forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/06/2018 : 20:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Kupljena danas još jedna naslovnica 5.izdanja U.S.A. Zagora, sad su sve 3 kompletirane



Duplam samo D.J-a i ZS, jedina izdanja što su vrijedna duplanja i usput si rezervirao obje naslovnice "The Lost World"

A šećer na kraju, došao prošli tjedan banner, a danas došao k meni doma

D.J., još jednom, hvala ti puno




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/06/2018 : 21:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Super, ReemCP! Hvala!
Nadam se da ce se banner izravnati nakon nekog vremena.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/06/2018 : 21:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mislim da hoce, prijatelj mi je savjetovao da ga zarolam pa cu ga tako neko vrijeme drzati prije stavljanja na zid



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/06/2018 : 21:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
👍👍

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 20/06/2018 : 09:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Inače nisam pretjerani obožavatelj Zagora, ali do ovih izdanja sam došao preko brata koji ih kupuje, i mogu vam reć da mi se svidio ovaj moderniji dizajn, svaka čast.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/06/2018 : 09:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shalilo6

Inače nisam pretjerani obožavatelj Zagora, ali do ovih izdanja sam došao preko brata koji ih kupuje, i mogu vam reć da mi se svidio ovaj moderniji dizajn, svaka čast.


Hvala shalilo6! Lijepo za cuti! "Epicenter Comics - turning Zagor haters to fans, one at a time!"

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 20/06/2018 : 13:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Nisam hater, samo mi se ne sviđa sva ta pompa oko zagora, ima puno boljih stripova ali opet, nostalgija je zajebana stvari zato shvaćam ljude koji obožavaju zagora. Nego znam da ovo nije njegova tema ali s Dylanom razvaljujete, bolje odrađeno izdanje ne postoji. Thumbs up.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 20/06/2018 : 13:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
I zabavno je vidjeti Groucha/Felixa obrijanih brkova :).
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/06/2018 : 14:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Prije će biti da će oni pretenciozni tekstovi stvoriti novu vojsku hejtera...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/06/2018 : 15:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shalilo6

.. i mogu vam reć da mi se svidio ovaj moderniji dizajn, svaka čast.


Kako ce tek izgledati ovo izdanje sto nam dolazi ovo ljeto, uhh :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/06/2018 : 15:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Prije će biti da će oni pretenciozni tekstovi stvoriti novu vojsku hejtera...



Ja ga stalno molim da ih ukine, ali nema sanse
On ih obozava.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/06/2018 : 19:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ja sam za krace tekstove, jednostavne, sture, razumljive obicnom svekolikom pucanstvu i raji.
Ali vec smo rekli da Zagor nije samo strip, vec je i postao filozofija na kojoj studenti sa foruma brane doktorate.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/06/2018 : 19:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Najgore je što je Stinky s 'filozofijom sjekire' počeo kao s dobrom zajebancijom, a luđaci progutali mamac s udicom, i sad imamo to što imamo.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/06/2018 : 14:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Progutali su i krenu i panjulu i ruku.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/06/2018 : 14:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Ja sam za krace tekstove, jednostavne, sture, razumljive obicnom svekolikom pucanstvu i raji.
Ali vec smo rekli da Zagor nije samo strip, vec je i postao filozofija na kojoj studenti sa foruma brane doktorate.



Ja volim kratke biografije, bibliografije, popise s naslovnicama, zanimljivosti u vezi s tim.
Sve me ostalo umara i umanjuje mi vrijednost izdanja.
Slicno je i s filmovima: platit cu i vise samo da je bez onih specijalnih dodataka.
Znam, reci ce svi - pa tko me tjera citati/gledati.
Ali bolestan sam (svi smo na neki nacin) da to sve moram pogledati/procitati ako sam vec nabavio takvo izdanje.
Zbilja je bolest, sto cu.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.

Edited by - Curunir on 21/06/2018 14:21:22
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/06/2018 : 20:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shalilo6

Nisam hater, samo mi se ne sviđa sva ta pompa oko zagora, ima puno boljih stripova ali opet, nostalgija je zajebana stvari zato shvaćam ljude koji obožavaju zagora. Nego znam da ovo nije njegova tema ali s Dylanom razvaljujete, bolje odrađeno izdanje ne postoji. Thumbs up.


Hvala shalilo6!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/06/2018 : 20:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grabb

I zabavno je vidjeti Groucha/Felixa obrijanih brkova :).



www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/06/2018 : 20:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by emirem

Ja sam za krace tekstove, jednostavne, sture, razumljive obicnom svekolikom pucanstvu i raji.
Ali vec smo rekli da Zagor nije samo strip, vec je i postao filozofija na kojoj studenti sa foruma brane doktorate.



Ja volim kratke biografije, bibliografije, popise s naslovnicama, zanimljivosti u vezi s tim.
Sve me ostalo umara i umanjuje mi vrijednost izdanja.
Slicno je i s filmovima: platit cu i vise samo da je bez onih specijalnih dodataka.
Znam, reci ce svi - pa tko me tjera citati/gledati.
Ali bolestan sam (svi smo na neki nacin) da to sve moram pogledati/procitati ako sam vec nabavio takvo izdanje.
Zbilja je bolest, sto cu.


Pa da, svatko ima neku svoju ekcentricnost. Svi smo ludi na svoj nacin!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/06/2018 : 10:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Naravno da je filozofija sjekire bila dobra zajebancija, ali je prerasla to. Sve je to utjecalo da se Zagor izdigao iz onog redovnog prežvakivanja, da se ne čita ili lista kao Kapetan Miki. U tome je veliki značaj, a ostala, resantimantska, zanovijetanja su sporedna.
Osim toga, svaka stvar, pa i ona dobra, daje mogućnost razvoja u svim pravcima, tako i može kumovati lošim stvarima. Može voditi picajzliranju, banalnom oponašanju itd.
Ali opet ostaje da je zanimljivije čitati osvrte a la Patak, nego curunirovsko-valterovske popise naslovnica i ostale trivijalne podatke za analne tipove.

Edited by - stinky on 24/06/2018 10:30:01
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 24/06/2018 : 14:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Cinjenica je da je ovo izdanje doslovno bez greske, ili ju ja nisam primjetio. Ne smetaju mi osvrti, nisu mi zamorni, dapace. Ne govorim iz perspektive velikog Zagorovog fana, mozda je i to razlog. Drago mi je sto ovakvo izdanje mogu ugostiti na polici.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/06/2018 : 08:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jos je ovaj tjedan ostalo vremena (do 1.7.) tko si zeli rezervirati u SNK "The Lost World", znaci misli se na primjerke koje ce potpisat Rubini a naravno, bit ce tih primjeraka sigurno i kasnije za nabaviti, samo bez potpisa.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/06/2018 : 12:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grabb

Cinjenica je da je ovo izdanje doslovno bez greske, ili ju ja nisam primjetio. Ne smetaju mi osvrti, nisu mi zamorni, dapace. Ne govorim iz perspektive velikog Zagorovog fana, mozda je i to razlog. Drago mi je sto ovakvo izdanje mogu ugostiti na polici.



Imaju dvije turbositne koje su mi promaknule (govorim o knjizi Origins). Ne postoji na svijetu knjiga u kojoj nema bar 1 pogreska, a ovdje je zaista bila tona toga za pregled.
Toliko su malene da ako ih nadjes zasluzujes pocasni doktorat iz zagorologije, odjel lingvistike
To ako mislis na riječi.
Tehnički je naravno potpuno savrsenstvo. Ja bih samo jos volio malo jače korice (ne HC) jer je papir unutra toliko masivan, ali o tome smo vec razglabali.
I Patkov je tekst ovdje zaista veoma dobar, konkretan, jasan i koncizan s mnostvom korisnih informacija i razmisljanja. Slazem se!
Glavno da nema onih stinkyjevih nebuloznih proseravanja u kojem vrti jedno te isto na 10 stranica i mlati praznu slamu.
To je njegov doseg, sto se moze.
Ali tko voli, nek izvoli. Za svakog ponesto.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/06/2018 : 12:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
mali, pa ti ćeš to progutati kako god ti serviram. može mi se, ja sam mađioničar izraza i sto godina ispred svega što tebi još nije ni na obzoru. sad da tu napišem najnebulozniju stvar, opet bi bilo stinky care, a tebi bi skočio prištić.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 25/06/2018 : 13:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Grabb

Cinjenica je da je ovo izdanje doslovno bez greske, ili ju ja nisam primjetio. Ne smetaju mi osvrti, nisu mi zamorni, dapace. Ne govorim iz perspektive velikog Zagorovog fana, mozda je i to razlog. Drago mi je sto ovakvo izdanje mogu ugostiti na polici.



Imaju dvije turbositne koje su mi promaknule (govorim o knjizi Origins). Ne postoji na svijetu knjiga u kojoj nema bar 1 pogreska, a ovdje je zaista bila tona toga za pregled.
Toliko su malene da ako ih nadjes zasluzujes pocasni doktorat iz zagorologije, odjel lingvistike
To ako mislis na riječi.
Tehnički je naravno potpuno savrsenstvo. Ja bih samo jos volio malo jače korice (ne HC) jer je papir unutra toliko masivan, ali o tome smo vec razglabali.
I Patkov je tekst ovdje zaista veoma dobar, konkretan, jasan i koncizan s mnostvom korisnih informacija i razmisljanja. Slazem se!
Glavno da nema onih stinkyjevih nebuloznih proseravanja u kojem vrti jedno te isto na 10 stranica i mlati praznu slamu.
To je njegov doseg, sto se moze.
Ali tko voli, nek izvoli. Za svakog ponesto.




Točno je da Stinkyijevi tekstovi ne vrijede puno: riječ je o mlaćenju prazne slame, garniranom bujicom 'učenih' rijeci i pozivanjem na filozofske autoritete, sve kako bi se kod neobrazovanog čitatelja postigao efekt začudnosti i zadivljenosti. Obično prenemaganje.

No, ne razumijem zašto misliš da Patak radi kvalitetniji posao. Njegov je cilj, doduše, nešto drugačiji: dati Zagoru literarnu vrijednost koja mu ne pripada. U službi tog cilja su i promašene psihoanalitičke opaske, i razmatranja što su Nolitta ili Capone zapravo htjeli reći (a što im samima zapravo nije padalo na pamet dok su probijali rokove).
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 25/06/2018 : 15:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
svako trazenje/davanje smisla (umetnickom delu) je zapravo elitisticki dokaz kreativne impotencije.
odnosno bedni pokusaj opravdavanja svoje zaludjenosti.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000