forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2015
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/05/2015 : 12:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Ma ona ne prati ni stripove ni filmove, tako da nije ni imala pojma tko je Joker, mislila je da nisi baš normalan, ali obranio sam te.



Hvala, hvala! Znam tako djelovati na ljude...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 25/05/2015 : 13:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Evo da i ja rastrubim par riječi o svom prvom bivstvovanju na Mafestu. Prije svega hvala mojoj curi čija je uopće bila ideja da idemo i nije mi nimalo žao. Dapače, bilo je fenomenalno. Družio sam se sa sjajnim ljudima. Sve je počelo s talijanom Robertom koji mi je bio susjed u apartmanu. Čovjek je nevjerojatan, ali to ste vjerujem skužili svi koji ste s njim probali pričati. Organizatorima i dečkima iz staffa upučujem čestitke jer je sve bilo super, bili su vrlo prijateljski raspoloženi. Drago mi je da sam sreo Trolaodtroje, Wera i Horexa. Naši prijatelji Slovenci su zbilja ljudine. Horexu se i ovako javno zahvaljujem, HVALA!!! na poklonjenom broju za crtež Bore Pavlovića. Drago mi je da sam opet sreo Tintona, DeeCaya, Maliciusa i njegovog skoro imenjaka mladog Franu. Hvala Jakiju i Columbu na čijem sam štandu pronašao neke sitnice koje sam dugo tražio, a za jeftine pare. Izgleda da su stripaši zaista neka posebna vrsta ljudi. U principu velika većina nas koji smo bili tamo se ne poznajemo, ali svi su spremni pomoći, pričekati umjesto tebe u redu, dogovoriti se bez problema. O autorima također sve najbolje. Nikakvih problema za potpis na brzinu. Crtali su i van svojih termina. Uspio sam skupiti lijepi broj crteža. Moram pohvaliti Renkyja koji mi je napravio prekrasan crtež sa sv. Petrom i to će mi biti zaista prekrasna uspomena na MaFest i Makarsku. Također fenomenalne crteže mi je napravila Sonja Gašperov. Znao sam da je dobra, ali ovako uživo se tek uvjeriš da je netko zbilja super. Sudžuka standardno super, Biuk također odličan. O strancima ne treba puno pričati. I za kraj ostavljam Franu Petrušu, koji me sad "kupio" do kraja. Mostarske želje su mi sjajne, Dječak me rasplakao, a novu knjigu "Goni to smeće" sam progutao u jednom dahu odmah drugi dan nakon što sam je kupio za nikakvih 50 kuna. Moram nabaviti Papka čim prije. Vrlo ugodan, fino smo pročaskali dok mi je crtao. Frano, svako čast! I za kraj još jednom, MaFest me oduševio, jest da je put i sve skupa užasno skupo, ali mislim da krećem sa štednjom za sljedeću godinu. Ako sve bude kako treba, evo mene natrag...

Edited by - Manabo on 25/05/2015 13:18:44
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17664 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/05/2015 : 13:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jel iko došo bez cure

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9229 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/05/2015 : 13:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
@ Manabo

ako slučajno nisi vidio pitanje na drugom topicu odgovori mi ovdje gdje si i kada nabavio novog Petrušu.
Ne mogu vjerovati da ga nisam nigdje vidio.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5628 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 25/05/2015 : 13:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

jel iko došo bez cure




Došao je DeeCay s Archiejem.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1185 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 25/05/2015 : 14:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote








Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1185 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 25/05/2015 : 14:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote






Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1185 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 25/05/2015 : 14:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote







Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 25/05/2015 : 14:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

jel iko došo bez cure




Jeste tintončić no odmah što mi je upalo u oči je činjenica da mu je desna ruka duplo razvijenija od lijeve tako da se i on de facto uz malo mašte može ubrajati u onu populaciju što je na Mafest došla u ženskoj pratnji...

Wtf?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17664 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/05/2015 : 14:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by zeljko

jel iko došo bez cure




Došao je DeeCay s Archiejem.



to je isto

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17664 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/05/2015 : 14:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by zeljko

jel iko došo bez cure




Jeste tintončić no odmah što mi je upalo u oči je činjenica da mu je desna ruka duplo razvijenija od lijeve tako da se i on de facto uz malo mašte može ubrajati u onu populaciju što je na Mafest došla u ženskoj pratnji...



postavlja se pitanje zašto cure idu... da kontroliraju, vole stripove, zato što je more :D
bil išle da se ide recimo u zenicu :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4345 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/05/2015 : 15:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ja sam mislio da se tamo ide da se bježi od žena, a da su stripovi sporedni.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2015 : 15:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by frano

Imenjaku, skroz desno, još uvijek nosam crtež u torbi.
Frano, mogu ti crtež ostaviti u nekoj striparnici?


Frane je iz Makarske, pa ne vjerujem da često dolazi u Zagreb.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2015 : 15:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Ne, samo smo se upoznali tek na mom odlasku, u nedjelju.


Znači najveći tulum je bio kad sam ja već otišao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2015 : 15:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by tinton
Znači DeeCay lagao da te nije upoznao i poslije još slao Archija da pita ljude jesi li to ti.


Joj tintone, Archy išao tražit Bevu, sjećanje te nešto ne služi zadnjih dana...


Ma svi ti Mostarci su isti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 25/05/2015 : 16:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by zeljko

jel iko došo bez cure




Jeste tintončić no odmah što mi je upalo u oči je činjenica da mu je desna ruka duplo razvijenija od lijeve tako da se i on de facto uz malo mašte može ubrajati u onu populaciju što je na Mafest došla u ženskoj pratnji...



postavlja se pitanje zašto cure idu... da kontroliraju, vole stripove, zato što je more :D
bil išle da se ide recimo u zenicu :D




Moja bi išla i u guzicu samo ako čuje da moram negdje noćiti...Odmah dreka i šizofrenija "pa daaa,ideš se kurvatiiii!!!"

Wtf?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/05/2015 : 16:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
A kad te tako dobro poznaje... A čuj, Mafest je poznat po velikom broju ženskog življa i izazovnih hostesa u minjacima, i raskalašenim ponoćnim zabavama u toplesu. Meni je sve jasno.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17664 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/05/2015 : 16:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

ja sam mislio da se tamo ide da se bježi od žena, a da su stripovi sporedni.



ovo sam htio napisati ali mi nikako prsti nisu mogli po tipkovnici

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 25/05/2015 : 17:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Yes, bilo je super! Odlično društvo, izvrsno pivo (svakako podržavam izbor pivnice Pivac kao centralnog okupljališta), kupio sam pokoji strip, čak sam jedan i pol pročitao odmah na terasi.

Inače, što se tiče cura i supružnica, bilo je ih je pun kurac. Po mom ukusu čak i previše. Jer u blizini svojih boljih polovica, muški se obično nekako stisnu i ispaljuju fraze tipa: "ne bih drugo pivo, hvala ti" ili "ne bih treće pivo, hvala ti" ili "ne bih četvrto pivo, hvala ti" Tako da se Mafest zapravo pretvara u jedno obiteljsko druženje, što nije loše.

Svaka čast organizatorima i svima koji su potegnuli do Makarske. Sljedeće godine očekujem još više ekipe, jer je stvarno grijeh ovo propustiti!


No sikiriki

Edited by - Archy on 25/05/2015 17:05:39
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2015 : 17:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Sabrani dojmovi:

Dakle, dođoh u četvrtak navečer, a u petak oko 7:15 bijah prvi u Pivcu. Sretnuh Manaba i majmia te upoznah trola. Uzeh broj od Maze (jedinica) koji mi je nacrtao odličnog Psoglavog. Kasnije se malo podružih s kohortom i nekim ljudima koji nisu na forumu te upoznah Valtera i wera. U nekom trenutku sam se sreo i s dcopicom. Dobio Magičnog vjetra od Ramelle te s Valterom otišao na burzu u Meteor gdje se pozdravih s kapitalistima Markosom i Columbom te od Columba kupio dav SD Zagora. Povratkom u Pivac pozdravio se s staffovcem Pakom, u nekom trenutku je došao dinamični duo DeeCay&Archy. Nakon što sam dobio Venturijev crtež sam se ustoličio u pivcu s Deejem i Arčijem, došao Za-gor Te-nay te me je, na moje iznimno zadovoljstvo, upoznao s Pajdom. U sličnom okruženju se petak priveo kraju, poslušao sam dio koncerta i to je bilo to.

U subotu sam pak došao još ranije i upoznao jednog Belgijca koji također organizira jedan festival. Nakon mene je došao horex, pa DeeCay, pa Bročanin Marko (ne znam jeli na forumu), pa trolodtroje, pa Petruša Frano, pa sam zatim upozano i bisleya i tako. Red se poprilično brzo formirao. Nakon uzimanja broja sam se malo podružio s Coltom i malo manje s collectorom. Odigrao u nekom trenutku trešetu s Deersima i još jednim Istraninom za koejg msislim da nije na forumu. Zatim sam dobio crtež Menelika od majstora Nespolina i preskočio drugu turu crtanja. Tu sam negdje upoznao lwooda i splita85 i dobio crtež od Henrichona. Otišao na ručak s Deejem i Arčijem, pa u Meteor s kohortom, pa se vratio u Pivac te sreo Jerryja i upoznao bagija. Neko vrijeme sam ćakulao s bagijem, lwoodom i bagijevom ženom, a neko vrijeme s Jeryjem, kohortom, ponkijem, DeeCayom i Archijem. uglavnom sve je bilo super i zanimljivo, mala zamjerka je bila na aukciju koja mi se učinila siromašnijom nego što su bile prijašnje, ali bože moj, ne može se uvijek sve.

Žao mi je što nisam upoznao selannea i Bevu.
Za Thorgala ne znam jel' bio, ali mi je također žao da ga nisam upoznao ako jest.
I trol mi je naravno ostao dužan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 25/05/2015 17:15:20
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9229 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/05/2015 : 17:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Odigrao u nekom trenutku trešetu s Deersima i još jednim Istraninom za koejg msislim da nije na forumu.



Je na forumu, Digging Bill mu je nick ali ne piše puno.
A nakon trešete s tobom prešli smo na ki fa meno di nam se Markos pridružio i lagano pomeo pod s nama.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 25/05/2015 17:26:42
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/05/2015 : 17:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Brže na HRT1! O Mafestu govore.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2015 : 17:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Brže na HRT1! O Mafestu govore.


Zakasnio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/05/2015 : 17:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by tinton

Odigrao u nekom trenutku trešetu s Deersima i još jednim Istraninom za koejg msislim da nije na forumu.



Je na forumu, Digging Bill mu je nick ali ne piše puno.
A nakon trešete s tobom prešli smo na ki fa meno di nam se Markos pridružio i lagano pomeo pod s nama.


Hvala na ispravci.

Znači, ja i Deers 1 smo dobili Digging Billa i Deersa 2.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9229 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/05/2015 : 17:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Blizu, samo si brojeve zamijenio

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000