forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 "Zagorovci su glupi ljudi."
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/01/2015 : 19:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Svaka isključivost je sama po sebi glupost. Točka.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 24/01/2015 : 19:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Villain

Fanatizam kod Zagorovaca je neverovatan. Identičan je verskom i nacionalističkom.




Zašto misliš da bi vjernici i domoljubi trebali biti fanatici?
Ja bih pak ustvrdio da je fanatizam onih koji mrze Zagora ogroman, na žalost oni koji u tom fanatizmu žive ne primjećuju ga.


Vernici i nacionalisti to uglavnom jesu... Vuk u jagnjećoj koži. Čak je i Isus upozoravao na takve. A ponajviše u "poslednjim vremenima".
Kad vidim te patriote i kvazi vernike, želudac mi se prevrne. Uglavnom je svuda isto. No tema je Zagor fanatici. Oni su dosledni, a to je zabrinjavajuće! Ta doslednost dovodi do verzije "bombaš samoubica". A u našem slučaju, bacanje stripa ako nije dobar crtež i pljuvanje istog.


Tema je snobovski napad na zagorovca u nedostatku nekog argumenta.

Može li nama "koji smo zasigurno antički mislioci" objašnjenje kojom si logikom uspio doći do bombaša samoubojica. Ili se samo radi o verbalnom proljevu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 19:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by kasper

svi smo mi Zagor


Netačno, imamo Ferri-Donateli Zagor, Nolita Zagor. Burattini Zagor, Boselli Zagor itd...ima tu podela!



sa nevernicima se zna kako se postupa. svaka religija u svojim najboljim danima znala je kako izeciti zabludalog i otudjenog sina svoga






Eto ti Villain, " dobio si po nosu ".
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 19:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Villain

Fanatizam kod Zagorovaca je neverovatan. Identičan je verskom i nacionalističkom.




Zašto misliš da bi vjernici i domoljubi trebali biti fanatici?
Ja bih pak ustvrdio da je fanatizam onih koji mrze Zagora ogroman, na žalost oni koji u tom fanatizmu žive ne primjećuju ga.


Vernici i nacionalisti to uglavnom jesu... Vuk u jagnjećoj koži. Čak je i Isus upozoravao na takve. A ponajviše u "poslednjim vremenima".
Kad vidim te patriote i kvazi vernike, želudac mi se prevrne. Uglavnom je svuda isto. No tema je Zagor fanatici. Oni su dosledni, a to je zabrinjavajuće! Ta doslednost dovodi do verzije "bombaš samoubica". A u našem slučaju, bacanje stripa ako nije dobar crtež i pljuvanje istog.


Tema je snobovski napad na zagorovca u nedostatku nekog argumenta.

Može li nama "koji smo zasigurno antički mislioci" objašnjenje kojom si logikom uspio doći do bombaša samoubojica. Ili se samo radi o verbalnom proljevu.





Eto, dobio si dvaput.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 24/01/2015 : 19:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Villain ima pravo da kaže što misli o Zagoru i da mu se ne sviđa, ali vrijeđati nema pravo.

Što se mene tiče, čitam svašta...od Zagora do Inkala do Walking Dead i forumskog autorskog izloga. Ne znam koja je to grupa?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 19:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Villain ima pravo da kaže što misli o Zagoru i da mu se ne sviđa, ali vrijeđati nema pravo.

Što se mene tiče, čitam svašta...od Zagora do Inkala do Walking Dead i forumskog autorskog izloga. Ne znam koja je to grupa?



Malo čudna moram priznati, očito ulaziš u grupu opaljenih stripofila

Edited by - Kruger on 24/01/2015 19:33:47
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19386 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/01/2015 : 19:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tinton

Ako se dobro sjećam i ti si tad skočio na Porobiju i Torellija. Tako da da je i tebi bio upućen ovaj citirani dio. Generalizacija nije nikad dobra, bila upućena od jedne ili druge strane.



Zašto misliš da je meni bio upućen taj citirani dio?


Pa i ti se tada bunio da te se proglasilo "zagorelim" jer si "popljuvao" Porobijin tekst.



Ja u kupe, ti u špade- kako bi globinjo sročio.
Nije se mene proglasilo zagorelim, pobrkao si svašta.
Pročitaj post od pijanog koji se obrecnuo na javljanje jaska i mene na tu temu, pa će ti možda bit jasnije. Meni se neda kopat.



A zato se meni da.

Ako ja i idem u špade kad ti ideš u kupe to je vjerojatno zato što su špade adut. Ti jesi popljuvao Porobijin tekst, u sljedećem Torellijevom tekstu pisalo je ono gore citirano i još da je tekst objedinio sve Zagorovce, to ti je očito bilo zvučalo kao da si i ti spomenut u tom kontekstu pa si ponovo reagirao. To je koliko se ja sjećam.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 19:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Čitam sve stripove, Zagora volim najviše i tako će uvijek biti. Jedino od Zagora želim imati sva izdanja. E sad, koja li sam kategorija, da li potpuno glup ili djelomično glup, ne znam... Ionako drugi kreiraju mišljenja prema svom nahođenju, mene to baš nimalo ne tangira...

Dajte ljudi, čitajte stripove, skupljajte ih, probajte nekoga tko ih ne čita "navući" na njih, ostavite se tih prepirki. Uostalom, to su samo stripovi, pa nećemo si valjda i zbog njih lijepiti etikete, ionako se već dijelimo po previše toga.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 24/01/2015 : 19:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Villain ima pravo da kaže što misli o Zagoru i da mu se ne sviđa, ali vrijeđati nema pravo.

Što se mene tiče, čitam svašta...od Zagora do Inkala do Walking Dead i forumskog autorskog izloga. Ne znam koja je to grupa?



Malo čudna moram priznati, očito ulaziš u grupu opaljenih stripofila



Volim isprobavati, jer u svakom žanru ili strip školi sam našao vrijednih stvari.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 19:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Svaka isključivost je sama po sebi glupost. Točka.



Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 19:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Villain ima pravo da kaže što misli o Zagoru i da mu se ne sviđa, ali vrijeđati nema pravo.

Što se mene tiče, čitam svašta...od Zagora do Inkala do Walking Dead i forumskog autorskog izloga. Ne znam koja je to grupa?



Malo čudna moram priznati, očito ulaziš u grupu opaljenih stripofila



Volim isprobavati, jer u svakom žanru ili strip školi sam našao vrijednih stvari.




Nemoj me krivo shvatiti, i sam sam takav, a ima nas još.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 19:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Čitam sve stripove, Zagora volim najviše i tako će uvijek biti. Jedino od Zagora želim imati sva izdanja. E sad, koja li sam kategorija, da li potpuno glup ili djelomično glup, ne znam... Ionako drugi kreiraju mišljenja prema svom nahođenju, mene to baš nimalo ne tangira...

Dajte ljudi, čitajte stripove, skupljajte ih, probajte nekoga tko ih ne čita "navući" na njih, ostavite se tih prepirki. Uostalom, to su samo stripovi, pa nećemo si valjda i zbog njih lijepiti etikete, ionako se već dijelimo po previše toga.




Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 20:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by velka031

Čitam sve stripove, Zagora volim najviše i tako će uvijek biti. Jedino od Zagora želim imati sva izdanja. E sad, koja li sam kategorija, da li potpuno glup ili djelomično glup, ne znam... Ionako drugi kreiraju mišljenja prema svom nahođenju, mene to baš nimalo ne tangira...

Dajte ljudi, čitajte stripove, skupljajte ih, probajte nekoga tko ih ne čita "navući" na njih, ostavite se tih prepirki. Uostalom, to su samo stripovi, pa nećemo si valjda i zbog njih lijepiti etikete, ionako se već dijelimo po previše toga.









Drago mi je da se slažemo.
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 24/01/2015 : 20:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Villain

Fanatizam kod Zagorovaca je neverovatan. Identičan je verskom i nacionalističkom.




Zašto misliš da bi vjernici i domoljubi trebali biti fanatici?
Ja bih pak ustvrdio da je fanatizam onih koji mrze Zagora ogroman, na žalost oni koji u tom fanatizmu žive ne primjećuju ga.


Vernici i nacionalisti to uglavnom jesu... Vuk u jagnjećoj koži. Čak je i Isus upozoravao na takve. A ponajviše u "poslednjim vremenima".
Kad vidim te patriote i kvazi vernike, želudac mi se prevrne. Uglavnom je svuda isto. No tema je Zagor fanatici. Oni su dosledni, a to je zabrinjavajuće! Ta doslednost dovodi do verzije "bombaš samoubica". A u našem slučaju, bacanje stripa ako nije dobar crtež i pljuvanje istog.


Tema je snobovski napad na zagorovca u nedostatku nekog argumenta.

Može li nama "koji smo zasigurno antički mislioci" objašnjenje kojom si logikom uspio doći do bombaša samoubojica. Ili se samo radi o verbalnom proljevu.


Dal me zajebavaš? Definitivno si nekako uspeo da prepišeš " antički mislioci ". Ako misliš da je to dovoljno za tumačenje, odma da ti kažem, gadno si se zeznuo HA-HA!

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 20:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by velka031

Čitam sve stripove, Zagora volim najviše i tako će uvijek biti. Jedino od Zagora želim imati sva izdanja. E sad, koja li sam kategorija, da li potpuno glup ili djelomično glup, ne znam... Ionako drugi kreiraju mišljenja prema svom nahođenju, mene to baš nimalo ne tangira...

Dajte ljudi, čitajte stripove, skupljajte ih, probajte nekoga tko ih ne čita "navući" na njih, ostavite se tih prepirki. Uostalom, to su samo stripovi, pa nećemo si valjda i zbog njih lijepiti etikete, ionako se već dijelimo po previše toga.









Drago mi je da se slažemo.



Ako napišem “ ... da ponekad moramo ... “ zvučat će grubo.

Slažemo se mi u mnogo čemu samo treba primijetiti.

Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 24/01/2015 : 20:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by kasper

svi smo mi Zagor


Netačno, imamo Ferri-Donateli Zagor, Nolita Zagor. Burattini Zagor, Boselli Zagor itd...ima tu podela!



sa nevernicima se zna kako se postupa. svaka religija u svojim najboljim danima znala je kako izeciti zabludalog i otudjenog sina svoga


Nažalost nije znala. Opet su se umešali fanatici i kud koji mili moji...

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 20:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Villain

Fanatizam kod Zagorovaca je neverovatan. Identičan je verskom i nacionalističkom.




Zašto misliš da bi vjernici i domoljubi trebali biti fanatici?
Ja bih pak ustvrdio da je fanatizam onih koji mrze Zagora ogroman, na žalost oni koji u tom fanatizmu žive ne primjećuju ga.


Vernici i nacionalisti to uglavnom jesu... Vuk u jagnjećoj koži. Čak je i Isus upozoravao na takve. A ponajviše u "poslednjim vremenima".
Kad vidim te patriote i kvazi vernike, želudac mi se prevrne. Uglavnom je svuda isto. No tema je Zagor fanatici. Oni su dosledni, a to je zabrinjavajuće! Ta doslednost dovodi do verzije "bombaš samoubica". A u našem slučaju, bacanje stripa ako nije dobar crtež i pljuvanje istog.


Tema je snobovski napad na zagorovca u nedostatku nekog argumenta.

Može li nama "koji smo zasigurno antički mislioci" objašnjenje kojom si logikom uspio doći do bombaša samoubojica. Ili se samo radi o verbalnom proljevu.


Dal me zajebavaš? Definitivno si nekako uspeo da prepišeš " antički mislioci ". Ako misliš da je to dovoljno za tumačenje, odma da ti kažem, gadno si se zeznuo HA-HA!



Villaine, gle, ima nas više i jači smo od tebe. Probaj se opustiti, nagor te na neki način izazvao ( ... mada je očito da si ti taj koji je njega izazvao... ), a ti sad ovdje trošiš snagu i energiju bez veze. Mi smo svi ovdje stripofili ( ili barem mislim da jesmo ).
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 24/01/2015 : 20:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Villain

Fanatizam kod Zagorovaca je neverovatan. Identičan je verskom i nacionalističkom.




Zašto misliš da bi vjernici i domoljubi trebali biti fanatici?
Ja bih pak ustvrdio da je fanatizam onih koji mrze Zagora ogroman, na žalost oni koji u tom fanatizmu žive ne primjećuju ga.


Vernici i nacionalisti to uglavnom jesu... Vuk u jagnjećoj koži. Čak je i Isus upozoravao na takve. A ponajviše u "poslednjim vremenima".
Kad vidim te patriote i kvazi vernike, želudac mi se prevrne. Uglavnom je svuda isto. No tema je Zagor fanatici. Oni su dosledni, a to je zabrinjavajuće! Ta doslednost dovodi do verzije "bombaš samoubica". A u našem slučaju, bacanje stripa ako nije dobar crtež i pljuvanje istog.



Mislim da imaš dosta ekstremna iskrivljenja zapažanja. Tema jesu stripovi, al od kud tebi ideja temu o domoljubima i vjeri spojiti s stripovima?

http://lmgtfy.com/?q=metafora

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost

Edited by - Villain on 24/01/2015 20:16:34
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/01/2015 : 20:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by zeljko

meni je vrijedjanje bonelija snobizam



Koja je uopće definicija bonelijevca?
Lik koji čita samo isključivo bonelli ili nešto drugo?
Evo ja imam kolekciju Parkera. Dal sam bonelijevac ili parkerovac?
Imam nekoliko Dylana, par Mr.No-a i Martija.
Dal sam bonelijevac, pseudobonelijevac ili wannabe bonelijevac?



nikad nisam citao tog parkera jer mi je bio preozbiljan
kad sam bio mali a kasnije nije imao emotivnu vrijednost da
nastavim

ti nisi bonelijevac

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/01/2015 : 20:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Villain, može se diskutovati na ovu temu na normalan način, bez omalovažavanja drugih.
Veruj mi, čak i ti možeš to.
Hvala.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 20:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Villain

Fanatizam kod Zagorovaca je neverovatan. Identičan je verskom i nacionalističkom.




Zašto misliš da bi vjernici i domoljubi trebali biti fanatici?
Ja bih pak ustvrdio da je fanatizam onih koji mrze Zagora ogroman, na žalost oni koji u tom fanatizmu žive ne primjećuju ga.


Vernici i nacionalisti to uglavnom jesu... Vuk u jagnjećoj koži. Čak je i Isus upozoravao na takve. A ponajviše u "poslednjim vremenima".
Kad vidim te patriote i kvazi vernike, želudac mi se prevrne. Uglavnom je svuda isto. No tema je Zagor fanatici. Oni su dosledni, a to je zabrinjavajuće! Ta doslednost dovodi do verzije "bombaš samoubica". A u našem slučaju, bacanje stripa ako nije dobar crtež i pljuvanje istog.



Mislim da imaš dosta ekstremna iskrivljenja zapažanja. Tema jesu stripovi, al od kud tebi ideja temu o domoljubima i vjeri spojiti s stripovima?

http://lmgtfy.com/?q=metafora



Villain, još uvijek nisi objasnio ( ... pusti metafore ... ne znaš se kvalitetno s njima služiti ). Ali ajmo stati, moderatori su tu.

Mogao si koristiti metaforu: Zagorovci su poput cvijeta, uvijek cvatu.
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 24/01/2015 : 20:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Gle. Ispada da pričam napamet i da vređam, ali nije tako. A mogu da dam x primera. Evo poslednji. Sretnem sugrađanina. Počeli priču o stripovima i nađemo se na Zagoru. Kaže, prodao sam redovnu seriju VČ, ostavio sam samo klasik i OP. Ja pitam što? Ma ne mogu da gledam one nove crtače, Rubini, onda onaj u "osveta vudu", koja je inače jedna jako dobra epizoda, crta M. Laurenti kojeg ni ja ne volim. E takvih je ne mali broj. Ovo što ja pišem, zna i svesno je mnogo ljudi. Samo što mudro ćute.

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 21:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Villain, ti očito živiš u 85oj godini, pa se možeš razbacivati otjerivanjem mogućih stripoljubaca. Te novije Zagorove epizode VČ-a su sasvim O.K.

Edited by - Kruger on 24/01/2015 21:11:04
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 21:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

Gle. Ispada da pričam napamet i da vređam, ali nije tako. A mogu da dam x primera. Evo poslednji. Sretnem sugrađanina. Počeli priču o stripovima i nađemo se na Zagoru. Kaže, prodao sam redovnu seriju VČ, ostavio sam samo klasik i OP. Ja pitam što? Ma ne mogu da gledam one nove crtače, Rubini, onda onaj u "osveta vudu", koja je inače jedna jako dobra epizoda, crta M. Laurenti kojeg ni ja ne volim. E takvih je ne mali broj. Ovo što ja pišem, zna i svesno je mnogo ljudi. Samo što mudro ćute.



Evo, ja prvi kažem da Zagora danas crta 5-6 ljudi kojima bi to trebalo dekretom zabraniti. Ipak, sama esencija tog stripa ostala je sačuvana, godinama je evoluirao točno kako treba, nikad se nije previše odmakao od Nolitte. Tako i treba biti. Kada ta "priča" više ne bude prolazila, treba ga ugasiti (a znamo da se to neće tako skoro dogoditi). Ne može Zagor biti ništa drugo osim "gospodar Darkwooda". Pravi zagorovci me razumiju.
Zagora čitam od 1985., točno 30 godina, priznajem da se više ne veselim tom stripu kao što je to bilo u razdoblju 1985. do 1990., priznajem da neke epizode za koje znam da ništa ne valjaju kupujem po inerciji, sve to stoji. Stoji i da svako malo izađe epizoda koja podsjeti na najbolje godine, i neka je i jedna godišnje, meni je dosta.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 21:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Villain

Gle. Ispada da pričam napamet i da vređam, ali nije tako. A mogu da dam x primera. Evo poslednji. Sretnem sugrađanina. Počeli priču o stripovima i nađemo se na Zagoru. Kaže, prodao sam redovnu seriju VČ, ostavio sam samo klasik i OP. Ja pitam što? Ma ne mogu da gledam one nove crtače, Rubini, onda onaj u "osveta vudu", koja je inače jedna jako dobra epizoda, crta M. Laurenti kojeg ni ja ne volim. E takvih je ne mali broj. Ovo što ja pišem, zna i svesno je mnogo ljudi. Samo što mudro ćute.



Evo, ja prvi kažem da Zagora danas crta 5-6 ljudi kojima bi to trebalo dekretom zabraniti. Ipak, sama esencija tog stripa ostala je sačuvana, godinama je evoluirao točno kako treba, nikad se nije previše odmakao od Nolitte. Tako i treba biti. Kada ta "priča" više ne bude prolazila, treba ga ugasiti (a znamo da se to neće tako skoro dogoditi). Ne može Zagor biti ništa drugo osim "gospodar Darkwooda". Pravi zagorovci me razumiju.
Zagora čitam od 1985., točno 30 godina, priznajem da se više ne veselim tom stripu kao što je to bilo u razdoblju 1985. do 1990., priznajem da neke epizode za koje znam da ništa ne valjaju kupujem po inerciji, sve to stoji. Stoji i da svako malo izađe epizoda koja podsjeti na najbolje godine, i neka je i jedna godišnje, meni je dosta.




Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000