forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 299

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 09/06/2017 : 16:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Zašto bi nagor, ili paro, imali potrebu "materijalitirati" diplomu?



he he kako si osjetljiv na diplome , vidi se da si iz Livna .Kažu da se tamo na buvljaku može kupit diploma vaskularnog kirurga
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 09/06/2017 : 20:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by izivko

Zašto bi nagor, ili paro, imali potrebu "materijalitirati" diplomu?



he he kako si osjetljiv na diplome , vidi se da si iz Livna .Kažu da se tamo na buvljaku može kupit diploma vaskularnog kirurga


Dobro si upućen.
Dalmatinci su nam najbolje mušterije.

Have mercy
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 09/06/2017 : 21:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 10/06/2017 : 21:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
Za mi Nesvrstanog, u zadnje vrijeme mi je najdraze procitati bas njegove komentare bez obzira sto ne djelim njegove politicke i drustvene poglede. Tip koji ga je kostao 30 dana je tip koji iritira do bola vise od pola forumasa. ja sam to rjesio tako da sam citajuci postove ga nekako vizualizirao kao turbo nerda iz internet/gaming svijeta pa mi uopce ne smeta vise. Steta, 30 dana, jebi ga.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 10/06/2017 : 22:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Kakvi izljevi nježnosti sigurno će mu poteći i koja suza radosnica kad ovo pročita .
Balerino pretpostavlja sam da si ti nježna duša
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 10/06/2017 : 22:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Pa ništa onda, pravda za nesvrstanog (!), a nagora ćemo dakako streljati pobjedom revolucije...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 10/06/2017 : 22:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall

Pa ništa onda, pravda za nesvrstanog (!), a nagora ćemo dakako streljati pobjedom revolucije...


Prokletnik, sjeba čovjeka ni krivog ni dužnog

Have mercy
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 10/06/2017 : 23:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Baš...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/06/2017 : 23:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Dosta je bilo.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2017 : 20:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zašto san ja uopče izbačen na 24 ure?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 15/06/2017 : 20:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

zašto san ja uopče izbačen na 24 ure?



Za foru 😁
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2017 : 20:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by lwood

zašto san ja uopče izbačen na 24 ure?



Za foru 😁



to je neki slovenski humor?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/06/2017 : 20:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
di je jaki nesta? ne vidin da se crveni?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/06/2017 : 21:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Nemam na viksi komp a ne da mi se pisati prek moba. Sutra odgovaram na sve upite.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/06/2017 : 22:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

zašto san ja uopče izbačen na 24 ure?




Nakon dva upozorenja (s tim da je u zadnjem eksplicitno rečeno da će sljedeći politički post značiti udaljavanje sa foruma) i nakon što je već jedan forumaš udaljen ti napišeš politički post, odnosno reagiraš na političku temu. Sve je čisto. I još si dobio specijalnu kaznu i to drugi put specijalnu kaznu, a ne redovnu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/06/2017 : 22:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

di je jaki nesta? ne vidin da se crveni?



Nakon ustaškog pozdrava nema više povratka na forum.
kao što sam već rekao - nulta tolerancija na ustaštvo i slične idiotarije.
I samo mi nemojte sad sa pričom "ma nije on to tako mislio" @ co. Mislio je.
I nađite mi jedan (normalan) forum di netko može urlati Sieg Hail i slične gluposti a da ga se ne udalji.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/06/2017 : 22:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

zašto san ja uopče izbačen na 24 ure?




Nakon dva upozorenja (s tim da je u zadnjem eksplicitno rečeno da će sljedeći politički post značiti udaljavanje sa foruma) i nakon što je već jedan forumaš udaljen ti napišeš politički post, odnosno reagiraš na političku temu. Sve je čisto. I još si dobio specijalnu kaznu i to drugi put specijalnu kaznu, a ne redovnu.


Čovjek je dakle specijalan.

Have mercy
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/06/2017 : 23:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

di je jaki nesta? ne vidin da se crveni?



Nakon ustaškog pozdrava nema više povratka na forum.
kao što sam već rekao - nulta tolerancija na ustaštvo i slične idiotarije.
I samo mi nemojte sad sa pričom "ma nije on to tako mislio" @ co. Mislio je.
I nađite mi jedan (normalan) forum di netko može urlati Sieg Hail i slične gluposti a da ga se ne udalji.



Ok, nema tolerancije.

Ali isto tako govorilo se da se neće tolerirati ni politika općenito gdje joj nije mjesto, ali ipak nisi udaljio onog klaudiju. Lik se prvo uvuče adminu u otvor pa onda to iskoristi za stvarni cilj posta. Ovim ništa ne spočitavam Markosu.

Inače nisam želio sudjelovati u onoj raspravi (ne samo u toj, već neko vrijeme se suzdržavam od foruma jer nemam živaca za gluposti plus što sam zauzet poslom, a i ne da mi se biti udaljavan zbog nekakvih provokatora i njihovih navlakuša jer su mi bitne aukcije), i osobno nemam ništa protiv ni da Marko ni drugi izdavači dobivaju potporu. Ali trebalo se politici stati odmah na kraj, a ne davati prostora i drugima koji su laprdali koješta.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/06/2017 : 23:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

zašto san ja uopče izbačen na 24 ure?




Nakon dva upozorenja (s tim da je u zadnjem eksplicitno rečeno da će sljedeći politički post značiti udaljavanje sa foruma) i nakon što je već jedan forumaš udaljen ti napišeš politički post, odnosno reagiraš na političku temu. Sve je čisto. I još si dobio specijalnu kaznu i to drugi put specijalnu kaznu, a ne redovnu.



politički post? tamo ima 14 strana političkih postova.
po čemu je moj političkiji ?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/06/2017 : 23:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

zašto san ja uopče izbačen na 24 ure?




Nakon dva upozorenja (s tim da je u zadnjem eksplicitno rečeno da će sljedeći politički post značiti udaljavanje sa foruma) i nakon što je već jedan forumaš udaljen ti napišeš politički post, odnosno reagiraš na političku temu. Sve je čisto. I još si dobio specijalnu kaznu i to drugi put specijalnu kaznu, a ne redovnu.


Čovjek je dakle specijalan.



aj ti lipo na ignor pa zajebaji roditelje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/06/2017 : 23:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Ajde lwoode, kao da ćeš dobiti neke nagradne bodove ako nikad ne dobiješ kaznu...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/06/2017 : 23:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Ajde lwoode, kao da ćeš dobiti neke nagradne bodove ako nikad ne dobiješ kaznu...



ma boli me q za kaznu ,zadnjih miseci ionako nisan nešto po forumu.
ide mi na q šta se jedino mene proziva zbog politike na tom topicu a praktički je cili topic politika.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 16/06/2017 23:15:32
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/06/2017 : 23:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
A to da. Zato i kažem da mi se nije upuštalo u raspravu.

I nešto mi se čini da su neki drugi razlozi što je jaki trajno udaljen, pogotovo uzme li se u obzir što se sve nekim drugim likovima toleriralo na duže vrijeme.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/06/2017 : 23:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

zašto san ja uopče izbačen na 24 ure?




Nakon dva upozorenja (s tim da je u zadnjem eksplicitno rečeno da će sljedeći politički post značiti udaljavanje sa foruma) i nakon što je već jedan forumaš udaljen ti napišeš politički post, odnosno reagiraš na političku temu. Sve je čisto. I još si dobio specijalnu kaznu i to drugi put specijalnu kaznu, a ne redovnu.



politički post? tamo ima 14 strana političkih postova.
po čemu je moj političkiji ?



gle ne da mi se više o ovoj temi jer je sve objašnjeno.
Pričalo se o crkvi/saboru/MUP-u isl. i ja sam (dvaput) rekao dosta o tome i ipak ste ti i Dwayne još nešto išli komentirati (o tome a ne o temi topica) i zato ste udaljeni. Nakon vas više nitko nije pisao van teme. E sad, koliko je samas tema politička to je drugo ali neka je, nek se piše, kaj sad. Znači sama tema nema veze s tvojim i Dwaynovim udaljavanjem.

Došla mi je ekipa idem popit jednog Starog lisca. Živili

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 16/06/2017 23:21:33
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/06/2017 : 14:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
onda se lipo sastavi lista koja se ministarstva smiju spominjat a koja ne.
a ne da se za samo spominjanje jednog leti vanka dok se drugome uredno može jebat mater pa nikome ništa.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 299 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.83 seconds. Snitz Forums 2000