čovek je zvanično pojeo kompletan grafički deo Izgubljenog svezs


Uzimam obe

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 21/04/2018 14:57:25
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/04/2018 : 14:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.


Oprostite nisam danas stigao staviti najavu koju sam namjeravao, ali budem sutra (u subotu)!


Ako misliš na sledeći kolorac ježim se od same pomisli na Well-Bee/Rubini haos
Subota je! Meći!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/04/2018 : 16:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Ko je to ono što ja mislim onda bar što se tiče Zagora ide nešto što je prava poslastica. No Hajd da ostavimo D.J. da objavi.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 21/04/2018 23:03:42
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/04/2018 : 17:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Što bi to samo moglo biti? A niš', ostaje da pričekamo D.J.-a.




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/04/2018 : 20:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Oprostite na cekanju! Evo sto vas ceka pocetkom slijedece godine: nas do sad najdeblji Zagor kolor integral u boji, Zagor: The Alien Saga.
Knjiga ce 670-680 stranica (!) i sadrzavat ce citavu akkronijansku sagu. U njemu ce biti: Vjecna magija, Fanta Chico i Dan Invazije (tj. Timeless Magic, Sci-Fi Chico i The Day of Invasion).
Kniga ce imati dvije naslovnice: uz Rubini/Well-Bee spektakl, tu je i Ferrijeva naslovnica koju je takoder obojao Well-Bee. Inace i za Ferrijevu naslovnicu koristili smo sirovi sken koji smo dobili od vlasnika naslovnice.

Rubini/Well-Bee




Ferri/Well-Bee


www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 21/04/2018 20:23:24
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/04/2018 : 20:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Bojim se za Patkovo zdravlje poslije ove naslovnice. Mene je ozbiljno sokirala kad se je vidio.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/04/2018 : 20:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Jebote što Rubini rastura!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/04/2018 : 20:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
I opet ponavljam, pogledajte samo što bi Zagor mogao biti da ga rade sposobni i talentirani crtači i scenaristi.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 21/04/2018 : 20:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Kako se osjećaš kao izdavač najbolje Zagirive naslovnice ikada nacrtane????
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/04/2018 : 20:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

I opet ponavljam, pogledajte samo što bi Zagor mogao biti da ga rade sposobni i talentirani crtači i scenaristi.



www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/04/2018 : 20:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Kako se osjećaš kao izdavač najbolje Zagirive naslovnice ikada nacrtane????


Vrlo sretan i ponosan od trenutka kad sam je vidio! Ova naslovnica mi je vrhunac Zagora. Čim sam je vidio znao sam da će morati biti na mom banneru na Comic-Conu, jednostavno to zahtjeva.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 21/04/2018 : 20:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Bojim se za Patkovo zdravlje poslije ove naslovnice. Mene je ozbiljno sokirala kad se je vidio.


Samo kad pomislim odmah mi bilo poraste za duplo.

Rubini.
Ali ne bi crtež imao ni približno takav efekt bez kolorista.
Eto zamislite to s Zagorovim SBE koloristom. Vječno nešto drečavo i ajmo pa reć dječje.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000