forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 21/04/2018 : 20:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Vrh, konacno Akkronjasi ne izgledaju ko kreteni, i bar po izgledu bi im dao mrvicu sanse za uspjesnu invaziju, dok Helli isijava velicanstvenim ludilom u punom sjaju!
Kao sto kolega solar navede, Zagor bi uz pravu podrsku poharao sve zivo.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/04/2018 : 21:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ajd dobro, na Rubinija smo navikli...
ali meni nista ne moze nadmasiti ovog Ferrija s predivnom bojom!
pa ovo je ultimativna Zagijeva, ma sto Zagijeva, Bonellijeva naslovnica ikad.
bolesno dobro!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/04/2018 : 21:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Feri je odrađena naslovnica iz raw skena a ne onog Boneli bitmapa. Tu se vidi kakv je Feri bio i šta su mu ovi radili. Moj san je da se Plava zvezda komplet odradi sa takvim skenovima. Kakva bi to stripčina bila, ili da je bilo ikako moguće Divove tako odraditi. Tražili smo mi Patagoniju tako da odradimo ali nije se moglo, iako smo se raspali tražeći. A kada sam saznao da SBE nemaju takve skenove došlo mi je da ih... biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/04/2018 : 22:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Oprostite na cekanju! Evo sto vas ceka pocetkom slijedece godine: nas do sad najdeblji Zagor kolor integral u boji, Zagor: The Alien Saga.
Knjiga ce 670-680 stranica (!) i sadrzavat ce citavu akkronijansku sagu. U njemu ce biti: Vjecna magija, Fanta Chico i Dan Invazije (tj. Timeless Magic, Sci-Fi Chico i The Day of Invasion).
Kniga ce imati dvije naslovnice: uz Rubini/Well-Bee spektakl, tu je i Ferrijeva naslovnica koju je takoder obojao Well-Bee. Inace i za Ferrijevu naslovnicu koristili smo sirovi sken koji smo dobili od vlasnika naslovnice.

Rubini/Well-Bee




Ferri/Well-Bee




Inače ne citiram slike na forumu jer mi je to malo bzv, ali ovdje se ovo mora citirati da imamo i na ovoj stranici.

Majko mila D.J., daj Bože da što duže poživiš pa da uspiješ možda i cijelog Zagora objavit za života onda možemo poslije toga na miru otići u "vječna lovišta"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/04/2018 : 22:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Čim sam je vidio znao sam da će morati biti na mom banneru na Comic-Conu, jednostavno to zahtjeva.


Ako slučajno budeš u mogućnosti staviti i taj banner u prodaju poslije tog Comic-Cona, ja sam svakako zainteresiran za kupiti, pa eto da znaš da možeš računati na mene

quote:
Originally posted by legaz

Moj san je da se Plava zvezda komplet odradi sa takvim skenovima. Kakva bi to stripčina bila..


Legaz, na koji si mislio strip? Dal možda na "Šestorica s Plave zvijezde"?

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 21/04/2018 22:06:11
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/04/2018 : 22:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
veoma je mršav i živi u CA, što mu daje dobro izglede za 100+.
ali avaj, oženjen je

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/04/2018 : 22:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ma bar da doživi godine Kirka Douglasa

Ali kako je moćna Rubinijeva naslovnica, pogotovo za Amerikance, mislim ako ih ovo ne privuče onda stvarno ne znam..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 21/04/2018 22:09:41
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/04/2018 : 22:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Čim sam je vidio znao sam da će morati biti na mom banneru na Comic-Conu, jednostavno to zahtjeva.


Ako slučajno budeš u mogućnosti staviti i taj banner u prodaju poslije tog Comic-Cona, ja sam svakako zainteresiran za kupiti, pa eto da znaš da možeš računati na mene

quote:
Originally posted by legaz

Moj san je da se Plava zvezda komplet odradi sa takvim skenovima. Kakva bi to stripčina bila..


Legaz, na koji si mislio strip? Dal možda na "Šestorica s Plave zvijezde"?



Da. Ja sam inače odrastao na ZS i LMS i većinu priča nazivam kako su tada imali ime.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/04/2018 : 23:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
I ja sam na tim stipovima (ZS i LMS) odrastao, ali baš tu "Zvijezdu" sam prvi put čitao u SD-u Pitam zato jer sam se začudio (iznenadio se ugodno) da će se možda i iz tog perioda prije "zlatnog doba" uzimati Zagor u obzir što se tiče ovog izdanja (iako već uskoro imamo i primjer "Originsa" iz tog pre-zlatnog doba).

Meni je super taj miks "modernog" i "starog-klasik" Zagora kako D.J. to radi vidio sam kroz temu komentare da su mnogi bili protiv "Winter Snakea", odnosno te "Zimske zmije", ali tako mi drago da D.J. nije odustao od svog zacrtanog plana

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/04/2018 : 23:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Naslovnica boli glava. Čak je i R2D2 tu.
Go to Top of Page

jankela
New Member



207 Posts

Member since 09/04/2018

Posted - 22/04/2018 : 00:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send jankela a Private Message  Reply with Quote
Ovo izgleda fenomenalno!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/04/2018 : 00:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
I jos kad imas ovo "Alien" u naslovu, pa di ces bolje

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/04/2018 : 00:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ajoj ajoj ajoj ajoj
Gori sveta zemlja
Šaka od sto
Apsolutni kardio
Velika žuta fleka na gaćama
Gori more tope se planine
Možda se javim sutra, ako se saberem

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/04/2018 : 00:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
jesi siguran da je žuta??

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 22/04/2018 : 05:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message  Reply with Quote
Uz preracunuti rizik da svi budu protiv mene,meni je Ferrijeva naslovna bolja Od Rubinijeva.
Fenomenalan, bravo majstore.
Igore svaka cast, i hvala na svemu po ko zna koji put.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2018 : 08:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Čim sam je vidio znao sam da će morati biti na mom banneru na Comic-Conu, jednostavno to zahtjeva.


Ako slučajno budeš u mogućnosti staviti i taj banner u prodaju poslije tog Comic-Cona, ja sam svakako zainteresiran za kupiti, pa eto da znaš da možeš računati na mene



OK, za banner. Nisam siguran da li cu ga napraviti za ovu ili slijedecu godinu posto ovo ljeto tek izlazi The Lost World, ali tko zna sto Rubini jos izmisli slijedece godine?! Uvijek kad pomislim da je nesto maksimum, da ne moze bolje, on mi pomakne granice.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2018 : 08:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Naslovnica boli glava. Čak je i R2D2 tu.



Znas da je to ona spravica iz Dana invazije.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2018 : 08:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ajoj ajoj ajoj ajoj
Gori sveta zemlja
Šaka od sto
Apsolutni kardio
Velika žuta fleka na gaćama
Gori more tope se planine
Možda se javim sutra, ako se saberem


Patak u soku! Ovaj put covjek poceo i buncati.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2018 : 08:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitola

Uz preracunuti rizik da svi budu protiv mene,meni je Ferrijeva naslovna bolja Od Rubinijeva.
Fenomenalan, bravo majstore.
Igore svaka cast, i hvala na svemu po ko zna koji put.


Pa Ferrijeva definitivno ima neki klasicni smek + veze nas nevjerovatno jaka nostalgija za nju. Evo npr. meni je ta prica kao klincu bila sami vrh Zagora, a i danas mi je u vrhu. Ali meni je ono sto su Rubini (i Well-Bee) napravili s njihovom naslovnicom nije ni posteno usporedivati. E da i ono sto mi se jako svida je sto zadnje tri Zagor naslovnice: The Origins, Lost World i Alien Saga imaju poptuno dugaciji ugodaj.
Hvala na podrzci Bitola!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/04/2018 : 08:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

veoma je mršav i živi u CA, što mu daje dobro izglede za 100+.
ali avaj, oženjen je


Eh, vidjet cemo sto ce me prvo dokusuriti, manjak financija (dugovi) ili godine...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25858 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/04/2018 : 09:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
D.J.Sad vise nemas izbora,moras napravit printeve od Rubinijevih naslovnica
zagorovih naslovnica:)
Akronjani nisu izgledali nikad opasnije.Jebes Mars attack:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/04/2018 : 09:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitola

Uz preracunuti rizik da svi budu protiv mene,meni je Ferrijeva naslovna bolja Od Rubinijeva.
Fenomenalan, bravo majstore.
Igore svaka cast, i hvala na svemu po ko zna koji put.



pa vidis da smo sada dvojica, nema rizika

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/04/2018 : 10:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by bitola

Uz preracunuti rizik da svi budu protiv mene,meni je Ferrijeva naslovna bolja Od Rubinijeva.
Fenomenalan, bravo majstore.
Igore svaka cast, i hvala na svemu po ko zna koji put.


Pa Ferrijeva definitivno ima neki klasicni smek + veze nas nevjerovatno jaka nostalgija za nju. Evo npr. meni je ta prica kao klincu bila sami vrh Zagora, a i danas mi je u vrhu. Ali meni je ono sto su Rubini (i Well-Bee) napravili s njihovom naslovnicom nije ni posteno usporedivati. E da i ono sto mi se jako svida je sto zadnje tri Zagor naslovnice: The Origins, Lost World i Alien Saga imaju poptuno dugaciji ugodaj.
Hvala na podrzci Bitola!



slazem se da nije posteno uspoređivati
klasican smek ima ova sad nedavna Ludensova. to je klasicni smek.
a ova tvoja s WB kolorom i od raw skena, e pa to nije klasicni smek nego posve nov orgazmičan doživljaj za oči.
Rubini je velemajstor, ali ovakav Ferri je... kozmos.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/04/2018 : 10:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

OK, za banner. Nisam siguran da li cu ga napraviti za ovu ili slijedecu godinu posto ovo ljeto tek izlazi The Lost World, ali tko zna sto Rubini jos izmisli slijedece godine?! Uvijek kad pomislim da je nesto maksimum, da ne moze bolje, on mi pomakne granice.


D.J., koji god banner (od Zagora) i kad god bude moglo, ja sam za

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/04/2018 : 10:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Do sada mi je najbolja Rubinijeva naslovnica ona koju je nacrtao za game "Američke odiseje". Nakon nje "Izgubljeni svijet".
Zaista su sve prva liga, jedino mi The Origins malo šteka.

Ono što je najvažnije, sve ove naslovnice mogu komotno bez blama de se pokažu po američkim striparnicama. Baš su "amerikaniš", i dalje mislim da je Rubini na naslovnicama najbolji mogući izbor za njihovo tržište.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000