forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 18. Crtani romani šou i Goran Parlov
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 17/05/2015 : 23:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Prvi put bio na CRŠ-u, bilo je odlično, nisam ocekivao tako veliku gužvu kod crtača, dobio crteže Laurentia i Kalajžića, kupio dva kompleta američkih sveščica i par Dilan Dogova i upozno par forumaša
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19350 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/05/2015 : 23:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Johnny, to je bio Bigliardo.
Celonijev broj sam dao nekome tko nije uspio dobiti niti jedan broj.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 17/05/2015 23:13:20
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19350 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/05/2015 : 23:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Sad sam ušao u polemiku, pa uopće nisam uspio napisati dojmove oko CRŠ-a, sutra kad se malo sabere sve.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/05/2015 : 23:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Je li bio netko na tribini MojStrip? Dojmovi?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/05/2015 : 23:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Vas je bilo dvoje i nijedan nije stigao nazočiti toj tribini? ;)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/05/2015 : 23:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da nisam puno očekivao i da sam unaprijed odustao od crteža i potpisa, bilo je sve u svemu sasvim dobro.

Odlični izloženi crteži, nešto poznatih faca, druženja i razgovora, tu i tamo poneka kavica ili pivica, nekoliko kupljenih stripova (osobito album s Giardinovim kratkim pričama koje trenutno izlaze u Strip reviji) i Dješkin album o fratrima, veberovo prijateljsko uvjeravanje, dobro raspoloženi Tinton (blažena mladost ) i Dee koji kao da se upravo sukobio sa zombijima, i to bi bilo to.

Meni ne treba više.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/05/2015 : 23:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Eto, to je to. Najbolje se odreći brojeva i crtanja i bit ćete zadovoljniji životom. Ka sam to spoznao postao sam sretniji čovjek. S osmijehom na licu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

oko
New Member

Croatia
185 Posts

Member since 19/04/2004

Posted - 18/05/2015 : 02:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send oko a Private Message  Reply with Quote
Čovjek s osmjehom na licu + malo manje sretni Zlotvor i Fikus

Go to Top of Page

oko
New Member

Croatia
185 Posts

Member since 19/04/2004

Posted - 18/05/2015 : 02:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send oko a Private Message  Reply with Quote
S desna na lijevo: Font sa suprugom, Jules i Mladen Novaković

Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 18/05/2015 : 06:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by tinton

Ma čekaj, u čemu je problem? Da smo ostali ispred Džamije, a ne išli u kafić opet bi dobili iste brojeve. I ti, i mi. Tko dođe prvi, dobije najbolje brojeve. Ne razumijem što smo drugo trebali.

Jedan broj (Celoni, jer me najmanje zanimao) sam dao jednoj osobi koja isto nije dobila niti jedan broj. Sorry, nemam namjeru svađati se s tobom. Ne znam tko si, možda sam i razgovarao s tobom jučer. Žao mi je što nisi dobio crtež i što si bezveze čekao, ali i meni se to dogodilo nemali broj puta.



Nije ovo svađa nego ti pokušavam objasniti kako bi neke stvari trebale ići....dakle ne možeš doći u heinzlovu na policiju sat vremena prije nego se otvori i onda reći ja sam bio tu sad idem sa načelnikom na kavu i on će mi srediti papire od auta, a 300 budala nek čeka da se otvori pa nek se bore.....ako si zaista tako mlad onda vjerojatno nisi ovakve stvari niti trebao raditi, ali morat ćeš.......i ja te molim da kad počneš da ne radiš to na ovaj način jer tako rade apsolutno svi u ovoj državi a zato i jesmo tu di jesmo......

Nigdje u programu ne piše kad se počinju dijeliti brojevi ni gdje se formira red za njih. Sorry, ali meni se čini najlogičnije da onaj koji prvi dođe dobije i prvi broj.

Od ovoga odustajem jer očito nikada nećeš shvatiti, ali doći će ti s godinama i više iskustva....

.....čovjeka koji je "pukao" se sjećam i sa prošlog CRŠ-a kad je poludio jer su pojedini ljudi imali dva broja jedan iza drugog i dobivali 2 crteža.....također kretenizam.....i u potpunosti ga podržavam i sam sam se jedva suzdržao od sličnog ispada jer sam srećom procijenio da čovjek koji je prozivao brojeve nema veze s tim.

Ne znam o kojoj situaciji je riječ, ali ako su dvije osobe koje su stajalo zajendo u redu imali brojeve za redom, ne vidim problem. Ako je jedna osoba imala dva broja za redom, to već nije u redu. Ali ne znam kontekst, možda nitko nije kriv već je ta osoba uzela crtež za nekoga tko u tom trenutku nije bio tamo. A možda je i samo ta osoba kriva jer je zaposlila još nekoga da joj uzme broj da bi imala dva crteža.

Nikakve izlike ne treba tražiti.....čovjek je imao dva broja (jedan iza drugoga) i oba crteža je dao posvetu sebi....kraj priče

Dakle tin

Očito znaš tko sam, ali ja ne znam tko si ti. Nije baš ravnopravna situacija u razgovoru. Bilo bi ok da mi kažeš tko si.


..nemam pojma tko si kao što ne znam APSOLUTNO niti jednog člana sa ovog foruma....rekoh tin jer mi je krace od tinton


ako si bio prvi tamo, logika nalaže da staneš sa svima u red i čekaš da se vrata otvore i uzmeš svoj broj.......

Koji red? Nigdje nije rečeno da se ispred Džamije formira red za brojeve. Kako da stanem sa svima u red, kad nikog nije bilo kad sam došao?

....upravo to je poanta priče....."Koji red?".....kako koji red???????......pa dijele se brojevi, karte, grah, pičke materine......mislim da logika nalaže da se stane u red, vjerojatno si naučen ovakve stvari dobivati preko reda i u kafićima ili inim mjestima.....opet kažem očito nisi sposoban shvatiti šta pokušavam reći, da li je to zbog godina, bezobrazluka ili jednostavno mladenačke gluposti, ne znam, ali kažem doći će ti sa vremenom.

ispada da si ti sad sve kriv, a nisi jer nisi ti jedini imao sve brojeve.....

Primjera radi, Malicius je imao sve brojeve.


dakle poanta je da su organizatori podjelili brojeve izmedju sebe i prijateljima

Netočno, da je tako nitko ne bi dobio niti jedan broj jer ljudi u organizaciji festivala ima masu. Organizatori dobivaju brojeve poslije u hotelu, uz večeru itd. Uglavnom, kako to već biva.

....OK sad me već stvarno jebeš.....dakle od ljudi koji su čekali ne ulazu, mislim da ne lažem kad kažem da smo dobili za 3 talijana UKUPNO 5 brojeva.....kako i kome su se brojevi podjelili me boli kurac, logika nalaže da su ih organizatori podjelili ljudima poput tebe, koje znaju ili sami sebi.......ili jednostavno brojevi nisu postojli poput tvog smisla za poštenje.



Na kraju krajeva, sljedeće godine će se naplaćivati crteži pa će valjda onda svi biti zadovoljni.



...nije stvar u cijeni.....jer ako dođe čovjek koji mpže nacrtati 10 crteža a vi si podjelite 7 brojeva........opet isti kurac


Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19350 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/05/2015 : 08:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ti misliš da ja neću plaćati brojeve?
Niti sam naučen dobiti stvari preko reda (da mi se nudi, ne bih pristao), niti sam ih sad dobio. Ali dobro, najbolje završimo rasprvau jer se očito nikada nećemo složiti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/05/2015 : 08:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Tintone, ako si imao brojeve, što nisi jedan dao svom prijatelju Deecayu?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19350 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/05/2015 : 08:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Tintone, ako si imao brojeve, što nisi jedan dao svom prijatelju Deecayu?


Što nisi pitao?
A i ti si ionako dolazio poslije crtanja?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 18/05/2015 : 08:46:05  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ti misliš da ja neću plaćati brojeve?
Niti sam naučen dobiti stvari preko reda (da mi se nudi, ne bih pristao), niti sam ih sad dobio. Ali dobro, najbolje završimo rasprvau jer se očito nikada nećemo složiti.



Pas milu mater kao da sa zidom pricam......ne ne mislim da neces platiti nego da i uz placanje ako covjek stigne nacrtati 10 crteza da ces ti svakako biti u tih 10.....opet se referiram samo na tebe ali bit ce takvih jos.....zaista me umaras
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 18/05/2015 : 08:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Nisi dobio preko reda....jesi li ti normalan.....da nesto ne bi dobio preko reda zahtjeva da u istome stojis......a tvoj red je bio uz toplo mlijeko u kaficu
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 18/05/2015 : 08:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
sve u svemu, ja poslao frendicu i muža joj po crtež, i ljudi čekali,a dobili k....
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 18/05/2015 : 09:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

quote:
Originally posted by tinton

Ti misliš da ja neću plaćati brojeve?
Niti sam naučen dobiti stvari preko reda (da mi se nudi, ne bih pristao), niti sam ih sad dobio. Ali dobro, najbolje završimo rasprvau jer se očito nikada nećemo složiti.



Pas milu mater kao da sa zidom pricam......ne ne mislim da neces platiti nego da i uz placanje ako covjek stigne nacrtati 10 crteza da ces ti svakako biti u tih 10.....opet se referiram samo na tebe ali bit ce takvih jos.....zaista me umaras



Ne, nije on jedini bio.
Bilo ih je još, npr. onaj dečko sa štakama i frend mu, ili mu je brat jer su slični jedan drugome, su lijepo između sebe podijelili brojeve i oba su uzimali i većinom su imali brojeve 3,4,5.
Imao je i za sutradan brojeve, znam jer sam ga čuo šta govori.

Nije problem uzeti crtež više od jednog crtača, problem je što ne ostaje prostora za crteže ostalima od ovih opisanih iznad...

Btw. jeli kome poznato zašto je Laurenti crtao one komične crteže Zagora i ostalih u terminu predviđenom za fanove. Kome su predviđeni jer su bili bez posvete i potpisa...

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
579 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 18/05/2015 : 10:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče crtanja mislim da je stvarno rješenje da se počne naplačivati, ako ništa drugo nek bude 100 kn pa se neće dogoditi da ljudi bahato uzmu crteže od više crtača s obzirom da je broj crteža vrlo ograničen.

Većina brojeva je išla do 10 tako da nije bilo nikakve šanse da svi stignemo na red. Tek je Font rasturio sa brojem crteža i na tome mu svaka čast. I za razliku od tu pročitanog činio mi se ful prristupačan i simpatičan. Ipak je on gospodin u poznim godinama i vrlo je strpljivo crtao i daleko izvan svog termina nakon tribine. Čak je na tribini rekao da mu je stalo da svi koji žele dobiju svoj crtež. Jasno da to nisu bili detaljni crteži kao kod drugih sporijih ali su po meni bili vrlo kvalitetni. Usporedbe radi prošle sam godine dobio žvrljotinu od Disoa što mi je jako žao jer mi je jedan od omiljenijh crtača.

Mene tu više smeta što mi je na štandu rečeno da brojeva više nema, tj da je za Fonta podijeljeno do broja 12, no dok sam čekao u redu su neki preko veze dobili i brojeve 13 i 14, i to ne samo Za Fonta nego i za ostale crtače. Isto tako nemam ništa protiv toga, jasno mi je da će se prije podijeliti frendovima ili poslovnim partnerima nego meni anonimnom, samo eto ne volim muljanje. No bio sam uporan, čekao sam sat prije tribine i još pola sata nakon i dobio cetež. Tako da onaj koji je bio uporan je i dobio crtež.

Inače da ne bude samo negativno, festival mi je inače bio odličan, što se tiče ostale organizacije bilo je stvarno super. Svaka pohvala hostesama i ostalom staffu kojih je bilo puno i bili su na usluzi a posebna pohvala prevoditeljicama, bile su vrlo strpljive i stvarno su nam olakšale komiunikaciju sa gostima.Izložba je isto bila super,nemam prigovora. Sama lokacija je odlična, jedino je mjesto predviđeno za tribine malo štekalo s obzirom da je šank bio 3 metra od ulaza pa se čuo žamor a wc doslovno iza leđa gdje je bio podij s gostima pa je to bilo malo neugodno, stalno se netko prešetavao.

E i da sad sam se sjetio, to je uvijek boljka takvih festivala, slušatelja na tribinama je bilo vrlo malo. Recimo na Fontu nas je bilo jedva 15-tak što je sramotno s obzirom da su se par metara dalje radile gužve na šanku, valjda je zmajsko pivo važnije od gosta. I da se vratim na staru temu, eventualno su 2 ili 3 čovjeka od svih onih 30-40 koji su se grabali za Fontov crtež pojavili na toj tribini, toliko o poštovanju prema Fontu...
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 18/05/2015 : 11:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Je li bio netko na tribini MojStrip? Dojmovi?



bio sam ja!

OK je bilo. petnaestak ljudi, kolači i sokovi, objavljen je suludo ambiciozni novi projekt.

Lorda kaže da su tribine bile slabo posjećene i da prostor nije idealan. meni se čini da je malo tko znao GDJE se odvijaju tribine. nije bilo nikakvog smjerokaza ni ništa takvo. Duplog sam ja tražio po katu da bih ga doveo dolje i pokazao mu gdje je tribina :-)

ako sljedeće godine CRŠ bude u istom prostoru, mi ćemo definitivno izraditi nekakve smjerokaze zbog sebe samih. nekakve strelice s natpisom "tribina" ili tako nešto.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/05/2015 : 11:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Lorda, pa uvijek ti je tako... Stajanje u redu za crteže za većinu je važnije od od razgovora ili tribina o autoru. Mada, i kod crtanja možeš komunicirati s autorom. Ljude baš i ne zanima sam autor koliko njegovi crteži ili njegovi stripovi.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1182 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 18/05/2015 : 11:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by Deers

Je li bio netko na tribini MojStrip? Dojmovi?



bio sam ja!

OK je bilo. petnaestak ljudi, kolači i sokovi, objavljen je suludo ambiciozni novi projekt.

Lorda kaže da su tribine bile slabo posjećene i da prostor nije idealan. meni se čini da je malo tko znao GDJE se odvijaju tribine. nije bilo nikakvog smjerokaza ni ništa takvo. Duplog sam ja tražio po katu da bih ga doveo dolje i pokazao mu gdje je tribina :-)

ako sljedeće godine CRŠ bude u istom prostoru, mi ćemo definitivno izraditi nekakve smjerokaze zbog sebe samih. nekakve strelice s natpisom "tribina" ili tako nešto.


Jurice može li par riječi o novom projektu. Bio sam u subotu, žao mi je da nisam mogao biti u nedjelju na tribini i u petak na promociji Dješkinih fratara. Nadao sam se da ću vidjeti u subotu tebe ili Duplog da malo popričamo ali...možda dogodine!
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
579 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 18/05/2015 : 11:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Ma znam da je to tako, bio sam i u Makarskoj i tu u Zagrebu više puta i uvijek je isto, samo konstatiram da mi je žao. I mene neki autori ne zanimaju pa nisam bio ali mi nebi padalo na pamet uzimati crtež pogotovo što je broj crteža jako ograničen, mislim da neki crtači nisu stigli napraviti niti desetak, trebalo bi biti malo više kolegijalnosti. No čudno mi je netko hoće crtež ali ga sam autor ne zanima. Kad sam već tamo nastojim otići na što više tribina, uvijek se nešto zanimljivo može čuti. Kad sam već spominjao Disoa na festivalu prije i Fonta ove godine, obojica su već praktički penzioneri, pitanje da li je ovo možda i posljednji put da ih vidimo uživo. Šteta je da to praktički nitko ne zanima a smatramo se stripašima.

No nemam ništa protiv da se dobro zapije prije ili još bolje poslije :)

I da istina, slijedeće godine treba mnogo bolje označiti gdje se što nalazi, slučajno smo nabasali na prostoriju gdje su se održavali razgovori.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/05/2015 : 12:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pa hostese su znale di se nalazi, čak su i išle od grupe do grupe i obavještavale što je sada u toku, ako si i malo imao želju ići na neku tribinu, mogao si. S druge strane prostor stvarno nije nešto, možda da se nešto složi na katu ali tamo je osvjetljenje dosta loše.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 18/05/2015 : 12:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
hostese, da.

sve se nešto govori o negativnom (ili "prividno negativnom", nemam pojma jer mi za pet minuta naškrabani uvijek isti portreti uvijek istih likova, čak ni iz pera jednog Fonta - legende nemjerljive - ništa ne znače), a nitko ne spominje nekoliko GENIJALNIH inicijativa.

ja sam čitavi vikend bio osuđen na djecu, npr. jer, eto, jesam. i što je za mene CRŠ osigurao? PET beskrajno simpatičnih bejbisiterica i hrpu legića plus školu crtanja stripova s materijalima i svime.

klinci mi nisu htjeli DOMA kad sam došao po njih, a ne da su mi smetali u druženju s ljudima koje sam susretao.

izložbe su po meni bile zanimljive. Fontovi originali su... ah... posrame čovjeka. sveukupno je bilo jako puno originala.

itd.

mjesta za napredak, naravno ima, ali čitajući ove komentare čovjek bi pomislio da te prebiju na ulazu i opljačkaju na odlasku.

***

MojStrip:
negdje ću još pisati o tome, a nadam se da će se složiti i nekakav video s tribine, ali ukratko: najavili smo inicijativu za dječji strip magazin na internetu koji bi trebao ići u nastavcima svaki dan tijekom zimskih praznika (ako uspijemo ove godine, ako ne sljedeće i tako svake "sezone"), a na kojem bi se radilo na sasvim drugim načelima od MojStripa (i radili bi, vjerojatno, uglavnom sasvim drugi autori, ali to je priča za sebe).
MojStrip je autorski magazin gdje svatko solo piči što hoće, MojMaliStrip (ili tako nekako) bi pak bio ušminkani, producirani, lektorirani, recenzirani i nadasve uškopljeni magazin u kojem bi se uglavnom radilo o podjeli rada.
sve je još uvijek jako otvoreno interpretacijama i razmišljanju, ali trebalo bi voditi i dalje u još neka granjanja i inicijative.
naravno, sve skupa ne bi imalo nikakav utjecaj na MojStrip. on piči dalje po svom. s novim (zasad tajnim) stripom i autorom koji će u sljedećem broju mijenjati Iku, a onda tko već bude trebao odmor.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/05/2015 : 12:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Pa hostese su znale di se nalazi, čak su i išle od grupe do grupe i obavještavale što je sada u toku, ako si i malo imao želju ići na neku tribinu, mogao si. S druge strane prostor stvarno nije nešto, možda da se nešto složi na katu ali tamo je osvjetljenje dosta loše.



Gore je preveliki prostor i mislim da bi se razgovori izgubili u žamoru ekipe koja prolazi.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000