forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/05/2018 : 21:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

U SNK nema originsa, bas sad gledao na sajtu...


Baš sam htio pitat, kad je kod susjeda došlo, možda je i u SNK ali emirem ne brini, stvar je u tome što SNK ne ažurira redovito svoju web stranicu.

Evo primjer, kad je D.J. poslao svoju prošlu turu, stiglo je u SNK, a možda tek nakon 10 dana se pojavilo na web ponudi, iako velim, imali ih već dosta prije te objave. Tako da bez brige u ponedjeljak zovem SNK da vidim kako je stanje, pa javim ovdje.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/05/2018 : 21:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Nisu jos stigle u SNK. Posta je brze stigla u Bosnu ovaj put.
Inace, stizu i DD The Long Goodbye knjige.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/05/2018 : 21:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Meni je važno da stignu do 30.5. (srijeda), pošto tad planiram put za ZG A onda bi usput svratio u SNK, tako da kroz tih 10-11 dana možda dođe

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 22/05/2018 : 17:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Stigla prva tura novog Zagora u SNK.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/05/2018 : 20:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Stigla prva tura novog Zagora u SNK.


Stavili su i na svoju web stranicu da im je doslo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/05/2018 : 22:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by dcopic

Stigla prva tura novog Zagora u SNK.


Stavili su i na svoju web stranicu da im je doslo


Ne vjerujem da ce ih biti dugo, a ostatak posiljke jos nije stigao i mozda tek dode za koji tjedan.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/05/2018 : 22:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam najaviti nakon sto prode MaFest, ali moze odmah, zasto cekati...
Znaci ovako od 1.6 do 1.7 svi zainteresirani za Zagor: The Lost World (Signature Edition) knjigu, bilo koju od dvije verzije Martinièrevu ili Rubinijevu mogu se pretplatiti na knjigu u SNK-u. Cijena ce biti 200 kuna. Pretplata samo kesom, jel im je tako lakse.

Pretplatnici ce dobiti primjerak knjige (naslovnica po njihovom izboru) potpisan sa Rubinjevom posvetom.
Naravno bit ce za kupiti i primjeraka bez posvete, za koje se ne trba pretplatiti.

Striparnica Colosseum iz Banja Luke (https://www.facebook.com/StriparnicaColosseum/) radit ce pretplatu za BiH, a kod Legaza mozete napraviti pretplatu za Srbiju.

Potpisane knjige poslat cu pocetkom 8. mjeseca, nakon Comic-Con Internationala gdje ce mi Rubini biti gost i potpisati ce knjige.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/05/2018 : 22:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Zagor: The Lost World knjiga ce imati 262 stranice, bit ce HC, A4 format. U knjizi ce biti strip u crno bijelom sa nekoliko izmjenjenih pasica i nekoliko novih pasica, mnogo Rubinijevih ilsutracija, dugacki tekst o stripu i dugacki interview sa Rubinijem.

A evo kako izgledaju cijele korice Rubinijeve i Martinièreve verzije.







www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/05/2018 : 02:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Mislio sam najaviti nakon sto prode MaFest, ali moze odmah, zasto cekati...
Znaci ovako od 1.6 do 1.7 svi zainteresirani za Zagor: The Lost World (Signature Edition) knjigu, bilo koju od dvije verzije Martinièrevu ili Rubinijevu mogu se pretplatiti na knjigu u SNK-u. Cijena ce biti 200 kuna. Pretplata samo kesom, jel im je tako lakse.

Pretplatnici ce dobiti primjerak knjige (naslovnica po njihovom izboru) potpisan sa Rubinjevom posvetom.
Naravno bit ce za kupiti i primjeraka bez posvete, za koje se ne trba pretplatiti.


Neka si javio odmah, da možemo pripremiti keš

Uff, kako ovo dobro izgleda sad kad si nam otkrio obje korice obje verzije ja ostajem pri svome i uzimam obje naravno, a da se moram odlučiti koja je ljepša gledajući ovako cijelu verziju korica, onda ova od Rubinija jako se veselim ovome i strpit ću se dok ovo dođe kod nas

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/05/2018 : 09:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Mislio sam najaviti nakon sto prode MaFest, ali moze odmah, zasto cekati...
Znaci ovako od 1.6 do 1.7 svi zainteresirani za Zagor: The Lost World (Signature Edition) knjigu, bilo koju od dvije verzije Martinièrevu ili Rubinijevu mogu se pretplatiti na knjigu u SNK-u. Cijena ce biti 200 kuna. Pretplata samo kesom, jel im je tako lakse.

Pretplatnici ce dobiti primjerak knjige (naslovnica po njihovom izboru) potpisan sa Rubinjevom posvetom.
Naravno bit ce za kupiti i primjeraka bez posvete, za koje se ne trba pretplatiti.


Neka si javio odmah, da možemo pripremiti keš

Uff, kako ovo dobro izgleda sad kad si nam otkrio obje korice obje verzije ja ostajem pri svome i uzimam obje naravno, a da se moram odlučiti koja je ljepša gledajući ovako cijelu verziju korica, onda ova od Rubinija jako se veselim ovome i strpit ću se dok ovo dođe kod nas


Hvala ReemCP! Martiniereva verzija izgleda vrlo moćno i impozantno uživo.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/05/2018 : 15:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Prigodno uz 25-godisnjicu

http://www.blu-ray.com/movies/Jurassic-Park-Collection-4K-Blu-ray/200257/

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/05/2018 : 17:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Hvala ReemCP! Martiniereva verzija izgleda vrlo moćno i impozantno uživo.


Vjerujem da izgleda, zato i neću sebe stavljati u dvojbu nego oboje uzeti

Super si ovo isplanirao sa tom pretplatom, fino se sad uplati u 6.mjesecu i znam onda da neću ostati bez ovoga i kad dođe, dođe

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/05/2018 : 21:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Hvala ReemCP! Martiniereva verzija izgleda vrlo moćno i impozantno uživo.


Vjerujem da izgleda, zato i neću sebe stavljati u dvojbu nego oboje uzeti

Super si ovo isplanirao sa tom pretplatom, fino se sad uplati u 6.mjesecu i znam onda da neću ostati bez ovoga i kad dođe, dođe


Pa da, knjiga bez posvete će biti i poslije, ali sad je prilika pa kome je stalo može uzeti. A i fino se preklopilo kao sto je Curunir napisao sa Jurassic Word filmovima novim i starim. Sve je u znaku dinosaurusa.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 28/05/2018 : 11:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Prigodno uz 25-godisnjicu

http://www.blu-ray.com/movies/Jurassic-Park-Collection-4K-Blu-ray/200257/




Tako je, fino i prigodno povučena paralela.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/05/2018 : 15:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
4k je, pa ono, standardno solidan, iako za normalne TV zaslone (do 60") nije nista posebno u odnosu na 2K.
Ali HDR 1500 (ili Dolby Vision) je ludnica... cudo jedno, i ne znam koliko cu jos odolijevati.
A moram zrtvovati 3D i lijepu kolekciju.
Jer seronje jos nisu spremne za 4k 3d.
Ili jesu, ali nece, da za 3 godine moramo opet kupovati.
Bagra kapitalisticka
Mjesta za 2 TV-a nemam
Mozda da spalim 500-tinjak stripova...
Fibrini Zivi mrtvaci dat ce najvise prostora po primjerku

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/05/2018 : 16:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Evo da jos malo dopunim, imamo i recenzije filmova na blu-ray.com.
Prvi i drugi dio predstavljaju umjeren napredak u odnosu na Blu-ray, cetvrti je briljantan, a treci je nalosije napravljen, gotovo da nema prednosti, cak ima i neke mane koje standardni BD nema.
Srecom, jedini filmovi koji vrijede su prvi i donekle (zasad) zadnji.
Sve u svemu, moglo je i bolje s tehnicke strane.

Zato ce Igorovo biti savrseno izdanje. Ovo nitko nikad nece moci nadmasiti.
Najezim se kad pomislim kako ce dogodine izgledati Demon ludila.
Ono, vrh vrhova u svijetu stripskog izdavastva.
Mt Everest. Ma sto, taj je patuljak, bolje reci Olympus Mons!


Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 28/05/2018 : 22:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Evo došao mi "Zagor: Origins"! Imam i prijašnje brojeve DJ-ovog Zagora, ali ovaj Origins je stvarno sve nadmašio! Počevši od uvodnog eseja, preko orginalnih naslovnica te čak i striscia naslovnica od "Zagor priča" i 446 stranica za 149kn! DJ svaka čast i ovo je za mene izdanje godine DIVOTA.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/05/2018 : 22:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Evo došao mi "Zagor: Origins"! Imam i prijašnje brojeve DJ-ovog Zagora, ali ovaj Origins je stvarno sve nadmašio! Počevši od uvodnog eseja, preko orginalnih naslovnica te čak i striscia naslovnica od "Zagor priča" i 446 stranica za 149kn! DJ svaka čast i ovo je za mene izdanje godine DIVOTA.


Hvala u moje ime i u ime svih mojih suradnika!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/05/2018 : 22:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Mislio sam najaviti nakon sto prode MaFest, ali moze odmah, zasto cekati...
Znaci ovako od 1.6 do 1.7 svi zainteresirani za Zagor: The Lost World (Signature Edition) knjigu, bilo koju od dvije verzije Martinièrevu ili Rubinijevu mogu se pretplatiti na knjigu u SNK-u. Cijena ce biti 200 kuna. Pretplata samo kesom, jel im je tako lakse.

Pretplatnici ce dobiti primjerak knjige (naslovnica po njihovom izboru) potpisan sa Rubinjevom posvetom.
Naravno bit ce za kupiti i primjeraka bez posvete, za koje se ne trba pretplatiti.

Striparnica Colosseum iz Banja Luke (https://www.facebook.com/StriparnicaColosseum/) radit ce pretplatu za BiH, a kod Legaza mozete napraviti pretplatu za Srbiju.

Potpisane knjige poslat cu pocetkom 8. mjeseca, nakon Comic-Con Internationala gdje ce mi Rubini biti gost i potpisati ce knjige.


Genijalni Boselli/Rubini na A4 formatu, ne može bolje.
Sigurno kupujem onu Martinièrevu verziju!
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 28/05/2018 : 23:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Evo došao mi "Zagor: Origins"! Imam i prijašnje brojeve DJ-ovog Zagora, ali ovaj Origins je stvarno sve nadmašio! Počevši od uvodnog eseja, preko orginalnih naslovnica te čak i striscia naslovnica od "Zagor priča" i 446 stranica za 149kn! DJ svaka čast i ovo je za mene izdanje godine DIVOTA.


Trudili smo se svojski. Curuniri naređivao ja izvršavao naredbe, a D.J. nadgledao rad.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/05/2018 : 23:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
fukara plandovala i pentrala se po Tibetu, nemoj da ga branis

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/05/2018 : 23:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Evo došao mi "Zagor: Origins"! Imam i prijašnje brojeve DJ-ovog Zagora, ali ovaj Origins je stvarno sve nadmašio! Počevši od uvodnog eseja, preko orginalnih naslovnica te čak i striscia naslovnica od "Zagor priča" i 446 stranica za 149kn! DJ svaka čast i ovo je za mene izdanje godine DIVOTA.



Hvala, prijatelju. Svi u ekipi dajemo svoj maksimum. Igor pre svih. Brat mora biti ili na teškim drogama (zagoroin,intravenozno) ili na nekim opakim kineskim čajevima kad uspe uz sav znoj pri pripremi knjige nekako sa osmehom krene u izbacivanje nove.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/05/2018 : 23:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Uvodni tekst iz "Origins" knjige
Po naški

http://mrgan-dnevnik.blogspot.de/2017/11/wildings-dream.html?m=1

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 29/05/2018 : 07:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

fukara plandovala i pentrala se po Tibetu, nemoj da ga branis




Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 29/05/2018 : 09:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

fukara plandovala i pentrala se po Tibetu, nemoj da ga branis



4576 m

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000