forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 20/11/2016 : 12:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

Uh, srećom, happy End! A ja već krenuo maznuti štof za ponovno objavljivanje jedne stare priče, u obliku nove knjige, koja bi otprilike krenula ovako:

"Grof Monte Balkanista" - je nevjerovatna priča o nepravdi, nesporazumima, uvrijedama, osveti....i na kraju, pravdi.
Mnogo se može naučiti iz ove, prilično obimne knjige, uvid u ljudsku prirodu i filozofiju, što daje mogućnosti za dublje diskusije.
"Grof Monte Balkanista" je klasična priča o mladiću po imenu Bagi, kome je učinjena nepravda od strane njegovih neprijatelja nakon čega je neosnovano bačen u tamnicu. Nakon što je iznenadno otpušten, preuzima na sebe da se osveti onima koji su ga osudili. Pred kraj knjige, Bagi shvata, uz mnogo žaljenja, da postoje važnije stvari u životu od pukog istjerivanja pravde i osvete.....

Dok je bio u zatvoru, Bagi je bio osuđen na samicu. Ovo ga je skoro dovelo do ludila, čak je i pokušao da se ubije, pogotovo zato što je bio nevin. Nakon dva usamljena i mučna dana, ludi svećenik Andraž, još jedan nevin zatvorenik, prokopao je tunel do Bagijeve ćelije. On je bio simboličan tip Bagijevog spasitelja, ponovo mu pružajući nadu u životu. Uskoro su postali najbolji prijatelji i kopali su tunel zajedno. Sveštenik je bio star i mudar. Podučavao je Bagija svemu što zna. Provodili su ta dva dana kopajući, dok je Bagi učio nauku, istoriju, matematiku i ostale stvari od značaja. Uskoro je i Bagi bio obrazovan. No još pred kraj toga drugog tragičnog dana, svećenik je doživio srčani udar i umro. Prije nego što je preminuo, povjerio je Bagiju tajnu, lokaciju bogatstva njegovog mrtvog gospodara, blago o kojem nije moglo ni da se sanja. On je rekao Bagiju da ga koristi za dobrobit drugih i njegovu buduću sreću....", kad ono, iznenadno.....!


Ovo moje hehehehehe kao komentar je čisti spam,ali neka...Hehehehehe...

Wtf?

Edited by - bagi on 20/11/2016 12:02:05
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/11/2016 : 11:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
@nagor
Hvala za zdušno cipelarenje čovjeka koji nemoćno leži na podu.Vjerujem da si takav karakter i u stvarnosti,ne samo u ovoj virtualnoj pojavi.Živio..


Kad bi mislio da si mekušac, koji to ne može podnijeti ne bih ništa rekao. Preživjet ćeš ti to. Evo, vidio si kako su se ljudi pobunili kad si dobio ovaj ban. Sad si jači nego ikad...
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 21/11/2016 : 12:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
Nagore p.p...Nema smisla naguravati se ovdje kojekakvim poštapalicama...Kakva jačina kakvi bakrači...

Wtf?
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/11/2016 : 18:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
Johnny, nismo te zaboravili. Bome je duga i mračna ova fortnight. Nemoj zamjeriti, Tickerfactory ne poznaje Č i Ć.

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/11/2016 : 18:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
https://www.youtube.com/watch?v=9CMmwVRAtaI

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/11/2016 : 18:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Johnny, bome, ako nisi oženjen... tko zna, možda bi brzo mogao bit. Naravno, ako ona... puno ovih 'ako' ali nikad se ne zna.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 23/11/2016 18:35:20
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/11/2016 : 19:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Johnny, bome, ako nisi oženjen... tko zna, možda bi brzo mogao bit. Naravno, ako je ona uopće...ona



Da, stvarno puno ovih "ako" :)


EDIT: Btw Dule, ovo je najbolji komad knjizevnosti koji sam pročitala već barem šest mjeseci :)

Edited by - Mrkva on 23/11/2016 19:31:58
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/11/2016 : 19:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Neeeee, nisam to mislio, ne sumnjam, već "ako ona nije udana"

loading...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/11/2016 : 19:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Curo, pa valjda covjek ima fb, javi mu se tamo. Gledaj samo da covjeku ne napravis problem ukoliko je ozenjen. Parite se dok ste mladi i dok mozete.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/11/2016 : 20:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Curo, pa valjda covjek ima fb, javi mu se tamo. Gledaj samo da covjeku ne napravis problem ukoliko je ozenjen. Parite se dok ste mladi i dok mozete.



Hvala ti, zlato moje, na tom savjetu, ali bas si ga pretjerao, a ovaj moj apel nitko nije dozivio kao potporu za Johnnyjevo aboliranje, na moj mali nacin :) braka nece biti, a posebno s obzirom na to da nismo uopce sigurni da sam ja uopce "cura" :)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/11/2016 : 20:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Curo, pa valjda covjek ima fb, javi mu se tamo. Gledaj samo da covjeku ne napravis problem ukoliko je ozenjen. Parite se dok ste mladi i dok mozete.


Mislim da nema.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/11/2016 : 20:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by King Warrior

Curo, pa valjda covjek ima fb, javi mu se tamo. Gledaj samo da covjeku ne napravis problem ukoliko je ozenjen. Parite se dok ste mladi i dok mozete.


Mislim da nema.




Jos jedna stvar koja nam je zajednicka! Miruj, srce moje! Kad srce radi bi-bam, ba-bam itd. Ajmo sad osloboditi Đonija.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/11/2016 : 20:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by King Warrior

Curo, pa valjda covjek ima fb, javi mu se tamo. Gledaj samo da covjeku ne napravis problem ukoliko je ozenjen. Parite se dok ste mladi i dok mozete.



Hvala ti, zlato moje, na tom savjetu, ali bas si ga pretjerao, a ovaj moj apel nitko nije dozivio kao potporu za Johnnyjevo aboliranje, na moj mali nacin :) braka nece biti, a posebno s obzirom na to da nismo uopce sigurni da sam ja uopce "cura" :)


Pa dobro, možda čovjek ne bi odbio ni ladyboya.

Nemoj zamjeriti, ali stvarno nisam mogao izdržati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/11/2016 : 21:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Mrkvo, polako ali sigurno se kandiduješ za spamera godine. Smanji doživljaj.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/11/2016 : 21:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Mrkvo, polako ali sigurno se kandiduješ za spamera godine. Smanji doživljaj.



Manhunteru!?!
Ja sam tvoj spamer godine.
Nema me dan - dva i vec bi krunu drugoj dao.
Ujede me za srce. Necuveno.
Ovo me zaboljelo.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 23/11/2016 : 21:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message
Johnnyja ste bezveze izbacili i mogli bi ga stvarno pomilovati,
uostalom i veci promjene misljenje, eno bas ovih dana velicanstveni Tramp veli
da ipak postoji mala sansa da razmisli da li postoji klima.
Pa kad moze on zasto ne bi mogli i vi??

Edited by - senokute on 23/11/2016 21:54:32
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/11/2016 : 09:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

sve mi se nesto cini da bi Mrkva i Dosada mogli biti blizanci ... ako se kuzimo


oboje iz Slavonije, pa rade u skoli ... just a thought



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 25/11/2016 : 10:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


sve mi se nesto cini da bi Mrkva i Dosada mogli biti blizanci ... ako se kuzimo


oboje iz Slavonije, pa rade u skoli ... just a thought






I meni je to palo na pamet.
Ali kako kažeš ... just a thought

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/11/2016 : 10:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


sve mi se nesto cini da bi Mrkva i Dosada mogli biti blizanci ... ako se kuzimo


oboje iz Slavonije, pa rade u skoli ... just a thought






But not an accurate thought :) ne znam tko je ta zena, ali nisam ja. Ima ljudi na forumu koji mogu potvrditi autenticnost mog nicka :)

Uostalom, ja sam glave boje mrkve, ali u njoj nikad nije dosada.

Sorry manhunteru, ali morala sam ispraviti ovu ponavljajucu gresku forumasa :)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/11/2016 : 10:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Poli


sve mi se nesto cini da bi Mrkva i Dosada mogli biti blizanci ...





ne znam tko je ta zena, ali nisam ja.




Hihi
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/11/2016 : 11:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Mrkvice, zar i ti predajes povijest? :) *hihot*



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/11/2016 : 12:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
Mrkva nije dosada.
Dosada je pod drugim nickom već dugo ali ne ulazi u rasprave.

...doduše ne znam koliko će to potrajati sad kad se sawitch pojavio.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/11/2016 : 12:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

pa napisah da su ko blizanci :D

je, dosada koristi onaj drugi nick za aukcije (i sam sam ga par puta "sreo" na nekim aukcijama), a i sam mi se javio "da nije mrkva" ... a zasto i dalje svakodnevno prati forum, tko ce ga znati ;P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/11/2016 : 15:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Mrkva je navodno bila na Interliberu, a dosada je izvisio i ove godine.
Nisu valjda samo dva profesora u Slavoniji koja vole čitati stripove.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/11/2016 : 16:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ne, tu je i Pirgavi:))
Možda je Pirgavi dosada? :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000