forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/05/2017 : 01:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
O vidi ga. Javio nam se i forumski voajer koji voli skrivećki pratiti ljude i izvan foruma bo bespućima interneta. Pozdrav Paro.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2017 : 08:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
Zaključimo temu
Sljedeći post-Danko bananko
Amen

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 02/06/2017 : 14:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

Nagore, uistinu te molim da ovo bude sad zadnji komentar na tu temu. NESVRSTANOM to, vjerujem, ne moram posebno naglasavati. Charlie sve kuzi, ja sve kuzim.
Nadam se da mi nisi zamjerio benignu salu o tvom seksualnom zivotu.
Sapienti sat.

EDIT: I bas zbog ovakvih stvari Marija nije na forumu, a mislim da cu i ja razmisliti o svojoj buducoj aktivnosti.

EDIT 2: Toliko sam se razbjesnila da nisam vise koherentna. Kome nije jasno da ja ne zelim biti "mlada koka", neka procita moje postove o stripovima. Zivim stripove. To sto sam zeljela da me zajednica zaista upozna, i sto ne umijem glumiti ravnodusnost prema tome kako me forumasi dozivljavaju ne znaci da sam plitka osoba koja je na forum dosla naci potvrdu vlastite vrijednosti.
Ali stripasko drustvo je faking zatvoreno i izmislja fenomene poput "fake geek girl" da bi opravdalo vlastito drkarostvo.



napokon jedan tvoj post s kojim se apsolutno slažem.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/06/2017 : 15:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Kolega Nesvrstani me zamolio da prenesem poruku.
Evo je u izvornom obliku:

JERKO BORČIĆ
Marjanska strana 5
21000 Split
Jerko.borcic@enel.hr
MOLBA

STRIPOVI.COM
Danijel Mlađenović
Bespuća interneta
10000 Zagreb


Štovani,

Javljam se zbog nanesene mi nepravde na internet stranici na kojoj ste vi zaduženi za moderiranje.
Naime, član nagor me proganja od prošlog ljeta i incidenta na utakmici „REPKE“ a moj jedini grijeh je što sam dotičnog gospodina tada nazvao pravim imenom. Od tada dotični gospodin koristi tuđe upise i novinske članke u bezuspješnim pokušajima da me na bilo koji način diskreditira, a kako za to jednostavno nema materijala koristi se uvredama zdravom razumu. Na žalost ja nisam znao da je na vašim Internet stranicama zabranjeno nazivati stvari pravim imenom pa sam gospodinu napisao da je čoban, da je nedojeban, da je lažov i da je pička.
Zbog istinoljubivosti i vjere u pravdu i ljudski razum pokušati ću elaborirati ponovno.
Na vašim cijenjenim stranicama u topicu Punisher sam elaborirao zašto je dotični gospodin nedojeban, te zašto je dotični gospodin čoban.
Gospodin je dokazani lažov, jer osim sitnica poput optužbe da sam vlastitoj djeci branio gledati utakmice „REPKE“, gospodin se predstavlja kao sociolog i povjesničar, a bio je dovoljno neinteligentan da sam napiše da nije on baš to nego je „eto malo to studirao“
Gospodin je i dokazana pička jer mi se nikada nije direktno obratio nego se isključivo nadovezivao na tuđe postove ili mu se komunikacija svodila na lijepljenje članaka i ad hominem prozivanje.
Dotični gospodin me ni najmanje ne tangira i ne bih ni reagirao na njegove nebuloze da se jedan meni inače simpatičan član „Igor12“ nije uključio u raspravu.Dakle, iako nisam čovjek kojem je teško priznati grešku, ja vrijeđanje ne vidim. I dalje stojim kod svega napisanog.
Uz još jedan apel za pravdu i zdrav razum, srdačan pozdrav
Jerko Borčić

PS. U slučaju negativnog rješenja moje molbe, imam još dvije molbe.
Molim moderatore da me u slučaju negativnog odgovora više ni ne otključavaju, i molim konkretnog moderatora mladju da mi slijedeći put kad se vidimo ne pruža ruku.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/06/2017 : 15:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Jbga Jere pretjerao si.
Ne mreš očekivati da ostaneš nekažnjen nakon onakvog (a i ovog ovdje) posta).
Kužim da si temperamentan ali onda rađe sačekaj sat-dva/dan/mjesec da se smiriš nego pisati ovakve stvari.
I sad se duriš kao klinac od 12 godina.
Ha kaj ću ti ja...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 08/06/2017 : 16:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Banirani sada komunicira s forumom preko svog glasnogovornika?!

To mu onda dođe kao da i nije izbačen.

Have mercy
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8374 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 08/06/2017 : 16:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Znači Nagor Duhoviti se forumu predstavlja kao povjesničar i sociolog, a zapravo je riječ o kompleksima...zašto se ne čudim

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 08/06/2017 : 16:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Mogu li se ja austronautom nazvati "ako eto malo gledam filmove o svemiru "
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/06/2017 : 18:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
daj vrati nesvrstanog ,izbacili ste pola foruma zaq.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2017 : 19:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ne razumijem zašto Nesvrstani misli da su njegove uvrede išta manje uvredljive zato što su istinite. Ako debilu kažeš da je debil, to je i dalje uvreda, bez obzira što nisi lagao. Ako invalidu kažeš da je sakat, i to je uvreda. I zato mi nije jasno kolegino priopćenje jer ga nisam doživljavao kao osobu koju bi ban nešto posebno pogodio. I samo priopćenje mi je u potpunom neskladu s njegovim nedavnim postom:
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Di je NESVRSTANI, nije se valjda namusija zbog bana, nije on taj tip.


Ma jok, to su mi dječje fore.
Ima san bliski susret i okršaj sa palmon, i palma je pobijedila pa san zadnjih dana malo u autu.



Inače, s obzirom da smo forum koji dosta elastično doživljava svoja pravila, ne mislim da je Jere trebao biti izbačen. Osobno njegove postove one vrste doživljavam kao kulturno blago portala stripovi.com (čak i kada mi govori da sam ružan i glup), uz još mnogo specifičnosti bez kojih ovaj forum ne bi imao smisla.

Nadam se da kolega neće i meni, zbog gornje primjedbe, sljedeći put kada me vidi na nekom strip-događanju odbiti pružiti ruku.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/06/2017 : 19:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

evo, Polija nema par dana redovito na forumu i odmah fajrunt ... ili je zapravo krivo zakljucavanje "onog" topica pa ... rezultat ;P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2017 : 19:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


evo, Polija nema par dana redovito na forumu i odmah fajrunt ... ili je zapravo krivo zakljucavanje "onog" topica pa ... rezultat ;P





Ma ljudi su poludili jer ne znaju kako Assad napreduje na istočnoj bojišnici.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/06/2017 : 20:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Meni je fakat najsmješnije ono o pružanju ruke.
Jbte k'o dijete od 10 godina.
Izvrijeđa lika na forumu, ja ga s razlogom udaljim i sad on odmah piše neka patetična pisamca i još razvrgava poznanstva. Svašta.
A kaj je najbolje sutra će biti normalan. A i kad se vidimo će ziher sve biti ok. Samo on ne zna kontrolirati tu naglu narav pa piše p*******e umjesto da se makne od kompa na sat/dva dok se ne smiri.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 08/06/2017 : 20:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Ma oladit će se on , već to osjećam u sljedećem UKAZANJU
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/06/2017 : 22:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Svrstani, ne dramatiziraj. Popušio si ban, budi muško, budi hajduk i ne plači. Ružno te čitat.

Mada je pomalo jadno što si popušio ban zbog nekog "tko te uopće ne tangira", zbog nekog tamo koga smatraš "nedojebanim čobanom jako upitne inteligencije, lažovom, pičkom, kompletnim idiotom i ljudskim smećem". Da se to meni dogodilo, mene bi bilo sram i stvarno se ne bi vraćao na forum. ;)


PS:

Da ne bi bilo zabune. Na diplomi mi piše profesor povijesti i sociologije.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/06/2017 : 22:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Ne razumijem zašto Nesvrstani misli da su njegove uvrede išta manje uvredljive zato što su istinite. Ako debilu kažeš da je debil, to je i dalje uvreda, bez obzira što nisi lagao. Ako invalidu kažeš da je sakat, i to je uvreda.


Da ne bi bilo zabune, tintone... možeš li mi pojasniti što si točno ovdje mislio reći? Nekad si mi bio stvarno OK, pa ću ti sad dati priliku da se pojasniš.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/06/2017 : 22:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Nagore ti sad napadaš čovjeka koji se ne može braniti. Stani sa komunikacijom prema Nesvrstanom jer ću i tebe udaljiti.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19357 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/06/2017 : 22:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Mislio sam na Jerino objašnjenje da te nije vrijeđao jer je govorio istinu (odnosno, on tako tvrdi).
Nisam mislio na to da je istina da si ti sve ovo što je on nabrojao. Ne znam jesi li, jer te ne poznajem. Ono što je sigurno jest da na forumu pokazuješ zavidnu količinu arogancije i narcisoidnosti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 08/06/2017 : 23:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message
Oće to sociologe... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


(autoironija)
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6590 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 09/06/2017 : 00:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Jbt, kakva su ovo vremena da se u pitanje dovodi ban nakon onoliko uvreda? A lik inače dugo vrijeđa, što zakrabuljeno što direktno.

loading...
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 09/06/2017 : 00:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by paro

Znači Nagor Duhoviti se forumu predstavlja kao povjesničar i sociolog, a zapravo je riječ o kompleksima...zašto se ne čudim




Wtf?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/06/2017 : 11:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Inače čuo sam se s Nesvrstanim prek fejsa, sve je ok.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 09/06/2017 : 13:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Odlično , to sam i očekiva , mi vampiri imamo šesto čulo
Još samo da Nagor materijalizira na forumu diplomu i ovaj vlak nastavlja dalje bespučima divljeg zapada , a kroz jednu malu rupicu stočnog vagona Paro će i dalje promatrati preriju punu bizona i divljih konja

Edited by - RAKOSI4 on 09/06/2017 13:11:37
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 09/06/2017 : 14:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Zašto bi nagor, ili paro, imali potrebu "materijalitirati" diplomu?

Have mercy
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 09/06/2017 : 15:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Mogu li se ja austronautom nazvati "ako eto malo gledam filmove o svemiru "


Evo ja kažem, možeš.

Have mercy
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000