forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 18. Crtani romani šou i Goran Parlov
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 17/05/2015 : 20:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by Deers

Smiješno mi je da se ljudi bune da crtači crtaju samo portrete kad je to standardna praksa, pogotovo kad se crta za Đ. Vani se i to naplaćuje barem 20+€.
Ovo s brojevima je stara priča, nikad neće svi biti zadovoljni je neće svi dobit što su željeli. Ista stvar je i na Mafestu samo tamo autori puno duže crtaju.



Ma ne nisam se bunio....bilo mi je čudno, jer svaki put kad sam pogledao izgledalo mi je kao da crta još uvijek isti crtež....vidio sam jedno 5-6 tex-a i 3-4 taxija i da ih posložiš jedan do drugoga izgledali bi kao da ih je ntko fotokopirao......a onda sam se još više zacudio kad sam saznao da samo to smije crtati u dogovoru sa agentom.......

....nije stvar u tome da svatko dobije šta je htjeo, niti najmanje, nisam niti ja očekivao da ću dobiti crtež od svakoga, ali ako se probudiš ranije i odeš ispred vrata sat vremena prije otvaranje i onda kao majmun izvisiš, to nije u redu....samo to.

.....ali gle pa cijela nam je država takva od vrha do dna......pa zašto onda ne i jedan pišljivi show koji privuče stotinjak ljudi, jel da????


Ispred Džamije sam bio u 9:00, ja i još dvojica smo došli negdje u slično vrijeme. Tad su došli Slaven i Ozren, pa smo svi zajedno otišli na kavu/čaj/sok. Valjda dok smo bili u kafiću si došao ti, jer smo tamo dobili prve brojeve za sve jutarnje crtače s obzirom da smo mi bili prvi pred Džamijom. Žao mi je što nisi dobio crtež, ali nisi bio treći, a Ozren mi je rekao da neće davati brojeve iza deset jer ne zna kako brzo crtaju.



Ja sam dosao tamo ...sad da ne ispadne da lazem mislim malo iza 9:30 i cekao da se vrata u 10 otvore......ne znam sta sam trebao.....mislim govoriš mi da ste dobili brojeve u kafiću u 9.....jel me zajebavaš ili šta?????......ja pokušavam reći da je sistem u kurcu jer ljudi dobivaju brojeve preko veze i poznanstva a ne zato jer strpljivo čekaju (opet ne govorim o sebi primarno jer je tamo bilo ljudi koji su došli prije mene) u redu........
Go to Top of Page

Nobody
Senior Member

Slovenia
2195 Posts

Member since 12/03/2002

Posted - 17/05/2015 : 21:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Nobody a Private Message  Reply with Quote
Ko ja taj Jocker? Kvari svaku sliku ....

kdor ne skače ni Sloven´c
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/05/2015 : 21:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nobody

Ko ja taj Jocker? Kvari svaku sliku ....



... pa čak i na televizoru!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/05/2015 : 21:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kakve veze ima gdje smo dobili brojeve? Prvi smo bili kod Džamije.

Ne razumijem o kakvim poznanstvima govoriš. Dobio sam brojeve za talijane 1, 2 i 3 na osnovu toga što sam bio kod Džamije prije ostalih.

Da sam dobio na temelju pozanstva, onda bih valjda i za Fonta dobio neki siguran broj (a ne deset), ali nisam jer sam u petak došao kasnije. Da se brojevi daju na temelju poznanstva onda nitko ne bi dobio crtež jer na organizaciji CRŠa i oko CRŠa ima hrpa ljudi, pa za ostale ne bi ni ostalo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 17/05/2015 : 21:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Kakve veze ima gdje smo dobili brojeve? Prvi smo bili kod Džamije.

Ne razumijem o kakvim poznanstvima govoriš. Dobio sam brojeve za talijane 1, 2 i 3 na osnovu toga što sam bio kod Džamije prije ostalih.

Da sam dobio na temelju pozanstva, onda bih valjda i za Fonta dobio neki siguran broj (a ne deset), ali nisam jer sam u petak došao kasnije. Da se brojevi daju na temelju poznanstva onda nitko ne bi dobio crtež jer na organizaciji CRŠa i oko CRŠa ima hrpa ljudi, pa za ostale ne bi ni ostalo.




Znači došao si do đamije prije svih i otišao s organizatorom na kavicu i pelin....lagano zajebancija...zeka peka...i brojeve u džep....a recimo neko ko je došao 3 minute nakon šta si ti otišao na kavu je stajao ispred vrata i čekao da ga se pusti unutra i.......kaže cura joj sorry imam samo ove brojeve nemam za talijane.

"Kako nemaš za talijane?"

"Pa gle trebao si biti ovdje u 9 i ići na kavu sa organizatorom"

.....jesi li svjestan šta pričaš?????...ako jesi i samo me pališ onda je u redu jer sam ja još uvijek nadrkan pa mi malo treba da planem?

A ako zaista misliš da je to u redu onda sorry ali ili nisi normalan ili imaš 8 godina i ne znaš bolje.
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 17/05/2015 : 21:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
Ima malo više od osam pa zato i priča to što čitaš.
Ne dopusti si spuštanje na njegovu razinu

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/05/2015 : 21:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ma čekaj, u čemu je problem? Da smo ostali ispred Džamije, a ne išli u kafić opet bi dobili iste brojeve. I ti, i mi. Tko dođe prvi, dobije najbolje brojeve. Ne razumijem što smo drugo trebali.

Jedan broj (Celoni, jer me najmanje zanimao) sam dao jednoj osobi koja isto nije dobila niti jedan broj. Sorry, nemam namjeru svađati se s tobom. Ne znam tko si, možda sam i razgovarao s tobom jučer. Žao mi je što nisi dobio crtež i što si bezveze čekao, ali i meni se to dogodilo nemali broj puta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/05/2015 : 21:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Malicius

Ima malo više od osam pa zato i priča to što čitaš.
Ne dopusti si spuštanje na njegovu razinu


Javio se gospodin.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/05/2015 : 21:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Malicius

Ima malo više od osam pa zato i priča to što čitaš.
Ne dopusti si spuštanje na njegovu razinu


Ti si imao brojeve za sve crtače, ako se ne varam. Dakle, bit će da si i ti nešto mutio s organizatorom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 17/05/2015 : 21:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Malicius

Ima malo više od osam pa zato i priča to što čitaš.
Ne dopusti si spuštanje na njegovu razinu


Ti si imao brojeve za sve crtače, ako se ne varam. Dakle, bit će da si i ti nešto mutio s organizatorom.



igraš igru koju neznaš da igraš.
vidiš da si sad sam priznao da si ti nešto mutio.

a tebi se nemam šta pravdat jer mogu otac da ti budem, neotesanko bezobrazni.

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

ing
Starting Member



Croatia
24 Posts

Member since 04/03/2015

Posted - 17/05/2015 : 21:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ing a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovaj CRŠ bio jako dobar. Do sada sam bio na dosta njih i ovaj mi je jedan od boljih. Genijalna izložba sa toliko radova da ti treba poveči broj sati da je pogledaš onako kako se spada . Koliko sam primjetio,ekipa koja je radila u organizaciji se je svojski trudila da sve bude što je bolje moguče pa pohvale za njih. Fale štandovi izdavača ali to je stara priča. Za djecu je bilo organizirono puno aktivnosti pa mi je sve bilo žao što nisam doveo i svoje klince.
Mučno mi je jedino bilo kada je frajer počeo galamiti radi brojeva za crtanje i to pred djecom i gostima festivala te napadati Ozrena, koji je bio stvarno fer i susretljiv. Takvom ponašanju tamo nije mjesto pa čak i da je bio u pravu - a nije.
Sve u svemu ovaj je CRŠ završio i radujem se sljedečem.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/05/2015 : 21:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nisam priznao da sma mutio nego da ako gledamo po vašoj logici da si i ti mutio.
Nemaš mi se šta pravdat jer je sve jasno. Otac mi ne možeš biti jer je moj otac pristojan čovjek koji je i mene naučio da se tako ponašam. Dakle, sušta tvoja suprotnost.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/05/2015 : 21:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ing

Meni je ovaj CRŠ bio jako dobar. Do sada sam bio na dosta njih i ovaj mi je jedan od boljih. Genijalna izložba sa toliko radova da ti treba poveči broj sati da je pogledaš onako kako se spada . Koliko sam primjetio,ekipa koja je radila u organizaciji se je svojski trudila da sve bude što je bolje moguče pa pohvale za njih. Fale štandovi izdavača ali to je stara priča. Za djecu je bilo organizirono puno aktivnosti pa mi je sve bilo žao što nisam doveo i svoje klince.
Mučno mi je jedino bilo kada je frajer počeo galamiti radi brojeva za crtanje i to pred djecom i gostima festivala te napadati Ozrena, koji je bio stvarno fer i susretljiv. Takvom ponašanju tamo nije mjesto pa čak i da je bio u pravu - a nije.
Sve u svemu ovaj je CRŠ završio i radujem se sljedečem.


Tko je i kad galamio?
Čudno mi je da sam to propustio jer sam bio cijelo vrijeme tu negdje prisutan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 17/05/2015 : 21:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:


Jednimo što me brine su informacije da je situacija na Mafestu tri puta gora, a išao bih ove godine provjeriti kako je.


Bio lani na Mafestu i sat prije crtanja delili su brojeve. Jedan čovek jedan broj pa nazad u red ako si hteo od jedne ture crtača viče posvjeta ili crteža. Tvoje info nisu prave, barem što se tiče prošlog Mafesta.
I još nešto - dobio sam crteže izvan oficielnog termina:

Maza prijepodne pre termina - ljudina, crtao mi filigranski oko 30 minuta
Bartolič - faca, u pola noči negde u čorsokaku sa svetlom od mobitela
Perovič - super čovek, crtao mi u pola noči na mizi kod Pivca
Eric Bourgier - crtao mi posle isteka termina plus uz kaficu posvjeta sa skicom u album
Suđuka - crtao mi uz kaficu dopodne prije termina
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 17/05/2015 : 22:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ma čekaj, u čemu je problem? Da smo ostali ispred Džamije, a ne išli u kafić opet bi dobili iste brojeve. I ti, i mi. Tko dođe prvi, dobije najbolje brojeve. Ne razumijem što smo drugo trebali.

Jedan broj (Celoni, jer me najmanje zanimao) sam dao jednoj osobi koja isto nije dobila niti jedan broj. Sorry, nemam namjeru svađati se s tobom. Ne znam tko si, možda sam i razgovarao s tobom jučer. Žao mi je što nisi dobio crtež i što si bezveze čekao, ali i meni se to dogodilo nemali broj puta.



Nije ovo svađa nego ti pokušavam objasniti kako bi neke stvari trebale ići....dakle ne možeš doći u heinzlovu na policiju sat vremena prije nego se otvori i onda reći ja sam bio tu sad idem sa načelnikom na kavu i on će mi srediti papire od auta, a 300 budala nek čeka da se otvori pa nek se bore.....ako si zaista tako mlad onda vjerojatno nisi ovakve stvari niti trebao raditi, ali morat ćeš.......i ja te molim da kad počneš da ne radiš to na ovaj način jer tako rade apsolutno svi u ovoj državi a zato i jesmo tu di jesmo......

.....čovjeka koji je "pukao" se sjećam i sa prošlog CRŠ-a kad je poludio jer su pojedini ljudi imali dva broja jedan iza drugog i dobivali 2 crteža.....također kretenizam.....i u potpunosti ga podržavam i sam sam se jedva suzdržao od sličnog ispada jer sam srećom procijenio da čovjek koji je prozivao brojeve nema veze s tim.

Dakle tin ako si bio prvi tamo, logika nalaže da staneš sa svima u red i čekaš da se vrata otvore i uzmeš svoj broj.......ispada da si ti sad sve kriv, a nisi jer nisi ti jedini imao sve brojeve.....dakle poanta je da su organizatori podjelili brojeve izmedju sebe i prijateljima i ostalima je ostala kita.........opet napominjem ostalima koji su čekali da se vrata otvore .

Eto nadam se da sam pojasnio
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 17/05/2015 : 22:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
Festival ko festival je ok, sve je proteklo uredu ali nemožeš ne primjetiti da su se brojevi za crtače podijelili već unaprijed po liniji "nečeg" nekim ljudima koji su došli ranije.
I ja sam došao ranije pa sam prvi ušao u Subotu tražiti brojeve pa sam dobio dvije devetke i jednu šesticu.

Na idućem dijeljenju brojeva za neke crtače nikako nije bilo ili je bilo jedan i dva gdje bi staff osoblje hladno izjavilo da nema brojeva i da su već podijeljeni tj. kao razlog se navodi da se smije podijeliti određen broj brojeva. Ma gdje to ima, neka mi neko objasni.
Kako se mogao dobiti Ribićev broj dan unaprijed?

Srećom, ima i ljudi koji su se mijenjali za brojeve crtača pa su većinom svi došli na svoje i dobili traženo kad uzmemo u obzir da su se termini produžavali.Vremenom se mogao se crtež uzeti bez broja što je pozitivno.

Osoblje, posebno djevojke sa crtačima su bile jako ljubazne i strpljive.

Na kraju se pitam što na festivalu nisam vidio neke ljude iz Zagreba, a recimo vidim ih u Makarskoj.
Pretpostavljam da su bili službeno odsutni.

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

ing
Starting Member



Croatia
24 Posts

Member since 04/03/2015

Posted - 17/05/2015 : 22:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ing

Meni je ovaj CRŠ bio jako dobar. Do sada sam bio na dosta njih i ovaj mi je jedan od boljih. Genijalna izložba sa toliko radova da ti treba poveči broj sati da je pogledaš onako kako se spada . Koliko sam primjetio,ekipa koja je radila u organizaciji se je svojski trudila da sve bude što je bolje moguče pa pohvale za njih. Fale štandovi izdavača ali to je stara priča. Za djecu je bilo organizirono puno aktivnosti pa mi je sve bilo žao što nisam doveo i svoje klince.
Mučno mi je jedino bilo kada je frajer počeo galamiti radi brojeva za crtanje i to pred djecom i gostima festivala te napadati Ozrena, koji je bio stvarno fer i susretljiv. Takvom ponašanju tamo nije mjesto pa čak i da je bio u pravu - a nije.
Sve u svemu ovaj je CRŠ završio i radujem se sljedečem.


Tko je i kad galamio?
Čudno mi je da sam to propustio jer sam bio cijelo vrijeme tu negdje prisutan.


Ako si to propustio bolje za tebe
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 17/05/2015 : 22:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ing

Meni je ovaj CRŠ bio jako dobar. Do sada sam bio na dosta njih i ovaj mi je jedan od boljih. Genijalna izložba sa toliko radova da ti treba poveči broj sati da je pogledaš onako kako se spada . Koliko sam primjetio,ekipa koja je radila u organizaciji se je svojski trudila da sve bude što je bolje moguče pa pohvale za njih. Fale štandovi izdavača ali to je stara priča. Za djecu je bilo organizirono puno aktivnosti pa mi je sve bilo žao što nisam doveo i svoje klince.
Mučno mi je jedino bilo kada je frajer počeo galamiti radi brojeva za crtanje i to pred djecom i gostima festivala te napadati Ozrena, koji je bio stvarno fer i susretljiv. Takvom ponašanju tamo nije mjesto pa čak i da je bio u pravu - a nije.
Sve u svemu ovaj je CRŠ završio i radujem se sljedečem.


Tko je i kad galamio?
Čudno mi je da sam to propustio jer sam bio cijelo vrijeme tu negdje prisutan.



naravno da nisi bio prisutan jer si svoje crteže već dobio pa si lagano čekao na iduće jer i tada si znao kad ćeš dobiti crtež. Lagano si mogao gluvariti okolo i pariti oči na hostesama. Da ne napominjem da nisi trebao čekati u redu za iduće brojeve, jer si ih već imao te je stime tvoja sloboda bila veća...

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/05/2015 : 22:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
izložba je zaista bila impresivna, možda i najbolja do sada
jako puno fonta, dilan doga, domaćih autora...
talajine table šang čija su mi najugodnije otkriće
moram priznat, samo na jednoj tribini sam bio tako da to ne mogu ocjenjivat
pohvale i za dječji kutak i za izložbu figura
a naklon i ove godine za prestižni prostor
burza stripova siromašna
a od crteža polako odustajem, za mene nije ni čekanje u redu ni povlačenje organizarora za rukave

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 17/05/2015 : 22:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:


Jednimo što me brine su informacije da je situacija na Mafestu tri puta gora, a išao bih ove godine provjeriti kako je.


Bio lani na Mafestu i sat prije crtanja delili su brojeve. Jedan čovek jedan broj pa nazad u red ako si hteo od jedne ture crtača viče posvjeta ili crteža. Tvoje info nisu prave, barem što se tiče prošlog Mafesta.
I još nešto - dobio sam crteže izvan oficielnog termina:

Maza prijepodne pre termina - ljudina, crtao mi filigranski oko 30 minuta
Bartolič - faca, u pola noči negde u čorsokaku sa svetlom od mobitela
Perovič - super čovek, crtao mi u pola noči na mizi kod Pivca
Eric Bourgier - crtao mi posle isteka termina plus uz kaficu posvjeta sa skicom u album
Suđuka - crtao mi uz kaficu dopodne prije termina




Na MaFestu možeš dobiti onoliko crteža koliko želiš i koliko si uporan čekati i biti strpljiv.
Dosad još nisam vidio čovjeka koji nije dobio crteža.
A tako će biti i ove godine i dogodine jer se organizator pobrinuo i omogućio veliku satnicu za potpisivanje i crtanje.
Kad je neko od njih ograničio brojeve za dijeljenje. Nikad, koliko je meni poznato.
Istina, dođe do gužve jer je potražnja velika a svi bi bili prvi, i osigurati si crtež.


"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/05/2015 : 22:41:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
eh da, meni bi ipak bilo draže i primjerenije da je font bio u unutrašnjem prstenu, a ne dilan dog

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/05/2015 : 22:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Lolinih originala je bilo jako malo, što je i razumljivo s obzirom da ima samo jednu Dylanovu epizodu za sobom ali zašto izlagat zrnate preuvećane kadrove nije mi jasno. Celoni je nevjerojatan, kad gledaš njegove table ne možeš vjerovati da je kadar crtati i Disneyevski čisto.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/05/2015 : 22:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by tinton

Ma čekaj, u čemu je problem? Da smo ostali ispred Džamije, a ne išli u kafić opet bi dobili iste brojeve. I ti, i mi. Tko dođe prvi, dobije najbolje brojeve. Ne razumijem što smo drugo trebali.

Jedan broj (Celoni, jer me najmanje zanimao) sam dao jednoj osobi koja isto nije dobila niti jedan broj. Sorry, nemam namjeru svađati se s tobom. Ne znam tko si, možda sam i razgovarao s tobom jučer. Žao mi je što nisi dobio crtež i što si bezveze čekao, ali i meni se to dogodilo nemali broj puta.



Nije ovo svađa nego ti pokušavam objasniti kako bi neke stvari trebale ići....dakle ne možeš doći u heinzlovu na policiju sat vremena prije nego se otvori i onda reći ja sam bio tu sad idem sa načelnikom na kavu i on će mi srediti papire od auta, a 300 budala nek čeka da se otvori pa nek se bore.....ako si zaista tako mlad onda vjerojatno nisi ovakve stvari niti trebao raditi, ali morat ćeš.......i ja te molim da kad počneš da ne radiš to na ovaj način jer tako rade apsolutno svi u ovoj državi a zato i jesmo tu di jesmo......

Nigdje u programu ne piše kad se počinju dijeliti brojevi ni gdje se formira red za njih. Sorry, ali meni se čini najlogičnije da onaj koji prvi dođe dobije i prvi broj.

.....čovjeka koji je "pukao" se sjećam i sa prošlog CRŠ-a kad je poludio jer su pojedini ljudi imali dva broja jedan iza drugog i dobivali 2 crteža.....također kretenizam.....i u potpunosti ga podržavam i sam sam se jedva suzdržao od sličnog ispada jer sam srećom procijenio da čovjek koji je prozivao brojeve nema veze s tim.

Ne znam o kojoj situaciji je riječ, ali ako su dvije osobe koje su stajalo zajendo u redu imali brojeve za redom, ne vidim problem. Ako je jedna osoba imala dva broja za redom, to već nije u redu. Ali ne znam kontekst, možda nitko nije kriv već je ta osoba uzela crtež za nekoga tko u tom trenutku nije bio tamo. A možda je i samo ta osoba kriva jer je zaposlila još nekoga da joj uzme broj da bi imala dva crteža.

Dakle tin

Očito znaš tko sam, ali ja ne znam tko si ti. Nije baš ravnopravna situacija u razgovoru. Bilo bi ok da mi kažeš tko si.


ako si bio prvi tamo, logika nalaže da staneš sa svima u red i čekaš da se vrata otvore i uzmeš svoj broj.......

Koji red? Nigdje nije rečeno da se ispred Džamije formira red za brojeve. Kako da stanem sa svima u red, kad nikog nije bilo kad sam došao?

ispada da si ti sad sve kriv, a nisi jer nisi ti jedini imao sve brojeve.....

Primjera radi, Malicius je imao sve brojeve.

dakle poanta je da su organizatori podjelili brojeve izmedju sebe i prijateljima

Netočno, da je tako nitko ne bi dobio niti jedan broj jer ljudi u organizaciji festivala ima masu. Organizatori dobivaju brojeve poslije u hotelu, uz večeru itd. Uglavnom, kako to već biva.



Na kraju krajeva, sljedeće godine će se naplaćivati crteži pa će valjda onda svi biti zadovoljni.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/05/2015 : 22:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Malicius

quote:
Originally posted by trolodtroje

quote:


Jednimo što me brine su informacije da je situacija na Mafestu tri puta gora, a išao bih ove godine provjeriti kako je.


Bio lani na Mafestu i sat prije crtanja delili su brojeve. Jedan čovek jedan broj pa nazad u red ako si hteo od jedne ture crtača viče posvjeta ili crteža. Tvoje info nisu prave, barem što se tiče prošlog Mafesta.
I još nešto - dobio sam crteže izvan oficielnog termina:

Maza prijepodne pre termina - ljudina, crtao mi filigranski oko 30 minuta
Bartolič - faca, u pola noči negde u čorsokaku sa svetlom od mobitela
Perovič - super čovek, crtao mi u pola noči na mizi kod Pivca
Eric Bourgier - crtao mi posle isteka termina plus uz kaficu posvjeta sa skicom u album
Suđuka - crtao mi uz kaficu dopodne prije termina




Na MaFestu možeš dobiti onoliko crteža koliko želiš i koliko si uporan čekati i biti strpljiv.
Dosad još nisam vidio čovjeka koji nije dobio crteža.
A tako će biti i ove godine i dogodine jer se organizator pobrinuo i omogućio veliku satnicu za potpisivanje i crtanje.
Kad je neko od njih ograničio brojeve za dijeljenje. Nikad, koliko je meni poznato.
Istina, dođe do gužve jer je potražnja velika a svi bi bili prvi, i osigurati si crtež.




Osim kad crtači stignu nacrtati četiri crteža jer ti uvališ papir da ti crtaju naslovnice.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/05/2015 : 23:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Lolinih originala je bilo jako malo, što je i razumljivo s obzirom da ima samo jednu Dylanovu epizodu za sobom ali zašto izlagat zrnate preuvećane kadrove nije mi jasno. Celoni je nevjerojatan, kad gledaš njegove table ne možeš vjerovati da je kadar crtati i Disneyevski čisto.




Tinton me ispravio. Dakle: vidio sam Bigliardov a ne Celonijev crtež koji je napravio za njega, i to je neusporedivo bolje od svega njegovog što sam dosad vidio u Dylanu. Nadam se da to znači da sazrijeva i razvija se.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 17/05/2015 23:18:27
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000