forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Oscar 2015.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/01/2015 : 15:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Jel ce Birdman uopste biti distribuiran u bisokope na nasim prostorima?

A video sam reklamu za Americkog snajperistu ali ga nema ni u jednom bioskopu u Srbiji.


Pa u Hrvatsku dolazi uskoro.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 17/01/2015 : 16:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Za sad pogledao samo The Grand Budapest Hotel ali moram ponoviti gradivo i jučer
Whiplash iliti Ritam ludila koji mi je mrak. Simmons je stvarno genijalan no,
ugodno me iznenadio i Teller. Nakon što sam ga (pod ženinom prisilom) odgledao
u užasnom smoru od filma Divergent iliti Različita u sporednoj ulozi gdje mi nije
nimalo zapeo za oko u Whiplashu me oduševio. Doduše i tema filma mi je OK.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 17/01/2015 : 18:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Zagor12

Gone Girl samo jedna nominacija, malo sam razočaran.


Meni je i ta jedna previse.Film mi nije nista posebno.Daleko je to od zlatnih vremena Finchera i Kluba boraca,Sedam,Alien3...



Alien 3, ozbiljno???
Od svih Fincherovih filmova koje sam pogledao, a pogledao sam Alien 3, Seven, The Game, Fight Club, Panic Room, The Social Network i Gone Girl, Alien 3 mi je daleko najlosiji i u usporedbi s prva dva dijela inferioran u svakom pogledu.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 17/01/2015 : 19:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Zagor12

Gone Girl samo jedna nominacija, malo sam razočaran.


Meni je i ta jedna previse.Film mi nije nista posebno.Daleko je to od zlatnih vremena Finchera i Kluba boraca,Sedam,Alien3...



Alien 3, ozbiljno???
Od svih Fincherovih filmova koje sam pogledao, a pogledao sam Alien 3, Seven, The Game, Fight Club, Panic Room, The Social Network i Gone Girl, Alien 3 mi je daleko najlosiji i u usporedbi s prva dva dijela inferioran u svakom pogledu.


Meni je Alien 3 najbolji u cilom serijalu iako i sam znam da sam vjerovatno jedini koji tako misli.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 17/01/2015 : 19:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Mene je Gone Girl baš oduševio, kako se Fincher samo poigrava s američkim društvom koje je cijelo zasnovano na laži i razotkriva tu fejk pozadinu svega, to je fantastično. Likovi Nicka i Amy Dunne su izvrsno napravljeni izobličeni snobovi, dio kad Nick baci onaj plastičan smješak za vrijeme fotografiranja pored plakata njegove nestale žene je vrh. Također, Fincher je žestoko udario po halapljivosti američkih medija i njihovom utjecaju na svekoliki organizam društva ali i čovjeka kao pojedinca. Neki kažu da tajne lože i nekakvi Illuminati upravljaju današnjim svijetom i peru mozak, a ovaj film nam kristalno jasno pokazuje tko zapravo stoji iza svega. U filmu se isto mogu primijetiti neki Hitchcockovski elementi, počevši od same narativne strukture filma i naravno zapleta te twistova.

I da, zagolicalo mi je um misao kad sam se nakon pogledanog filma zapitao što bi bilo da David Fincher režira horrore, ono, baš u punom smislu te riječi, ne mislim na miješanje sa SF žanrom kakav je Alien ili krimićem kakav je Zodijak. Što bi bilo da snimi jedan zaista punokrvni horror u cijelom smislu te riječi? I onda mi je sinulo da od ovoga, zapravo, nema većeg horrora.

Kažem, ne znam kakvi su ostali konkurenti, ali ako su ti svi koji su nominirani za Best Picture bolji od ovoga, onda je 2014. bila jedna od najboljih godina za film u ovom mileniju.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/01/2015 : 20:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal
Meni je Alien 3 najbolji u cilom serijalu iako i sam znam da sam vjerovatno jedini koji tako misli.



Nisi, znam ih ja još. Meni je ipak prvi najbolji.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 17/01/2015 : 21:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Torghal
Meni je Alien 3 najbolji u cilom serijalu iako i sam znam da sam vjerovatno jedini koji tako misli.



Nisi, znam ih ja još. Meni je ipak prvi najbolji.


I prvi i drugi su odlicni filmovi dok je cetvrti zesce sranje.Meni je treci najdrazi zbog religijskog aspekta.Kaznjenici na planetu su vecinom silovatelji i ubojice i okrenuli su se vjeri kako bi se iskupili za svoje grijehe.Tada im na planet stigne iskusenje u obliku zene (Ripley)i oni pokleknu i pokusaju je silovat.Za kaznu za svoj grijeh dobiju najgoru mogucu kaznu.Jebenog aliena.Posto ja obozavam teme koje su vezane za krivnju,vjeru i slicno(u svojim stripovima te teme najcesce i obradjujem) onda je nekako i logicno da volim ovaj film.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 17/01/2015 : 21:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

@swamp
Pročitao sam taj tvoj post, ali, bez uvrede, u njemu i nisam pročitao baš neku određenu kritiku koja bi detektirala Interstellar kao smeće (mislim McCounaghey priča južnjački).

Ovo je lagani deja vu, prije godine je bila slična rasprava od Batmanu Nolanovom, također na Oscar topicu.


Za one slijepe pored očiju (bez uvrede ):
''Film je šupalj kao sito. Nolan nastavlja sebe shvatati preozbiljno, i radi sve lošije i lošije filmove. A omaža (prije bih rekao krađa) ima koliko hoćeš - 2001., Konačni horizont, Doni Darko, pa knjige tipa 'Sastanak sa Ramom' itd. Dijalozi su izanđali i banalni, isto kao i čitav ovaj nesrećni film, glumci nastoje sve prikazati većim od života, sve neki duboki glasovi i značajni pogledi. Nolan doslovno 'crta' neke stvari, što je ok kod filma koji spominje singularnost, konačni horizont i slično, ali zar se SPOJLER baš mora ono središte crne rupe i doslovno prikazati kao 'tkanje vremena i prostora'? END SPOJLER Naravno, kod ovakvih filmova ne možeš bez žrtvovanja jednog (ili dva, ili više) junaka, ne bi to bilo to, jelte. Sve mi nešto vuče na Gravitaciju, koja je opet vizuelno čudo, i na sreću kraćeg trajanja, dok ovo (ne)djelo traje 3 jebena sata. Smaračina. I sve manje varim onaj južnjački naglasak Mekonahija, brate, nauči pričati a da ne zvučiš kao hillbilly s punim ustima pljuvačke.
Dakle, Nolan se već kod Inceptiona počeo proseravati, The Dark Knight Rises je pao, a ovdje je definitivno pokazao da je u debeloj krizi (zabludi).
Najtužnije je da horda nolanovaca hajpuje ovaj film i da mu ne gine nekoliko nominacija za oskara.''
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 19/01/2015 : 14:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Birdmana i oduševio se. Za Keatona stvarno nisam znao di je i jel uopće živ. Rekao bih bar njemu Oscar, a možda i filmu, konkurencija mi se ne čini baš oštra.
Birdman impresionira na svim poljima, počev od "fore" sa cijelim filmom kao jednim kadrom i općenito fantastičnom kamerom. Keaton kao parodija samog sebe je fantasticno pogođena (podsjeća na povratak velikog Rourka u hrvaču). Fino se mješa stvarnost i unutarnji demoni glavne uloge. Sporedni glumci odlični, posebno Norton (čak mi se čini da je u prvoj trećini filma ukrao svijetla pozornice). Fin tempo ugodno klizi a tu je i netipičan al pogođen soundtrack.


sve u svemu čini mi se kao najbolji od ovih kandidiranih. Grand Budapest Hotel je zabavan film ali ipak nije ta razina. Clint je promašio (a i Cooper mi je bezvezan glumac). Film o enigmi je povijesna krivotvorina i jeeftino angažirana limunada o manjinama (kao i Selma). Cumberbatch je jedino šta valja u tom filmu. Ostale tek moram odgledati.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 19/01/2015 : 15:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Za one slijepe pored očiju (bez uvrede ):






pa i slijepi imaju oči, malo ti je izreka manjkava

Inače TDKR je vrlo kompleksan i kvalitetan film na više razina. Filmskim jezikom jako dobro ispričan i fino zaokružuje cijelinu!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 19/01/2015 15:40:02
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 19/01/2015 : 17:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by swamp thing

Za one slijepe pored očiju (bez uvrede ):






pa i slijepi imaju oči, malo ti je izreka manjkava

Inače TDKR je vrlo kompleksan i kvalitetan film na više razina. Filmskim jezikom jako dobro ispričan i fino zaokružuje cijelinu!



TDKR je film pun rupa i nelogicnosti i uz Inception najlosiji Nolanov film.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/01/2015 : 17:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam ga davnije, ali ostao mi je u dobrom sjecanju
Koje nelogicnosti?
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 19/01/2015 : 18:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Uz zadnjeg Bonda nešto najnelogičnije u povijesti filma. Kreni za početak od glavnog negativca. Kkoji je smisao plana onog mutavca? Ili bilo koji njegov postupak?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/01/2015 : 18:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Aha... Nisam vidio ovo R u TDKR
da, taj zadnji nastavak je stvarno puno rupa i nelogicnosti
prestao sam ih brojati nakon prvih pola sata filma
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 19/01/2015 : 21:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by swamp thing

Za one slijepe pored očiju (bez uvrede ):






pa i slijepi imaju oči, malo ti je izreka manjkava

Inače TDKR je vrlo kompleksan i kvalitetan film na više razina. Filmskim jezikom jako dobro ispričan i fino zaokružuje cijelinu!



Edit: Baš se hvataš za slamke u pokušajima da me isprovociraš ili ''provališ''. Sjedi, jedan.

Edited by - swamp thing on 19/01/2015 21:12:19
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 19/01/2015 : 21:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

Uz zadnjeg Bonda nešto najnelogičnije u povijesti filma. Kreni za početak od glavnog negativca. Kkoji je smisao plana onog mutavca? Ili bilo koji njegov postupak?


Sjećam se koliko sam pokušavao da sebi opravdam taj film. Ali nisam uspio. Toliko nelogičnosti i deus ex momenata, nevjerovatno. Pa one retardirane scene sa zatočenim policajcima i njihov marš u pesničenje sa teroristima, debilne motivacije negativaca, sve sa šlag na tortu ''argh'' momentom umiranja negativke.
Šteta, prva dva filma su odlična.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 19/01/2015 : 23:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Sve nabrojano + Bruceov tajanstveni povratak u Gotham s drugog kraja svijeta bez ikakvih dokumenata i novca i to na nacin da nitko ne zna da se on vratio + odlazak svih policajaca u ono neko podzemlje (ili sto je vec bilo) da bi istjerali jednog negativca, jer koga briga ako na povrsini bude nekih sranja i zatreba policije + kod tog marsa policije na teroriste se jasno vidi da je terorista vise i da su bolje naoruzani, ali na kraju ipak ne uspiju napraviti skoro nista + sama zadnja borba Brucea i Banea ima jednu od najlosijih koreografija borbi u zadnjih 10 godina superherojskih filmova + Bruce ne samo da je znao kad da ce Gordona izvest na led, nego je znao i kad, tako da stigne benzinom po mostu nacrtat svoj znak i dovest trag benzina tocno do mjesta di ce se Gordon naci...

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/01/2015 : 13:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Hvatamo se logike i onda ne poštujemo njezine osnove. A osonve nalažu da je svaka dedukcije valjana ako se do nje došlo iz zadanih premisa. Drugim riječima nelogičnosti ne postoje!

Opet stare boljke kad se raspravlja o filmu, a to je problem nepoznavanja filmskog jezika...logika svakodnevnog života društva se ne poklapa s logikom određenog pojedinca, a film je dijelo logike pojedinca. S druge strane film je prije svega umjetnost, a kvalitetna umjetnost u sebi nosi čaroliju. Istu onu čarloiju koja nekaj poznato prikazuje na sebi svojstven način, i s toga filmski jezik dopušta da se likovi pojavlju bez da se gledatelj pita na koji način je on sad u toj i toj sceni. Gledatelj se pita nekaj drugo, pita se zašto(to su pitanja koja umjetnost treba postavljati i postavlja) je on u tom kadru ili čitavoj sceni. Ono kaj Fela navodi u odgovoru iznad mog je kvaliteta režisera (vidi se da vodi računa kak povezati sve ove detalje u cijelinu) ne manjkavost djela.
Nemam namjeru sad svaku nazovi "nelogičnost" analizarati ali bum samo kao primjer navel ovu zadnju opasku "Bruce ne samo da je znao kad da ce Gordona izvest na led, nego je znao i kad, tako da stigne benzinom po mostu nacrtat svoj znak i dovest trag benzina tocno do mjesta di ce se Gordon naci..." Spomenuta opaska je upravo primjer da režiser vodi računa da sve funkcionira i da najjednostavnije scene nose određeno poruku. A kako su takve stvari uprave kvalitetne odrednice režije pokazal bum ovim primjerima:

nadam se da se ne pitate kak je baš tu staji lik :)

ili kak se baš u tom trenutku (34.29) odlomila cigla

Znači ovo su filmski potpuno uobičajene i poželjne situacije da bi se ispričala priča i poslal poruka. S razlogom postoji razlika između dokumentarnog i igranog film....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 20/01/2015 13:21:08
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 20/01/2015 : 15:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Nisu ti primjeri bas najbolji, jer u ova dva primjera koja si naveo (postavio youtube linkove) se jasno vidi da je to cista sreca/nesreca, tj. slucajnost. Slucajnosti su djelovi gotovo svih filmova i na njih nemam zamjerke. Ovaj moj primjer koji si istaknuo nije slucajnost, jer je ocito da niti je benzin za znak slucajno nacrtan tu, niti se Bruce slucajno pojavio u tom trenutku kad je Gordon bio na ledu.
Da se razumijemo, ne pokusavam ja kod svih filmova gledati funkcioniranje "logike svakodnevnog zivota", ali kad imas franshizu koja je napravila preokret/revoluciju u superherojskom zanru na nacin da je pokusala prikazati superheroja koji bi koliko toliko mogao funkcionirati u stvarnom svijetu i kada prva dva filma slijede "logiku svakodnevnog zivota" i ostaju cvrsto na zemlji (za superherojski film), onda mi ne odgovara treci film koji se potpuno odmice od svega toga i dodaje previse (da ima samo par tih primjera, nebi me smetalo) "natprirodnih" i neobjasnjivih elemenata koje se redatelj niti ne trudi pojasniti.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/01/2015 : 15:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne slazem se sa tobom...
a vjerujem ni ostali

edit: ubacio se felagund izmedju, ovo je bilo upućeno dosadi

Edited by - supermark on 20/01/2015 15:06:27
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/01/2015 : 15:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ne slazem se sa tobom...
a vjerujem ni ostali

edit: ubacio se felagund izmedju, ovo je bilo upućeno dosadi



naravno da ne jer nisi upoznat s filmskim jezikom tj. filmskim izražajnim sredstvima...prouči malo kaj su to filmska izražajna sredstva tj. poradi na kompetentnosti pa moremo diskutirati ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/01/2015 : 15:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

Nisu ti primjeri bas najbolji, jer u ova dva primjera koja si naveo (postavio youtube linkove) se jasno vidi da je to cista sreca/nesreca, tj. slucajnost. Slucajnosti su djelovi gotovo svih filmova i na njih nemam zamjerke. Ovaj moj primjer koji si istaknuo nije slucajnost, jer je ocito da niti je benzin za znak slucajno nacrtan tu, niti se Bruce slucajno pojavio u tom trenutku kad je Gordon bio na ledu.
Da se razumijemo, ne pokusavam ja kod svih filmova gledati funkcioniranje "logike svakodnevnog zivota", ali kad imas franshizu koja je napravila preokret/revoluciju u superherojskom zanru na nacin da je pokusala prikazati superheroja koji bi koliko toliko mogao funkcionirati u stvarnom svijetu i kada prva dva filma slijede "logiku svakodnevnog zivota" i ostaju cvrsto na zemlji (za superherojski film), onda mi ne odgovara treci film koji se potpuno odmice od svega toga i dodaje previse (da ima samo par tih primjera, nebi me smetalo) "natprirodnih" i neobjasnjivih elemenata koje se redatelj niti ne trudi pojasniti.



takvih elemenata u TDKR nema...sve je objašnjivo i funkcionalno
Sve prikazano u TDKR-u je moguće i u stvarnom životu tj. realno je. Možda ne iz tvog kuta gledišta ali iz nekog drugog da.

i ne, nisu gore primjeri slučajnosti već stilskog izražajnog sredstva znanog kao montaža ....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/01/2015 : 16:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
^E ovo se zove trollanje, a ne one gluposti u svaštari.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/01/2015 : 16:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

^E ovo se zove trollanje, a ne one gluposti u svaštari.



naprotiv, ovo ti je prilika da proširiš svoje vidike...pa da film ubuduće počneš doživljati kao nekaj kompleksinije od puke zabave

TDKR je film koji vam se ne mora sviđati (to je stvar ukusa), ali govoriti/pisati kak ne funkcionira i kak ne posjeduje kvalitetu (to je vec stvar nepoznavanja filma kao medija) je nekaj drugo. To je isto kak vam se ne mora sviđati Mozartova glazba ali to ne znači da nije kvalitetna i sl.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 20/01/2015 16:50:37
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/01/2015 : 17:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Zagor12

^E ovo se zove trollanje, a ne one gluposti u svaštari.



naprotiv, ovo ti je prilika da proširiš svoje vidike...pa da film ubuduće počneš doživljati kao nekaj kompleksinije od puke zabave

TDKR je film koji vam se ne mora sviđati (to je stvar ukusa), ali govoriti/pisati kak ne funkcionira i kak ne posjeduje kvalitetu (to je vec stvar nepoznavanja filma kao medija) je nekaj drugo. To je isto kak vam se ne mora sviđati Mozartova glazba ali to ne znači da nije kvalitetna i sl.



Kažem da je ovo trollanje jer si mi ti govorio prije dvije i pol godine da je Nolan napravio nerealno smeće od filma u vidu TDKR-a i da maže ljudima oči s tom lažnom realnošću. Ili si trollao tada ili trollaš sada, jer je gotovo nemoguće da si tako zaokrenuo ploču u međuvremenu.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000