forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 "Zagorovci su glupi ljudi."
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 24/01/2015 : 21:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Fino od Nagora što je ovde dao opoziciji prostora da se malo ispuca






Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 24/01/2015 : 21:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031


Evo, ja prvi kažem da Zagora danas crta 5-6 ljudi kojima bi to trebalo dekretom zabraniti.


Meni je Kjarola jedan od najomiljenijih crtača u Zagor Staff-u. Epizode su mi među top Zagorovim a da imaju njegov crtež.
Jedino mu zameram, karikaturno crtanje ljudi u trku. Ništa više.
Da li je on u tih 5-6?

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 21:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

quote:
Originally posted by velka031


Evo, ja prvi kažem da Zagora danas crta 5-6 ljudi kojima bi to trebalo dekretom zabraniti.


Meni je Kjarola jedan od najomiljenijih crtača u Zagor Staff-u. Epizode su mi među top Zagorovim a da imaju njegov crtež.
Jedino mu zameram, karikaturno crtanje ljudi u trku. Ništa više.
Da li je on u tih 5-6?



Apsolutno. Nikad ga nisam uspio prihvatiti na Zagoru. Prije svega zbog načina kako crta likove, ne samo Zagora ili Chica. U pejsažima je odličan, mora se reći. Ipak, nedovoljno!
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 24/01/2015 : 21:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Opozicija prdnula u prašinu, koprca se ko riba na suhom.

Argumenti 0 bodova.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 21:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

Opozicija prdnula u prašinu, koprca se ko riba na suhom.

Argumenti 0 bodova.



bravo!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 21:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Villain, ti se stvarno pogubiš kad su argumenti u pitanju.
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 24/01/2015 : 21:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
facepalm
7 gradova cibole, Daleko putovanje (zasigurno jedan od top 5 zagora uopšte)
Koji su to argumenti potrebni?
Ah da, nije Ferri Zagor. To bi plastični verni vernije odradio? 'El da?

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/01/2015 : 22:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

Ah da, nije Ferri Zagor. To bi plastični verni vernije odradio? 'El da?




Feri je gotovo mrtav a ti svršavaš ako se njegovo ime spominje. Noviji autori su manje vrijedni??
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 22:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

facepalm
7 gradova cibole, Daleko putovanje (zasigurno jedan od top 5 zagora uopšte)
Koji su to argumenti potrebni?
Ah da, nije Ferri Zagor. To bi plastični verni vernije odradio? 'El da?



Normalno da bi spomenute epizode Verni bolje odradio Gle, po pitanju Chiarolle ne možemo se složiti i to je to. Nema smisla raspravljati, jer stvari gledamo sa dijametralno suprotnih gledišta.
"Sedam gradova Cibole", "Daleko putovanje" su izvrsne priče prije svega zbog scenarija, a ne zbog crteža. Ja mogu reći da je jedan Zagor odličan i ako je samo scenarij dobar, toliko mi je drag. Tako da vjerojatno opet nisam kompetentan
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 24/01/2015 : 22:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da se salis :)
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 24/01/2015 : 22:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Villain

Ah da, nije Ferri Zagor. To bi plastični verni vernije odradio? 'El da?




Feri je gotovo mrtav a ti svršavaš ako se njegovo ime spominje. Noviji autori su manje vrijedni??


Ograničen si kao budak na 2 ara placa. Samim tim, vredni su samo oni koji dobro kopiraju mrtvaca...

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 24/01/2015 : 22:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Ja mogu reći da je jedan Zagor odličan i ako je samo scenarij dobar, toliko mi je drag. Tako da vjerojatno opet nisam kompetentan


To je već zdravo razmišljanje. Podržavam!

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 22:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

Nadam se da se salis :)



Malo ima sarkazma, ali samo malo.
Zagora ne osuđujem "na smrt" ako mu crtež ne valja. Da to radim, kupio bih svako šesto redovno izdanje.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 24/01/2015 : 23:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Jel mora svaka rasprava završiti sa svađom i prepirkom? Sto ljudi-sto ćudi. Svatko čita i sakuplja šta voli i šta mu bolje "legne",pa zašto onda kritizirati druge koji manje vole ono što je meni odlično??? Meni je dobar i Zagor i Teks i Mark i Blek i MrNo i Kit Teler i Ken Parker i Miki i Superman i Nikad Robom i Bluberi i Modesty Blaise i...i...i... Pa čitajte, sakupljajte i uživajte,jer u današnje vrijeme čitanje stripova je jedna od rijetkih razbibriga (bar bi trebala biti),a ne povod za svađu i vrijeđanje.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 23:48:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Jel mora svaka rasprava završiti sa svađom i prepirkom? Sto ljudi-sto ćudi. Svatko čita i sakuplja šta voli i šta mu bolje "legne",pa zašto onda kritizirati druge koji manje vole ono što je meni odlično??? Meni je dobar i Zagor i Teks i Mark i Blek i MrNo i Kit Teler i Ken Parker i Miki i Superman i Nikad Robom i Bluberi i Modesty Blaise i...i...i... Pa čitajte, sakupljajte i uživajte,jer u današnje vrijeme čitanje stripova je jedna od rijetkih razbibriga (bar bi trebala biti),a ne povod za svađu i vrijeđanje.



Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/01/2015 : 01:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ako ja i idem u špade kad ti ideš u kupe to je vjerojatno zato što su špade adut. Ti jesi popljuvao Porobijin tekst, u sljedećem Torellijevom tekstu pisalo je ono gore citirano i još da je tekst objedinio sve Zagorovce, to ti je očito bilo zvučalo kao da si i ti spomenut u tom kontekstu pa si ponovo reagirao. To je koliko se ja sjećam.



Zvučalo je kao...

Kolko god si uporan, tolko i dalje ne kužiš poantu.
Ili kako bi rekli susjedi - Fulao si ceo fudbal.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 25/01/2015 : 05:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Hahahahahahhaha e moj Villain!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/01/2015 : 09:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tinton

Ako ja i idem u špade kad ti ideš u kupe to je vjerojatno zato što su špade adut. Ti jesi popljuvao Porobijin tekst, u sljedećem Torellijevom tekstu pisalo je ono gore citirano i još da je tekst objedinio sve Zagorovce, to ti je očito bilo zvučalo kao da si i ti spomenut u tom kontekstu pa si ponovo reagirao. To je koliko se ja sjećam.



Zvučalo je kao...

Kolko god si uporan, tolko i dalje ne kužiš poantu.
Ili kako bi rekli susjedi - Fulao si ceo fudbal.


Tebi je zvučalo /tako si reagirao), ne meni.
A moguće da sam fulao ceo fudbal.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/01/2015 : 09:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Tebi je zvučalo /tako si reagirao), ne meni.
A moguće da sam fulao ceo fudbal.



Ahaaa, sad zapravo ti meni objašnjavaš kako mi je nešto zvučalo.



There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/01/2015 : 09:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Nemojte me tjerati da pocnem vjerovati u istinitost naslova topica

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 25/01/2015 09:58:21
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/01/2015 : 10:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tinton

Tebi je zvučalo /tako si reagirao), ne meni.
A moguće da sam fulao ceo fudbal.



Ahaaa, sad zapravo ti meni objašnjavaš kako mi je nešto zvučalo.





"(tako si reagirao)"

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/01/2015 : 10:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by tinton

Tebi je zvučalo /tako si reagirao), ne meni.
A moguće da sam fulao ceo fudbal.



Ahaaa, sad zapravo ti meni objašnjavaš kako mi je nešto zvučalo.





"(tako si reagirao)"



How yes no
Možemo ovako do sudnjeg dana...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/01/2015 : 10:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by nagor

Pa kud baš "elokventan i relativno pismen".
Pa mogao bih nešto napisati... kad uhvatim nešto vremena... čujemo se...



Eh, ti si sad naoružan mržnjom i objavljuješ rat.
Dobronamjeran savjet- nemoj bezglavo sa Torpedom u okršaj, ima više municije. Osim toga, ja, budući da sam u tekstu (nenamjerno)okarateziran kao Zagorovac, imam više razloga za odmazdu. Mislim, paro = Zagoreni..wtf? Takva uvreda se može isprati samo krvlju




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/01/2015 : 10:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by nagor

Pa kud baš "elokventan i relativno pismen".
Pa mogao bih nešto napisati... kad uhvatim nešto vremena... čujemo se...



Eh, ti si sad naoružan mržnjom i objavljuješ rat.
Dobronamjeran savjet- nemoj bezglavo sa Torpedom u okršaj, ima više municije. Osim toga, ja, budući da sam u tekstu (nenamjerno)okarateziran kao Zagorovac, imam više razloga za odmazdu. Mislim, paro = Zagoreni..wtf? Takva uvreda se može isprati samo krvlju







I ti u ovim mojim rečenicama u postu sa slikicom ne prepoznaješ dozu sarkazma ili ironije?
Pobogu, još sam stavio i smajlić koji se belji.
Ergo, fulao si ceo fudbal

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/01/2015 : 11:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Naravno da prepoznajem, ali u drugom smjeru. Na kraju krajeva, potpuno je nebitno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000