forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 NAJFORUMAŠ 2014.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/01/2015 : 11:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Koji djavolji plan.
Ideja ti je bila super, steta sto je nismo realizovali.
Mada, mozda je i bolje ovako, moguce da bi obojica na kraju zavrsili kao Charlie Hebdo redakcija.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 22/01/2015 : 09:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Evo da se javim, pošto sam suspendovan zbog prava da govorim i slobodno se krećem koja su mi inače propisana i ustavom moje drzave.

Na iskompleksiranog tintona neću trošiti reči, ne znam ko ga je samo ovlastio da on vodi nekakve izbore kada je potpuno nezrela osoba. Uz to je i nepismena a i ne zna računati, imao sam šest glasova a isti se me nije uzeo u obzir.

Neka sam ja i budala ali ne poslušati savet jednog King Wariora koji je za njega legenda ovog foruma je zaista dokaz bahatosti.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/01/2015 : 09:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
imao sam i ja trideset pa me nisu uzeli u obzir...
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 22/01/2015 : 10:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Evo da se javim, pošto sam suspendovan zbog prava da govorim i slobodno se krećem koja su mi inače propisana i ustavom moje drzave.

Na iskompleksiranog tintona neću trošiti reči, ne znam ko ga je samo ovlastio da on vodi nekakve izbore kada je potpuno nezrela osoba. Uz to je i nepismena a i ne zna računati, imao sam šest glasova a isti se me nije uzeo u obzir.



Ni jutarnju kaficu nisi popio al već si počeo da vređaš.
A za ustavna prava tvoje (i moje) države ljudi nisu znali. Da si im barem rekao na vreme.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 22/01/2015 : 10:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Timber Bil

Evo da se javim, pošto sam suspendovan zbog prava da govorim i slobodno se krećem koja su mi inače propisana i ustavom moje drzave.

Na iskompleksiranog tintona neću trošiti reči, ne znam ko ga je samo ovlastio da on vodi nekakve izbore kada je potpuno nezrela osoba. Uz to je i nepismena a i ne zna računati, imao sam šest glasova a isti se me nije uzeo u obzir.



Ni jutarnju kaficu nisi popio al već si počeo da vređaš.
A za ustavna prava tvoje (i moje) države ljudi nisu znali. Da si im barem rekao na vreme.

Veće je vredane kada ti neko na podmukao način ospori nešto, dobio sam 6 glasova a čovek me nije stavio u izbor zato što mu nisam simpatičan.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 22/01/2015 : 10:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil
Veće je vredane kada ti neko na podmukao način ospori nešto, dobio sam 6 glasova a čovek me nije stavio u izbor zato što mu nisam simpatičan.


Razumem ja to, ali tinton je objasnio da vas je bilo više sa tim brojem glasova i da je presek napravio na (beše) osam kandidata. Šta ti znači i da si bio na listi, sem ako veruješ da bi na kraju baš ti pobedio.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 22/01/2015 : 10:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Timber Bil
Veće je vredane kada ti neko na podmukao način ospori nešto, dobio sam 6 glasova a čovek me nije stavio u izbor zato što mu nisam simpatičan.


Razumem ja to, ali tinton je objasnio da vas je bilo više sa tim brojem glasova i da je presek napravio na (beše) osam kandidata. Šta ti znači i da si bio na listi, sem ako veruješ da bi na kraju baš ti pobedio.

Ne ja nisam bio u grupi članova sa 5 glasova već sam imao 6 glasova.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/01/2015 : 10:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
a tko ti je dao 6 glasove, striček timber bill?
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 22/01/2015 : 11:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

a tko ti je dao 6 glasove, striček timber bill?


Timber ima 6 glasova gerilac1, VALTER, bluefield, Tintilinic, bjelolasica, bagi

Edited by - Timber Bil on 22/01/2015 11:26:55
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/01/2015 : 11:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ako čovik ima 6 glasova stavite ga na listu.

čim nema €ura za ovakve topice odma su neke komplikacije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/01/2015 : 11:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by supermark

a tko ti je dao 6 glasove, striček timber bill?


Timber ima 6 glasova gerilac1, VALTER, bluefield, Tintilinic, bjelolasica, bagi




bagi nije glasovao za tebe, samo te sprdao jer ces doci i žaliti se na ishod, što i radiš
ali nije teško provjeriti, evo pitat ćemo čovjeka:

bagi, jesi li glasovao za timber billa u izboru za najforumaša 2015. godine?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8386 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/01/2015 : 11:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark


bagi, jesi li glasovao za timber billa u izboru za najforumaša 2015. godine?




Odgovorit će ti 18.02, jer do tad je u pržunu.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/01/2015 : 11:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
čekat ćemo da timberu bude srce na mjestu,
iako ima tri razloga zasto se vidi da bagi nije glasovao,

prvi:
napisao je na proslom topicu ovo dolje, sto je ocito da sprda timbera na račun njegovih ulijetanja na izbore i poništavanja istih, a ne nominira

quote:
Originally posted by bagi

Čemu uzaludno tipkanje? Timberaga je najforumaš možete vi predlagati koga hoćete znate da će on to sve poništiti kad izađe iz ćuze...



drugo:
potrebno je nominirati pet imena, a bagi nije to napravio samo je napisao ono gore

i treće:
bagijeva reakcija sa ovog topica na to da je nominirao timbera

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by King Warrior

Ako se ne varam Timber i Guida su trebali da budu na listi...zasto nisu?


Vas više je imalo 5 bodova i prešlo je granicu od 10 ljudi, stoga je nominirano samo osam ljudi.


Timber ima 6 glasova (jedino ne znam računa li se bagijev prijedlog): gerilac1, VALTER, bluefield, Tintilinic, bjelolasica, bagi?



WTF?

Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 22/01/2015 : 12:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by supermark

a tko ti je dao 6 glasove, striček timber bill?


Timber ima 6 glasova gerilac1, VALTER, bluefield, Tintilinic, bjelolasica, bagi




bagi nije glasovao za tebe, samo te sprdao jer ces doci i žaliti se na ishod, što i radiš
ali nije teško provjeriti, evo pitat ćemo čovjeka:

bagi, jesi li glasovao za timber billa u izboru za najforumaša 2015. godine?


Znači sada postoji i kategorija glasanja sa sprdnjom, i onda se glas kao ne računa jer se tebi na wc šolji ukazalo jutros da je on glasao za mene, ali u stvari nije mislio da glasa za mene. Nisi ti budala, ja sam što se uopšte raspravljam sa tobom.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/01/2015 : 12:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
sada sam pegledao ponovno ova dva topica i moje je mišljenje da Bagi nije glasao za Timbera.
Čak mi se to čini poprilično očitim.
Nekakvo forsiranje u vezi toga mi nema smisla.
osim toga, da li birate najboljeg forumaša i li najboljeg...khm, zabavljača?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/01/2015 : 12:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by supermark

a tko ti je dao 6 glasove, striček timber bill?


Timber ima 6 glasova gerilac1, VALTER, bluefield, Tintilinic, bjelolasica, bagi




Kao prvo, nemoj o sebi govoriti u trećem licu, a kao drugo (ovo se odnosi na tvoj post dole) ne vrijeđaj ljude jer ćeš biti udlajen sa foruma.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 22/01/2015 : 12:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by supermark

a tko ti je dao 6 glasove, striček timber bill?


Timber ima 6 glasova gerilac1, VALTER, bluefield, Tintilinic, bjelolasica, bagi




Kao prvo, nemoj o sebi govoriti u trećem licu, a kao drugo (ovo se odnosi na tvoj post dole) ne vrijeđaj ljude jer ćeš biti udlajen sa foruma.

Prošli put si me udaljio sa foruma nepravedno, sada je očigledno da me ovaj mali pokušava isprovocirati, a ti mu još dolivaš ulje sa tim ''čini mi se''. Ovde nema toga ako je napisao moje ime onda je napisao. Naravno zajebavam se ja, baš mene briga za sulude izbore, ja sam svoje snove ostvario i do nekih stvari koje me zanimaju došao, ovde svratim ponekada da se odmorim od posla, pogledam šta ima novo.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/01/2015 : 14:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Koji si ti kompleksaš to nema nigdje.

Bagi nije glasao za tebe. Nije glasao u šali za tebe (kao ja lani) nego je samo napisao da ćeš opet doći i proglasiti izbore nevažećima (koji NOŠŠTRODAMUS ČOVJEČE!!!).

E da, zbrajanje nema veze s pismenošću, ali neuka osoba poput tebe to očito ne razumije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 22/01/2015 : 15:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Isuse i Bože, jel' moguće da se ovdje ljudi svađaju oko izbora za neku tamo beznačajnu forumsku nagradu kao da je Nobelova? Koji kurac?!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/01/2015 : 15:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ako čovik ima 6 glasova stavite ga na listu.

čim nema €ura za ovakve topice odma su neke komplikacije.


Ma kojih šest glasova, tip halucinira.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/01/2015 : 15:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Neka sam ja i budala...


Nis ti budala.
Tis peder.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/01/2015 : 15:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ajmo dosta svađe.
Timber nije opravdano na listi i kraj priče.
Ova prepirka se završava ovdje ili ću nekoga udaljiti sa foruma zbog spama/trolanja.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/01/2015 : 15:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Isuse i Bože, jel' moguće da se ovdje ljudi svađaju oko izbora za neku tamo beznačajnu forumsku nagradu kao da je Nobelova? Koji kurac?!



Nije stvar u "forumskoj nagradi". Stvar je u ponosu... ono kad misliš, da si u pravu i ne želiš odustat.

Na kraju se obistini stara narodna: "Pride only hurts... it never helps." Odnosno, netko će popušiti ban. Možda čak i ja.
https://www.youtube.com/watch?v=ruhFmBrl4GM
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/01/2015 : 13:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
dao sam glas Poliju;ali da je Timber bio na listi,definitivno bi njemu išao glas.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/01/2015 : 14:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

dao sam glas Poliju;ali da je Timber bio na listi,definitivno bi njemu išao glas.



Definitivno? Zašto?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000